9 порад для успішного запуску продукту WordPress

Отже, ви вирішили, що хочете продавати плагін або тему WordPress самостійно. Можливо, у вас вже є продукти, перелічені в таких каталогах WordPress, як наш, але тепер ви хочете повного контролю над своїми каналами розповсюдження – шансом просунутися через безлад, а також дозволити користувачам зосередитися на перевагах використання вашого продукту..


Давайте будемо першими, хто привітає вас із захопленням підприємницькою діяльністю!

На цьому момент більшість (або всі) важкої роботи закінчується на стороні розвитку. У вас під контролем демонстраційні продукти, документація та ліцензування; у вас є регулярні заплановані оновлення та система підтримки клієнтів. Тепер прийшов час подумати про маркетинг.

Сподіваємось, ви пам’ятаєте про дату запуску продукту. Вам також знадобиться рішення для електронної комерції, яке є даними. Ви продаєте лише один товар? Чи плануєте ви продати більше в майбутньому? Що з логотипом? У вас є візитні картки? Чи розглядали ви, як офіційно запускаєте продукт WordPress?

Незважаючи на те, що варто задуматися, запуск продукту WordPress не настільки складний, як це звучить. WPExplorer підготував ряд порад та інструментів, які допоможуть вам виконати успішний запуск продукту WordPress. Але спочатку обговоримо логістику продажу.

Вибір платформи електронної комерції

Вибір платформи електронної комерції

Перш ніж розпочати стратегізацію запуску, вам доведеться розібратися, як ви будете продавати плагін або тему WordPress. Це включає вибір та інтеграцію рішення електронної комерції для вашого веб-сайту.

Є на вибір кілька постачальників. Перш ніж зважити свої варіанти, WooCommerce може бути першим, хто приходить до тями, через її важку інтеграцію з більшістю тем WordPress. Однак є недорога альтернатива, яка надає вам необхідну підтримку та налаштування, щоб розпочати свій плагін чи тематичний бізнес.

Чому вибирають Shopify

Якщо ви ще не чули, Шопіруйте є лідером програмного забезпечення для електронної комерції – працює понад 300 000 магазинів по всьому світу (і в Інтернеті). Однією з найбільш переконливих причин вибору Shopify є підтримка 24/7, яку вони пропонують торговцям – голова та плечі вище, ніж понеділок по п’ятницю, підтримка від 9 до 5, яку пропонує WooCommerce.

Shopify також пропонує: скарбниця документації щоб допомогти вам налаштувати свій досвід на кожному кроці та може похвалитися підтримуючою мережею активних продавців, які завжди прагнуть зв’язатися з колегами-підприємцями і поділитися своїми перлами мудрості електронної комерції.

І ей, ви навіть можете знайти нового клієнта десь на шляху. Партнерська програма Shopify допомагає Shopify розробникам тем, розробникам додатків, маркетинговим геніям та іншим розробникам WordPress розвивати свій бізнес. Це надійна екосистема нових зв’язків, яка може принести користь вашому новому продукту чи магазину.

Shopify WordPress Plugin vs. Shopify Storefront

Ви помітите, що Shopify має два варіанти налаштування функцій електронної комерції на своєму веб-сайті: завантажте плагін Shopify WordPress або налаштуйте повноцінний модуль Магазин Shopify.

Що б ви не вибрали, повністю залежить від ваших цілей електронної комерції. Наприклад, плагін Shopify WordPress ідеально підходить, якщо ви плануєте продавати кілька продуктів на існуючих веб-сторінках або в блозі. Він використовує задній край Shopify для створення фрагментів коду, який можна розмістити будь-де на вашому сайті – витягуючи метадані продукту, як-от зображення та ціну, прямо з Shopify.

Shopify Lite

Ці фрагменти повністю настроюються та мають усі активи, які вам знадобляться, щоб почати продавати свої продукти WordPress в Інтернеті. Сюди входять кнопки придбання, кошик для покупок та безпечні способи оплати. Якщо ви вирішите піти цим маршрутом, вам потрібно придбати підписку на Shopify Lite (вартість якої становить 9 доларів на місяць).

Якщо у вас є більш великі плани для вашого бізнесу, кращим рішенням може стати магазин магазинів Shopify. Знову ж таки, магазин Shopify повністю настроюється, його можна легко інтегрувати з бажаними каналами продажів, таких як Facebook, та має можливість відстежувати тенденції продажів та зростання – все основи для початку нового бізнесу. Цей маршрут вимагає придбати базову підписку Shopify (вартість якої становить 29 доларів США на місяць).

Зрештою, Shopify має продукти для підприємств усіх розмірів – той, який ви вирішите застосувати для запуску продукту WordPress, залежить від того, скільки товарів ви хочете продати, і від того, наскільки швидко ви хочете розширити частину електронної комерції. вашого бізнесу.

Підготовка до успішного старту

Підготовка до успішного старту

Тепер, коли ви зрозуміли, що ви продаєте, і як ви будете продавати, саме час розглянути питання про брендинг. Наразі у вас вже повинні бути вибрані найменування брендів та продуктів, але ось кілька пунктів, які допоможуть вам розібратися з усіма до офіційного запуску продукту WordPress:

1. Заява про позиціонування бренду

Що відрізняє ваш бізнес та продукти від ваших конкурентів? Що робить те, як ви створили свою тему чи плагін, вище за інші продукти цієї ж категорії? Що ви пропонуєте своїм клієнтам, що інші розробники плагінів чи тем не роблять?

Відповідаючи на ці запитання, ви не лише залишаєте вагому заяву про позиціонування бренду, але і є надійною основою для всіх ваших інших активів щодо брендингу. Якщо вам потрібно трохи натхнення, MilesHerdon пропонує кілька корисних порад у своїй статті про як написати заяву про позиціонування бренду в 3 простих кроки.

2. Логотип

Багато часу і зусиль повинно входити у ваш логотип; зрештою, це візуальне представлення вашого бренду. Але ми розуміємо, іноді життя заважає, і запуск продукту має строгий термін, або графічний дизайнер є фінансово “приємним”, а не обов’язковим..

Коли ви будуєте бізнес самостійно (або зі складною командою), іноді вдаєтесь до безкоштовних інструментів, що надаються вам, як, наприклад, виробник логотипів Shopify. Простий та чистий, цей ресурс логотипу зробить трюк, і поки ви не почнете отримувати дохід, вам потрібно створити щось справжнє для вашого бренду та позиціонування.

Щойно ви працюєте над роботою, ви можете навіть розглянути можливість передачі логотипу Shopify партнеру чи експерту.

3. Візитки

Тепер, коли ви продаєте свої власні продукти WordPress, важливо подумати про видимість. Одним з найбільш важливих інструментів маркетингу для підвищення обізнаності щодо вашого бренду та бізнесу є візитні картки. Вони доступні, вони створюють контактну точку між вами та потенційними клієнтами / іншими розробниками, і вони чудовий спосіб визнатись на таких галузевих заходах, як WordCamps.

Спробуйте використовувати генератор візитних карток Shopify як основу для дизайну вашої картки.

4. Ручки соціальних медіа

Якщо ви ще цього не зробите, не забудьте зберегти ім’я свого бренду як користувальницьку обробку у всіх соціальних мережах, які ви будете використовувати для взаємодії зі своєю аудиторією (та посилення прийому запуску продукту WordPress).

Подумайте про створення фірмового облікового запису з наступного:

 • Twitter
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Instagram

Інші канали соціальних медіа, як-от Google+, Pinterest або Tumblr, слід розглядати лише у тому випадку, якщо ви провели дослідження, і знаєте, що ваша аудиторія їх використовуватиме. Не відчувайте, що ви не можете додавати ці соціальні медіа до своєї стратегії в майбутньому.

5. Повідомлення

Послідовність важлива, особливо якщо мова йде про те, як ви будете продавати свою тему WordPress або плагін. Рей Сільвестр, спеціаліст із контенту в RocketCode, має 6 порад щодо створення чудової веб-копії, яка конвертує; використовуйте їх для створення уніфікованих повідомлень для ваших каналів соціальних медіа, маркетингу електронною поштою, залучення до преси та будь-яких інших повідомлень про запуск вашого продукту..

Успіх зробити день запуску

Успіх зробити день запуску

День запуску – найважливіший момент у вашій дорозі від розробника до ділової людини – саме в цей день ви можете нарешті випустити свій плагін або тему та отримати реальний відгук клієнтів про ваш товар, модель ціноутворення та позиціонування.

У вас є назва вашого бренду, ваш логотип, заява про позиціонування бренду та візитні картки. Ви збільшили свої соціальні акаунти, готуючись до запуску. У вас є рішення для електронної комерції, інтегроване з вашим наявним сайтом, і ви протестували процес придбання, щоб переконатися, що все працює з точки зору користувача..

Іншими словами, прийшов час!

Ось кілька останніх порад щодо того, як дізнатись про свою нову тему або плагін WordPress та зробити успішний запуск першого продукту.

1. Отримання преси

Технологічні блогери та журналісти можуть бути чудовим фактором для поінформованості про ваш майбутній продукт. Якщо ви ніколи раніше не писали тесту для такої аудиторії, ось кілька покажчиків:

Зробіть свої дослідження – Створіть список технічних блогерів та журналістів, які пишуть про теми, плагіни, WordPress, веб-дизайн або веб-розробки. Ви можете легко знайти цю інформацію, переглянувши їхні акаунти Twitter або LinkedIn. Пітчінг-автори, які висвітлюють різні теми, мають меншу ймовірність забезпечити висвітлення для вашого запуску.

Налаштувати – Отримавши свій список, перегляньте раніше написані статті кожного автора. Це дасть вам уявлення про те, які куточки історії їм найбільше подобаються.

Будьте лаконічними – Переконайтесь, що ви чітко і лаконічно ставитеся до того, що ви робите, щоб визначити, чи є ваш інтерес до вашої історії. Пам’ятайте, жоден журналіст не хоче електронного листа, в якому описується продукт у 10 абзацах, але завжди будьте готові дотримуватися всієї інформації, яка може знадобитися журналісту для висвітлення запуску вашого продукту. Я

Якщо писати крок здається залякаючою або вам потрібна ідея, як відформатувати свій крок, ви можете звернутися до Алекса Кревара, Мистецтво піти.

2. Промо-коди

Якщо ви вирішили створити магазин Shopify, ви зможете створити коди знижок. Використовуйте ці коди для просування вашої теми чи плагіна, а також залучайте потенційних клієнтів та рецензентів завантажувати ваш продукт за преміальною ціною – виключно до запуску.

3. Обов’язкові електронні листи

Маркетинг по електронній пошті – важлива тактика для підвищення аудиторії для вашого запуску. Він недорогий і має широкий доступ, особливо якщо у вас вже є список розсилки галузевих контактів та попередніх клієнтів.

Ось чотири електронні листи, які ви повинні створити до запуску:

Підтвердження замовлення – Повідомте ваших клієнтів, що їхнє цифрове замовлення вже пройшло.

Відмова від візка – Повідомляти потенційним клієнтам, які не завершили транзакцію, знати, що вони повинні завершити покупку. Це також можливість запропонувати промо-код для заохочення конверсій.

Бюлетень – Формати бюлетеня з усіма новинами та оновленнями навколо вашого продукту, а також будь-якими відповідними новинами галузі. Ставте себе лідером думок і направляйте їх на інші важливі ресурси, які можуть їх зацікавити – це дасть вашим клієнтам вагомий привід щомісяця відкривати вашу розсилку. Підтримувати зв’язок зі своїми клієнтами – чудовий інструмент спілкування.

Підтримка оновлень – Створіть шаблон того, як ви хочете виглядати оновлення підтримки. Це полегшить доставку кожної частини зв’язку після оновлення.

Якщо ви хочете дізнатися більше про електронну комерцію та маркетинг електронної пошти, у Shopify також є дві чудові статті про те, як це зробити отримати більше продажів за допомогою тактики маркетингу отримання, і основні електронні листи для розробки вашого магазину електронної комерції.

4. Відкрийте канали для зворотного зв’язку

Переконайтеся, що ви сприймаєте відгуки користувачів, і повідомте про це своїм клієнтам! Зрештою, чим більше відгуків ви отримаєте, тим краще ви зможете зробити свій продукт. Також показ позитивних відгуків на вашому веб-сайті може спонукати потенційних клієнтів завершити покупку.

Хто знає, якщо ви будете незмінно добре звертатися до відгуків та вдосконалювати свій продукт, ви навіть можете створити прихильників торгових марок, які використовуватимуть ваш продукт як новинку для всіх своїх майбутніх проектів..

Вітаю!

Ви дослідили та інтегрували рішення для електронної комерції у свій веб-сайт, створили міцну основу для вашого бренду, продумали рекламні тактики для отримання видимості для запуску та запустили ваш продукт WordPress.

Вітаємо! Ви офіційно підприємець. Захоплююче, чи не так??

Ми говорили вам, що створити успішний запуск продукту WordPress – це не так вже й складно, як може здатися (особливо, якщо ви не використовуєте потужну платформу електронної комерції, наприклад Шопіруйте). Це просто вимагає важкої роботи, самовіддачі та корисних порад та інструментів.

Яка улюблена порада для дня запуску? Або, можливо, у вас є інші корисні поради, якими ви хочете поділитися? Повідомте нас у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map