Економія часу на SQL для WordPress

SQL Змінити ім'я користувача для входу адміністратора

Якщо ви власник веб-сайту WordPress, про це потрібно подбати багато.


Постійно оновлюючи вміст свого блогу, додаючи нові продукти, змінюючи ціни, і ми навіть не згадуємо про регулярне оновлення плагінів, надаючи розробникам доступ та багато інших речей, як частину щоденної програми WordPress.

Іноді, якщо вам потрібно змінити налаштування, ви знайдете підручник довгої веб-сторінки з безліччю інструкцій для виконання однієї дії. Але що робити, якщо ви знали, що більшість цих змін можна змінити простим запитом SQL – командою, яку ви запускаєте в меню менеджера бази даних.

Оскільки ви зайнята людина, а економія вашого часу є пріоритетом, ось основні запити SQL, які допоможуть вам досягти результатів за кілька хвилин.

Перші кроки

Якщо у вашому обліковому записі хостингу є більше одного веб-сайту, перед виконанням запитів SQL вам потрібно переконатися, що ви змінюєте потрібну базу даних. Ви можете знайти ім’я бази даних, призначене певній установці WordPress у вашій програмі wp-config.php файл у рядку:

визначити ("DB_NAME", "ваше ім'я")

WordPress Визначити базу даних

Також зверніть увагу на префікс таблиці, оскільки вам потрібно буде вказати один раз запущені команди SQL. Він розташований у тому самому файлі внизу налаштувань сторінки.

Префікс таблиці WordPress

У наведеному вище прикладі ім’я бази даних – _wp622. Префікс таблиці – wpc7_. Тепер, коли ми це знаємо, переходимо до менеджера баз даних. Більшість панелей управління використовують PHPMyAdmin для управління базами даних.

phpMyAdmin

Коли ви там, знайдіть ім’я бази даних у списку та натисніть на нього:

Виберіть Базу даних

Перш ніж вносити будь-які зміни, переконайтеся, що ви створили резервну копію для цієї бази даних, щоб мати можливість швидко відновити її на випадок, якщо щось піде не так.

Ми детально розкриваємо способи резервного копіювання WordPress у нашому загальному посібнику із резервного копіювання. Але для швидкого ознайомлення виберіть Експорт виберіть спосіб та формат відповідно до ваших потреб та натисніть Іди (тут ми встановили всі параметри за замовчуванням):

Експорт бази даних

Зробивши, ви можете безпечно продовжувати. Натисніть меню SQL і почнемо:

Меню SQL

Замініть URL

Якщо ви плануєте оновити URL-адресу свого веб-сайту, додавши на свій веб-сайт сертифікат SSL або внісши інші зміни, не забудьте скористатися такою командою:

ОНОВЛЕННЯ wp_options SET option_value = замінити (option_value, 'http://www.oldurlofthewebsite.com', 'http://www.newurlofthewebsite.com') WHERE option_name = 'home' OR option_name = 'siteurl';

Скажімо, я хочу, щоб моя URL-адреса була https //: а моє доменне ім’я example.com. У цьому випадку мені потрібно змінити назву таблиці wp_options та саму URL-адресу:

ОНОВЛЕННЯ wpc7_options SET option_value = замінити (option_value, 'http://www.example.com', 'https://www.example.com') WHERE option_name = 'home' АБО option_name = 'siteurl';

SQL Замініть ім'я сайту

І чекай повідомлення про успіх.

Повідомлення про успіх у SQL

Чому так важливо бачити це? Якщо натиснути Іди але в запиті є деякі помилки, система не зможе виконати запит, і ви отримаєте помилки, що означають, що виконання не вдалося. Помилка буде виглядати наступним чином і вкаже причину, чому процес не вдався.

Повідомлення про помилку SQL

Зауважте, що ця команда є базовою і замінить лише основну URL-адресу вашого веб-сайту, тому якщо ви плануєте змінити доменне ім’я вашого веб-сайту з example.com на test.net, вам потрібно буде змінити його, включаючи всі таблиці, де зустрічається URL-адреса вашого веб-сайту, наприклад wp-posts, wp-postmeta, а також подбайте про таблиці з рядками, що містять URL-адресу, породжену плагінами (наприклад, WooCommerce).

Для цього вам знадобиться принаймні базове навчання SQL. Ще одним варіантом буде відкрити базу даних, яку ви експортували в будь-який текстовий редактор, і за допомогою Ctrl + H замінити всі згадки вашого старого домену на новий. Якщо це звучить занадто складно, існує безліч інших інструментів, які допомагають автоматизувати цей процес (наприклад, пошук і заміна взаємозв’язку / пошуку в базі даних сценарій або Кращий пошук та заміна плагіна на основі того ж сценарію), лише завантажуючи файл у папку вашого веб-сайту для робочого сайту та відкриваючи його у браузері.

Створіть нового користувача адміністратора

Якщо вам потрібно додати нового користувача з роллю адміністратора до вашої установки, вам доведеться скористатися наступною командою та змінити її залежно від ваших уподобань:

ВСТАВЛЯЄТЬСЯ `wp_users` (` user_login`, `user_pass`,` user_nicename`, `user_email`,` user_status`)
ЗНАЧЕННЯ ('yourlogin', MD5 ('yourpassword'), 'прізвище прізвище', '[email protected]', '0');

ВСТАВЛЯЙТЕ в `wp_usermeta` (` umeta_id`, `user_id`,` meta_key`, `meta_value`)
ЦІННОСТІ (NULL, (Виберіть макс (id) ВІД wp_users),
'wp_capa sposobnosti', 'a: 1: {s: 13: "адміністратор"; s: 1: "1";}');

ВСТАВЛЯЙТЕ в `wp_usermeta` (` umeta_id`, `user_id`,` meta_key`, `meta_value`)
ЦІННОСТІ (NULL, (Виберіть max (id) ВІД wp_users), 'wp_user_level', '10');

Зауважте, що вам потрібно буде змінити таблиці та значення входу відповідно до бажаного ім’я користувача і бази даних.

Я хочу створити користувача мій розробник з паролем мій слово, звуть мого розробника Джон До і електронний лист є [email protected]. Отже, мій запит виглядатиме так:

ВСТАВЛЯЙТЕ в `wpc7_users` (` user_login`, `user_pass`,` user_nicename`, `user_email`,` user_status`)
ЦІННОСТІ ('Mydev', MD5 ('мій пароль'), 'Джон Доу', '[email protected]', '0');

ВСТАВЛЯЙТЕ в `wpc7_usermeta` (` umeta_id`, `user_id`,` meta_key`, `meta_value`)
ЦІННОСТІ (NULL, (Виберіть макс (id) ВІД wp_users),
'wp_capa sposobnosti', 'a: 1: {s: 13: "адміністратор"; s: 1: "1";}');

ВСТАВЛЯЙТЕ в `wpc7_usermeta` (` umeta_id`, `user_id`,` meta_key`, `meta_value`)
VALUES (NULL, (Виберіть max (id) ВІД wpc7_users)), 'wp_user_level', '10'

SQL Створення нового користувача адміністратора

Зауважте, що мені не потрібно змінювати назви рядків (тобто. wp_user_level або грати з числами 0, 10, 13 оскільки вони означають роль користувача та відповідні права. Після закінчення натискаю Іди.

Результат повинен показувати успішні результати, такі як:

SQL Створення нових результатів користувача адміністратора

Змінити ім’я користувача для входу адміністратора

Щоб змінити ім’я для входу з ім’ям користувача, поверніться на вкладку MySQL і запустіть таку команду:

ОНОВЛЕННЯ wp_users SET user_login = 'newlogin' WHERE user_login = 'admin';

Скажімо, ваше стандартне ім’я користувача за замовчуванням мій розробник, той, який ви створили раніше і який ви хочете встановити забезпеченийкористувач замість нього. У нашому конкретному випадку ми виконуємо наступну команду, оскільки у нас є також префікс wp7c_ за замовчуванням:

ОНОВЛЕННЯ wpc7_users_users SET user_login = 'secureuser' WHERE user_login = 'mydeveloper';

Успішний результат виглядає так:

SQL Змінити ім'я користувача для входу адміністратора

Змінення пароля адміністратора

Дотримуючись правил безпеки регулярних змін паролів, ви також можете змінити пароль для свого забезпеченийкористувач. Ось запит на нього:

ОНОВЛЕННЯ wp_users SET user_pass = MD5 ('new_password') WHERE user_login = 'youruser';

Для цієї конкретної команди зміни пароля наша команда така:

ОНОВЛЕННЯ wpc7_users SET user_pass = MD5 ('$ tR0ngP @ s $ w03D') WHERE user_login = 'забезпечений користувач';

SQL Змінити пароль адміністратора

Натисніть Іди і чекайте повідомлення про успіх:

SQL Змінити пароль адміністратора Успіх

Видалити спам

Для користувачів, які публікують багато публікацій і залишають коментарі відкритими для взаємодії, проблема зі спам-коментарями може стати дуже болючою. Хоча ви можете фільтрувати коментарі за допомогою ручного затвердження, ви, ймовірно, захочете знайти спосіб швидкого видалення всього, що ви не схвалили. Ось як:

ВИДАЛИТИ З wp_comments WHERE wp_comments.comment_approved = 'спам';

Підлаштовуючись під конкретний випадок, ми обговорюємо тут:

ВИДАЛИТИ З wpc7_comments WHERE wpc7_comments.comment_approved = 'спам';

SQL Delete Spam

Примітка: префікс потрібно змінити в обох місцях його зустрічі wp_comments.comment_approved – це окреме поле в таблиці.

Ось успішний результат:

SQL Видалити спам

Видалити всі неприйняті коментарі до публікації

У якийсь момент ви можете зрозуміти, що вам набридло фільтрувати та читати коментарі до статей, перш ніж приймати остаточне рішення про їх публікацію, тому ви хочете видалити їх. Для цього є команда:

ВИДАЛИТИ З wp_comments WHERE comment_approved = 0

Зауважимо, що коментар_схвалено Розділ не потребує модифікацій, оскільки ця вкладка представляє функцію за замовчуванням у таблиці, яка незмінна.

Змінена команда виглядає так:

ВИДАЛИТИ З wpc7_comments WHERE comment_approved = 0

Видалити коментарі SQL Не затверджені коментарі

Після цього ви побачите звичайний результат для успішно виконаних команд:

Видалити SQL Не підтверджені коментарі Успіх


Хоча може здатися, що дотримання інструкцій може зайняти більше часу, ніж просто робити речі вручну, це не так. Чим більший ваш веб-сайт, тим більше часу вам доведеться витратити на нього. Одна дія виконується окремо на 10 дописів, і ви закінчуєте на 10 разів більше часу, витраченого на виконання.

Таким чином, ви заощаджуєте тонну свого дорогоцінного часу, виконуючи ці команди, і можете використовувати цей час для важливіших речей, таких як планування вмісту або пошук ідей натхнення..

Щасливі блоги!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map