Easy Digital Downloads Başlangıç ​​Kılavuzu ve Önerilen Eklentiler

Yani çevrimiçi bir ürün satmak istiyorsunuz. Bunun harika olduğunu düşünüyoruz! Şimdi geriye kalan tek şey nasıl yapılacağına karar vermek. Sizin için şanslı WordPress kendi çevrimiçi mağazanızı başlatmanızı kolaylaştırır ve dijital bir ürün satıyorsanız, bundan daha iyisini yapamazsınız. Kolay Dijital İndirme – dijital ürünlerin satışını kolaylaştıran ücretsiz e-ticaret WordPress eklentisi.


Kolay Dijital İndirme Özellikleri

WordPress için Easy Digital Downloads’ı (kısaca EDD) neyin mükemmel bir seçim haline getirdiğini ve neden diğer e-ticaret seçeneklerine göre seçmeniz gerektiğini bilmek istediğinizden eminim. Bireysel mağazanızın EDD’yi kullanmak istemesinin birçok nedeni vardır, ancak herkes için geçerli birkaç neden vardır.

Bedava

Her şeyden önce ücretsiz, yani çekirdek eklenti kesinlikle herkesin bütçesine uyuyor. Varolmayan fiyat etiketinin sizi atmasına izin vermeyin, EDD güvenli bir alışveriş deneyimi sağlamak için düzenli güncellemeler ve güvenlik yamaları olan bakımlı bir eklentidir. Ayrıca, doğrudan EDD’den ve WordPress.org’daki üçüncü taraflardan edinilebilen birçok ücretsiz eklenti ve uzantı var..

Hızlı ve Kolay

Eklentinin kullanımı da kolaydır. Belgeleri atlasanız bile (ihtiyaç duyduğunuzda / ihtiyaç duyduğunuzda yardım için kullanmanızı tavsiye etmemize rağmen), Easy Digital Downloads destekli mağazanızı oldukça hızlı bir şekilde çalışır hale getirebilirsiniz. Arayüz ve seçeneklerin hepsi çok sezgiseldir ve eklenti ayarlarının hepsi açıkça etiketlenmiştir.

Basit ve Genişletilebilir

Son olarak, EDD işleri basitleştirir. Diğer e-ticaret eklentileri gibi yerleşik bir ton ürün seçeneği yoktur. Bu, EDD’yi mağazanıza ilk başladığınızda çok daha az zorlayıcı bir seçenek haline getirir, ancak aynı zamanda eklentiyi genişletmek isteyen geliştiriciler için sonsuz olasılıklar olduğu anlamına gelir. Stil geliştiricilere daha az seçenekle, dikkatlerini eklemek istediğiniz özelliklere odaklayabilir veya gerçekten özel mağazalar oluşturmak için vurgulayabilirsiniz.

Easy Digital Downloads Kurulum Kılavuzu

Easy Digital Downloads Kurulum Kılavuzu

Easy Digital Downloads ile kurulum yapmaya ve kendi dijital ürünlerinizi satmaya hazır mısınız? İşlem basittir ve sizi bir öğleden sonradan daha uzun sürmez. Sadece birkaç kaynağa ihtiyaç var, bu yüzden daha fazla zaman ayırmadan başlayalım.

Önceki: Easy Digital Downloads ile Çevrimiçi Mağaza Oluşturma Gereksinimleri

Bir saniye bekleyin! Başlamadan önce, kendi kendine barındırılan bir WordPress kurulumuna ihtiyacınız olacaktır. Kendi kendine barındırılan WordPress kendi alan adınızda yönetilir ve kendi web barındırma planınızla barındırılır (WordPress.com tarafından sunulan ücretsiz bloglarla karıştırılmamak için, WordPress.org ve WordPress.com arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Blog).

Kendi kendine barındırılan WordPress kurulumunuz için aşağıdakilere ihtiyacınız olacaktır (elbette, bahsedilen markalar ve şirketler sadece önerilerimizdir, ancak bunları nereden satın aldığınızdan bağımsız olarak yine de her birine ihtiyacınız vardır):

 • Hosting planı
  Bir çevrimiçi mağaza kuracağınızdan, web sitenizin alacağı trafiği destekleyebilecek iyi, yönetilen bir barındırma planı satın almanızı şiddetle öneririz. Yönetilen barındırma WordPress zaten yüklenmiş olarak gelir, bu nedenle planınızı seçtikten sonra WordPress zaten sunucunuza gitmeye hazırdır. WP Engine’i şiddetle tavsiye ediyoruz – kullandığımız şeydir ve hiçbir zaman sorun yaşamadık. Sizin için sunucularınızla ilgilenirler ve web sitemize veya WordPress tema demolarımızdan herhangi birine göz atarsanız, hızlı yanıp söndüğünü görürsünüz. Planlar $ 29 / ay’dan başlar ve yeni bir çevrimiçi mağaza için bol miktarda kaynak sunar.
 • Alan adı
  Bu gerçek URL’nizdir ve barındırma planınıza dahil edilmediyse bir alan adı kayıt defterinden satın almanız gerekir (özellikle e-posta adresiniz herkese açıksa tüm can sıkıcı spamlardan kaçınmak için gizlilik eklemenizi de öneririz). Alan adlarımız için GoDaddy kullanıyoruz (alan adınızı ilk yıl için yalnızca 4,99 ABD dolarına alabilirsiniz), ancak diğer popüler kayıtlar Domain.com ve NameCheap’i içerir. Bir alan adınız olduğunda, sunucunuza yönlendirmeniz gerekir. Bunun nasıl yapılacağı konusunda yardım almak için alan adı kayıt defterinizin yardım dokümanlarına barındırma şirketinizin talimatları ile çapraz referans verin.
 • SSL sertifikası
  Bir şey satıyorsanız, müşterilerinizden kişisel bilgileri faturalandırmanız gerekir. Bu, web sitenizin kesinlikle bir SSL sertifikası olması gerektiği anlamına gelir. Şuradan ücretsiz bir SSL alabilirsiniz: Şifreleyelim, ancak bunların birkaç ayda bir yenilenmesi gerekir ve premium meslektaşlarıyla aynı korumaları sunmazlar. Stresi koruyun ve alan adınızı alırken aynı zamanda bir sertifika satın alın. GoDaddy teklifinin SSL sertifikalarını makul bir fiyata (ve bu GoDaddy SSL kuponu ile% 28’e varan oranda tasarruf edebilirsiniz, size yılda 49,99 $ kadar az bir maliyetle) ve takip ederseniz kılavuz kurulumu oldukça kolaydır. Let’s Encrypt’i henüz desteklemeyen bir ana bilgisayar kullanıyorsanız ücretsiz SSL kılavuzumuzu da kullanabilirsiniz.

Alan adınızı, SSL’nizi ve barındırma hizmetinizi hazırladıktan sonra EDD ile web sitenizi ve mağazanızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

WPCrafter Easy Digital Downloads Video Kılavuzu

Adem WPCrafter.com Easy Digital indirmelerini ilk kez kurma sürecinde size yol göstermek için bu muhteşem video eğitimini bir araya getirdi. Aşağıda bahsettiğimiz tüm adımları kapsamaktadır. Videoyu izlemenizi ve önemli noktaları takip etmek için rehberimizi kullanmanızı öneririz. O zamana kadar bir EDD uzmanı olacaksın! Ayrıca Adem’in diğer WordPress eğitim videoları her hafta yeni videolarla tonlarca yararlı WordPress ipucu, püf noktası ve ince ayarını da kapsar (bu yüzden asla kaçırmamanız için abone olun!).

Adım 1: Kolay Dijital İndirmeleri İndirin ve Yükleyin

WordPress gerçekten her şeyi kolaylaştırır ve EDD’yi yüklemek diğer herhangi bir eklentiyi yüklemek kadar basittir. İlk olarak, WordPress kurulumunuza giriş yapın. Ana kontrol panelinden şuraya gidin: Eklentiler> Yeni Ekle.

Kolay Dijital İndirme WordPress Eklentisi

Buradan “kolay dijital indirmeler” arayın. İlk sonuç Pippin Williamson’ın Easy Digital Downloads olması gerekir. Tıkla Şimdi kur düğmesine ve sonra etkinleştirme.

Easy Digital Downloads WordPress Eklentisi Yüklendi

Yukarıdakine benzer bir onay sayfası görmelisiniz. Bu, yeni bir gösterge tablosu seçeneği ekler İndirilenler. Burası çevrimiçi mağazanızı ve satışa eklediğiniz tüm dijital ürünleri yönetebileceğiniz yerdir.

Adım 2: Easy Digital Downloads Mağaza Ayarları

Ürün eklemeden önce mağazanızın temel seçeneklerinin ayarlanmasının önemli olduğunu düşünüyoruz. Tabii ki tonlarca harika seçenek var, böylece mağazanızı istediğiniz gibi optimize edebilirsiniz. Sadece en önemli olduğunu düşündüğümüz seçeneklere değineceğiz, ancak bu, ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin olmak için tüm ayarları gözden geçirmenizi engellememelidir..

Easy Digital Downloads Genel Ayarlar

Başlamak için tıklayın İndirilenler> Ayarlar. Bu sizi genel ayarlar sayfanıza götürür. EDD’yi yüklediğinizde, ödeme, başarı, başarısız işlem ve satın alma geçmişi sayfalarınızın tümü sizin için otomatik olarak oluşturulur ve atanır (kolay değil mi?). Bu sayfada yapmanız gereken tek şey Mağaza Konumu: Ülke ve Eyalet. Sonra kaydetmek için tıklayın.

Easy Digital Downloads Para Birimi Ayarları

Sonraki maviye tıklayın Para Birimi Ayarları bağlantısını tıklayın. Varsayılan olarak EDD, para biriminiz için standart ABD Doları ayarlarını kullanır. Kullandığınız şey buysa, değişiklik yapmanız gerekmez, ancak başka bir para birimi için para biriminiz, para birimi işareti konumunuz, binlerce ve ondalık ayırıcılarınız için ayarları düzenleyin. Yine, kurtarmayı unutmayın.

Easy Digital Downloads Ödeme Ağ Geçitleri

Şimdi Ödeme Ağ Geçitleri sekmesi. Bu bölüm, kabul etmek istediğiniz ödeme yöntemlerini etkinleştirebileceğiniz yerdir. Varsayılan olarak EDD, Paypal ve Amazon’u içerir, ancak Stripe, BitPay, Braintree, NETbilling, Authorize.net ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi diğer ağ geçidini destekler. Bu ağ geçitlerinin tümü EDD için yıllık 49 $ karşılığında premium ağ geçidi eklentileri olarak mevcuttur.

NOT: Burası aynı zamanda test modunu etkinleştirebileceğiniz yerdir. Mağazalarınızı ilk kez ağ geçitlerinizi doğru yapılandırdığınızdan emin olmak için ayarlarken test modunu kullanmanızı öneririz..

Easy Digital Downloads Paypal Standart Ayarları

PayPal kullanıyorsanız, PayPal Standardı seçeneğini tıklayın. Birçok mağaza için PayPal, ödemeleri kabul etmenin kolay ve etkili bir yoludur. Kurulum oldukça basittir. PayPal E-postanızı eklemeniz gerekir, API İmza kimlik bilgileri ve sonra kaydet.

Ek ağ geçidi eklentileri eklediyseniz, şimdi bunları yapılandırmanın tam zamanı. Her ağ geçidinin farklı ayarları olacaktır, bu nedenle yardım için her eklentinin belgelerine bakın.

Easy Digital Downloads E-posta Ayarları

İncelenecek bir sonraki bölüm e mail ayarları. EDD varsayılan bir e-posta şablonu içerir, bu nedenle bundan memnunsanız özel logonuzu ekleyin ve kaydedin. Elbette kendi özel şablonunuzu ekleyebilir veya bunun yerine E-posta Şablonları Eklentisini (yalnızca 15 ABD doları için 12 e-posta şablonu içerir) kullanabilirsiniz..

Easy Digital Downloads E-posta Örneği

Ayrıca şunu da tıklayabilirsiniz: Satın Alma Makbuzunu Önizle müşterilerinize gönderilen e-postayı görmek için. Herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, E-postalar sekmesinin altındaki mavi renkli Makbuz Satın Alma bağlantısının altındaki seçenekleri kullanın.

Kolay Dijital İndirme Stilleri

E-postalarınız hazır haldeyken, stiller sekmesini kullanarak varsayılan düğme stilini ve rengini seçin. Stil seçenekleri olmadan bir WordPress teması kullanıyorsanız, bu, mağazanızın en azından işletmeniz için renk düzenine uyduğundan emin olmanın hızlı ve kolay bir yoludur.

EDD mağazanızın görünüşünü gerçekten değiştirmek istiyorsanız, özellikle EDD için tasarlanmış ve EDD ile entegre edilmiş bir WordPress teması kullanmanızı öneririz. Bu şekilde, herhangi bir uyumluluk sorunu olmayacağını bilirsiniz ve mağazanıza çok fazla çaba harcamadan stil uygulayabilirsiniz.

Kendi başınıza bazı özel CSS’lerle uğraşmayı tercih ediyorsanız, bu sekmedeki Stilleri Devre Dışı Bırak düğmelerini kontrol ettiğinizden ve kaydet’i tıklayın. Ardından, EDD yardım belgesindeki talimatları eklentiyi özelleştirme kendi özel CSS’nizi kullanmaya başlamak için.

Kolay Dijital İndirme Vergi Ayarları

Vergiler sekmesi çok önemlidir ve bunun için size ücretsiz tavsiye vermek istediğimiz kadar muhasebeci değiliz. Nasılsın EDD vergilerini ayarla kendi kişisel konumunuz için geçerli olan düzenlemelere ve kurallara bağlı olacaktır. Araştırmanızı yaptığınızdan, gerekli vergi ayarlarınızı etkinleştirdiğinizden ve değişikliklerinizi kaydettiğinizden emin olun..

Kolay Dijital İndirme Ödeme Ayarları

Çeşitli sekmesine gidip Ödeme ayarları. En önemli seçenek, Checkout’ta SSL’yi zorunlu kılmaktır. Bu, müşterinin tarayıcısı ile sunucunuz arasında gönderilen web sitesi verilerini şifreler. Hassas fatura bilgilerini kabul eden bir çevrimiçi satıcı olarak, müşterilerinizin verilerini korumak için makul güvenlik önlemleri kullanmak önemlidir ve bu, ödeme sayfanız için SSL kullanmak anlamına gelir.

Easy Digital Downloads Dosya İndirme Ayarları

Ürünlerinizin kaç kez indirilebileceğine ilişkin sınırlamalar belirlemek istiyorsanız, Dosya İndirme bölümünden Dosya İndirme Sınırı seçeneğini etkinleştirin. Bu şekilde, bir öğenin yalnızca bir kez mi, iki kez mi, sınırsız olarak mı indirilebileceğini belirleyebilirsiniz.

Kolay Dijital İndirme Muhasebe Ayarları

Muhasebecinizin aşkı için lütfen aşağıdaki Sıralı Sipariş Numaraları seçeneğini etkinleştirin. Muhasebe Ayarları Diğer sekmesinde. Bu, mali durumunuzu ve bunlarla ilişkili raporları takip etmenizi numaralarınız için çok daha kolay hale getirecektir.

Easy Digital Downloads Sözleşme Şartları

Son olarak Sözleşme Koşulları bölümünde, müşterilerin kontrol etmeden önce kabul etmesi gereken terimlerinizi oluşturun. Terimlerinizi oluşturmak için yardıma ihtiyacınız varsa hızlı bir Google araması yapabilirsiniz. Bulduğumuz kaynaklardan biri, dijital ürünler için yasal anlaşmalar. Dijital ürünler satarken yaratmanız gereken farklı politikalar, şartlar ve koşullar hakkında daha fazla bilgi edinmek için göz atın.

Woohoo – ayarlarınızın hepsi hazır ve şimdi mağazanıza ürün indirmeleri eklemeye devam edebilirsiniz.

3. Adım: Kolay Dijital İndirme Ürünleri Ekleme

EDD kurulduktan ve kurulduktan sonra indirmelerinizi eklemenin zamanı geldi. İlk adım, İndirilenler> Yeni Ekle. Bu, tüm indirme bilgilerinizi eklemeniz için yeni bir ürün sayfası açacaktır.

Easy Digital Downloads Ürün

İçeriğinize eklemeyi tamamladığınızda ürününüzün nasıl görünebileceğini görmek için yukarıdaki ekran görüntüsüne bakabilirsiniz. Bölümlerin çoğunu doldurmak isteyeceksiniz.

En baştan başlayarak bir ürün eklemeniz gerekecek Başlık ve bir Açıklama, yanı sıra uygulanabilir herhangi birini seçin Kategoriler veya Etiketler bunları mağazanız için kullanacaksanız.

Sayfayı aşağı kaydırarak sayfanızı eklemek için bir meta kutu görmelisiniz. Fiyatları İndir. Burası fiyatınızı girdiğiniz veya birden fazla indirme biçimi (farklı ürün lisansları, farklı dosya boyutları vb. Gibi) sunmak istiyorsanız değişken fiyatlandırmayı etkinleştirdiğiniz yerdir..

Sonra seçin ürün tipi (varsayılan veya paket) seçin ve ardından dosyalarınızı Dosya İndirme Bölüm.

Son olarak, indirme sınırları ve düğme seçenekleri gibi daha önce uyguladığınız global İndirilenler ayarlarını geçersiz kılma seçeneğiniz vardır. Öne çıkan bir özelliği de yükleyebilirsiniz Resmi İndir ürünleriniz için mantıklıysa.

Her şey bittiğinde, indirmenizi yayınlayın ve ardından işlemi diğer tüm ürünleriniz için tekrarlayın!

4. Adım: Ana Mağaza Sayfanızı Oluşturma

Neredeyse dükkanınızı oluşturmayı bitirdiniz! Son adım, tüm ürünlerinizi gösteren ana mağaza sayfanızı oluşturmaktır. EDD, ürünlerinizi herhangi bir sayfaya eklemeyi kolaylaştırmak için kısa kodlar kullanır.

Easy Digital Downloads Mağaza Sayfası

Sadece yeni bir sayfa oluşturun ve EDD “indirmeler” kısa kodunu ekleyin. Yukarıdaki resimde ne kullandığımızı görebilirsiniz. Bir ton farklı var kısa kod parametreleri tema eklediğinizde indirmelerin nasıl görüneceğini değiştirmek için kullanabilirsiniz (satın alma düğmesini gizleme seçenekleri, sütun sayısı, tüm öğe açıklamasını gösterme vb.). Sayfa başına indirme sayısı, sütun sayısı ve ek sayfalandırma seçeneklerini kullandık.

Easy Digital Downloads Mağaza Ön Ucu

Mağazamız ön tarafta böyle görünüyor. Not, bu varsayılan WordPress 2015 Teması. Yaptığımız tek ayar, Cool Store’umuz için özel bir logo yüklemekti (WordPress Customizer’dan Görünüm> Özelleştir> Site Kimliği) yanı sıra varsayılan küçük resim kırpmayı (ki buradaki WordPress kontrol panelinizden değiştirilebilir) Ayarlar> Medya).

Easy Digital Downloads Mağazanızı Özelleştirme

Bir sürü özel CSS’yi kendiniz kodlamak zorunda kalmadan harika görünümlü bir EDD mağazası ister misiniz? Kolay – temalar ve eklenti eklentileri bunun içindir. İyi bir tema ve birkaç yardımcı eklenti ile işletmeniz için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip harika bir e-mağaza oluşturabilirsiniz.

Kolay Dijital İndirme WordPress Temaları

EDD mağazanızın görünüşünü değiştirmenin en hızlı yolu bir temadır. Tema geliştiricileri, e-ticaret eklentisi boyunca tüm CSS öğelerini hedeflemek için zaman ayırdılar, böylece güzel bir mağazaya sahip olabilirsiniz. Web’de birçok harika EDD teması olsa da bunlar favorilerimizden sadece birkaçı.

Vendd Ücretsiz Kolay Dijital İndirme WordPress Tema

Vendd WordPress Teması Easy Digital Downloads sadece ücretsiz olmakla kalmaz, aynı zamanda EDD’nin arkasındaki aynı ekip tarafından tasarlanır ve geliştirilir. Bu, temanın her yönü EDD ile sorunsuz bir şekilde çalıştığı için uyumluluk sorunları hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Renkler, arka planlar, ön uç gönderimleri için sayfa şablonları, 3 sayfa düzeni ve daha fazlası için birçok yerleşik seçenek vardır.

Checkout Premium Kolay Dijital İndirme WordPress Teması

Bir başka harika seçenek de, dijital bir mağaza veya pazar yeri oluşturmak için zarif bir şekilde tasarlanmış seçenekler içeren Checkout WordPress Teması’dır. Ekip sayfası, fiyatlandırma tabloları, referanslar, özel Typekit yazı tipleri, özel renkler ve daha fazlası için eklenen tema özellikleri, benzersiz bir vitrin tasarımından birini oluşturmayı kolaylaştırır.

Olam Premium Easy Digital Yüklemeler WordPress Teması

Esnek bir premium tema arıyorsanız, webNesters’ın Olam WordPress Temasına bir göz atmalısınız. Olam, EDD de dahil olmak üzere birden çok e-ticaret eklentisini desteklediği için WordPress ile çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için mükemmel bir seçenektir. Tema, güçlü EDD mağazanıza ek olarak özel sayfalar oluşturabileceğiniz Unyson sayfa oluşturucuyu da içerir.

Squarecode Premium Kolay Dijital İndirme WordPress Teması

Son olarak, kendi pazarınızı başlatmak istiyorsanız, Cr3ativThemes’in Squarecode Marketplace WordPress Teması mükemmel bir seçimdir. Bu tema tüm EDD pazar yeri eklentileriyle tamamen uyumludur ve özel renkler, arka planlar, logo, favicon, kutulu veya tam sayfa düzenleri, personel, portföy, kariyer ve çok daha fazlası için kolay seçenekler içerir.

Easy Digital Downloads Eklentileri

Ne sattığınıza bağlı olarak, bağlı kuruluşlarınız varsa veya üyelik satabilmek istiyorsanız, EDD pazarında dijital mağazanıza daha fazla özellik eklemenize yardımcı olacak harika premium eklentiler bulunmaktadır. Şu anda seçim yapabileceğiniz 150’den fazla ücretsiz ve premium eklenti var. İşte favorilerimizden sadece birkaçı.

Ürün İncelemeleri Easy Digital Downloads Eklenti

Yorumlar Eklentisi Kolay Dijital İndirme, müşterilerinizin indirmeleriniz için derecelendirme ve inceleme bırakmalarını sağlar. Bu, harika ürünler yaptığınıza dair kanıt göstermenin harika bir yoludur ve eklenti, yorumcularınıza fikirlerini bıraktığınız için teşekkür olarak bir kupon kodu gönderme seçeneği de içerir..

PayPal Pro / Express Kolay Dijital İndirme Eklentisi

Daha profesyonel bir ödeme deneyimi için, PayPal Pro ve Express Eklentisi EDD için. PayPal Pro kullanıcıları ile sitenizden ayrılmadan kredi kartı satın alın ve PayPal Express ek güvenlik katmanları sunar, böylece müşterilerinizin bilgileri güvende olur.

Sosyal İndirimler Easy Digital Downloads Eklentisi

Müşterilerinize Sosyal İndirimler Eklentisi Kolay Dijital İndirme için. Bu eklenti ile kullanıcılar ürünlerinizi çeşitli sosyal ağlarda paylaştıklarında indirimler sunabilirsiniz. Ancak, indirim özelliğini devre dışı bırakabilir ve eklentiyi ürün sayfalarınıza sosyal paylaşım düğmeleri eklemenin kolay bir yolu olarak kullanabilirsiniz.

Dropbox Easy Digital Downloads Eklentisi

Dropbox Eklentisi for Easy Digital Downloads, indirilebilir dosyalarınızı web siteniz yerine Dropbox’ta barındırmanızı sağlar. Bu, indirme işlemlerini hızlandırabilir ve sunucunuzdan büyük bir yük alabilir ve barındırma veya transfer ücretlerinden tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Düzenli Ödemeler Kolay Dijital İndirme Eklentisi

İndirmelerinizi premium üyeliğin bir parçası olarak sunmak ister misiniz? Düzenli Ödemeler Eklentisi EDD, müşterilerinize günlük, haftalık, aylık, yıllık vb. olarak ücretlendirilen yinelenen ödemeleri ayarlamanıza olanak tanır. Bunu ile birleştirin İçerik Kısıtlaması Eklentisi aboneleriniz için yalnızca üyelere özel alanlar oluşturmak için.

Kendi Başlangıç ​​Paketinizi Oluşturun Kolay Dijital İndirmeler Eklentiler Paketi

Birçok yeni mağaza için Easy Digital Downloads Başlangıç ​​Paketi Paketi mükemmel. Tek seferde istediğiniz tüm eklentileri seçme seçeneğiniz vardır. 5 veya daha fazla eklenti satın alırken, satın alma işleminizde anında% 30 tasarruf edersiniz. Bu anlaşmayı yenemezsin!

Marketplace Easy Digital Downloads Eklentiler Paketi

Kendi pazarınızı kurmayı planlıyorsanız, Easy Digital Downloads Marketplace Paketi olmalı. Bu 8 premium uzantı paketi, satış için ürün göndermek, komisyonları yönetmek, müşteri yorumlarını toplamak, ödüller sunmak ve daha pek çok şey için tüm üyelere ihtiyacınız olacak tüm eklentileri içerir. Ayrıca 8 eklentinin tamamını paket olarak satın alarak 170 $ tasarruf edersiniz.

Core Extensions Easy Digital Downloads Eklentiler Paketi

Son olarak, tüm eklentileri istiyorsanız, o zaman Easy Digital Downloads’ı edinin Çekirdek Uzantıları Paketi. Bu, şu anda EDD’de bulunan premium eklentilerin her biri için sınırsız kullanım lisansı içerir. Bu paket en pahalı, fiyatlar 495 $ ‘dır, ancak birçok eklentiyi birden çok kez kullanacak bir web geliştiriciniz çok fazladır (yaklaşık% 80 tasarruf edersiniz).

Paketleme

İşte size – Easy Digital Downloads’ı ilk kez nasıl ayarlayacağınızla ilgili tam ve derinlemesine kılavuzumuzun yanı sıra favori WordPress temalarımız ve EDD eklentilerimizin bir koleksiyonu. Umarım EDD becerilerinizi geliştirmenize yardımcı oluruz, böylece kendi dijital ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayabilirsiniz.

Bu makalede ele almadığımız bir sorunuz mu var? Yoksa yeni Easy Digital Downloads kullanıcıları için daha fazla ipucu? Bize aşağıya bir yorum bırakın – sizden duymak isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map