Як додати Google AdSense до WordPress

Використання AdSense ефективно для WordPress

Заробляння грошей на веб-сайті WordPress часто передбачає партнерський маркетинг, рекламу чи електронну комерцію. Іноді це навіть передбачає продаж членства, створення дощок робочих місць або проведення заходів.


Багато людей вважають, що реклама – це стара новина у світі заробляння грошей, але це не може бути далі від істини. Оголошення особливо корисні для монетизації інтернет-журналів, блогів та веб-сайтів, де ви не продаєте безпосередньо фізичний продукт.

Оскільки спонсоровані публікації користувачі часто сприймають як похмурі, а афілійований маркетинг також може підвищувати червоні прапори залежно від того, як вони представлені, ми продовжуємо кружляти назад до реклами. І дивлячись, як такі інструменти, як AdSense, роблять це набагато простіше, ніж раніше, але не дивно, реклами не збираються нікуди швидше.

Що найцікавіше, це те, що AdSense не коштує вам грошей на впровадження, так що ви можете принаймні випробувати води і побачити, чи можете ви заробляти на цьому гроші. Крім того, це дає вам змогу побачити, чи вважають ваші користувачі рекламні роздратування. Щоб ваші користувачі не дратувались, важливо навчитися ефективно використовувати AdSense для WordPress. Але перш ніж ми поговоримо про те, як налаштувати рекламу, давайте дізнаємось трохи про Google Adsense та подивимося, як зареєструватися.

Що таке Google AdSense?

Домашня сторінка Google AdSense

Популярна програма монетизації веб-сайтів Google AdSense – це чудовий варіант для початківців, так і професіоналів.

Google AdSense – це програма від Google, яка дозволяє маркетологам (які називаються видавцями в рамках програми) безперешкодно відображати рекламу на своїх веб-сайтах і в блогах. Його головне призначення – монетизація, і ви можете використовувати її для заробітку за допомогою WordPress, просто розмістивши спеціалізовану рекламу на своєму веб-сайті.

Якщо ви маркетолог, ви можете вибрати кілька подібних програм. Однак AdSense пропонує кілька унікальних переваг:

 • Надійність: Як всесвітньо відома компанія, ви не можете отримати більше надійності, ніж Google.
 • Універсальність: AdSense пропонує різноманітні можливості типи оголошень, включаючи текст, зображення, мультимедіа, відео та аудіо.
 • Гнучкість: Ця програма працює з різноманітними платформами та іншими інструментами, включаючи WordPress та Blogger.

Перед тим, як перейти безпосередньо, AdSense має кілька політики ви хочете переглянути. Є також декілька вимоги для своїх рекламодавців. Наприклад, у вас повинен бути добре створений веб-сайт (принаймні шість місяців), і ви повинні мати 18 років і старше.

Якщо ви готові розпочати роботу з AdSense, ви будете раді дізнатись, що процес простий. Насправді його можна виконати всього за три кроки.

Крок 1. Підпишіться на Google AdSense

Оскільки AdSense – це програма на платформі Google, все, що вам потрібно, – це обліковий запис Google, щоб розпочати використання різноманітних функцій. Коли підписка на Google AdSense, у вас є два варіанти. Ви можете увійти за допомогою наявного облікового запису Google або створити новий.

Обидва ці дії можна виконати на сторінці входу. Якщо у вас є обліковий запис, просто додайте облікові дані для входу та натисніть Увійти. Якщо вам потрібно створити обліковий запис, натисніть на Більше опцій, і виберіть Створити рахунок зі спливаючого меню:

Сторінка входу в Google AdSense

Після входу (або завершення процедури реєстрації), ви перейдете до наступного кроку програми.

Крок 2. Заповніть заявку на програму AdSense

Як і будь-яка партнерська програма, вам потрібно буде заповнити заявку. На щастя, процес простий і може бути завершений протягом декількох хвилин.

Ми рекомендуємо почати з читання та розуміння Політика та умови AdSense. Хоча це крок, який ви можете спокусити не помітити, важливо точно знати, що Google очікує від своїх користувачів. Це пов’язано з тим, що вам потрібно буде дотримуватися всіх правил і рекомендацій, якщо вас затвердили як видавця.

Далі ви можете заповнити трискладову заявку. Спочатку потрібно ввести основну інформацію, наприклад URL-адресу вашого веб-сайту. Тоді вам буде запропоновано вказати реквізити платіжної адреси (щоб AdSense міг надсилати вам платежі та важливу інформацію про рахунок). Нарешті, вам потрібно буде підтвердити свій номер телефону.

Після того, як ці три сторінки додатків будуть завершені, ще один крок перед тим, як Google перегляне ваш сайт. Вам буде запропоновано додати HTML-код на свій веб-сайт, який надаватиметься у наведеному нижче форматі:

Інструкції щодо підключення AdSense до веб-сайту

Після додавання коду на ваш сайт, встановіть прапорець, що підтверджує, що дія завершено, і натисніть кнопку Зроблено. Тепер все, що ви можете зробити – це терпляче чекати. Розгляд вашої заявки може зайняти від 48 годин до двох тижнів, і ви отримаєте електронний лист, коли рішення буде прийнято.

Крок 3. Створіть рекламу Google AdSense

Після заповнення заявки ви можете увійти в AdSense, щоб отримати м’яч. На інформаційній панелі AdSense виявлено кілька вкладок ліворуч, але єдиний, про який потрібно хвилюватися зараз, – це Мої оголошення вкладка. Натисніть на це, щоб продовжити.

Якщо ви ніколи не створювали оголошення, перш ніж ви побачите порожню сторінку. Натисніть на Новий рекламний блок кнопка для створення реклами та її редагування відповідно до вашого веб-сайту.

Перший крок – назвати своє оголошення. Це не відображатиметься на вашому веб-сайті, тому ви в основному називаєте його для власного ознайомлення. Після цього вони показують рекомендовані розміри вашої реклами. Не соромтеся вибрати той, який ви вважаєте найбільш підходящим.

Ви також маєте вказати, чи вам подобається текстове та медійне оголошення чи лише одне чи інше. Текстові оголошення не містять жодних зображень, тому вибирайте уважно.

Потім ви запитаєте, як вам виглядає дизайн. Я, як правило, вибираю стилі за замовчуванням, оскільки це, як відомо, конвертує досить добре. Однак деякі інші кольори та дизайни можуть виглядати краще на вашому власному веб-сайті. Приємно, що у них є кнопка «Попередній перегляд», щоб побачити, як це буде виглядати.

Google AdSense пропонує кілька заздалегідь створених стилів, але ви все одно можете налаштувати кожен елемент дизайну в оголошенні, як показано на скріншоті нижче. Наприклад, вона дозволяє змінювати колір заголовка, колір URL-адреси, рамку та сімейство шрифтів.

Якщо ви хочете згрупувати кілька рекламних блоків разом (з метою відстеження), не соромтесь відкрити область Спеціальні канали, щоб це відбулося. Ви також можете зробити резервні оголошення. В основному це стосується того, що AdSense показує порожню рекламу, якщо вона не може знайти щось відповідне. Якщо ви краще бачите резервну копію оголошення за замовчуванням, це місце для її створення.

Після цього процесу натисніть на Зберегти і Отримати код кнопка.

Підказка: Тепер у Google AdSense є можливість вибрати повністю адаптивний рекламний модуль, що значно полегшує реакцію ваших оголошень на мобільні пристрої та екрани різного розміру. Особисто я хотів би з цим кожен раз. Однак, розміри 336 × 280 і 300 × 260 також добре працюють з точки зору пристосування вашого веб-сайту та конверсії.

Крок 4: Впроваджуйте AdSense на своєму сайті

Хоча можуть бути й інші менш ефективні способи, існують три способи додати рекламу Google Adsense на ваш сайт WordPress:

 1. Вставка оголошень від копіювання та вклеювання код рекламного блоку у віджети, сторінки та публікації.
 2. Купівля WordPress тема що підтримує Google AdSense.
 3. Завантаження та активація a підключати що інтегрує Google AdSense.

В ідеалі, другі два є найпростішими, оскільки для багатьох тем і плагінів не потрібно продовжувати копіювати та вставляти код у віджети. Мало того, але деякі теми мають заздалегідь задані модулі, які дозволяють рекламі виглядати красиво і швидше за все натискати. Але давайте подивимось на кожного.

Спосіб 1: Скопіюйте та вставте свій код Google Adsense у віджет

Перший спосіб – стара стара копія та вставка. Код, виявлений у попередньому розділі, використовується для копіювання на ваш веб-сайт, так sторт, скопіювавши цей код з AdSense.

Далі відкрийте інформаційну панель WordPress. Йти до Зовнішній вигляд> Віджети.

Ви, швидше за все, вставите оголошення на бічну панель або над заголовком. Для цього прикладу я хочу розмістити рекламу на бічній панелі. Тому ви можете перетягнути віджет Text до тієї області бічної панелі та вставити код, який ви скопіювали раніше.

Немає причини заповнювати поле заголовка, оскільки це реклама.

Після цього ви можете оновити веб-сайт, щоб побачити відповідні нові оголошення AdSense, що відображаються на вашому сайті.

Спосіб 2: Використовуйте тему з областями Adsense

Використовуйте тему з Adsense областей

Хоча я не збираюся рекомендувати конкретні теми, ви можете почати з пошуку “Теми AdSense WordPress”У бібліотеці ThemeForest.

Вам також пощастить у таких місцях:

 • MHThemes
 • MyThemeShop
 • StudioPress
 • Тематичний ліс

Хоча, звичайно, ви могли б просто власну тему Total. Це оптимізовано для SEO та пропонує безліч чудових функцій побудови сторінок, які можна використовувати для вставки оголошень Google у своїх публікаціях та на сторінках. І ми навіть розробили корисний фрагмент для вставки та розміщення рекламного банера над або під блогами (Всього документів).

Спосіб 3: Встановіть плагін Google Adsense

Використання віджета для AdSense – найосновніший із усіх методів, і тема не дасть вам гнучкості при розміщенні ваших оголошень. Однак плагін може послужити кращим рішенням, якщо вам потрібні додаткові функції для вашої реклами. Наприклад, деякі плагіни усувають необхідність копіювання та вставки коду, а інші генерують звіти та встановлюють параметри для таких речей, як вибір часу.

Багато плагінів Google AdSense раніше існували, але давайте розглянемо найперспективніші сьогодні.

Ads Pro

Плагін Ads Pro WordPres

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви хочете використовувати найбільш інструменти для створення, керування та відстеження своїх рекламних оголошень, тоді плагін Ads Pro – найкраща ставка. Цей плагін-плагін пропонує безліч функцій для стилів реклами, спливаючих вікон, соціальної інтеграції, планування, гео-націлених рекламних кампаній, онлайн-статистики тощо. Таким чином, ви не тільки можете монетизувати ваш веб-сайт за допомогою Adsense, але ви можете продати найкраще перетворюючи рекламні місця певним клієнтам за вищою ціною.

Розширені оголошення (безкоштовно)

Плагін Advanced Ads прекрасно працює для групування оголошень у слайдер, продажу оголошень на вашому веб-сайті та встановлення дат, коли публікувати нові оголошення. AdSense легко інтегрується із плагіном.

Система WP Pro Adning

ADNING (WP Pro Advertising System) плагін WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Ось плагін, який підтримує всілякі інструменти реклами. У ньому є безліч місць розташування ваших оголошень, а також спливаючих оголошень, які інтегруються з AdSense.

WP Просте введення AdSense (безкоштовно)

WP простий додаток Adsense Безкоштовний плагін WordPress

Цей плагін, безумовно, відповідає своїй назві, оскільки робить рекламу WordPress AdSense Insertion простою і безболісною. Цей плагін зберігає один-три коди Google AdSense і засмічує їх на всьому сайті, дозволяючи зосередитись лише на кількох оголошеннях. Головною його особливістю є функція короткого коду, яка дозволяє вставляти рекламу, копіюючи та вставляючи штрих-коди, створені плагінами, практично будь-де на вашому сайті.

AdSense від WP QUADS (безкоштовно)

AdSense Безкоштовний плагін WordPress від WP QUADS

Плагін із ще декількома вдосконаленими функціями, це відмінний вибір для тих, хто хоче повністю налаштувати свої місця розміщення оголошень. Помітні функції включають повну чуйність та можливість встановлення умов видимості.

Незалежно від того, ви хочете використовувати плагін чи ні, залежить від ваших уподобань. Проте спробувати один із перелічених вище плагінів не завадить!


Ефективне використання AdSense для WordPress не потребує багато часу для освоєння. Насправді інтерфейс AdSense надзвичайно зручний у користуванні, а плагінами, темами та віджетами все легко керувати.

Чи є у вас питання щодо використання або вставки AdSense на ваш сайт WordPress? Ми зробимо все можливе, щоб допомогти в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map