9 кращих курсів WordPress для початківців

Кращі курси WordPress для початківців

WordPress – чудова система управління контентом (CMS), і тому в Інтернеті доступно дуже багато хороших курсів WordPress. Це досить потужний і гнучкий, щоб створити практично будь-який блог або веб-сайт, який ви могли собі уявити. Однак величезний світ WordPress спочатку може здатися жахливим, і ви, можливо, не знаєте, як піти вивчати всі його плюси та мінуси.


На щастя, спільнота WordPress процвітає, і там багато людей, охочих допомогти вам вивчити мотузки. Швидкий пошук Google виявляє тисячі статей та навчальних посібників, а також спеціальні канали YouTube, такі як WPCrafter, Тайлер Мур, і WPBeginner. Ці ресурси є фантастичними, але часто ви знайдете найкращий спосіб досягти успіху – взяти участь у більш структурованому курсі.

Ось чому ми рекомендуємо в цій статті рекомендувати кілька справді відмінних онлайн-курсів WordPress для початківців. Кожен розроблений з урахуванням нових користувачів і озброїть вас знаннями, необхідними для початку створення власних веб-сайтів. Давайте розпочнемо!

1. Навчання WordPress від Yoast Academy

WordPress Training by Yoast

ВІДВІДУЙТЕ МОЖЛИВОСТІ, ЩО ЗАПОЧИТИ →

Час завершити: 3 години
Ціна: Безкоштовні курси для початківців ($ 199 / рік для включення SEO-навчання, $ 499 / рік для доступу до всіх поточних та майбутніх курсів)

Хочете швидко розпочати роботу з WordPress? Ну кому краще вчитися, ніж одне з найвідоміших імен в галузі. Yoast Academy пропонує 4 безкоштовні курси для висвітлення основ. Перший, WordPress для початківців, провів вас через кроки, щоб розпочати роботу (установка, теми, плагіни, безпека тощо). Тоді відео на блоці та класичному редакторі допоможуть вам вибрати, який саме вам підходить. І нарешті, безкоштовний курс на WordPress SEO для початківців допоможе вказати вам у правильному напрямку, щоб почати ранжувати результати пошуку.

Крім цих безкоштовних курсів, Yoast пропонує два преміум-пакети, які є чудовим ресурсом як для початківців, так і для встановлених користувачів WordPress. Це ваш шанс отримати ексклюзивні поради щодо SEO від експерта з питань WordPress №1. Це буде велика інвестиція у майбутнє вашого веб-сайту, якщо у вас є час та бюджет.

Плюси

 • 4 швидких, легких та безкоштовних відео для засвоєння відео, щоб розпочати роботу з основами.
 • Опції для оновлення для доступу до преміальних курсів SEO, які ви просто не знайдете більше ніде.
 • Після завершення курсів, які потрібно додати на веб-сайт або резюме, є сертифікат Yoast та значок.

Мінуси

 • Оскільки всього 4 курси, ви не будете входити в будь-які нішеві теми, такі як електронна комерція, інформаційні бюлетені тощо.
 • Преміум-курси SEO дорогі (хоча, як було сказано вище, я особисто вважаю їх інвестицією).

2. Радість WP: WordPress Training

Радість WP: WordPress Training

Відвідайте Joy of WP, щоб розпочати роботу →

Час завершити: 5 годин 30 хвилин (WP від ​​A до 4,5 годин, тоді як How to WordPress приходить лише за 1 год)
Ціна: Безкоштовно

Буд в Joy of WP зібрав не одну, а дві корисні серії курсів WordPress, щоб розпочати вашу подорож. Ці прості у дотриманні разом із посібниками висвітлюють Початок роботи, посилання, теми, плагіни, блоги, хостинг, Гутенберг та деякі інші додаткові послуги (у розділі Поппурі). Якщо ви дописуєте відео, ви впевнені, що добре обробляєте основи WordPress.

Плюси

 • Обидві серії є абсолютно безкоштовними (можливо, вам буде запропоновано зареєструватися на безкоштовний обліковий запис, щоб переглянути деякі відео)..
 • Кожне відео детально висвітлює певну тему, тому, якщо ви хочете лише дізнатися, як “Додати медіа у свій заголовок”, ви можете пропустити вперед і подивитися лише одне відео.

Мінуси

 • Якщо ви переглядаєте і те, і інше, цей серіал трохи довший. Для завершення всіх відео вам потрібно буде вирізати післяобідній час, а ще краще – цілий день.
 • Є кілька відео, які ви можете пропустити, оскільки вони дуже специфічні (головним чином у розділі плагінів).

3. Курс WordPress Quick Start від WP Apprentice

Курс швидкого запуску WordPress від WP Apprentice

Відвідайте WPApprentice, щоб розпочати роботу →

Час завершити: Одна година
Ціна: Безкоштовний (довічний доступ до WordPress Essentials за 47 доларів або всі їх курси за 147 доларів)

Цей перший курс – це швидкий і простий підручник, призначений для початківців початківців. Курс швидкого запуску WordPress зосереджений на основах: як знайти веб-хостинг, встановити WordPress, використовувати інформаційну панель та почати створювати контент. Пояснено всі основні функції платформи, такі як теми, плагіни та віджети. На момент закінчення перегляду цих десяти відео ви будете готові розпочати налаштування свого першого сайту.

Плюси

 • Курс короткий та безкоштовний, тому ви нічого не ризикуючи, пробуючи його.
 • Він залишається на вступному рівні, ідеально підходить для тих, хто ніколи не використовував платформу.
 • Ви отримаєте загальний огляд усіх основних функцій WordPress.

Мінуси

 • Те, що курс настільки короткий, може бути і недоліком – немає місця для поглиблених пояснень.
 • Розглядаються лише теми початкового рівня. Якщо ви хочете створити що-небудь, крім простого веб-сайту, вам, можливо, буде потрібна додаткова інформація.

4. Пройдіть навчання WordPress для початківців від Udemy

Повне навчання WordPress для початківців від Udemy

Відвідайте Udemy, щоб розпочати роботу →

Час завершити: 4 години
Ціна: 19,99 дол

Навчальне навчання WordPress для початківців в даний час коштує трохи менше 20 доларів, і це порівняно всебічно. Як і будь-який хороший курс WordPress, цей запис від Udemy висвітлює основи створення веб-сайту чи блогу. Він також фокусується на більшій картині, пояснюючи загальну основу платформи та як вона працює. Під кінцем ведеться деяка дискусія за допомогою SEO щоб покращити видимість та рейтинг вашого сайту.

Плюси

 • Протягом кількох годин висвітлюється багато тем.
 • Курс включає покрокове керівництво щодо налагодження та роботи вашого веб-сайту.
 • Він вимагає концептуального підходу до WordPress, навчаючи вас, як і чому все працює, а не просто давати вказівки.
 • Більшість пояснень прості та сприятливі для початківців.

Мінуси

 • Деякі з пізніших матеріалів є досить вдосконаленими, охоплюючи складні теми, такі як створення власних тем (справедливо, ви можете бачити це як профі!).
 • Курс трохи старший. Тож, хоча більшість його інформації все ще застосовується, деякі речі застаріли.

5. WordPress 101: Основи WP101

WordPress 101: Основи WP101

Відвідайте WP101, щоб розпочати роботу →

Час завершити: 90 хвилин
Ціна: 19 доларів США / рік (перші 7 відео безкоштовні – тому можна розпочати роботу за 0 доларів)

Іноді безкоштовний курс не забезпечує все, що ви шукаєте, і ви готові заплатити за щось трохи більш професійне. WordPress 101: Основи поставляються з ціною, але надають більше можливостей підтримки та перегляду, ніж вищевказані курси. Він також вдається охопити всі основи – теми, плагіни, налаштування сайту -, а також деякі більш вдосконалені матеріали про налаштування та налаштування веб-сайту. Розсіяне по 20 відео – це багато корисних порад для початківців WordPress.

Плюси

 • Курс доступніший за більшість. Він закритий, а є іспанська мова.
 • Купуючи курс (або передплату), ви отримуєте доступ до форуму, де ви можете задати питання та отримати підтримку.
 • Після проходження курсу для початківців курс середнього рівня безкоштовний.

Мінуси

 • Коли вона не продається, курс є трохи дорогим, враховуючи коротку довжину.
 • Він передбачає, що у вас вже налаштовано WordPress, тому він не пояснює, як розмістити та встановити платформу.

6. Будьте власним курсом WordPress боса від BitDegree

Будьте власним курсом WordPress боса від BitDegree

Відвідайте BitDegree.org, щоб розпочати роботу →

Час завершити: 75 хвилин
Ціна: 34,99 дол

Хочете дізнатися, як створити власний веб-сайт? А як заробити на цьому гроші? І керувати цим з часом? Легко – серія Be Your Own Boss із 17 коротких і до точного підручників саме для вас. BitDegree зробив чудову роботу, зібравши швидкий і простий для розуміння посібник, який пояснює всі основи створення власного веб-сайту за допомогою WordPress. Крім того, курс охоплює основні поради та навички щодо покращення вашого бізнесу, маркетингу, пасивного доходу та (звичайно), стати власним начальником. Все, що вам потрібно, це доступ до Інтернету, і ви можете мати всі необхідні знання, щоб створити свій власний сайт до кінця перерви на обід.

Плюси

 • Створений розробником програмного забезпечення та додатків Алекс Генадінік.
 • Цей швидкий 75-хвилинний курс легко вписується в будь-який графік.
 • Корисні та прямі підручники висвітлюють основні моменти створення веб-сайту, щоб ви могли створити сайт за день.
 • Додані поради щодо керування веб-сайтом як бізнесом корисні тим, хто є новим у цій галузі.

Мінуси

 • Курс може більше висвітлити ділову сторону, однак ви можете дотримуватися цього підручника з Курс монетизації BitDegree (наразі всього 9,99 дол. США).
 • У відповідності з останнім пунктом, цей курс є оглядовим, тому він не заглиблюється в жоден предмет, щоб вмістити всі важливі моменти у компактний 75-хвилинний графік.

7. Різні курси WordPress на Lynda.com

Різні курси WordPress на Lynda.com

Відвідайте Lynda.com, щоб розпочати роботу →

Час завершити: Залежить від курсу, але більшість – близько 2 годин
Ціна: Один місяць безкоштовно, після цього підписка на Lynda.com починається від $ 24,99 на місяць

Можливо, ви вже трохи знаєте про WordPress або створення веб-сайтів загалом, і вам здається, що деякі з перерахованих вище курсів будуть простими для ваших потреб. Або, можливо, вам просто подобається ідея мати можливість вчитися у власному темпі, замість того, щоб вести за собою структурований набір уроків. Lynda.com – це сайт, на якому кожен може завантажувати власні курси WordPress, а значить, є багато наявної інформації Ви можете знайти курси з налаштування WordPress, основи створення сайту, використання тем і плагінів, конкретні поради та рекомендації та більш розширені теми.

Плюси

 • Ви отримуєте доступ до великої кількості контенту за досить низьку ціну.
 • Можна знайти курси, орієнтовані саме на те, що ви намагаєтеся навчитися.
 • Після того, як ви відчуєте, що до цього готові, певні курси нададуть більш досконалу інформацію та методи.
 • Lynda.com – це більш орієнтована платформа – ви можете переходити з курсу на курс, коли виникає потреба.

Мінуси

 • Використання такого роду веб-сайтів не так просто, як навчання за допомогою одного курсу. Вам потрібно буде здійснити пошук, щоб знайти потрібну інформацію.
 • Якість курсів різноманітна, оскільки кожен має різного творця.

8. Початок WordPress від Treehouse

Початок WordPress від Treehouse

Для початку відвідайте Treehouse →

Час завершити: 3 години, почніть закінчувати
Ціна: Підписка на Treehouse починається від 25 доларів на місяць (також існує семиденна безкоштовна пробна версія)

Цей курс охоплює основні елементи, наприклад, що таке WordPress, як встановити WordPress локально для тестування, основи (вміст, медіа, налаштування тощо), ролі користувачів та перехід з локального на живий. Він розділений на прості в керуванні розділи, за винятком розділу основ WordPress, який становить приблизно 1/2 частки всього часу курсу (але не хвилюйтесь – ви можете легко призупинити в будь-який час). Це чудовий варіант розпочати роботу в другій половині дня.

Плюси

 • Загалом дуже легко прослідкувати разом з.
 • Прості покрокові інструкції допоможуть вам провести ключові аспекти WordPress.

Мінуси

 • У локальній установці все відбувається досить швидко, тому вам може знадобитися повторне прослуховування.
 • На основі останньої точки – розділ про перехід на ваш веб-сайт в реальному часі трохи швидкий.

9. Розробка WordPress від Treehouse

Розробка WordPress від Treehouse

Відвідайте Treehouse, щоб розпочати роботу →

Час завершити: 27 годин для повного курсу, 2 години для висвітлення матеріалу для початківців
Ціна: Підписка на Treehouse починається від 25 доларів на місяць (також існує семиденна безкоштовна пробна версія)

Вам важко буде знайти більш ретельний курс, ніж розробка WordPress. Весь трек охоплює майже все, що ви можете придумати, що стосується WordPress. Від контенту для початківців дуже чіткий прогрес – завантаження WordPress та створення вашого першого сайту – до проміжних та вдосконалених матеріалів, таких як робота з плагінами та налаштування коду.

Плюси

 • Є тонна вмісту, організована таким чином, який легко дотримуватися.
 • Покрокові інструкції допоможуть вам створити веб-сайт WordPress.
 • Проведення навіть початку цього курсу дає досить чітке уявлення про те, що WordPress може робити та як це працює.

Мінуси

 • Після того, як ви пройдете першу пару відео, вона буде більш досконалою, ніж інші курси WordPress у цьому списку.
 • Деякі відео припускають попередні технічні знання, особливо пізніше у треку.

Якщо ви ніколи раніше не використовували WordPress, ви можете бути стурбовані тим, що у вас немає досвіду чи технічних знань, необхідних для ефективного використання платформи. Однак його видатне співтовариство та широке розмаїття доступних курсів та навчальних посібників WordPress роблять його дуже доступним для тих, хто бажає вкластися за невеликий час навчання.

Ці курси WordPress допоможуть вам зрозуміти і почати застосовувати основи за найкоротший час. Але, можливо, ми пропустили хороший. Чи знаєте ви якісь інші дивовижні ресурси для вивчення WordPress? Ми хотіли б почути про них у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map