CrowdFund ваші проекти з WordPress

CrowdFund ваші проекти з WordPress

В останні роки виграв краудфандинг, маючи успіх на сайтах Kickstarter і Індієго.  Якщо ви коли-небудь використовували веб-сайт для краудфандингу (як творця або бекерів), ви дізнаєтесь, наскільки вони можуть бути корисними для отримання фінансування. Однак ви в кінцевому рахунку змагаєтесь за увагу з тисячами інших живих проектів.


Замість того, щоб жокею не займатися позицією серед усіх інших, чому б не створити сайт WordPress для свого проекту і дозволити вашій аудиторії безпосередньо його фінансувати? Це не так складно, як можна було б очікувати. Все, що вам потрібно, – це власна установка WordPress та безкоштовний плагін.

У цій публікації ми обговоримо переваги використання вашого сайту WordPress для краудфандингу ваших проектів чи послуг. Тоді ми поговоримо про те, як використовувати безкоштовний плагін, щоб перетворити ваш сайт у платформу для збору коштів. Давайте розпочнемо!

Що таке краудфандинг (і як це приносить вам користь)

Домашня сторінка Індієго.

Краудфандинг дає змогу зібрати гроші, необхідні для створення товару чи послуги, приймаючи пожертви від прихильників. Це досить простий процес, коли ви вперше подаєте проект, і приватні особи або підприємства (бек-ендери або інвестори) можуть забезпечити гроші, необхідні для його запуску..

Існує багато переваг використання цього методу, зокрема:

 • Ви отримуєте авансові кошти, які допоможуть вам розвинути свій товар чи послуги.
 • Це ефективніше, ніж традиційне фінансування.
 • Ви зможете генерувати соціальний доказ та тягу до свого продукту чи послуги.
 • Це дає можливість мозкового штурму від прихильників та донорів, щоб допомогти вам вдосконалити свою первісну ідею проекту.
 • Ви часто отримуєте кращу медіа-експозицію та маркетинг свого проекту.

Існує багато типів проектів, які можуть отримати вигоду від краудфандингу. Очевидно, для цього процесу ідеальні фізичні продукти. Однак ви можете натовпувати будь-що – від цифрових продуктів, таких як ігри чи мобільні додатки, до кіно- і телевізійних проектів.

Представляємо плагін WP пожертвування WordPress

WP пожертвування WordPress плагін

WP Crowdfunding – це плагін на основі WooCommerce, який дозволяє створити веб-сайт для краудфандингу за допомогою WordPress. Плагін доступний безкоштовно, а також включає платну версію, яка розблоковує більше його функцій.

Основна перевага цього плагіна полягає в тому, що він відділяє вас від тисяч інших конкуруючих на основних сайтах краудфандингу. Це означає, що ви контролюєте кожен аспект процесу, і вам не доведеться мати справу з потенційними претендентами на одній платформі.

Ключові особливості:

 • Виділена реєстрація користувача
 • Можливість оголошення мети фінансування та визначення рекомендованих цін
 • Опції для відображення спинок на одній сторінці або списку їх анонімно
 • Народна система гаманців для обчислення, запису та розподілу коштів (премія)
 • Альтернативні системи оплати, такі як PayPal Adaptive та Stripe Connect (преміум-клас)

Ціна: Плагін безкоштовний, і ви можете завантажити його з каталогу плагінів WordPress. Для отримання додаткових функцій існує преміальна версія, яка доступна за 149 доларів.

Як використовувати плагін WP Crowdfunding (у 3 кроки)

Перш ніж вносити будь-які зміни, рекомендуємо створити резервну копію свого веб-сайту WordPress. Потім виконайте наведені нижче кроки, щоб розпочати роботу!

Крок 1: Завантажте та встановіть WP Crowdfunding

По-перше, варто зазначити, що ці інструкції стосуються безкоштовної версії плагіна, хоча процес використання преміум-версії схожий.

Встановити WP Crowdfunding

На інформаційній панелі WordPress виберіть Плагіни > Додати новий. Пошук «краудфандингу» та WP Crowdfunding повинен стати першим результатом. Щойно ви знайшли його, натисніть на Встановити зараз. Коли плагін встановлений, виберіть Активуйте.

WP Crowdfunding Активуйте WooCommerce

Після активації плагіна ви побачите на інформаційній панелі сповіщення про встановлення WooCommerce, якщо ви цього ще не зробили. Це необхідно для того, щоб WP Crowdfunding працював належним чином, оскільки це розширення WooCommerce, тому встановіть та активуйте WooCommerce, якщо ви цього ще не зробили..

Крок 2: Налаштування плагіну WooCommerce & WP Crowdfunding

Після активації обох плагінів на інформаційній панелі ви побачите два нові пункти меню: один для WooCommerce та ще для Краудфандинг. Ми настійно рекомендуємо спочатку налаштувати WooCommerce, оскільки саме тут ви визначите свою валюту, місцезнаходження, налаштування доставки та найголовніше налаштування оплати. Для отримання додаткової інформації про ці кроки, зверніться до нашого посібника з налаштування WooCommerce.

Але як тільки WooCommerce буде готова, ви можете перейти до налаштування ip WP Crowdfunding.

Загальні налаштування

Менеджер коштів дозволяє вибрати обробника електронної комерції. Оскільки цей плагін побудований на платформі WooCommerce, вам потрібно буде встановити його як свою платформу за замовчуванням. Ось розбивка деяких інших Загальні налаштування, які ви хочете перевірити:

 • Статус кампанії за замовчуванням: Встановити за замовчуванням проект або опублікований стан для нових проектів.
 • Мінімальна ціна: Встановлює мінімальну суму пожертви.
 • Максимальна ціна: Встановлює максимальну суму пожертви.
 • Рекомендована ціна: Встановлює рекомендовану суму пожертви.
 • Метод завершення кампанії: Виберіть, що викликає завершення кампанії (мета, дата, обидва, ніколи).

Після встановлення цей плагін автоматично генерує інформаційну панель та сторінку подання проекту. Якщо ви хочете замість цього скористатися налаштованими сторінками, вам потрібно буде вказати їх, використовуючи наступні два спадні меню в цьому розділі:

 • Виберіть сторінку інформаційної панелі: Виберіть сторінку, на якій буде розміщений передній панель панелі приладів.
 • Виберіть сторінку форми WooCommerce: Оберіть власну сторінку форми подання.

Для вас також важливо відредагувати Творець кампанії налаштування, якщо у вас є кілька користувачів, які мають доступ до бекенду вашого веб-сайту. Просто виберіть ролі користувачів, яким ви хочете надати доступ для створення та редагування ваших краудфандингових кампаній.

Налаштування WooCommerce

Далі розглянемо Налаштування WooCommerce вкладка:

Налаштування WP Crowdfunding WooCommerce

Тут вам потрібно буде налаштувати параметри, характерні для вашої настройки WooCommerce. Спочатку виберіть, чи потрібно відображати проект краудфандингу на сторінці магазину WooCommerce.

Звідти ви можете внести декілька коригувань, встановивши свої сторінки переліків та реєстрації, налаштувавши форму подання з різними текстовими полями та вирішивши, як виглядатимуть ваші сторінки та які вони будуть. Якщо ви сумніваєтесь, виберіть потрібні вам налаштування, а потім перегляньте передню частину веб-сайту, щоб побачити, як вони виглядають.

Параметри стилю

Остання вкладка доступна для основних варіантів стилізації. Використовуйте вбудовані параметри кольорової гами (яка є кольором підсвічування) та стилізації кнопок для подальшого налаштування ваших сторінок та форм натовпу..

Налаштування соціальних ресурсів

Плагін WP Crowdfunding також пропонує варіанти ввімкнення спільного доступу до соціальних мереж через Twitter, Facebook, Google+, Pinterest та пов’язані з ними. Просто встановіть прапорці для соціальних платформ, які ви хочете використовувати..

Після того як ви зробите ці налаштування, ви повинні бути готові фактично створити свою кампанію (Примітка. Є додаткові параметри електронної пошти, reCAPTCHA та Wallet, а також доступ до звітів про ефективність кампанії, доступних лише з преміальною версією плагіна).

Крок 3: Створіть кампанію масового фінансування WP

Для початку додайте кампанії самостійно безпосередньо через WooCommerce. Просто виберіть тип даних про продукт “Crowdfunding” та додайте свою інформацію.

WooCommerce WP Crowdfunding продукт

Крок 4: Шорт-коди фінансування WP

Вам потрібно буде додати нову сторінку на свій сайт WordPress. Від Короткий код у спадному меню виберіть тип форми, яку хочете створити:

WP Crowdfunding Shortcodes

Потім на передньому кінці ви можете розпочати налаштування самої кампанії:

Форма подання зразка.

Окрім загальної інформації про проект, тут можна включити суми застави та винагороду. Як тільки все в порядку, натисніть на Надіслати кампанію.

Перш ніж ми завершимо завершення роботи, варто згадати, що WP Crowdfunding не потребує спеціалізованої теми. Тож якщо у вас вже є сайт WordPress, вам не доведеться турбуватися про зміну його зовнішності. Однак преміальна версія містить безкоштовну тему, розроблену спеціально для плагіна, яку варто перевірити.


Створення веб-сайту для краудфандингу дає змогу створювати кампанії настільки маленькі чи великі, як ви хочете, і мати повний контроль над кожним аспектом. За допомогою WP Crowdfunding ви можете створити власний веб-сайт зі збору коштів, який заохочуватиме ваше співтовариство до фінансування та просування вашого проекту.

Чи є у вас питання щодо використання WP Crowdfunding для створення веб-сайту проекту? Повідомте нас у коментарі нижче!

Примітка: Це оновлений пост, який раніше охоплював плагін Crowdfunding від Astoundify, якого більше не існує.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map