WordPress için Shopify ile Çevrimiçi Mağaza Oluşturun

WordPress ve e-ticareti düşündüğünüzde muhtemelen sadece birkaç seçenek sunabilirsiniz. WooCommerce, Easy Digital Downloads ve iThemes Exchange gibi ücretsiz eklentilerle ikinci ve üçüncü sırada yer alan piyasaya sonsuza kadar hakim olan ücretsiz bir eklenti olduğu için verilmiştir. Ancak başlangıçta ücretsiz olsa da, özelliklerin tam listesine erişmek istiyorsanız bu eklentilerin üçü de bir dizi premium eklenti gerektirir.


Çevrimiçi ortamda ciddiyseniz, bu eklentilerin tümünü satın almak, yüklemek ve yapılandırmak için zamanınız veya sabrınız olmayabilir. Daymond John of gibi diğer profesyoneller FUBU ve Tina Roth Eisenberg Tattly bunun için de zamanınız yok. Bu yüzden çevrimiçi mağazalarını oluşturmak için Shopify’a güveniyorlar.

Shopify – Basitleştirilmiş E-Ticaret, Basitleştirilmiş

Shopify, sadece FUBU gibi büyük isimler için değil, aynı zamanda küçük erkekler için de web’deki en popüler e-ticaret seçeneklerinden biridir. Neden? Çünkü ürünlerinizi çevrimiçi olarak satmak için süper şarjlı bir yol değil, aynı zamanda çalışmak inanılmaz derecede kolay ve önyükleme yapmak da uygun, bu yüzden yaklaşık çeyrek milyon web sitesi şu anda aktif olarak Shopify kullanıyor.

Güçlü Satış Seçenekleri

Shopify: Güçlü E-ticaret Seçenekleri

Shopify, çevrimiçi satış için mükemmel bir seçenektir. Neden? Görünüşe göre bu platformun yapamayacağı hiçbir şey yok. Kolayca bir Online mağaza sınırsız sayıda ürün ile. Tanıtımını yapabilir ve ürünlerinizi sosyal medyada satmak Shopify’ın Facebook, Pinterest “satın alınabilir” pinleri ve Twitter desteği sayesinde. Shopify ile ürünlerinizden herhangi birini herhangi bir web sitesine ekleyebilirsiniz Satın Al Düğmesi, ve hatta çevrimiçi mağazanızı tuğla ve harç mağazanıza Shopify POS yüz yüze satış yapmak.

Basit Kurulum

Shopify ayrıca başlangıç ​​yapmayı da kolaylaştırır. Ürün eklemek çok kolay. Sadece açıklamalarınızı, resimlerinizi ekleyin ve hatta dosyalarınızı indirin (dijital ürünler için). Ve gökyüzü sınırı – Shopify ekleyebileceğiniz ürün sayısını aşmaz. Ayrıca eklemek için yerleşik seçenekler var SEO etiketler, ürün kategorileri, satışlar, fiyatlar, satıcılar, ürün varyasyonları vb..

Ürünlerinizin tümü Shopify sunucularında bulunduğundan, belirli web güvenlik protokolleri veya müşteri veri yönetimi hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bu, yedeklemeler gibi önemli faktörleri içerir, SSL sertifikası, kredi kartı güvenliği (Seviye-1 PCI uyumluluk), geri ödeme işlemleri, müşteri hesapları ve daha fazlası. Shopify hepsini senin için yapıyor.

Shopify + WordPress

Shopify e-Ticaret WordPress Eklentisi

Shopify’ı duymadıysanız veya WPExplorer’daki makalelerimizde daha önce kaybolduğunu fark ettiyseniz, muhtemelen güçlü alışveriş platformunu sevgili WordPress’imizle entegre etmenin net bir yolu yoktu. Ama şimdi var – WordPress için güçlü Shopify e-Ticaret Eklentisi ile tanışın.

Bu şık araçla Shopify ürünlerinizi WordPress destekli web sitenize entegre etmek çok kolay! Artık bildiğiniz ve sevdiğiniz WordPress’in tüm harika özelliklerine sahip olabilirsiniz (kendi barındırdığınız web sitesi üzerinde tam kontrol, ton tema ve eklenti ve daha fazlası gibi) VE Shopify’ın gücü! Ayrıca Shopify, bir düğmeye tıklamak kadar basit bir şekilde ürün eklemeyi kolaylaştırdı.

Eklentiyi yükledikten sonra WordPress kontrol panelinize yeni bir Shopify bölümü eklenecektir. Buradan WordPress Satın Alma Düğmelerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz, bu da WordPress’in Shopify ürünlerine nasıl bağlandığıdır. Satın Alma Düğmelerinizi oluşturduktan sonra, kolay Ürün Ekle düğmesiyle bunları yazılara ve sayfalara eklemeye başlayabilirsiniz:

Shopify ile Ürün Ekleme

Tabii ki, tüm ürünleriniz sunucularında yönetildiği ve barındırıldığı için bir Shopify üyeliğine ihtiyacınız olacak, ancak bu eklenti Shopify mağazanızı WordPress web sitelerinizin herhangi birine veya tümüne entegre etmeyi çok kolaylaştırıyor. Bu, özellikle tek bir ürünü tanıtmak için bir dizi açılış sayfası kullanıyorsanız veya zaten bir Shopify mağazanız varsa ve ürünlerinizi web sitenizde veya blog yayınlarınızda sergilemek istiyorsanız (böylece müşterileri web’in her yerine yönlendirmiyorsanız) ).

Daha fazla bilgi edinin ve Shopify’ı edinin

Paketleme

Tema geliştiricilerinin ve WordPress kullanıcılarının Shopify’ı önümüzdeki aylarda tasarımlarına ve web sitelerine nasıl entegre ettiklerini görmek bizi heyecanlandırıyor. Shopify küçük ve büyük işletmeler için mükemmel bir seçenektir. Ama sizden haber almak istiyoruz! Daha önce Shopify kullandınız mı? WordPress için Shopify’ı denemekten heyecan duyuyor musunuz? Sizce WPExplorer Shopify için bir WordPress teması yayınlamalı mı? Bize aşağıda düşüncelerinizi bildirin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map