10 Kolay Adımda WordPress ile Haber Dergisi Sitesi Nasıl Başlanır

10 Kolay Adımda WordPress ile Haber Dergisi Sitesi Nasıl Başlanır

WordPress platformunu kullanarak bir haber portalı veya dergi web sitesi kurmak ister misiniz? Kendi medya grubunuz olmak ister misiniz? Harika! Hangi yoldan gideceğinizi bilmiyor musunuz? Üzülme. Bu makale, WordPress’te 10 basit adımda kolayca bir haber dergisi sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Mükemmel görünümlü ve işleyen bir web sitesine sahip olmak için bir web geliştiricisini kodlamanıza veya işe almanıza gerek olmadığını görürsünüz. İşte başlıyoruz.


Bir haber sitesine iyi başlamazsanız, neden insanlar geri gelsin? Online haber işinde güçlü bir tutuşu korumak için farklı ve benzersiz olun. Her gün sayısız haber sitesi ortaya çıktığında, diğerlerinden ayrı durmak o kadar kolay değil. Öne çıkan bir haber sitesi olmak için çekici ve kullanıcı dostu bir WordPress teması edinmeniz gerekiyor. Binlerce güzel olanı olduğu için en zor şey geliyor. Endişelenmenize gerek yok, bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için buradayız. Birçok iyi arasında haber dergisi WordPress temaları, bugün sadece on tanesine bakmanızı istiyoruz. Bu 10 haber dergisi WordPress teması, birkaç yayıncının haber sitelerini bulmalarına yardımcı oldu. Niye sen olmayasın?

Haber dergisi siteniz için doğru CMS platformunu seçmenin öneminden başlayalım. Aslında, orada seçim için web sitesi üreticileri bol vardır. Ama kazanan… WordPress! Kullanmaktan daha iyi bir yol yok WordPress platformudur. Neden? Neden tüm web sitesi sahiplerinin% 50’den fazlası çevrimiçi varlıkları için WordPress’i seçiyor? WordPress’e neden güveniyorlar? Gerçek şu ki, her şey bu kadar basit.

WordPress birkaç nedenden dolayı eller kazanır. Hangi işi yaparsanız yapın, WordPress’i ücretsiz kullanabilirsiniz. Kural olarak, her küçük işletme, kurulumu ve kolaylıkla çalıştırılması için önemli yatırımlar gerektirmeyen profesyonel bir web sitesine ihtiyaç duyar. İşleri çok kolay yaptı. Bu yüzden, tamamen ücretsiz olan bu CMS platformu tam da ihtiyacınız olan şey. Bakımı kolay harika bir site oluşturmak için harika bir fırsat verir. Kısacası, basitlik insanların WordPress’i seçmelerinin temel faktörüdür. Bugün denemenin zamanı geldi.

Bu nedenle, konuya geri dönmek için, 10 adımda güzel bir haber dergisi sitesi oluşturmanızı öneririz. Şimdi haber dergisi sitenizi profesyonel ve harika hale getirme zamanı. Bu bit o kadar kolay ki, hemen çalışmaya başlayacağız.

1. Paketlenmiş Ana Sayfa Tasarlayın

King News WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Günlük olarak büyük miktarlarda içerik yayınlayan çok sayıda haber dergisi web sitesi ile, bir düzeni bol ama kolay erişilebilir bir şekilde tasarlamak çok önemlidir. Okuyucularınıza aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca bilgi vermek onları daha uzun süre ilgilendirir. Böylece, bir ziyaretçi etkileşime girdikten sonra, onu kolayca haber dergisi sitenizin derinliklerine yerleştiren daha ilginç konulara bağlayabilirsiniz. KingNews Dergisi Haber Portalı WordPress Teması, çok çeşitli haber listelerini uygulamak için mükemmel bir seçimdir. Bu temiz şablon, haber dergisi sitenizi benzersiz kılan göz alıcı bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Çeşitli düzenleri kolayca oluşturmak için birden fazla widget’ı birleştirin.

Daha da iyisi, tema% 100 GPL lisanslıdır, bu da kodunu ihtiyacınız olan birden fazla web projesinde değiştirme ve dağıtma hakkını verir. Bootstrap 3 çerçevesiyle oluşturulan tema, tüm son nesil cihazlara ve ekran boyutlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Tema bir İletişim Formu, Bülten aboneliği, SEO optimizasyonu, Yorum sistemi ve daha fazlası ile birlikte gelir. Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Temayı çalışırken görmek için canlı demo düğmesine basın.

2. Hiç Bitmeyen Kullanıcı Yolculuğu

Durum Haberleri WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Haber varlığı sitenize daha fazla doğal trafik çekmek bir web varlığı oluştururken tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. Kural olarak, dergi ve haber portalı web siteleri, reklamlar veya satış ortağı bağlantıları gösterilerek para kazanılır. Başarılı bir web sitesi, okuyucuyu sitenin daha derinlerine ve daha derinlerine tıklamaya motive eder. Durum Duyarlı Haberler ve Dergi Blog WordPress Teması ile tıklamaları en üst düzeye çıkarmak ve hiç bitmeyen bir kullanıcı yolculuğu oluşturmak için yapışkan bir haber dergisi sitesi başlatabilirsiniz. Okuyucularınızın günlük olarak geri gelmelerini sağlamak için hemen Status’a başlayın.

Status, dünyadan daha fazla ilgi görmenize yardımcı olmayı amaçlayan temiz ve çok kullanımlı bir şablondur. Tonlarca gelişmiş özellik ile tema harika görünüyor ve ihtiyacınız olan şekilde çalışıyor. Canlı Özelleştirici’nin yardımıyla istediğiniz değişiklikleri yapın. Çok az düğmeyle, terlemenize gerek kalmadan benzersiz düzenler oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, tema duyarlı, Yoast ve WPML uyumlu, yerel WordPress oembed medyayı destekler ve iyi belgelenmiş. Daha gelişmiş özellikler için canlı demoyu kontrol edin.

Okuyucularınızın haber dergisi sitenizde her zaman okumak için başka bir hikayesi veya makalesi olduğundan emin olun. Hiç bitmeyen bir kullanıcı yolculuğu oluşturun ve okuyucularınıza sitenizde olabildiğince düz bir çizgide rehberlik edin.

3. Medya Logonuzu ve Yazı Tipinizi Dikkatle Seçin

Globera Haberleri WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Haber dergisi sitenizin logosu, içeriğinizin kalitesi hakkında çok şey söyleyecektir. Ana sayfanızın hem logosu hem de yazı tipi, okuyucularınızın markamız hakkında ne düşündüğünü büyük ölçüde etkiler. Görünüm önemli. Potansiyel müşterileriniz üzerinde psikolojik bir etkisi olabilir ve onlara ürününüzün veya hizmetinizin berrak bir misyonunu verebilir. Globera Haber Portalı ve Dergi WordPress Teması, haber dergisi siteniz için tutarlılık ve okunabilirlik elde etmenize yardımcı olabilir. Haber portalınızın uyumlu ve üniforma hissetmesini istiyorsanız, Globera hemen sokakta. Web tasarımında yeni olsanız bile, bu esnek ve zengin özellikli şablon işleri sizin için kolaylaştırır.

Tema, haber dergisi sitenize hızlı ve kolay bir başlangıç ​​yapmak için çeşitli seçenekler, kısa kodlar ve özelleştirme araçları ile birlikte gelir. Ayrıca,% 100 GPLv.3 lisanslıdır, böylece kodunu birden çok web projesi için yükleyebilirsiniz. WP Live Customizer ile gerçek zamanlı modda değişiklikler yapın. Şablonda bulunan çok sayıda gelişmiş özellik sayesinde, başlangıçtan memnun olduğunuz bir medya logosu ve yazı tipi tasarlayabilirsiniz. Diğerlerinden ayrılmak için sektörünüzde neler olduğunu bilmek önemlidir..

4. Sosyal Medya Hesaplarınızı Oluşturun

Bazinga - Dergi ve Viral Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Sektörünüzde gerçekten başarılı olmak istiyorsanız haber dergisi sitenizi SEO dostu hale getirin. Tüm tüketicilerin dörtte birinden fazlası küresel olarak sosyal medya sitelerindeki şirketlerle doğrudan etkileşim halindedir. Bu nedenle, haber dergisi sitenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için aktif sosyal medya hesaplarına ihtiyacınız vardır. Tüm sosyal medya platformları, kitlenizi haber dergisi sitenize çekmek için el ele çalıştıkları için önemlidir.

Bu esnek şablon, yerleşik düzenler, formlar Tema Özelleştirici ve daha fazlası gibi tonlarca seçenekle birlikte gelir. Mobil uyumlu bir düzen, tüm son nesil cihazlarda mükemmel görünür ve ilk saniyeden ziyaretçileri çeker. Haber dergisi sitenizi uzun vadede desteklemek için bu modern şablondan yararlanın. Tadını çıkar.

5. Kullanıcı Dostu ve Esnek Düzenler

Kustrix Moda Haberleri WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Duyarlı ve kullanıcı dostu tasarım bugünlerde bir özellik olmalıdır. Aslında, insanlar gün boyunca akıllı telefonlarına göz atıyor ve alışveriş yapıyor. Dolayısıyla, mümkün olan en fazla trafiği aldığınızdan emin olmak istiyorsanız, haber dergisi sitenizi duyarlı hale getirin. Mümkün olan inanılmaz bir kullanıcı deneyimi sunmak için kullanıcı dostu ve esnek düzeniyle çekici ve birinci sınıf bir haber portalı oluşturun. Kustrix Lifestyle Blog WordPress Teması başarılı olmak için ihtiyacınız olan bir bacağınızı verebilir.

Bu şık, temiz ve tamamen duyarlı bir şablon, kısa sürede şık ve modern bir haber dergisi sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Web tasarımında bir çaylak olsanız bile, Kustrix sitenizin rekabette öne çıkmasına yardımcı olabilir. Herhangi bir kodlamaya girmek zorunda kalmadan şablonu kullanmak, düzenlemek ve yönetmek kolaydır. Bugün profesyonel görünen kendi haber dergisi sitenizi tasarlamayı deneyin. Buna ek olarak, tema SEO dostu, çok dilli, çapraz tarayıcı uyumlu, Ecwid hazır ve iyi belgelenmiş. Canlı demo düğmesine basın ve sevin.

6. Kategoriler ve Bölümler

Şehir Haberleri WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Böylece logonuz, tasarımınız, sosyal medya hesaplarınız, mobil cihazlara uygun bir düzeniniz var ve artık haber dergisi sitenizi içerikle doldurmaya hazırsınız. Kategori ve etiketlerin doğru kullanımı, benzersiz içeriğinizi okuyucularınız için daha çekici bir şekilde düzenlemenize yardımcı olabilir. Ana konular için kategoriler, alt konular ve sık konular için etiketler kullanmak mantıklıdır. BitNews Haber Portalı Dergisi WordPress Teması, her iki dünyanın en iyisini elde etmenize yardımcı olabilir. Kategorileri ve etiketleri, okuyucularınızı sitenizde daha derin ve daha derin bir şekilde yönlendirecek şekilde kullanmak sizin yararınıza olacaktır..

Kart tabanlı bir içerik konumlandırma, ziyaretçilerinizin ilgisini çeken hoş bir yol sağlar. Geçerli bir semantik kodla oluşturulan şablon, hayatınızı baştan kolaylaştırır. Ayrıca, 7/24 harika bir müşteri desteği çabalarınızı yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Bir beceri boşluğunda bile temayı özel ihtiyaçlarınıza ve okuyucularınızın zevklerine uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Bunu seveceksiniz.

7. Temiz Tutun

Powered Ücretsiz Bloglama WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Elbette haber dergisi sitenizin görsel olarak çekici olmasını ve ziyaretçilerinizin takılmasını sağlayın. Ancak unutmayın, bazen daha az bir web sitesinde daha fazla olabilir. Dağınıklık kafa karıştırıcı. Aşırı miktarda widget, pop-up veya dikkat dağıtacak ve bunaltacak harekete geçirici mesaj düğmeleri olacaksa, potansiyel müşterileriniz birkaç saniye içinde sitenizi terk edecektir. Powered, haber dergisi sitenizin ana sayfasını basit ve temiz hale getirmenize yardımcı olabilecek ücretsiz bir WordPress Temasıdır. Okuması kolay ve gezinmeyi kolaylaştıran bir site oluşturun.

Hepimiz temiz, basit ve güzel arayüzleri seviyoruz. Powered, dünya ile haberleri ve bilgileri paylaşmak için ihtiyacınız olan şeydir. Beyaz boşluk kullanmama korkusu. Bu şekilde, okuyucularınıza haber dergisi sitenize daha derin ve daha derinlemesine rehberlik etmek için içeriği önceliklendirir ve kırırsınız.

8. İçerik Kral

Haftalık Dergi Haberleri WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

İnsanlar, içeri giren ve etkileşime giren yeni, alakalı içerikleri aramak için interneti kullanır. Okurlarınız da öyle yapacak. Yeni ve ilginç bir içerik, ziyaretçilerinizle ilişki kurmanın önemli bir parçasıdır. Düzenli güncellemeler, haber dergisi sitenizin yorgun ve bayat görünmemesinin en iyi yoludur. Haftalık Dergi Haber Dergisi WordPress web projeniz için mükemmel bir seçim olabilir. Okuyucularınızın haber dergisi sitenizi ziyaret etmeleri için bir istek duygusu yaratın. Etkileyici bir dava oluşturmak için tüm avantajınız için kullanın.

Yayınlarınızı veya yaklaşan etkinliklerinizi yönetmek için bir İletişim Formu, Yorum sistemi ve Takvim ile birlikte gelir. Dahası, duyarlı ve Retina hazır düzeni, açılır menüsü, video entegrasyonu ve sosyal medya seçenekleri var. Kullanıcılar sitenize bilgi aramak için geleceklerdir. Bu yüzden, onlara dikkatlerini çeken ve olası satış sağlayan çekici içerik verin. Harika bir kullanıcı deneyimi sunun. Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Üzülme. Düğmeye bas ve şimdi sev.

9. Modern Teknolojilerden ve Eğilimlerden Yararlanma

Digezine News WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Dinozorlar hala Dünya’da dolaşıyor. Farklı ol. Modern teknolojiler ve trendler her geçen gün gelişmektedir. Hiçbir şey değişmez ama değişmez. Zamana ayak uyduruyor musunuz? Ve zaman nedir? Vakit nakittir. Bu nedenle, haber dergisi sitenizi teknoloji dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar edin. İster beğenin ister beğenmeyin, ancak işletmenizin iyi yağlanmış bir makine gibi çalışmasına yardımcı olacak araçları ve hizmetleri dikkatlice seçmek önemlidir. Diğer taraftan, sitenizi aşırı animasyon, grafik veya resimlerle aşırı yüklememeniz gerekir. Haber dergisi sitesi avantajınıza teknolojiyi kullanırken dikkatli olun.

Digezine News Magazine WordPress Teması, sürekli gelişen bu endüstride paketten öne çıkan temiz, net ve etkili bir haber dergisi sitesi oluşturmanın harika bir yoludur. Bir dizi özel widget ile donatılmış şablon, daha güçlü bir web varlığı oluşturmak için sitenizin işlevselliğini zenginleştirebilir. Digezine ile, haber dergisi sitenizin altında ateş yakabilirsiniz. Canlı demoyu tıklayın ve keyfini çıkarın.

10. Müşteri Kazanan Bir Tasarım Yaratın

Viral Haberler WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

İşin en zor kısmı yapıldığında, haber dergisi sitenize trafik çekmenin yollarını düşünmelisiniz. İşletmenizin mümkün olan en fazla trafiğe ulaşmasına yardımcı olmak için bir e-posta bülteni, sosyal medya kurabilir veya e-posta güncellemelerine kaydolabilirsiniz. Sayfaları tıklayan tek kişi sizseniz, en güzel haber dergisi sitesi hiçbir şeye değmez. Viral News – Dergi WordPress Tema haber dergisi sitesi için ağızdan sözünü artırmak yardımcı olabilir. Bi dene.

Tema, bir İletişim Formu, Giriş Formu, Bülten Aboneliği, Kullanıcı Kaydı, Arama Formu ve siteniz için müşteri kazanan bir tasarım oluşturmak için sosyal seçenekler ile birlikte gelir. Her neyse, markanız ve okuyucularınız arasındaki iyi niyet duygusunu artırmak için bu temada yer alan diğer birçok gelişmiş özellik var.

Sonuç

Bir haber dergisi sitesi başlatmak için süper kahraman bir güç olmanız gerektiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Kesinlikle yanlış. Yeni projeniz hakkında gerçekten tutkulu olduğunuzda, daha yaratıcı ve dürtüsel olmak kolaydır. Her şey neye ihtiyacınız olduğuna bağlı. Unutmayın, WordPress başarınızda büyük bir fark yaratır. Hızlı yüklenen bir site daha mutlu ziyaretçileri getirir. Hedefiniz ne olursa olsun, alevinizi kıran ve sizi başarıya taşıyan bir şey bulun.

Bir şey mi kaçırdık? Düşüncelerinizi her zaman aşağıdaki yorumlarda paylaşabilirsiniz. İyi şanslar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map