Bluehost’un Optimize Edilmiş WordPress Hostingine Bir Bakış

Bluehost Optimize Edilmiş WordPress Hosting İncelendi

Bir WordPress blogunu veya web sitesini kendi kendine barındırmaya karar verdiniz ancak hangi barındırma şirketini kullanacağınızdan emin değil misiniz? Web sitesi sahipleri için sonsuz sayıda WordPress barındırma seçeneği var gibi görünüyor.


Ancak, barındırma şirketleri WordPress’in gücünü anlıyor ve çoğu barındırma hizmetlerini özellikle WordPress kullanıcıları için optimize etmeye başladı. Bluehost bu şirketlerden biri. Bir WordPress web sitesini hızlı bir şekilde barındırmanızı ve oluşturmanızı kolaylaştırır ve özellikle WordPress kullanıcıları için özelleştirilmiş barındırma seçenekleri sunarlar.

Bu yazıda, WordPress için optimize edilmiş barındırma yapan Bluehost özelliklerini inceleyerek optimize edilmiş WordPress barındırma gerçekten ne anlama geldiğini anlayacağız.

Bluehost: WordPress için Barınmaya Yabancı Değil

Bluehost 10 Yıllık Onay WordPress.org tarafından

Web’deki blogcular Bluehost’un hızına, bilgili müşteri hizmetleri temsilcilerine ve satın alınabilirliğe atıfta bulunurlar. Barındırma ürünleri bir dizi sunuyor. Paylaşılan barındırma genellikle yeni başlayan küçük web siteleri için en iyi seçenektir. Yeni hesaplar 12 ay boyunca ücretsiz bir alan adı, gelişmiş bir kontrol paneli ve ilk yıl için ayda 3,49 ABD dolarından başlayan fiyatlarla (yukarıdaki bağlantıyı kullanırsanız) gelir. Temel plan ile bir alan adı barındırabilir ve tek bir tıklamayla WordPress’i yükleyebilir veya Bluehost’un web sitesi oluşturucusunu kullanmayı seçebilirsiniz.

Birden fazla web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, Plus planı ayda 10,99 ABD doları (veya satışta ayda 5,95 ABD doları) için on siteye ev sahipliği yapıyor ve Bluehost’un Business Pro planı ile ayda 23,99 ABD doları (13,95 ABD doları) için sınırsız sayıda web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz satışa çıkan ay).

Her barındırma planı, sınırsız sayıda e-posta hesabı sunan pro planı hariç, belirtilen sayıda e-posta hesabı içerir. Son olarak, biraz farklı bir ücret ve özellik yapısıyla Bluehost’un yeni bulut barındırma çözümüne göz atabilirsiniz.

Standart tekliflerine ek olarak, Bluehost özel ürünleri ile kendi hizmet ve teknolojilerini geliştirir: WordPress için Optimize Edilmiş Hosting.

Şimdi daha yakından bakalım…

Bluehost’un WordPress için Optimize Edilmiş Barındırma Araştırıldı

WordPress için Bluehost Optimize Edilmiş Hosting

Bluehost’un optimize edilmiş barındırma için ürün sayfasını taradığınızda, ilk fark edebileceğiniz şeylerden biri daha yüksek fiyat noktalarını listelemesidir. Örneğin, en ucuz plan aylık 24,99 $ ‘dır (ilk ay 12,49 $’ a satılmaktadır). Ancak bu planla en fazla beş web sitesi barındırabilirsiniz. Bu plan ayrıca 30 GB depolama alanı, 2 GB RAM, 7/24 müşteri desteği, gelişmiş bir cPanel, SiteLock güvenliği ve ayda bir milyon site ziyaretçisini işleyebilir.

Ek özelliklerin birçoğu açılış sayfalarında yer alıyor, ancak bu özelliklerin daha yüksek bir maliyeti nasıl haklı bıraktığı konusunda net değilim. Bu yüzden, müşteri hizmetlerini “Bluehost’un barındırması WordPress için tam olarak nasıl optimize edildi? Farklı kılan nedir? ”

Şaşırtıcı bir şekilde, Bluehost’un satış ortaklarından (Matt) birinin yararlı cevapları vardı.

Sunucu Düzeyinde Optimizasyon

Bluehost Dedicated Sunucular WordPress Optimize Edilmiş Barındırma

Bluehost’un WordPress barındırma planlarını optimize etmesinin birincil yolu, her hesabı özel bir sunucuya atamaktır – web kaynaklarınız yalnızca size aittir. Diğer hosting seçeneklerinin daha ucuz olmasının bir nedeni, binlerce WordPress yönetimli web sitesinin aynı sunucuyu paylaşmasıdır. Ancak Bluehost’un sunucu platformunun yapısı, web sitenizin kendi RAM, CPU ve işlem yöneticilerine (PHP-FPM) sahip olduğu anlamına gelir. Bu nedenle Bluehost, web sitenizin kesinti süresi çok az olacak veya hiç olmayacak ve site ziyaretçileriniz için daha yüksek bir hızda performans göstereceğini önermektedir.

Gelişmiş Kontrol Paneli

Birçok barındırma şirketi cPanel’i kontrol paneli panonuz olarak kullanır. Bir cPanel, tabiri caizse, web sitenizin merkezidir. Bluehost daha verimli ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmak için cPanel’i özelleştirerek bir adım daha ileri gitti.

Örneğin, WordPress’i tek bir tıklamayla yükleyebilir ve Bluehost’un özelleştirilmiş cPanel’ine entegre edilen dahil edilen MOJO Marketplace aracılığıyla premium temaları kolayca satın alıp yükleyebilirsiniz. CPanel ayrıca bir tablet veya masaüstü bilgisayarda iyi gezinmek için tasarlanmıştır. Bazıları için uygun olsa da, Mojo Market eklentisini devre dışı bırakma sitenizi Bluehost ile kurarken ilk adımlardan biri olarak kullanabilirsiniz. Premium temalarımızı kullanan müşterilerimizin çoğu, sorunları kullanırken, hatalar ve yavaşlık bildirmiştir ve pazar dışında web’de (kendi ücretsiz WordPress temalarımız dahil) seçim yapabileceğiniz başka birçok harika tema vardır..

WordPress Eğitimli Uzman Desteği

WordPress Eğitimli Uzman Desteği

Bluehost’un yardım hattındaki tüm teknisyenler, WordPress’te nasıl gezinileceği ve bir web sitesi oluşturmanıza nasıl yardımcı olacağı konusunda eğitilmiştir. Dolayısıyla, Optimize Edilmiş WordPress Barındırmalarına kaydolmayı seçip seçmemeniz, bu yardımı sizin için kullanılabilir. Aslında, onların teknolojileri çok iyi eğitimli WordPress bu hosting şirketini son on yıldır tavsiye etti.

Bu optimize edilmiş barındırma seçeneğindeki destek farkı, müşteri hizmetleri teknisyenlerinin birden çok büyük WordPress geliştiricisiyle üst düzey eğitime tabi tutulmasıdır.

Bu, arama yaparken karşılaşabileceğiniz herhangi bir ikilem alanı içinde ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş farklı bir destek seviyesine katkıda bulunur. Optimize edilmiş WordPress Hosting müşterileri, teknik destek için aradıklarında genellikle daha kısa bir bekleme süresi yaşarlar. Bazen hiç bekleme süresi olmaz. (Bir yana, teknoloji departmanını da aradım ve aramam saniyeler içinde cevaplandı.)

SiteLock Güvenliği

bluehost-ortaklar-ile-SiteLock-web güvenliği

İnsan ve sanal bilgisayar korsanları WordPress’i, özellikle de daha küçük web sitelerini sever; onlar için nihai saldırı sorunu gibi görünüyor. Onları nasıl koruyacağımı öğrenene kadar bazı WordPress web sitelerim saldırıya uğradı. Yani sahip olacağınızı bilmek SiteLock Güvenliği kurulum üzerine büyük bir anlaşma. SiteLock bir güvenlik duvarı oluşturur ve sitenizi yavaşlatmadan günlük olarak kötü amaçlı yazılımlara karşı tarar.

Sonuç

Orada çok sayıda WordPress barındırma seçeneği var ve Bluehost dikkate değer. Geliştirilmiş bir görünüm ve izlenime ek olarak, Bluehost, WordPress çekirdek geliştiricilerini ve WordPamp etkinliklerine sponsor olmak için WordPress bilgisini destekliyor. Bu, WordPress ile ilgili ürünler sunmanın yanı sıra, Bluehost’un konuyla ilgili kendi bilgilerini genişletmeye kararlı olduğunu göstermektedir..

Bu özellik listesine göz atın ve Bluehost Optimize Edilmiş WordPress hosting’in sizin için uygun bir seçenek olup olmadığını belirlemek için WordPress web barındırma ihtiyaçlarınızla karşılaştırın. 2013’teki incelemelerinden birinden bu yana bazı görsel, metinsel ve hizmet iyileştirmeleri yapmış gibi görünüyor, ancak görüşler farklı. Burada ve Bluehost.com’da bulunan bilgileri okumanız, daha sonra başka sorularınız varsa aramanız en iyisidir.

Konuştuğum satıcı, Optimize Edilmiş WordPress hizmeti ile başka bir yönetilen WordPress barındırma seçeneği (sorgulamam başına) arasında sales-y olmadan bilgili ve farklılıkları açıkladı. En azından, satış ekibi üyeleri benzer şekilde çağrılara yaklaşırsa, bir balık ağına karışmış gibi hissetmeden soruları aramak ve sormak mümkündür. RAM, sunucu performansı ve web sitenizin gereksinimlerini etkileyen diğer teknik konular hakkında daha ayrıntılı sorular için teknik desteğe de başvurabilirsiniz..

WordPress web sitenizi veya blogunuzu oluşturmak için Bluehost kullandınız mı? Bu senin için nasıl çalıştı? Bluehost aracılığıyla burada belirtilmeyen ek özellikler var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bahsederek başkalarına yardımcı olun!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map