Додайте на свій сайт дошку для обговорення питань та відповідей за допомогою плагіна WordPress CM Answers

Залучення до соціальних дискусій є настільки важливою частиною того, що зараз в Інтернеті. Це практично обов’язково. Маючи це на увазі, якщо ви дійсно Хочете сприяти дискусії про вашу галузь чи бренд, чому б не включити дискусійний форум прямо на своєму сайті? Завдяки плагіну CM Answers від CM Plugins ви можете зробити саме це.


Цей плагін WordPress дозволяє відвідувачам розміщувати питання та відповіді в Переповнення стека стиль та вхід у систему, використовуючи свої облікові записи в соціальних мережах (Facebook, Google+ чи LinkedIn) для безперервного досвіду.

Що робить плагін CM відповіді?

Цей плагін WordPress пропонує легкий спосіб додавання дискусійного форуму на ваш сайт. На відміну від традиційної системи коментування, CM Answers щиро заохочує побудову громади навколо будь-якої обраної вами теми. Ви можете задавати конкретні запитання, щоб вимагати відгуків від відвідувачів, або ви можете дозволити відвідувачам задавати власні запитання та розпочати власну дискусію. Тобі вирішувати.

Дискусійний форум може служити найрізноманітнішим цілям, від традиційних обговорень, до запитань і запитів, до підтримки користувачів або підтримки клієнтів. Це дійсно універсально і не забруднить ваш сайт на відміну від інших плагінів для обговорення.

Доступна безкоштовна та Pro версія цього плагіна. Давайте трохи часу, щоб переглянути функції, доступні в кожній.

Безкоштовно

The Безкоштовна версія цього плагіна дозволяє вам додати базовий дискусійний форум. Ви можете модерувати питання та відповіді та отримувати сповіщення електронною поштою, коли публікуються нові. Користувачі можуть також увімкнути (і відмовитись) від отримання сповіщень. Ви також можете побачити кількість переглядів і кількість відповідей. Існує також досить багато варіантів налаштування для зміни шаблону відповідно до потреб вашого користувача. Запитання можуть бути проголосовані також, щоб змінити свій ранг у списку. Плагін доступний у меню панелі інструментів:

CM відповіді на інформаційній панелі

Це легко змінити. Додайте запитання та відповіді та / або модеруйте ті, які додали користувачі. Примітка. На зображенні нижче представлена ​​версія Pro.

CM відповідає на питання

Про

Професійна ліцензована версія відповідей на CM – це версія, з якою я мав певний час, так що про це я сьогодні поговорю найбільше. Версія Pro коштує 29 доларів і включає все, що доступно у безкоштовній версії, а також безліч додаткових функцій. First up – це абсолютно нова функція контролю доступу, яка дозволяє адміністраторам встановлювати, хто може задавати питання та відповідати на них. Варіанти включають Усі, Зареєстровані користувачі, і За роллю:

CM відповідає на контроль доступу

Вона також включає в себе функцію коротких кодів, яка дозволяє вставити список питань за допомогою короткого коду cma-питання. Ви можете навіть додавати до нього параметри, щоб у списку відображався певний набір запитань від конкретного автора, які є найпопулярнішими тощо..

Версія Pro дозволяє інтегрувати соціальні медіа з кількома популярними сайтами, включаючи Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn та Microsoft Live. Кожному відвідувачу надається також доступ до індивідуальної інформаційної панелі, в якій перераховано “Мої запитання” та “Мої відповіді”. Вони можуть бути додані на сторінки профілю користувача за допомогою коротких кодів.

Інтеграція віджетів дозволяє показувати лише ті запитання та відповіді, які ви хочете, в будь-якій області в обраній темі, яка підтримує віджети, як-от бічна панель. У меню плагінів доступні налаштування для бічної панелі:

CM відповіді бічна панель

Ви також можете встановити конкретні параметри модерації у Pro версії. Ці налаштування дозволяють вказати список людей, які можуть розміщувати запитання та / або відповіді, не потребуючи проходження процесу модерації. Це може значно прискорити обговорення на вашому сайті. Звичайно, переконайтеся, що ви надаєте ці винятки лише тим, хто виявив себе надійним та дієздатним:

CM відповіді модерації

Ось ще кілька специфікацій про ліцензію Pro, про яку слід знати:

 • Підтримка багатосторонніх сайтів
 • Можливість показу або приховування поглядів на конкретні питання
 • Кожен користувач отримує автоматично створену сторінку загальнодоступного профілю з можливістю додавати посилання на профіль соціальних медіа.
 • Інтеграція Граватара
 • Дозволяє вкладення
 • Можливість змінити порядок подання відповідей.
 • Підтримка Ajax
 • Підтримка тегів
 • Можливість додавати “липкі” запитання, які відображаються вгорі всіх питань та / або відповідей та виділені кольором тла, який ви вказуєте.
 • Підтримка фрагментів коду.
 • Постійна посилання
 • Можливість складати відповіді на CM як домашню сторінку вашого сайту.
 • Віджет соціального обміну для сторінок питань.
 • Повідомлення подяки CM Answers видаляється з нижнього колонтитулу
 • Можливість редагувати питання та відповіді після їх розміщення на сайті.

Ви також можете додати застереження, яке вперше побачать користувачі вашого сайту. Кожен користувач може запропонувати прийняти умови вашого сайту:

CM відповіді відмова

Створення дошки для обговорень

Після ознайомлення з особливостями відповідей CM, процес налаштування був надзвичайно простим. Налаштування інформаційної панелі інтуїтивно зрозумілі та прості у дотриманні. Просто натисніть кожну вкладку, щоб перейти до наступного екрана параметрів налаштування:

Налаштування відповідей CM

Ви можете легко налаштувати, як виглядають запитання та відповіді для кінцевого користувача. Просто натисніть на вкладку “Зовнішній вигляд”:

CM відповідає на вигляд

Вам буде запропоновано безліч варіантів від зміни способів ідентифікації питань до кількості запитань, що відображаються на кожній сторінці, до відображення кількості переглядів та іншого.

Якщо користувачі ввімкнули отримання повідомлень, коли на ваш сайт були опубліковані нові запитання чи відповіді, ви можете переконатися, що повідомлення електронної пошти належним чином відображає ваш бренд:

СМ відповіді сповіщення

Те, що мені найкраще працює, – це перейти до кожної з вкладок і побачити, які варіанти є. Практичний підхід дозволить вам розібратися з кращим уявленням про те, що можна досягти за допомогою цього плагіна та як ви можете налаштувати його під конкретні потреби вашого сайту..

Що стосується додавання вмісту, це не може бути простіше. Посилання Питання для плагіна, який можна переглянути з лівої частини панелі інформаційних панелей WordPress, перенесе вас на наступний екран:

CM відповідає на питання

Звідси все, що вам потрібно зробити, це натиснути «Додати запитання», і ви можете ввести своє запитання, класифікувати його та додати теги. Кінцевий результат буде виглядати приблизно так. Зверніть увагу на різний колір фону в “липкому” питанні вгорі:

Питання_малюнок

Меню відповідей пропонує подібний інтерфейс. Сторінка відповідей буде схожа на цю для кінцевих користувачів, де їм буде запропоновано зробити внесок:

firstQ_image

Назад у налаштуваннях, на вкладці “Нитка” ви можете змінити спосіб відображення запитань та відповідей:

Нитка відповідей CM

Як бачите, ви можете вмикати чи вимикати вкладені файли, встановлювати максимальний розмір файлу, включати рейтинги тощо.

Налаштування того, як ваш Q&A, дискусійний форум або форум підтримки простий і простий за допомогою цього плагіна.


Хоча багато плагінів для обговорення існує, плагін CM Answers добре поєднується з WordPress та надає адміністраторам та користувачам простий спосіб взаємодії. Адміністратори знайдуть налаштування форуму простим процесом, який можна змінити на примху. Користувачі вважають, що кінцевий досвід буде приємним для перегляду та легким для участі. Оскільки основна частина онлайн-взаємодії в наш час заохочує участь відвідувачів, цей плагін здається зручним способом сприяти обговоренню, навіть якщо ви не збираєтесь безпосередньо модерувати.

Цей плагін добре поєднується з плагіном Глосарій CM Tooltips, про який ми говорили ще деякий час. Обидва є простими у використанні і роблять це кращим функціонуванням веб-сайтів WordPress без додавання ефекту.

Ви випробували відповіді CM? Що ти думав? Повідомте нас, як це працює для вас у коментарях.

Завантажити відповіді CM безкоштовно або про зараз!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map