6 способів створення та розширення списку електронної пошти за допомогою WordPress

6 способів створення та розширення списку електронної пошти за допомогою WordPress

Список електронних листів – це не просто спосіб домогтися швидкості своєї аудиторії, це може бути безцінним інструментом для бізнесу. Впевнені, що це хороший спосіб змусити людей повертатися більше. Але ви також можете повільно, стабільно формувати довіру споживачів, надаючи цінність безкоштовно. Потім ви можете перетворити це на продаж або клієнта далі по дорозі. Найкраще, що ви можете значно автоматизувати весь процес. Вам просто потрібно рости і створити список електронної пошти.


Якщо у вас ще немає постачальника маркетингових послуг електронної пошти, вам варто поглянути на MailChimp, SendinBlue або MailPoet – всі вони пропонують безкоштовні плани для списків менших розмірів.

1. Покладіть форму на бічну панель

Форма бічної панелі

Звичайно, легко скопіювати код форми або встановити плагін, щоб ви могли швидко просто рухатися, сідати, розслаблятися та спостерігати, як ваш список зростає… правда? Ну не зовсім. Якби ви це зробили, у вас, ймовірно, буде жахливий коефіцієнт конверсії. Майже ніхто з ваших відвідувачів не підписується. Перш за все, вам потрібно опрацювати короткий примірник, щоб повідомити, чому корисно зареєструватися. (Ви завжди можете наслідувати форми для реєстрації, за допомогою яких ви віддавали електронну пошту в минулому, але переконайтеся, що вони є тим же голосом, що й решта вашого веб-сайту.)

Загальна стратегія сприймає все ще більше, це додати трохи підсолодити горщик. Електронна книга, робоча книга, відеокурс або навіть безкоштовна пробна версія продукту. Якщо вони використовуються для створення списку, ці речі часто в народі називаються “a” свинцевий магніт. Щось, що спонукає більше людей залишати свої електронні листи.

Тони блогерів та маркетологів клянуться цією стратегією, як ви, мабуть, помітили, якщо ви часто (або багато) блоги відвідуєте протягом багатьох років. Однак деякі люди дотримуються того, щоб пропонувати свою розсилку як єдину причину підписатись, щоб збирати лише електронні листи людей, які справді зацікавлені в тому, щоб залишатись та читати кілька інформаційних бюлетенів у майбутньому.

2. Додайте реєстраційну форму після публікацій

Звичайно, ви можете вручну вставити код для форми після кожного написаного вами публікації, або ви можете скористатися простим плагіном, щоб легко створити та розмістити красиві форми під своїми повідомленнями та на сторінках. Прекрасний оптин є WPForms – який легко інтегрується з MailChimp, AWeber, монітором кампанії, GetResponse, постійним контактом, Drip та Zapier. Просто встановіть, створіть власну форму розсилки новин, а потім вставте на сторінки. Знову ж таки, важливо зробити трохи роботи над створенням копії, яка відповідає голосу та характеру вашого веб-сайту.

3. Майте на своєму веб-сайті форму слайдів або спливаючих вікон

Форма для викладки з розсувним або спливаючим описом

Якщо ви використовуєте MailChimp, вони насправді мають генератор слайдів, який ви можете використовувати для створення сторінки, а потім просто вставити код у частину вибраної теми header.php для використання на вашому веб-сайті (ви можете використовувати плагін, як Заголовок і колонтитул щоб додати цей код, якщо вам незручно редагувати файли тем.)

Якщо ні, то є кілька чудових плагінів WordPress (з більшою функціональністю та заздалегідь розробленими темами), які більше ніж вирішили завдання. Блум і SumoMe є два чудових варіанти. Або ви можете використовувати повнофункціональне програмне забезпечення для свинцевого покоління, яке працює на зразок MailOptin, OptinMonster або наш особистий фаворит Оптимонк.

І MailOptin, і OptinMonster є платними варіантами, але вони пропонують безліч функціональних можливостей, включаючи тестування / б, легкозасвоювану аналітику та простий оптимізатор форми. Обидва варті інвестицій. Блум також оплачується, але він не пропонує такої ж гнучкості на мою думку. Щоб отримати конструктор списку SumoMe, вам потрібно зареєструватися в SumoMe. Безкоштовно спробувати, і ви отримаєте доступ до багатьох інших інструментів маркетингу (відмінний приклад свинцевого магніту на роботі).

4. Зробіть домашню сторінку виділеною (або напівприсвяченою) цільовою сторінкою.

Цільова сторінка

Багато більших блогерів та власників малого бізнесу знають, що збирання електронних листів є настільки важливою частиною їхнього бізнесу, що вони присвячують свої домашні сторінки збиранню потенційних клієнтів. Іноді це означає створити повну цільову сторінку з дуже стриманим варіантом виходу на кшталт “Продовжувати мій блог”. В інший час вони зосереджують зону над складкою, видиму область, яку спочатку завантажують у браузер, на збирання електронних листів, перетворюючи домашню сторінку на якусь напівсайтну сторінку.

Якщо ви перейдете з першим варіантом, ви можете використати творця цільової сторінки типу “Процвітати” для створення цільової сторінки, а потім просто встановити її як індексну сторінку свого сайту. Другий підхід із напівавтоматичною сторінкою може здатися важким для створення, але не тільки існують теми, повністю присвячені цьому підходу (наприклад, Landing by Themify), але ви можете легко створити прекрасну функціональну сторінку за допомогою конструктора сторінок або такої теми, як Всього.

Проблема методів, про які я вже згадувала, полягає в тому, що всі вони покладаються на фактор, який набагато важче покращити за короткий термін, трафік. Якщо у вас немає багато людей, які відвідують ваш сайт, природно, у вас не буде багато людей, які підписуються на ваш інформаційний бюлетень чи курс. Це можна зробити, навіть якщо ви ще не повністю запустили свій веб-сайт, використовуючи плагін, що незабаром. Ось чому наступні методи зосереджені на абонентах трафіку та електронної пошти.

5. Посадіть гостьовий пост і відправте трафік на цільову сторінку.

Повідомлення гостей

Гостьова публікація – це просто публікація, яку ви пишете та публікуєте на чужому блозі чи веб-сайті. Якщо ви вже встановили стосунки з іншими блогерами / власниками бізнесу у своїй ніші, ви можете зв’язатися з ними та викласти ідеї, які, на вашу думку, були б корисними для їхньої аудиторії (якщо ні, будуйте стосунки з людьми у вашому просторі).

Пам’ятайте слідувати. Ця річ, яка мене кілька разів потрапляла у двері, – це просте електронне повідомлення приблизно через тиждень після першого. Будьте ввічливими та простими, швидко складіть свою пропозицію.

Крім того, хоча це може працювати в короткостроковій перспективі виключно через об’єм, я раджу проти підходу “спам і молитися”, коли ви просто надішліть електронною поштою наборів людей на основі шаблону, оскільки це може спалити мости там, де ви могли б мати вибудували чудові стосунки.

Для отримання оптимальних результатів вибирайте блоги, які прямо чи опосередковано (наприклад, гостьова публікація про швидкі ефективні тренування на блозі здорового харчування), пов’язані з темами, якими ви займаєтесь на своєму сайті. Потім докладіть певних зусиль для дослідження того, який тип вмісту, як видається, найбільше резонує у аудиторії. Це відрізняється від блогу до блогу. Деякі місця мають аудиторію, яка любить списки, інші люблять глибокі особисті історії про випробування, помилки і, нарешті, успіх.

Тоді ви можете або надіслати їх на звичайну цільову сторінку, або, можливо, навіть пройти зайву милю та надіслати їх на цільову сторінку, яка на 100% підібрана для аудиторії конкретного гостя. Написано їхньою мовою і, можливо, надає ексклюзивну пропозицію або пропозицію разом зі звичайним “свинцевим магнітом”.

Чудова річ у цій стратегії – це повторюваність. Ви навіть можете розміщувати гості більше одного разу на одному веб-сайті. Якщо ви зробите це правильно, він же дійсно потребує часу та зусиль, щоб створити твір, який варто запам’ятати (і поділитися), це також допоможе покращити стосунки з людиною, яка дозволяє вам запозичити її сцену.

6. Партнер з кимось (зробіть спільне підприємство)

спільна робота - командна робота

Якщо ви боретеся з трафіком, але у вас вже є якісна книга / курс / продукт, в який ви вірите, ви можете спробувати набрати допомогу інших людей. Ви можете запропонувати блогерам ексклюзивні пропозиції для своєї аудиторії, наприклад, шанс отримати свою книгу / курс безкоштовно.

Якщо ваш вміст високоякісний і ви вже створили звіт із кількома впливовими особами у вашому просторі, це може бути набагато простіше, ніж ви могли подумати. Знову я раджу проти підходу “спам і молитися”. І знову, не забудьте продовжити.

Завершуємо наші поради щодо розширення списку електронної пошти

Хоча перший крок до створення аудиторії та перетворення членів цієї аудиторії на замовників – це, звичайно, трафік, привернення відвідувачів на перше місце, другий крок – переконання, що вони продовжують повертатися. Якщо вони не повернуться, вони будуть просто випадковою людиною, яка одного разу заходила на ваш сайт. Але якщо вони приєднаються до вашої розсилки, вони повільно пізнають вас і що ви маєте на увазі. Або якщо у вас вже надходить трафік, скористайтеся будь-яким із способів 1-4 або комбінуйте їх. Однак якщо ви все ще боретеся за те, щоб люди відвідували ваш сайт, тоді працюйте в напрямку 5-6.

Чи ведете ви розсилку, курси електронної пошти чи будь-яку іншу форму списку електронних листів? Ми хотіли б почути кілька ваших порад (і я впевнений, що і інші наші читачі теж) – наприклад, як ви спочатку розробили свій список електронних листів або як змусити людей підписуватися?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map