WordPress için En İyi Olası Satış Oluşturma Yazılımı – OptinMonster Review & Guide

OptinMonster İnceleme ve Kurulum Kılavuzu

WordPress ile başarılı bir blog veya çevrimiçi iş yürütürken (veya bu konudaki herhangi bir web platformuyla) büyümek için düzenli bir okuyucu tabanına ve sürekli yeni okuyucu akışına ihtiyacınız vardır. SEO web sitenizi arama motorlarında bulmak için uzun bir yol gidiyor, ama bir kez sitenizde yeni bir ziyaretçi var onları geri gelmesini sağlamak istiyorum. Yeni okuyuculara tutunmanın en popüler ve etkili yollarından biri, WordPress için potansiyel müşteri oluşturma yazılımı uygulamaktır. Bugün potansiyel müşteri oluşturma yazılımının amacını ve favorimize bir göz atıyoruz – OptinMonster.


Olası Satış Yaratma Yazılımı Nedir??

bir öncülük etmek potansiyel yeni bir abone veya müşteri. Olası satış yaratma müşterinin sunduğunuz ürünlere olan ilgisini kazanma sürecidir. Ve olası satış yaratma yazılımı bu olası satışları geliştirmenize ve yakalamanıza yardımcı olan program veya eklentidir.

WordPress için özellikle potansiyel müşteri oluşturma yazılımı, bülten abonelik listelerini büyütmek için genellikle pop-up’lar, kayan çubuklar ve satır içi optimizasyonlar oluşturmak için kullanılır. Bu listeler daha sonra blog okuyucunuzu artırmak veya web siteniz aracılığıyla sunduğunuz ürün veya hizmetleri tanıtmak için kullanılabilir. Bu da bir kez ziyaretçileri WordPress web sitenize dönüşlü ziyaretçilere dönüştürmenize yardımcı olur.

Olası satış yaratma seçenekleri söz konusu olduğunda, kullanıcıların ne düşündüğü konusunda oldukça net bir kesim vardır – ya onları seversiniz ya da onlardan nefret edersiniz. Ancak, optinler hakkında nasıl hissediyor olursanız olun, çok etkili oldukları ve çift ve üçlü abonelik oranlarına (ve bazı durumlarda daha da fazlası gibi) belgelendiği gerçeğini göz ardı edemezsiniz. Nikki, Dikişlerde Aboneleri% 1375 artırmak için katılımcılar kullanıldı).

WordPress için En İyi Olası Satış Oluşturma Yazılımı: OptinMonster

WordPress için OptinMonster Aday Müşteri Oluşturma Yazılımı

WordPress için birçok eklenti eklentisini ve çözümünü denedik ve OptinMonster’den çok etkilendik ve bugünün en iyi olası satış yaratma yazılımı olduğuna inanıyoruz. Özelleştirme seçenekleri, yerleşik raporlama ve çıkış amacı takibi ve ayrı testler için gelişmiş teknolojilerle, aynı derecede eşleştirilmiş bir içerik oluşturucu bulmak için zorlanırsınız. Kolaylık, etkinlik ve netlik için 5 yıldız veriyoruz.

Her şeyden önce OptinMonster inanılmaz kullanımı kolay. Geliştiriciler, iyimserlik yaratmak için sezgisel bir arayüz oluşturmaya açıkça çok fazla düşünce ve çaba harcadılar. Canlı tercih yaratıcısı, kullanımı kolay renk seçiciler, metin biçimleri, eylem seçimi açılır menüleri ve daha fazlasını sunar. Bu şekilde kendiniz bir geliştirici olmasanız bile, tek bir kod satırı yazmadan özelleştirilmiş ve zengin özelliklere sahip formlar oluşturabilirsiniz.

OptinMonster aynı zamanda süper etkili. Kaydolma formlarının amacı listelerinizi büyütmektir ve çeşitli katılma stilleri, biçimleri ve seçenekleriyle okuyucunuzla dönüştürülen bir form oluşturabilirsiniz. Kaydırma tetikleme, çıkış amacı, kilitli içerik, alışveriş sepetini terk etme ve daha fazlası için ek özellikler vardır. Mevcut çok sayıda ayar sayesinde, mümkün olan en fazla olası satış sayısını yakalamak için her senaryo için tercih oluşturabilirsiniz.

Net raporlama OptinMonster’ı bu kadar güçlü kılan bir diğer önemli özellik. Optin-in’lerinizin performansını (ziyaretçi sayısı, dönüşümler ve tıklama oranı) OptinMonster kontrol panelinizden görebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcıların kime, neye, ne zaman ve nereye tıkladıklarına ilişkin daha fazla bilgi edinmek için tercihlerinizi Google Analytics izleme ile entegre edebilirsiniz.

OptinMonster Üyeliği

Hemen nakit harcamak istemeseniz bile, OptinMonster’ı 0 ABD Doları karşılığında kullanmaya başlayabilirsiniz. Hala satılmıyorsanız hızlı bir giriş videosu:

OptinMonster şu anda 14 günlük risksiz para iade garantisi sunuyor, böylece tamamen kararlı olmadan deneyebilirsiniz. Bu yüzden bir şans vermek istiyorsanız, okumaya devam edin ve başlamak için kolay adım adım kılavuzumuzu takip edin.

OptinMonster’ı İlk Kez Kurma

OptinMonster’in kullanımı çok kolay ve şaşırtıcı derecede hızlı bir şekilde kurulur. Yalnızca birkaç adım vardır ve ilk katılımınızın oluşturulması ve kullanıma hazır hale gelmesi bir öğle yemeği molasından daha uzun sürmemelidir.

OptinMonster Hesabı Oluşturun

İlk önce – bir plana kaydolmanız gerekir. Bu bölüm sadece birkaç dakika sürmelidir. OptinMonster web sitesine gidin, 3 plan seçeneğine göz atın ve sizin için en uygun olanı seçin (her ne kadar anında% 40 tasarruf edeceğiniz için yıllık fiyatlandırmayı seçmenizi öneririz).

OptinMonster Fiyatlandırma 2016

Bir blog yazarıysanız, Temel plan muhtemelen ihtiyaçlarınız için yeterlidir. Belki de Artı Birkaç seçenek daha istiyorsanız plan da işe yarar. Ancak, OptinMonster’ın tüm harika özelliklerini kullanmak istiyorsanız veya bir dizi sitede kullanmak istiyorsanız, profesyonel plan. Mobil cihazlara özel optimizasyon optimizasyonu, özel e-ticaret pop-up’ları, ek CSS efektleri, çıkış amacı teknolojisi, gerçek zamanlı davranış otomasyonu ve çok daha fazlası gibi güçlü özelliklere erişmek için en pahalı, ancak gerçekten ayda 29 dolar..

Plan seçiminiz yapıldıktan sonra, kayıt işleminin geri kalanını (e-posta, ad, şifre, ödeme vb.).

Kaydolmayı Oluşturun ve Özelleştirin

OptinMonster Hesap Girişi

Bir hesap oluşturduktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Yukarıdakine benzer bir ekran görmelisiniz. Büyük yeşil “Yeni Optin Oluştur” düğmesine tıklayın.

OptinMonster Kampanya Adı

Bir sonraki adım, kampanyanıza bir ad vermek ve ardından kaydolma formunuzu kullanacağınız web sitesi URL’sini eklemektir..

OptinMonster Web Sitesi Ekle

Kalıcı pencereyi açmak için mavi renkli “Yeni bir web sitesi ekle” bağlantısını tıklayın, site takma adınızı ve alan adınızı ekleyin, ardından kaydedin.

OptinMonster Optin Form Seçimi

Artık gerçek katılım formunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz. Temel planlar yalnızca ışık kutusu açılır pencerelerine erişebilir ve Artı planları arasında ışık kutuları, yüzen çubuklar, kenar çubukları ve yayın sonrası / satır içi seçenekler bulunur. Ancak yukarıdaki anlık görüntü gibi seçenekler istiyorsanız, Profesyonel plan. Bu, özel e-ticaret, sosyal medya ve akıllı Canvas pop-up’larının yanı sıra içeri kaydırılabilir, mobil ve tam ekran katılım stilleri için ek seçenekler sunar. Kullanmak istediğiniz düzeni ve şablonu seçmeniz yeterlidir (not: CSS animasyon seçenekleri için Kanvas şablonunu seçmeniz gerekir). Bu kılavuz için “Giriş” tam ekran seçeneğini seçtik.

OptinMonster Seçenek Özelleştirmeleri

Bir stil seçtikten sonra, tercihinizi özelleştirmeye başlayabileceğiniz canlı bir düzenleyiciye yönlendirilirsiniz. Temel ve Artı planları, kullanımı kolay OptinMonster gibi benzer tasarım özellikleri sunar göster ve tıkla şablon oluşturucu, görenek yazı tipi seçenekleri, özel CSS desteği ve kendi başarı mesajınızı ve onay sayfanızı ekleme seçeneği. Bir Pro planıyla şunlara da erişebilirsiniz: Evet / Hayır şablonlar yanı sıra MonsterEffects seçeneklerinizin çeşitli öğelerine göz alıcı CSS animasyonları eklemek için kullanabilirsiniz.

Düzenleyicinin ilk Kurulum sekmesi, standart ve başarılı çerez süreleriniz de dahil olmak üzere kampanyanız için temel seçenekleri içerir. Bunlar, okuyucularınızın gördükten veya kaydolma işlemini tamamladıktan sonra okuyucunuzu ne zaman tekrar göreceklerini belirlemek için kullanılır. Kaydolma işleminizin her zaman görünmesini istiyorsanız, çerezlerinizi 0 olarak ayarlayın.

OptinMonster Optin Styling Özelleştirmeleri

Optin etiketli bir sonraki sekme, renk ve yazı tipi özelleştirme seçeneklerini, gizlilik politikanıza bir bağlantı ekleme seçeneğini ve özel bir CSS düzenleyicisini bulacağınız yerdir. Görüntülenen gerçek metni değiştirmek için üzerine gelin ve tıklayın. Metni düzenlemeye başladığınızda, metin dekorasyonu ve bağlantıları için temel seçeneklerin yanı sıra ifadeler ve özel paragraf stilleri ekleme seçeneklerine sahip mini bir metin düzenleyici göreceksiniz..

OptinMonster Evet / Hayır Optin

OptinMonster’dan bir Pro planına karar verirseniz, Evet / Hayır düğmelerine eklemek için bir sekme görürsünüz. Her düğmeyi şekillendirmek ve okuyucular tıkladığında eylem eklemek için ek seçenekler vardır.

OptinMonster Başarı Mesajı

Başarı bölümüne geçerek, bir okuyucu başarılı bir şekilde kabul ettiğinde ne olacağını özelleştirebilirsiniz. Bir başarı teması göstermeye karar verirseniz, Pro Plan’da üç tane var.

OptinMonster Görüntüleme Kuralları

Kaydolma işleminiz tamamen tasarlanmış ve kullanıma hazır olduğunda, Görüntü Kurallarınızı ayarlamanız gerekir. Bunlar, kaydınızın okuyucularınıza gösterilip gösterilmeyeceğini ve ne zaman gösterileceğini belirler. Kampanyalar için birçok varsayılan kural vardır, ancak isterseniz kendi özel kural kümenizi ekleme seçeneğiniz de vardır.

Niyetten çık Pro üyelerine özel etkin bir katılım seçeneğidir. Bu kampanya kural seti ile, OptinMonster bir okuyucunun web sitenizden ayrılacağını algıladığında katılımınız tetiklenir. Bu özellik, bir kerelik ziyaretçileri yakalamak ve geri gelmek için onları bağlamak için son derece yararlıdır.

OptinMonster E-posta Sağlayıcı Ekle

Entegrasyonlar sekmesi önemlidir – buradan kayıt formunuzu e-posta listenize bağlarsınız. OptinMonster şu anda 24 farklı e-posta sağlayıcısıyla (ActiveCampaign’dan Webhook’a) entegre olmaktadır. Sağlayıcınızı seçin ve hesabınızı kaydetmek için gerekli komut istemlerini takip edin. Bir API anahtarı gerektiren MailChimp’i seçtik.

MailChimp API Anahtarını Al

Yeni bir MailChimp API anahtarı oluşturmak için MailChimp hesabınıza giriş yapın ve profilinize gidin. Buradan imleci üzerine getirin. Ekstra menü ögesine tıklayın API anahtarları.

MailChimp Generate API Key

Şimdi yeni API anahtarınızı hemen oluşturmak için “Anahtar Oluştur” düğmesine tıklayın. API anahtarınızı kopyalayın ve OptinMonster kaydolma düzenleyicisine geri dönün.

OptinMonster MailChimp API Anahtarı Ekle

API anahtarınızı yapıştırın ve bir hesap etiketi ekleyin (bu sadece sizin içindir, bu yüzden çok fazla düşünmenize gerek yoktur). Hesabınız ek bir açılır menü gördüğünüzü doğruladıktan sonra, Listenizi, yeni aboneler için hoş geldiniz e-postası ve çift katılım onayını etkinleştirme seçeneğini seçin.

OptinMonster Google Analytics

Kaydolma düzenleyicisindeki son bölüm, kaydolma formunuz için Analytics’i etkinleştirmektir. Buradan, formunuzun nasıl dönüştürüldüğünü ve Google’ın sağlayabileceği diğer tüm harika bilgileri (davranış, edinme vb.) Görmek için izleme ekleyebilirsiniz..

Tüm katılım seçenekleriyle işiniz bittiğinde formunuzu kaydedin.

Kaydolmayı Etkinleştirin ve Gömün

Kaydolma formunuz hazır olduğunda, geriye kalan tek şey kampanyanızı etkinleştirmek ve katılımınızı web sitenize yerleştirmektir.

OptinMonster Özgeçmiş Kampanyası

Kampanyanızı, sayfanın üst kısmındaki “Kampanya (Duraklatıldı)” menü öğesinde etkinleştirmek için. Kampanyayı devam ettirmek için tıklayın.

OptinMonster Yerleştirme Kampanyası

HTML ve diğer web siteleri için OptinMonster kopyalayıp yapıştırılabilen gömme kodları sağlar, ancak WordPress için gömme koduna gerek yoktur. Bunun yerine OptinMonster WordPress eklentisini yüklemeniz gerekir.

OptinMonster WordPress Eklentisini Yükleme

Eklentiyle eklentinizi eklemek için, ilk olarak, eklentinizi eklemek istediğiniz sitenin WordPress yönetici paneline giriş yapın (bu, tercihinizi oluştururken ilk eklediğiniz web sitesi URL’si olmalıdır). Ardından Eklentiler> Yeni Ekle’ye gidin ve “OptinMonster” a göz atın.

OptinMonster Eklentisini Yükleyin

İlk sonucun küçük bir yeşil canavarı olmalı. “Şimdi Yükle” düğmesine tıklayın ve ardından “Etkinleştir” düğmesine tıklayın.

OptinMonster Bağlantı Hesabı

Eklentiyi etkinleştirdikten sonra bir karşılama ekranı görmelisiniz. Bir sonraki adım OptinMonster hesabınıza “Bağlanın”. Tıkladıktan sonra OptinMonster API bilgilerinizi girmek için bir ekrana yönlendirilmelidir. Bunu elde etmek için OptinMonster hesabınıza geri dönmeniz gerekir.

OptinMonster API Anahtarı Oluşturun

OptinMonster’da Gösterge Tablonuza gidin ve “API” seçeneğini tıklayın. API Kullanıcı Adınızı ve Anahtarınızı oluşturmak için yeşil düğmeyi tıklamanız yeterlidir. Bunları kopyalayın ve eklenti bağlantı ekranınıza geri dönün.

OptinMonster Kaydetme API'sı

API bilgilerinizi yapıştırın ve kaydedin. Kaydettikten sonra Optin’leriniz için bir seçenek görmelisiniz.

OptinMonster View Optins

OptinMonster web sitesinde oluşturduğunuz kaydolma formlarını görüntülemek için Optins sekmesine tıklayın. Kaydolma işleminizin varsayılan olarak “Devre Dışı” olduğunu görürsünüz. Etkinleştirmek için kaydolma seçeneğinin üzerine gelin ve “Çıktı Ayarlarını Düzenle” seçeneğini tıklayın.

OptinMonster Çıktı Ayarları

“Sitede optin’i etkinleştir” seçeneğinin ilk kutusunu işaretleyin. Ayrıca, katılımı belirli sayfalara, kategorilere veya etiketlere yüklemek için başka ayar seçimleri de yapabilirsiniz. Tamamlandıktan sonra kaydet’i tıklayın ve kaydolma seçeneğiniz etkin olmalı ve web sitenizin ön ucunda kolayca görünmelidir – işte bu!

Artık geri dönüp bölünmüş test için daha fazla tercih oluşturabilir, farklı yayınlarda veya açılış sayfalarında kullanılacak çeşitli stiller oluşturabilir ve farklı teşviklerle (ücretsiz e-kitaplar, özel fırsatlar, vb.) Opt-in oluşturmayı deneyebilirsiniz. Yani yaratıcı olun ve listelerinizi büyütmeye başlayın!

Paketleme

Gördüğünüz gibi OptinMonster sadece basit bir pop-up eklentisi değil, blogunuzu ve işinizi büyütmek için kullanabileceğiniz eksiksiz potansiyel müşteri oluşturma yazılımıdır. Size başlamanın ne kadar kolay olduğunu gösterdik, bu yüzden şansınızı denemeniz ve denemeniz için kalan her şey. Hayal kırıklığına uğradığınızdan şüpheliyiz ve OptinMonster, ürünlerinde 14 risksiz para iade garantisi sundukları konusunda yeterince güveniyor.

OptinMonster’ı edinin

OptinMonster ile ilgili deneyimimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya kendi ipuçlarınız veya önerileriniz varsa, bize bir yorum darbesi bırakmaktan çekinmeyin. Potansiyel müşterilerinizi artırmak için OptinMonster’ı başarılı bir şekilde kullandığınızı duymaktan memnuniyet duyarız.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map