Як додати чат до свого WordPress сайту

Як додати чат до свого WordPress сайту

Лише кілька хвилин тому я був у чаті наживо, отримуючи всю допомогу, яку я міг отримати щодо технічної проблеми, яку я мав із відмовою, яку я зробив раніше. На щастя для ваших справді, мій постачальник послуг жив (онлайн), це означає, що я вирішив свою проблему і повернувся в роботу менше ніж за 10 хвилин. Тепер я один щасливіший письменник.


Але що це стосується тебе? Перший абзац – це спроба висвітлити негайну користь, яку ви отримуєте, коли ви додаєте живий чат на свій сайт WordPress. Ви надаєте кращу та швидшу підтримку в прямому чаті.

У цьому короткому підручнику ми висвітлюємо:

 • Плюси і мінуси прямого чату WordPress
 • Як додати чат в реальному часі на ваш сайт WordPress
 • Швидкий список плагінів для прямого чату WordPress

В одному рядку ми прагнемо забезпечити вас порадами та інструментами, необхідними для додавання функціонального чату в реальному часі на ваш сайт WordPress за кілька хвилин. Якщо у вас взуття для танців, давайте танго ми аміго.

Плюси і мінуси прямого чату WordPress

Давайте так просто.

Плюси першими

Налаштування прямого чату WordPress легко та дешево (якщо не безкоштовно). По-друге, ви можете зіставити додаток для чату з вашим веб-сайтом. Хтось згадав зручність? Подивіться на це таким чином, чат в прямому ефірі – скрізь, де ви їдете. Чому? Швидша підтримка означає, що відвідувачеві не доведеться чекати.

Економить і ваш час; менше телефонних дзвінків та електронних листів. В Інтернеті підтримка набагато простіше в чаті. Подумайте про нульові збої обслуговування, тобто більше чедда. І не забувайте, що один оператор чату може обслуговувати декількох клієнтів.

Ви також можете передавати живий чат. Басейн талантів вражає. Це означає, що ви можете легко забезпечити стандартну підтримку у всьому світі 24/7.

Цільовий чат

Ви можете зібрати аналітику зі свого плагіну для чату; інформація, яка допоможе вам запропонувати кращу підтримку.

Ви можете продавати інші продукти через чат в прямому ефірі, знову ж таки завдяки аналітиці. Як щодо зупинки перспективи на виході з цікавим чатом? Розумієте, це означає, що ви також можете збирати електронні листи для будь-якої електронної пошти?

Ви практично керуєте плагіном чату і можете заборонити, хто не дотримується правил вашого чату. Крім того, завжди цікаво спілкуватися зі своїми клієнтами, оскільки ви збираєте багато відгуків. Ви можете згинати WordPress чат будь-яким способом, оскільки він не зламається.

Підсумок – ви можете надати підтримку світового класу світові з будь-якого місця та в будь-який час.

Якщо у нього є профі, повинен бути кон. Отже, давайте грати.

Мінуси

Якщо ви встановите чат наживо і не повідомте клієнтам про вашу доступність, вони будуть дуже розлючені, коли ви затягуєте. Оскільки ви не можете назавжди розмовляти без сну, передайте в службу аутсорсинг чи став доступним.

Це також означає чітко вказати ваші години доступності. Або скористайтеся плагіном, який змінює чат в реальному часі на форму електронної пошти для створення нових клієнтів, коли ви переходите в офлайн.

І у нас супер зловживаючі клієнти вимикають підтримку, але тоді ви можете заборонити будь-кому, хто псує із Зоханом не дотримується правил.

Це найкраще, що я придумав і спробував. Знаєте якісь інші мінуси? Дайте нам знати.

Оскільки онлайн-чат WordPress є очевидним переможцем сьогодні, ми додамо додаток чату на ваш веб-сайт, щоб ви могли покататися. У вас немає чого втрачати компаду, це все безкоштовно.

Як додати чат до свого WordPress сайту

wp плагін підтримки живого чату

Тут ми будемо використовувати Плагін підтримки WP Live Chat від WP-LiveChat та компанії. У нас так багато впевненості в цьому плагіні, і ви побачите чому. Це буде весело.

Встановіть та активуйте плагін підтримки WP Live Chat:

wp-live-chat-support-welcome-screen

Дві кнопки, дві вкладки; Пропустіть вступ, підтримку, привітання та кредити в такому порядку. На вкладці привітання є кілька приємних деталей, якщо ви хочете прочитати. Хлопці, перелічені на вкладці “Позики”, дають зрозуміти, що вони пропонують підтримку, тому не зациклюйтеся.

У нижній частині вітального екрана натисніть кнопку “ОК! Давайте кнопку “Пуск” і Voila! – для вас триває чат у прямому ефірі:

wp-live-chat-support-plugin-встановлено

Просто так, люди можуть спілкуватися з вами в прямому ефірі на вашому сайті WordPress. Плагін підтримки WP Live Chat має деякі вражаючі функції, включаючи дзвінки, звукові сигнали та інше.

Налаштування прямого чату

Як ви найбільш точно бачите, посилання для налаштування вашого плагіна знаходиться саме там, на першому плані. Як щодо того, як ми дізнаємось, що криється за цим посиланням. Натисніть, щоб змінити налаштування вашого вікна чату:

wp екран налаштувань підтримки чату

Ну добре, подивіться на це. Це схоже на великий список функцій, і це лише безкоштовна версія. Звичайно, є професійна версія з ще більшими можливостями. Давайте подивимось, що ми можемо зробити з чатом. Клацніть на пункт меню Box Chat:

wp Налаштування підтримки чату в прямому ефірі

Ну, що ж, добре … що ми маємо тут? Все, що вам потрібно, щоб відразу поспілкуватися зі своїми потенційними особами. Більше функцій заблоковано у професійній версії. Профільні плани коштують від 39 до 100 доларів. Це разова річ; без повторних платежів, якщо ви не поновите свою ліцензію, що ви робите вручну. Повертаючись до функцій, потрібно зробити дуже багато.

Стилізація

Потрібно додати трохи кольору або налаштувати чат-вікно для вашого бренду? Це так просто, просто перейдіть до розділу про стилізацію та спроектуйте вміст вашого серця:

wp-live-chat-support-styling-screen

Чи знаєте ви, що ви можете оглянути свою аудиторію за допомогою цього плагіна? Крім того, ви можете:

 • Додайте агенти
 • Налаштуйте своє офлайн-повідомлення
 • Встановіть спеціальний CSS або JS
 • Використовуйте API REST, поки не випадаєте
 • Блокуйте відвідувачів за IP-адресою лише тому, що можете
 • Перенаправлення користувачів на певну сторінку після закінчення чату
 • Додайте посилання на свою базу знань до початку сеансу чату
 • І так багато іншого!

Наприкінці процесу налаштування у вас повинна бути кнопка прямого чату, така як ця:

wp-live-chat-support-live-chat-box

Коли користувач натискає кнопку “Пуск”, щоб розпочати сеанс чату, ви отримуєте сповіщення (включаючи push-сповіщення, але спочатку вам потрібно буде додати push-сповіщення на свій сайт). Ось як виглядає інформаційна панель адміністратора чату:

wp-live-chat-support-admin-chat-dashboard

І сеанс чату адміністратора виглядає приблизно так:

wp-live-chat-support-admin-chat-window

Аналітика

Як бачите, ви можете зібрати багато інформації про користувача і навіть побачити їх зображення, якщо вони використовують граватар. Ви бачите сторінки, на яких вони перебувають, звідки розпочався чат, IP-адресу та багато іншого, залежно від визначених вами спеціальних полів.

Сеанс чату в реальному часі з точки зору користувача:

wp-live-chat-support-live-chat-box-live

Ви навіть можете активувати сервер вузлів, щоб зняти навантаження із запуску декількох чатів із вашого сервера. Це означає швидкий веб-сайт, що завжди добре.

Для безкоштовного додатка для чату в реальному часі плагін WP Live Chat Support виграє у багатьох областях, хоча найкращі функції заблоковані у версії Pro. Між вами і мною я потрапив за цей плагін і тепер його використовую. Що з тобою?

Почесні згадки

Ось список інших плагінів для прямого чату WordPress, які варто згадати, обраних у випадковому порядку:

Заключні слова

Чат в прямому ефірі допомагає вам збільшити залучення користувачів на вашому веб-сайті, що призводить до кращих конверсій у нижній частині. Мало потребує технічного обслуговування, оскільки за допомогою великої команди, інструментів та часу ви можете завоювати велику кількість у сфері обслуговування клієнтів.

Чи ведете живий чат на вашому сайті WordPress? Який плагін ви використовуєте? Якщо у вас немає чату на вашому сайті, яке виправдання для стримування? Дайте нам знати ваші думки. Спасибі заздалегідь!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map