Додайте події до WordPress, як професіонал, з календарем подій

Як додати події до WordPress за допомогою календаря подій

Незалежно від того, яким типом веб-сайту WordPress ви керуєте в якийсь момент, ви, можливо, захочете поділитися подіями зі своїми читачами. І це приголомшливо! Незалежно від того, чи ведете ви блог про музику, веб-сайт для групи громад, керуєте сторінкою для професійної асоціації чи, можливо, ви пишете про WordPress – щотижня відбуваються події, що стосуються вашої теми. То чому б не поділитися ними зі своїми читачами?


Як додати події до WordPress

Календар подій на Землі

WordPress – це потужна платформа, і пощастило для вас, розробники тем і плагінів вже зробили всю важку роботу, щоб зробити можливим обмін подіями через WordPress. Ваш перший варіант – це встановіть тему, яка включає в себе події, призначені для користувача (як-от тема Землі на фотографії вище). Це зручно, оскільки у вас не буде проблем із сумісністю – події вбудовані. Але згодом ви можете зіткнутися з деякими неприємностями, якщо хочете переключити теми, оскільки вони можуть мати різні варіанти подій (що робить непростим перехід теми).

Вашим другим варіантом є збереження теми, яка у вас є (або, можливо, оновлення до чогось нового та нового) та встановити плагін для подій. Це чудовий спосіб керувати своїми подіями, оскільки незалежно від того, якою темою ви не користуєтесь, усі ваші публікації подій є безпечними та надійними за допомогою плагіна. Просто переконайтесь, що ваш плагін сумісний з вашою темою WordPress, перш ніж розпочати роботу, і спробуйте вибрати якісний плагін, який ви знаєте, підтримується.

Посібник із налаштування календаря подій

Календар подій Безкоштовний плагін WordPress

Готові додати події на свій сайт WordPress? Якщо ви вирішили пройти маршрут теми, просто встановіть свою тему та скористайтеся користувацьким типом публікації, щоб почати додавати свої події.

Якщо ви хочете використовувати плагін, ми настійно рекомендуємо безкоштовний плагін календаря подій Сучасне плем’я. Цей плагін не тільки є повністю безкоштовним, але він також має чуйний дизайн, вбудовані підказки, підтримку тегів і категорій, розширений пошук, інтеграцію карт Google та спеціальний віджет для майбутніх подій. Крім того, переклад готовий, так що ви можете легко використовувати плагін для будь-якої локації.

І найкраще, що цей дивовижний безкоштовний плагін чудово працює з потужною темою Total WordPress. Тепер, коли ви знаєте, чому Календар подій настільки приголомшливий, почнемо. Спочатку вам потрібно буде встановити плагін.

Встановіть безкоштовний плагін WordPress для календаря подій

Відкрийте інформаційну панель WordPress та перейдіть до Плагіни> Додати нове.

Плагін календаря подій: Додати нове

Наступний пошук “календар подій“. Найпершим результатом має стати блакитний попередній перегляд календаря подій від сучасного племені.

Плагін календаря подій: Встановити

Вперед і натисніть на встановити кнопка, а потім посилання активувати, коли встановлення завершено.

Плагін календаря подій: Активний

Якщо все пішло добре, ви повинні побачити екран завершення, як зазначений вище. Останній біт – це створити нову сторінку та назвати її “Події”.

Плагін календаря подій: Сторінка подій

Ви побачите попередження про те, що сторінка, яка використовує слюнд / події, буде замінена на ваш календар подій. Яким має бути те, що ви хочете. Не хвилюйтеся, якщо ви хочете, щоб ваш календар був за іншою URL-адресою, ви можете змінити це в налаштуваннях (які ми переглянемо пізніше).

Після цього ви можете приступити до налаштування подій! Ви можете скористатись одразу додаванням окремих подій, але радимо спочатку змінити налаштування.

Налаштуйте параметри плагіна для календаря подій

Щоб розпочати роботу з параметрами налаштувань, перейдіть до пункту Події> Налаштування. Є чотири вкладки – Загальна, Дисплей, API та Довідка. Ця остання вкладка може стати в нагоді, якщо під час додавання подій ви натрапите на удару або якщо у вас виникли проблеми з конфліктом теми чи плагінів. І вкладка API необов’язкова для сайтів з високим трафіком, які хочуть додати ключ API Карт Google. Більшість сайтів подій зацікавлять лише перші дві вкладки.

Плагін календаря подій: Загальні налаштування

На Загальні на вкладці ви знайдете варіанти кількості подій на сторінці, опцію об’єднання та відображення своїх подій на головній сторінці блогу та кілька варіантів налаштувань часового поясу. Також є варіанти карт Goggle, валюти та спеціальних параметрів URL, якщо вони потрібні (це буде використано лише у тому випадку, якщо ваш календар відображатиметься на іншій сторінці, ніж URL-адреса / події).

Плагін календаря подій: Налаштування дисплея

The Дисплей вкладка – це саме те, що звучить – параметри відображення сторінок подій. Найважливіший варіант на цій сторінці – це Шаблон подій – ви, ймовірно, захочете вибрати шаблон сторінки за замовчуванням, якщо ви хочете, щоб на вашій сторінці подій відображався календар подій. Але якщо ваша тема WordPress містить власні параметри сторінки (наприклад, як «Всього» включає шаблон сторінки подій за замовчуванням), переконайтесь, що виберіть це замість.

Звідси ви можете змінити вигляд та макет своїх подій. Виберіть основний стиль (ми пропонуємо використовувати стиль Tribe Events за замовчуванням) та встановіть форматування дати. Якщо ви розробник, є також поля, щоб додати спеціальний HTML над та нижче вмісту події (але ми рекомендуємо пропустити цей розділ, якщо вам не зручно кодувати).

Додавання подій до WordPress за допомогою календаря подій

З урахуванням загальних налаштувань ви можете почати додавати події. Як і будь-який тип публікації WordPress, перейдіть до Події> Додати нове.

Плагін календаря подій: додайте подію

Ваш екран повинен виглядати дещо звично. Додайте назву події, опис, категорію та теги так само, як і звичайну публікацію в блозі. Що буде інакше, це Параметри подій в правій частині екрана, а також Вікно календаря подій (і можливі додаткові налаштування події залежно від вашої теми – наш знімок екрана показує додані Загальні параметри теми).

The Параметри подій поле містить можливість приховати свою подію на головній сторінці списків подій, а також можливість зробити вашу подію липкою у своєму календарі (таким чином користувачі все ще можуть бачити подію у вашому календарі після того, як подія пройшла).

Календар подій у розділі нижче вашого основного вмісту ви зможете додати інформацію про своє місце проведення та організатора (обидва ви можете повторно використовувати для майбутніх подій), а також вартість події та посилання на окремий веб-сайт події або квитків.

Плагін календаря подій: Параметри екрана

Якщо ви не бачите Параметри подій та модулі календаря подій, просто натисніть на Параметри екрана у верхньому правому куті приладової панелі та переконайтеся, що параметри включені.

Плагін календаря подій: повідомлення про подію

Після додавання всієї інформації опублікуйте подію. Клацніть, щоб переглянути вашу подію. Залежно від інформації, яку ви додали до своєї події, і теми, яку ви використовуєте, ваша подія має виглядати приблизно як зображення вище.

Плагін календаря подій: Сторінка події

І якщо ви переходите на головну сторінку подій (і використовуєте шаблон подій за замовчуванням), вам слід побачити приголомшливий календар подій з майбутніми подіями та будь-якими липкими минулими подіями. У календарі також відображається пошук діапазону дат, параметри перегляду та фрагменти подій на вказівник миші.

Преміум додатки та розширення

Безкоштовна версія календаря подій є досить приголомшливою, але, можливо, вам потрібно трохи більше? Для календаря подій (включаючи оновлення Pro) доступно декілька додатків, доступ до яких можна отримати прямо з інформаційної панелі WordPress Події> Надбудови подій. Якщо ви серйозно ставитесь до реклами подій, вам варто задуматися Календар подій Pro яка додає такі функції, як настроювані повторювані події, перегляди фотографій та карт, пошук місця розташування, розширені віджети, додаткові поля та доступ до підтримки плагінів.

Окрім Pro, ви також можете додати розширені фільтри подій, щоб користувачі могли знайти саме те, що вони шукають Рядок фільтра надбудова Або ви можете дозволити вашим користувачам додавати власні події за допомогою Події громади розширення. Є навіть ряд розширення квитків включаючи квитки на Eventbrite, квитки на громаду та квитки на події плюс, щоб ви могли продавати власні квитки на власні події.

Підведенню

Календар стійких загальних тем

Незалежно від необхідності рекламних заходів, Календар подій, безумовно, буде чудовим варіантом. А якщо вам потрібні більш вдосконалені функції, просто придбайте додаток або два, щоб розширити календар. Ми так любили працювати з Календарем подій від Modern Tribe, що гарантували повну сумісність із нашою загальною темою WordPress, яку ви можете побачити та протестувати на нашій стійкій демонстрації.

Переглянути календар стійких подій

Ви ще спробували Календар подій? Дайте нам знати, що ви думаєте про плагін у коментарях нижче. Або якщо у вас є поради щодо інших користувачів, будь ласка, поділіться і ними!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map