İyileştirilmiş Dönüşüm Oranları için Referansları WordPress’te Yayınlama

Web sitenizde müşteri veya müşteri referansları yayınlamak, güven ve otorite oluşturmak hedef kitlenizle. Ayrıca, deneyiminizi ve birlikte çalıştığınız bazı müşterileri göstermenin harika bir yoludur..


Ancak, müşteri geri bildirimlerini yayınlamanın bazı yöntemleri diğerlerinden daha etkilidir ve doğru şekilde yaparak, müşteri veya müşteri olan ziyaretçi sayısını önemli ölçüde artırabilirsiniz. Daha önce müşteri referanslarımı belli bir şekilde sergiliyordum, ancak biraz araştırma yaptıktan sonra onları çoğundan yapmıyordum.

Nasıl seçeceğinizi öğrenmek için En iyi WordPress referans eklentisi veya temayı seçin ve bunları maksimum etki için doğru şekilde sunun, WordPress’de referans yayınlama kılavuzumuz için okumaya devam edin.

Referansların Etkili Kullanım Örnekleri

Web sitenizde yayınlandığında bir referansın nasıl görünebileceğinin farkında olmanız ve bunları sitenize nasıl ekleyebileceğiniz konusunda bazı fikirler vermek için, bunları yeni müşteriler kazanmak için etkili bir şekilde kullanan diğer web sitelerinin bazı örnekleri. ve müşteriler.

Görüşler StudioPress

StudioPress web sitesi, birden fazla referansı ana sayfalarında sınırlı bir alana yerleştirmek için harika bir iş çıkarıyor.

Kirsti Hines

Kristi Hines yüksek profilli müşterilerden referansları kullanır serbest bloglama portföyünün ana sayfası güvenilirliğini hızla yeni ziyaretçilere iletmek.

Referanslar Nasıl Alınır?

Müşterilerim referansları sayfam için geri bildirim istediğinde, onlar için mümkün olduğunca kolaylaştırmaya çalışıyorum. İstekte verilen diğer olumlu geri bildirimlerin örneklerini ekleyerek, onlara takip etmeleri için bir şablon vermek işlerini kolaylaştırır.

Müşterilerinizin değerlendirmelerini göndermelerini daha da kolaylaştıran alakalı sorular ve alanlarla web sitenize özel bir form eklemeye kadar gidebilirsiniz. Bazı referans eklentileri bu özelliği içerir.

Müşterilerinizle sosyal medya aracılığıyla iletişim kurmak, sitenizde yayınlayabileceğiniz ısırık boyutunda bir referans göndermelerini ve daha fazla sosyal kanıt için profillerine bağlanmalarını bir kez daha kolaylaştırabilir.

Müşteri İncelemelerini Görüntüleme ile İlgili İpuçları

Artık müşterilerinizden ve müşterilerinizden referansları nasıl toplayacağınızı bildiğinize göre, bunları ilgili vaka çalışmaları ve raporlarına bazı bağlantılar ile birlikte maksimum etki için web sitenizde görüntülemeye ilişkin bazı ipuçları:

 • Referansları önceliklendirin yüksek profilli istemciler düzenli olanlar üzerinde
 • Bunları yalnızca özel bir sayfada değil, web sitenizde yayınlayın
 • Bir logo veya tercihen müşterinin bir fotoğrafını ekleyin
 • Video referansları% 25 oranında dönüşüm artışı sağlayabilir
 • Ziyaretçilerin doğrulayabilmesi için kaynağa bir bağlantı ekleyin
 • Göstermek için sosyal medya profillerine bağlantılar ekleyin sosyal kanıt
 • Uygun olan hallerde, projenin ayrıntılarını açıklayan bir vaka çalışması sayfasına bağlantı

Bazı referanslar hiç olmadığı kadar iyi olsa da, onları daha özgün görünmelerini sağlamak için değiştirirken, fotoğraf ve video gibi dönüşüm artırıcı içerikler de onları daha etkili hale getirebilir.

WordPress Referans Eklentileri

Neyse ki, WordPress için bunları sitenizde yayınlamayı çok kolaylaştıracak bazı harika eklentiler var ziyaretçileri müşteri olmaya ikna etmek ve müşteriler.

Viavi WP Görüşleri

Viavi Referansları Eklentisi

Ücretsiz seçeneklerin dışında, bu eklenti en çekici sunumlar. Viavi WP Referansları yeni piyasaya sürüldü, şimdiye kadar sadece 30 indirme gerçekleştirmeyi başardı. Ancak test sırasında tamamen işlevsel ve sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor. Düz tasarım tamamen duyarlı ve referanslar birlikte listelenebilir veya kaydırıcı kullanılarak görüntülenir. Geri bildirimi sunmak için seçebileceğiniz üç stil ve sekiz renk derisi de var.

Viavi WP Referanslarını Alın

WooThemes tarafından yapılan referanslar

WooThemes Referansları Eklentisi

Bu ücretsiz referans eklentisi WooThemes’den, ancak herhangi bir tema üzerinde mutlu bir şekilde çalışacak. Geçmişteki istemcilerden gelen incelemeleri özel yayın türleri olarak girdikten sonra, bunları kısa kodlar, widget’lar aracılığıyla veya doğrudan temanızın şablon dosyalarında web sitenizde görüntüleyebilirsiniz. Bu isteyenler için iyi bir seçenek temiz ve sade tasarım kendi biçimlendirmesine sahip olandan ziyade, temalarının görünümünü alacaktır..

WooThemes tarafından Görüşler Al

Görüşler Vitrini

Vitrin Eklentisi

Bu düşük maliyetli prim seçeneği, WordPress web sitenizde referanslar, vaka çalışmaları ve incelemeleri görüntüleme özellikleri ile doludur. Bu eklenti, dahili kaydırıcısı sayesinde birden fazla referansı sınırlı bir alanda görüntülemeyi kolaylaştırır, alternatif olarak bunları bir ızgara düzeni kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca daha fazlası var 15 düzen ve özelleştirme seçeneği içeriğinizin web sitenizin stiliyle eşleştiğinden emin olmak için seçim yapın. Eklenti referansları sabit bir ızgarada veya kaydırma kaydırıcısının içinde görüntülemenizi sağlar.

Referansların kendileri harika görünüyor, beş cilt seçeneği var. Her bir cilt, referans veren kişinin küçük resmini (referansın güvenilirliğini daha da artırdığı kanıtlanmıştır) ve beşte bir yıldız derecelendirmesi eklemenize olanak tanır. Kaplamalar arasında tırnak işareti referansları, konuşma işareti referansları ve benim en sevdiğim kart kutusu referansları.

Görüşler Vitrini, referanslarınızın hedef URL’sini ayarlamanıza olanak tanır, böylece bir kullanıcı bunlardan birini tıkladığında, istediğiniz yere yönlendirilebilir – belirli müşteriler için daha derinlemesine vaka çalışmalarına bağlantı oluşturmak için mükemmeldir. Kısa kod kullanarak herhangi bir sayfaya referans ekleyebilir veya özel widget’ı kullanarak herhangi bir widget alanına yerleştirebilirsiniz. Son bir avantaj olarak, şema meta verileri, referanslara – zengin snippet’lere güç veren kod – otomatik olarak eklenir, böylece referanslarınızdan gelen yıldız puanları, TO’nuzu artırmak için harika olan SERP’lerde de görüntülenebilir..

Referanslar Vitrini Alın

WP Müşteri Görüşleri

WP Müşteri Görüşleri Eklentisi

Bu eklenti, güçlü Rich Snippets eklentisi ile ücretsiz bir bonus olarak kullanılabilir (sadece abonelik ekle / yenile sekmesi altındaki “ÜCRETSİZ” kodunu kullanın), eklenti için izin verilmiş bir eklenti profesyonel görünümlü yayınlamak yorumlar WordPress sitenizde.

WP Müşteri Referansları eklentisi, müşterilerinize ve müşterilerin referanslarını göndermelerine izin vermek için yayınlarınızdan veya sayfalarınızdan birine bir form eklemek için bir kısa kod içerir. Bu eklenti ile, referanslarınızı widget olarak yayınlamak da dahil olmak üzere referanslarınızı farklı şekillerde görüntülemek için birkaç seçenek elde edersiniz.

Bu oldukça esnek bir seçenektir ve web sitenizde inceleme yayınları yayınlamanıza izin veren bir eklenti satın almak istiyorsanız, WP Müşteri Referansları eklentisini ücretsiz alabilirsiniz.

WP Müşteri Referansları Alın

Referans Destekli Temalar

Referanslarınızı nasıl sunacağınızı incelerken, mevcut WordPress temanızı veya gözünüzün temasını kontrol etmeyi ve bunlar için destek içerip içermediğini kontrol etmeyi unutmayın..

Toplam Tema

Bazı modern WordPress temaları, müşterilerden ve müşterilerden referansları saklamak ve daha sonra ziyaretçilerinize en etkili şekilde sunmak için destek içerir. Böyle bir örnek, kendi Toplam duyarlı çok amaçlı WordPress temamızdır. Bu tema, özellikle müşterilerden ve müşterilerden yorumlar ve değerlendirmeler yayınlamak için oluşturulmuş özel bir gönderi türü içerir. Bu yaklaşım, uygun bir eklenti arama gereğini ortadan kaldırır ve sitenizi çalışır hale gelmez çalışmaya başlamanıza olanak tanır.

Toplam Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin


Web sitenizde referans yayınlamak, dönüşüm oranlarını artırın, Hedefiniz daha fazla ürün satmak, daha fazla müşteriye kaydolmak veya daha fazla iş ayırmaktır. Onları profesyonel bir şekilde sunarak ve ardından web sitenizde, özellikle açılış ve ürün sayfalarınızda görüntüleyerek, çalışmalarınız için kredi alarak dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz. Yukarıdaki eklentilerden herhangi birini kullandıysanız veya kaçırmış olabileceğimiz başka önerileriniz varsa aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map