11 кращих відео для початківців WordPress з 6 дивовижних сайтів

Як новий блогер, зрозуміло, що ви засмутитеся навчитися керувати WordPress. Установка, вибір тем та плагінів, навігаційна панель та всі інші деталі WordPress обов’язково зроблять вашу голову.


Але інструменти успіху WordPress чекають на вас! Існує цілий ряд безкоштовних та платних відеоцентрів, які допоможуть вам швидко розібратися з WordPress. Якщо ви хочете усунути розчарування від знайомства з WordPress, розгляньте відео для початківців WordPress та додаткові ресурси нижче. Зануримось!

Основи WordPress Люб’язно надано WordPress.tv

Один з найпопулярніших онлайн-ресурсів для вивчення основ WordPress – це WordPress.tv. З їх слів, це “візуальний ресурс для всіх речей WordPress”. Спочатку орієнтований на користувачів ветеранів WordPress, WordPress.tv тепер має зростаючу бібліотеку навчальних посібників для початківців. Ось кілька відео, з яких ви можете почати:

Ваш профіль WordPress

На інформаційній панелі WordPress можна встановити параметри профілю користувача. Вибрані налаштування визначають спосіб перегляду вашого профілю в публікаціях та на сторінках. Ваша сторінка профілю поділена на п’ять розділів: особисті параметри, ім’я, контактну інформацію, про себе та управління обліковим записом. У цьому відео пояснюються деталі кожного розділу.

Загальні параметри WordPress

Загальні налаштування звучать широко, але ця сторінка на вашій інформаційній панелі WordPress містить деякі дуже конкретні налаштування. Всього існує десяток налаштувань, одне з яких включає визначення доступу користувачів. На цій сторінці ви можете визначити, чи може хтось зареєструватися як користувач на вашому веб-сайті, і якщо так, то яку роль йому буде призначено автоматично. Я пропоную звернути особливу увагу на пояснення щодо нових користувачів, щоб захистити ваш веб-сайт.

Постійні посилання на WordPress

Налаштування постійної посилання визначають спосіб відображення ваших URL-адрес у веб-браузерах. URL вашого допису чи сторінки може містити назву, назву, категорію чи тег. Він також може включати місяць, день і навіть секунду, коли посада була створена. Загалом структура постійної посилання WordPress для вашого веб-сайту багато в чому залежить від функції вашого веб-сайту.

Остаточні теми WordPress Training Plus та додатки від Lynda

Відео уроки Lynda.com WordPress

Lynda.com це інтернет-ресурс, який зараз належить LinkedIn. Він пропонує навчальні відео з таких тем, як технології, творчість та бізнес.

Ряд відеокурсів WordPress завантажено на веб-сайт і часто оновлюється. Курси повної тривалості доступні за окрему плату, але попередній перегляд може запропонувати швидке вирішення актуальних питань WordPress. Ось кілька відео, на які слід звернути увагу:

WordPress: основне навчання

Після перегляду Ласкаво просимо фрагмент відео, обов’язково натисніть на Знайомство з WordPress посилання на закінчення Основне навчання попередній перегляд Розповідач пояснює всі додатки та додатки цього додатка для веб-публікацій одним із найінформативніших способів, які я коли-небудь чув, як це пояснив.

Ви також дізнаєтесь, як принципово працює WordPress, як створювати публікації та форматувати їх текст без перешкод, як обробляються медіафайли, роль сторінок тощо. Вам доведеться пропустити, щоб переглянути безкоштовний вміст, але вони пропонують безкоштовну пробну версію, якщо ви хочете переглянути всі 5 годин і 14 хвилин цього курсу.

Почніть з теми: двадцять тринадцять

Весь цей відеокурс можна переглянути без членства. Іноді допомагає просто почати з теми після налаштування веб-сайту WordPress. Коли ви встановлюєте WordPress, зазвичай заздалегідь активована тема за замовчуванням, яку ви готові налаштувати. Тема приблизно відповідає року встановлення вашої системи управління вмістом.

Це відео охоплює одну таку тему, «Двадцять тринадцять», яка вийшла у 2013 році, але все ще є чудовим варіантом. Якщо ви тільки що створили свій сайт WordPress, тема «Двадцять п’ятнадцять» буде активною, але це відео «Лінда» все ще є хорошим орієнтиром для того, щоб дізнатися, як визначити, які функції та функції теми найкраще відповідають вашим потребам.

Плагіни WordPress: SEO

Отримати принаймні фундаментальне розуміння SEO важливо для будь-якого власника веб-сайту. У цьому відео розглядаються два плагіни SEO, які можуть допомогти вам оптимізувати ваш веб-сайт.

Плагіни допомагають оптимізувати SEO за допомогою метатегів, заголовків публікацій та сторінок, ключових термінів, метаопису та тегів зображень та описів. Як і у першому нами розкритому відео Lynda.com, для перегляду всього курсу вам знадобиться безкоштовна пробна версія або повне членство.

Ще більше WordPress відеоуроків та ресурсів

WP101.com Відеоуроки

Протягом останніх семи років WP101.com був ресурсом WordPress для початківців і розробників. Новачки WordPress освоюють основи за допомогою коротких інформативних відео, тоді як розробники використовують ці ресурси для навчання своїх клієнтів.

Основні відеоролики для початку роботи з WordPress пропонують детальні (але короткі) огляди кожної теми. Але є повна бібліотека навчальних посібників, доступна для членства, яка охоплює додаткові теми, наприклад, інформаційну панель WordPress, керування коментарями та навіть реалізацію плагіна Yoast SEO..

WPExplorer TV

Не забудьмо також телевізор WPExplorer. Ми докладаємо зусиль, щоб створити корисні посібники, які ви можете дотримуватися разом, коли ви навчитеся користуватися WordPress. Деякі з наших навчальних посібників охоплюють плагіни, як Visual Composer, або прості інструкції, як увімкнути опцію шрифту в редакторі WYSIWYG, але слідкуйте за цим (і обов’язково підписуйтесь) на час публікації наших нових відео.!

Підручник із непрацездатними посиланнями ShoutMeLoud.com

Ще один ресурс відеоуроку для початківців WordPress – ShoutMeLoud. Їх веб-сайт та блог охоплює кілька тем, щоб розпочати ваш блог, але одне відео, яке для мене виділилося, було Як користуватися плагіном для перевірки пошкоджених посилань WordPress (2м 58с). Останнє, що ви хочете, – це те, що непрацюючі посилання мають з’являтися на вашому веб-сайті. Це відео показує, як ефективно використовувати плагін Broken Link Checker, щоб пошукові системи знали, що вони можуть довіряти вашому веб-сайту.

Підручник для будівельника WPChick Beaver

TheWPChick веде блогер Кім Доял. Вона пропонує безліч порад для блогерів, які створюють усі форми вмісту: текст, відео, епізоди подкастів тощо. Її відео на Плагін Beaver Builder (17м 36с) і Плагін Shortcodes Ultimate (12м 52с) – дві найкращі демонстрації. Це відео та багато іншого – це чудове місце для початку для будь-якого новачка WordPress!


Якщо ви дратуєтесь WordPress, вам не доведеться шукати альтернативні системи управління вмістом. Існує безліч відео для початківців WordPress, які допоможуть вам відстежувати. Ви можете витратити кілька хвилин на день, переглядаючи відео-уроки, які чітко пояснюють, як створити та керувати своїм веб-сайтом.

Ви можете почати з більш основних навчальних посібників, таких як WordPress.tv, Lynda.com та WP101.com, а потім перейти на веб-сайти, такі як TheWPChick та ShoutMeLoud.com.

Як ви просвітите себе про WordPress? Чи знаєте ви корисні відеоуроки, які тут не згадуються? Ми б раді вам поділитися ними з нами нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map