Економте час та залучайте відвідувачів за допомогою слайдерів вмісту

Повзунки вмісту є скрізь скрізь! Вони також можуть бути дуже поляризуючими. Тони людей люблять їх, а інші зневажають їх. Але важливо усвідомити, що повзунки – це не ліки, а лише інструмент. Це означає, що їх потрібно використовувати належним чином та заповнити чудовим вмістом, щоб ви зрозуміли їх основні переваги.


Не плутайте потенціал інструменту з поганими результатами від невмілих реалізацій. При правильному використанні слайди контенту – це ефективні елементи взаємодії, які можуть підвищити залучення відвідувачів, розуміння та збереження інформації.

Ця публікація охоплює основні причини, чому ви повинні розглянути можливість використання слайдера для вмісту, і коли вони можуть бути найбільш ефективними для покращення досвіду ваших відвідувачів під час їх відвідування. Заскочимо!

Переваги тематичних слайдерів

Переваги слайдера змісту

Переваги слайдерів для вмісту варіюються від економії місця до того, щоб відвідувач веб-сайту мав більший контроль. Давайте розглянемо деякі конкретні переваги нижче.

Збережіть простір

 • Повзунки вмісту консолідують кілька фрагментів вмісту в невеликий простір на вашому сайті, що дозволяє вам розмістити більше на екрані в будь-який момент.

ПРОМОТИРУВАННЯ КОРИСТУВАЧА

 • Добре реалізовані та розроблені слайди змісту приваблюють відвідувачів веб-сайту та заохочують їх довше залишатися на сторінці.
 • Вони діють як піт-стоп у далекій дорозі, дозволяючи користувачеві зробити перерву, перш ніж продовжувати прокручування.

ДОБРІ ДЛЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НА МЕДІЙ-РИЧНИХ СТОРІНКАХ

 • Об’єднавши медіа в одне місце, ви даєте користувачеві можливість зосередитись.
 • Зображення відволікають від тексту, тому, розміщуючи свій візуальний вміст у слайдері, ви дозволяєте користувачеві вибирати, коли він зосереджує свою увагу на зображенні / насиченому вмісті, а не порушує їх потік читання. Це дозволяє користувачам зосередитися на дискретних фрагментах вмісту.

КОРИСТУВАННЯ КОРОТКУ (НАЙБІЛЬШЕ)

 • Користувачем може керувати більшість слайдерів вмісту, тобто вони можуть просуватися через вміст власними темпами, що сприяє їх розумінню та збереженню інформації, яку ви надаєте.

Чи може ваш веб-сайт покращитись за допомогою будь-якої з перелічених вище переваг?

Коли використовувати слайди змісту

Спеціальні типи слайдів

Існує ряд способів використання повзунків для вмісту. Як і у більшості речей, найкраще мати на увазі мету, куди ви хочете дістатися, перш ніж вирушати у подорож. Зважаючи на це, перегляньте деякі варіанти нижче, коли найкраще використовувати повзунок для вмісту. Якщо один або два пункти виділяються, можливо, настав час розглянути можливість додавання плагін-слайдера на ваш веб-сайт.

ВВЕДЕННЯ ВАШОГО САЙТУ

 • Коли користувачі вперше заходять на ваш веб-сайт, вони повинні знати, чому вони там, і що вони можуть робити. Повзунки вмісту – це популярні елементи домашньої сторінки, тому що вони просто допомагають скласти стислий огляд цілей веб-сайту та дозволяють переходити для отримання додаткової інформації.

ОНОВЛЕННЯ ЗМІСТУ ДІНАМІЧНО

 • Якщо ви часто публікуєте оновлення, вам часто захочеться виділити їх на своєму веб-сайті, щоб звернути на них увагу. Але якщо ваш обсяг оновлень великий, кожне з них отримує лише обмежену кількість відвідувачів вашого веб-сайту. Динамічно оновлений повзунок вмісту дає можливість кожному з ваших публікацій сяяти.

КОНСОЛІДАЦІЙНІ РІЗНІ ВИДИ ЗМІ

 • Кожен слайд – це лише контейнер, тому ви можете отримати досить розумний вміст у кожному. Це означає, що зображення, відео, інтерактивні засоби масової інформації, як-от Карти Google та форми реєстрації, все готові!

ОСВІТЛЕННЯ ВІДНОСЛІДНИХ ЗОБРАЖЕНЬ АБО ВІДЕО В ГАЛЕРЕЯХ

 • Повзунки вмісту спочатку були розроблені для групування зображень та відео в інтерактивні галереї. Це було зроблено частково для економії місця, але головним чином для полегшення тертя перегляду через носії.

СКАЗАТИ ІСТОРІЮ

 • Хороша історія тече і неперервана. Ось чому ми спостерігаємо поширення дизайну сторінок з довгим прокруткою в Інтернеті. Просто вставляючи серію зображень або відео в статтю чи сторінку, це порушує цей потік і ускладнює роботу користувачів там, де вони зупинилися. Хороший повзунчик вмісту дозволяє медіа просочуватися в потоці решти вмісту.

ПОСЛІДОВНІ СЕКВЕНЦІАЛЬНІ КРОКИ (Е.Г. ПРОДУКТИ, ПРОДУКЦІЯ, РОБОТИ, ІНСТРУКЦІЇ, РЕЦЕПТИ, ETC.)

 • Більшість програмних компаній знають, що чудовий слайдер вмісту може значно покращити досвід проходження продуктового туру, що в кінцевому підсумку призводить до збільшення продажів.
 • Завдяки своїй самонаправленій та цілеспрямованій природі, повзунки – це чудовий метод для прогулянок відвідувачів по ряду суміжних кроків.

Знання, коли використовувати слайдери для вмісту, може допомогти зробити їх ефективнішими на вашому веб-сайті.

Що шукати у плагіні слайдера

Крім перерахованих вище пунктів, є кілька основних елементів, які слід враховувати, вибираючи плагін-слайдер.

ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ

 • Він має бути розгорнутим у будь-якому місці вашого сайту. Слайдер повинен легко розміщуватися на вашій домашній сторінці, контактній площі або навіть на незрозумілій сторінці вашого веб-сайту. Рішення ні в якому разі не слід обмежувати.

ВІДПОВІДНО

 • Потрібно вміти обробляти всі види вмісту. Ідеальний слайдер повинен мати можливість автоматично змінювати розмір, щоб акуратно розміститися на сторінці. Незалежно від того, чи це настільний ПК, смартфон або планшет, зміни розміру розміру на будь-який екран або пристрій – це величезний крок до того, щоб зробити повзунок більш ефективним і візуально приємним.

ДОПОМОГА ПІДТРИМКА

 • Обов’язковою є доступна та ефективна сервісна команда, яка створює резервні копії товару. Більшість продуктів справді настільки ж хороші, як і команда, що стоїть за ними. Відмінна підтримка допомагає обслуговувати ваші потреби, надаючи постійну допомогу придбаному товару.

Підведенню

Використовувані правильно, слайдери, безумовно, можуть мати позитивний вплив на користувальницьку роботу вашого веб-сайту. Давайте швидко підкажемо переваги використання слайдера та найкращі часи його використання.

ПЕРЕВАГИ

 • Економте простір
 • Сприяти залученню користувачів
 • Добре підходить для використання на сторінках, багатих медіа
 • Користувач (в основному)

НАЙКРАЩІ ЧАСИ ВИКОРИСТАННЯ СЛАЙДЕРА

 • Представляємо ваш веб-сайт
 • Оновлення вмісту динамічно
 • Консолідація різних типів медіа
 • Виділення декількох зображень у відео чи галереях
 • Розповідь історії
 • Слідом за послідовними кроками

Після розгляду переваг, викладених у публікації вище, та найкращих часів для використання слайдера, моя рекомендація щодо плагіну змісту слайдера – SlideDeck. Завдяки можливості змішувати та співставляти типи вмісту, легкий редактор WYSIWYG та функція перетягування та перетягування, SlideDeck2 потрапляє на всі нотатки, необхідні для якісного плагіна-слайдера. SlideDeck2 також містить такі функції:

 • Лінзи: висококваліфіковані попередньо задані стилі, які допомагають зробити ваш вміст чудовим. Ви можете використовувати їх прямо з коробки або вибрати з набору налаштованих частин, які найкраще підходять для вашого сайту.
 • Вміст слайдів: у вас є вибір між способом “Динамічне джерело” (відображення вмісту з улюблених зовнішніх джерел) та користувацьким вмістом (ідеально підходить для домашніх сторінок, екскурсій по продуктах та презентацій). Обидва методи прості та потужні у використанні.
 • Настроювання: у вас є можливість змінювати значну частину слайдера, включаючи текстовий вміст, шрифт, навігацію, переходи плюс багато інших елементів.
 • Використання: Помістіть SlideDecks в будь-якому місці. Вони чудово працюють у повнорозмірних програмах, таких як домашні сторінки, екскурсії з продуктами та портфоліо для зменшення розмірів таких областей, як бічні панелі та віджети нижнього колонтитулу.
 • Підтримка та оновлення: Підтримка SlideDeck доступна у команди, яка фактично її створила. Ця команда завжди хоче додати в свій плагін нові об’єктиви, додаткові джерела та функції.

SlideDeck 2 Літні розпродажі

Ми з радістю повідомляємо вам про особливу літню пропозицію на SlideDeck2. Якщо ви зацікавлені в придбанні цього плагіна, ви можете заощадити до 50 доларів протягом обмеженого часу. Які ваші думки щодо змісту слайдерів? Будь ласка, поділіться у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map