bbPress Форуми для WordPress: Короткий посібник

bbPress Форуми для WordPress: Короткий посібник

Форуми для обговорень існують майже так само довго, як і сам Інтернет. Ще до того, як всесвітня павутина стала популярною, люди обмінювалися інформацією та обговорювали теми, використовуючи системи оголошень термінальних серверів. Насправді, мої найперші враження від Інтернету ще в 1998 році обернулися навколо чатів та дискусійних форумів на AOL (хлопчик, я з ностальгічним поглядом повертаюсь на ті дні півроку).


Сучасний дискусійний форум зберігає основну ідею того, що зараз є дуже усталеною концепцією – обмін інформацією та обговорення тем – але перетворився на легкий плагін для WordPress, який можна встановити за лічені хвилини..

Я говорю про bbPress – то Програмне забезпечення для WordPress, створене самими хлопцями, які створили сам WordPress. У цій публікації я збираюся пояснити, що саме є bbPress, чому це вам може знадобитися, а також покажу, як його встановити.

Чому вам потрібен bbPress

Загальна тема WordPress & bbPress

Набір функцій bbPress ніде не є настільки вичерпним, як виділене програмне забезпечення для форуму phpBB або vBulletin, так навіщо його використовувати? Для цього є кілька вагомих причин.

 1. Він легкий. Програмне забезпечення форуму традиційно роздуте, переповнене дірками в безпеці та справжнім стоком на вашому сервері. Остання версія bbPress (v2.5.13) проста у використанні та з відкритим кодом – тому ви можете налаштувати плагін за необхідності.
 2. Він повністю інтегрований з WordPress. Ця вигода виходить за рамки простоти монтажу. bbPress користується перевагою системи управління користувачами WordPress і має доступ до величезного сховища плагінів WordPress, де ви знайдете пристойну кількість специфічних плагінів, сумісних з bbPress. Одним із таких є BuddyPress, шаблон для соціальної мережі на базі WordPress, який фактично використовує bbPress для живлення своїх форумів.
 3. Налаштування легко. bbPress має унікальну перевагу перед іншим програмним забезпеченням форуму, коли йдеться про налаштування стилів для вашого форуму. Оскільки він створений для WordPress, існує безліч дивовижних тем (наприклад, загальна тема WordPress), розроблених спеціально для bbPress, тому змінити вигляд вашого форуму так само просто, як і змінити тему.

Якщо ви хочете запустити традиційну дошку оголошень чи нову соціальну мережу, то bbPress, мабуть, не для вас (хоча перевірити BuddyPress як основу для останнього!)

Однак якщо ви хочете додати елемент спільноти до наявного блогу чи області підтримки для своїх клієнтів, вам буде важко знайти щось краще, ніж bbPress.

Що таке bbPress?

Будь-який власник сайту повинен розуміти, що відбувається у своїх плагінах. bbPress – це просто три спеціальні типи публікацій, деякі шаблони макета, система шорткодів, пара віджетів та код CSS. Ось чому його називають легким!

Спеціальні типи публікацій

Три спеціальні типи публікацій:

 1. Форуми: який містить кожен створений вами дискусійний форум, що дозволяє створювати ієрархію форумів
 2. Теми: який містить кожну тему обговорення (заголовок та вступний пост)
 3. Відповіді: який містить кожну індивідуальну відповідь на тему

Макети

Стандартні шаблони макетів підходять для більшості випадків. Наприклад, у макеті тем відображатиметься список тем із наступною інформацією:

 • Назва теми
 • Хто розпочав тему і на якому форумі вони її розпочали
 • Кількість людей, що беруть участь у розмові (голоси)
 • Кількість відповідей на тему
 • (І можливо) Як давно була остання відповідь і хто її зробив

bbPress Сторінка тем

Різні елементи можна стилізувати за допомогою CSS, щоб краще підходити до вашого блогу, але якщо ви хочете внести суттєві зміни в структуру, вам потрібно буде комфортно використовувати PHP або придбати тему на кшталт Total, яка пропонує вбудовані спеціальні варіанти стилю..

Швидкі коди та віджети

bbPress спрощує відображення різних елементів форуму там, де ви хочете, через серію шорткодів та віджетів. Це насправді неймовірно потужна функція, що дозволяє врахувати зручність і чуйний дизайн.

Наприклад, ви можете створити сторінку з переліком останніх тем із вибором найпопулярніших публікацій, виділених на бічній панелі, використовуючи лише один короткий код та один віджет. Якщо ви вирішите скористатись більш традиційною формою форуму з переліком категорій, ви можете змінити речі за лічені хвилини.

Щоб відчути гнучкість, перегляньте кодекс, щоб переглянути всі 19 bbПрес-шортики.

Віджети, що входять у комплект:

 • Список форумів
 • Останні відповіді
 • Останні теми
 • Список переглядів тем
 • Пошук
 • Віджет для входу
 • Статистика

Особливо корисний віджет для входу, показуючи відвідувачам форму для входу та посилання на профіль для користувачів, що ввійшли..

Установка

Якщо ви вирішили дати bbPress піти, установка не може бути простішою.

Встановіть bbPress через каталог WordPress

Просто шукайте bbPress в каталозі плагінів WordPress, натискайте інсталяцію, і ви закінчили (або, якщо ви хочете використовувати плагін як основу для розробки, або просто для ознайомлення ближче, ви можете завантажити копію з Сховище плагінів WordPress).

bbPress Форуми WordPress

Встановіть bbPress за допомогою WordPress Theme

Інший ваш варіант – встановити плагін через вашу тему WordPress (якщо він пропонує цей варіант). Наприклад, тема Total WordPress не тільки повністю сумісна з bbPress, але включає в себе готовий, легкий імпорт демонстрації bbPress.

Встановіть загальну демонстрацію bbPress

Просто перейдіть на сторінку Themeforest і придбайте Total (одна з найвищої популярності та популярних тем WordPress в Інтернеті з найвищим рейтингом), встановіть та активуйте її, а потім перейдіть до Панель тем> Імпортер демонстрації (Примітка: це унікально для Total, більшість тем не включатиме цю дивовижну та просту у використанні функцію).

Звідси шукайте “bbpress”, а потім натисніть демонстрацію, щоб почати.

Встановіть плагін bbPress

Після натискання кнопки “Загальний” запропонує встановити будь-які необхідні плагіни, що в цьому випадку включає bbPress. Просто натисніть на кожен плагін, щоб встановити та активувати.

Імпорт загального вмісту bbPress

Після цього Total пропонує вам можливість вказати, які частини демонстрації ви хочете імпортувати. Для демонстрації загальної версії bbPress переконайтеся, що всі поля для зразків даних XML, зображень, налаштувань налаштування теми та віджетів встановлені так, щоб ваш веб-сайт виглядав ідентичним демо-версії.

Всього демо імпорту bbPress завершено

Коли імпорт завершиться, ви побачите повідомлення, подібне до наведеного вище. Це означає, що ваш зразковий вміст і bbPress готові до запуску!

Основні настройки bbPress

Щойно bbPress встановлений та активний, ви помітите три нові спеціальні типи публікацій у меню адміністратора та сторінку bbPress у меню “Налаштування”..

Перш ніж зануритися і створити форум своєї мрії, проведіть деякий час у меню налаштувань. Перейдіть до Налаштування> Форуми.

bbНалаштування спаму

Зокрема, вам потрібно змінити налаштування спаму, зокрема:

 • Час дросельної заслінки: мінімальна кількість секунд, дозволена між новими відповідями того ж користувача
 • Дозволити анонімну публікацію: Вимкніть це, щоб вимагати від користувача зареєструватися в обліковому записі для публікації теми або відповіді

Щойно ви зробите це, добре створити декілька зразкових форумів, тем та відповідей (бажано з декількох різних облікових записів користувачів), перш ніж почати налаштовувати дизайн. За допомогою фіктивних даних ви будете більше шансів помітити речі, які потребують виправлення за допомогою CSS, особливо на мобільних пристроях. Пощастило, якщо ви вирішили використовувати демонстраційну демонстраційну версію Total, все готово, щоб перейти до налаштувань!

Настроювання bbPress

Щоб налаштувати bbPress, вам дійсно потрібно бути розробником … або скористатися одним із наведених нижче методів шахрайства, щоб налаштувати стиль форуму, не знаючи, як кодувати.

Варіант 1: Використовуйте налаштування теми

По-перше, якщо ви все-таки вирішили використовувати тему, яка пропонує додаткові параметри bbPress, слід спершу подивитися там. Перейдіть до Зовнішній вигляд> Налаштувати редагувати параметри.

bbPress Живі параметри налаштування

Зокрема під bbPress у розділі (наприклад, у розділі Всього), щоб вибрати макет сторінки за замовчуванням для форумів, тем та сторінок користувачів. Після цього використовуйте налаштування під Типографія для користувацьких шрифтів та під них Загальні параметри теми для акцентних кольорів, Назва заголовка сторінки виділення, Форми стайлінг, Посилання та кнопки налаштування та багато іншого, щоб дизайн відповідав вашому бренду.

Варіант 2: Використовуйте плагін Live CSS Editor

Якщо випадково ваша тема не пропонує жодних варіантів стилізації або просто не тих, які ви шукаєте, можливо, ви захочете розглянути плагін редактора CSS в реальному часі. Ці плагіни дозволяють вказувати, клацати та редагувати елементи вашого веб-сайту, використовуючи прості параметри стилізації (не потрібен код). Ось наші два улюблені:

 • Жовтий олівець: Цей плагін є одним з наших улюблених. Просто встановіть і натисніть “Почнемо”, щоб розпочати налаштування вашого веб-сайту! Хочете дізнатися більше? Ознайомтеся з повним посібником користувача Yellow Pencil, щоб побачити, як працює плагін і які функції включені.
 • CSShero: Як і в попередньому плагіні, CSShero пропонує надзвичайно простий у використанні інтерфейс точок та клацань для редагування стилів, кольорів, шрифтів, інтервалів тощо. Подивіться, як працює цей плагін у нашому посібнику з CSShero для налаштування WordPress.

Рекомендовані додатки для додатків bbPress

Як згадувалося раніше, bbPress легко поширюється через велику кількість плагінів. Ось декілька, на нашу думку, ви можете розглянути можливість додавання додаткових функцій та параметрів на ваші форуми.

Остаточний член bbPress Доповнення

Додайте параметри для легкої реєстрації користувачів, розширених профілів і навіть членства за допомогою плагіна Ultimate Member. Цей розширюваний варіант повністю інтегрується з bbPress, щоб ви могли запропонувати членам форуму більше насолодитися.

Більше про Остаточного члена →

bbp Style Pack

Хочете додати кілька основних варіантів стилізації для вашого форуму bbPress? Спробуйте bbp Style Pack спробувати. Цей безкоштовний плагін додає параметри для налаштування стилів, посилань, функцій відображення тощо.

Більше про bbp Style Pack →

bbПрес-повідомлення (Без спаму)

Цей плагін надсилає сповіщення електронною поштою користувачам, коли публікуються нові теми та / або відповіді. Це корисно, якщо ви працюєте на форумі підтримки і вам потрібна конкретна людина, щоб відповісти на запитання певного форуму, наприклад.

Детальніше про bbPress Повідомляти →

Інструменти GD bbPress

Один з більш всеосяжних доступних плагінів bbPress, це додає підтримку BBCode, підписи користувачів, додаткові спеціальні перегляди, цитати у відповіді, а також деякі додаткові функції адміністратора..

Детальніше про інструменти GC bbPress →

Найкраще рішення форуму?

Це легкий, швидкий і простий в установці, але чи є bbPress найкращим рішенням форуму для вашого блогу WordPress? Є лише один спосіб дізнатися – захопити копію, встановити її на своєму сайті і почати експериментувати!

Настав час отримати зворотній зв’язок. Ви користувач bbPress? Чи вважаєте ви bbPress найкращим рішенням форуму для користувачів WordPress, чи вважаєте за краще альтернативне рішення? Який ваш досвід додавання елемента спільноти до свого блогу?

Будь ласка, дайте нам свої відповіді на вищезазначені питання в розділах коментарів нижче. Якщо у вас є якісь інші коментарі чи запитання, будь ласка, відправте їх!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map