Тенденції WordPress та веб-дизайну в 2016 році, щоб отримати захоплення

Тенденції WordPress та веб-дизайну 2016 року

Веб-дизайн постійно розвивається, і це особливо актуально, коли мова йде про WordPress. Таким чином, WordPress, природно, став джерелом тенденцій веб-дизайну, оскільки все більше і більше Інтернету користуються популярними та зручними рамками.


У цьому дописі ми розберемося про те, що, на нашу думку, стане найбільшою тенденцією WordPress та веб-дизайну 2016 року. Ви, мабуть, багато з них раніше, але без зайвих прихильностей, давайте поквапимось!

Дизайн матеріалу

Дизайн матеріалу

Напевно, ви вже чули про Матеріал дизайну. Google представив це стандартизований дизайн Концепція нещодавно, і це безумовно тенденція слідкувати за тим, як рік проходить. До чого саме є Дизайн матеріалу? Це власний набір Google із рекомендованих кольорів, піктограм, типографіки, інтерфейсу користувача, макетів, навігації, сіток, списків, повзунків, кнопок, меню, вкладок, підказок, завантаження зображень, прокручування, жестів та багато іншого.

(Майже) Плоский дизайн та макет сітки

Два найбільших виїмки від Material Design – це продовження плоских веб-дизайнів із додаванням скручування тіней для створення розмірності, а також простого для читання компонування сітки. Основна увага в дизайні матеріалів дійсно робиться на читанні для ваших відвідувачів, і чудовий приклад цього можна знайти в блозі “Рідкісний матеріал”.

Тема WordPress для рідкісного дизайну матеріалів

Інформація та DownloadView Демо

Ця тема використовує багато не всіх рекомендацій Google. Стандартні кольори за замовчуванням, прості тіні, чудові маленькі кнопки, описові зображення та інше. Просто погляньте на себе – ви впевнені, що закохаєтесь.

Образ, який робить вплив

Фотографія та зображення

Ще одна велика тенденція, яка є певною мірою перенесенням від 2015 року, – це велика образність. Великий у сенсі впливу та фактичного розміру. Образи героїв Ви, безумовно, все ще є річчю, і їх ви знайдете майже в усіх позаштатних агенціях чи агентствах із веб-дизайну. Паралакс є скрізь. І так багато нових та фантастичних джерел безкоштовних фотографій (наприклад, Піксабай і Зняти плескіт) не виникає сумнівів, чому так багато людей приєдналися до цієї тенденції.

Зображення> Текст

Зображення важливі. У багатьох ситуаціях картина не просто тисяча слів, вона робить слова абсолютно непотрібними. А для багатьох підприємств є важливою частиною їх присутності в Інтернеті. Наприклад, ресторани майже завжди покладаються на фотографію, і завдяки тенденції вражаючих зображень, вони роблять веб-сайти foodie більшими, кращими та смачнішими. Просто погляньте на Тарілку.

Тематичний ресторан WordPress тарілка

Інформація та DownloadView Демо

Ця прекрасна тема WordPress ресторану використовує великі, сміливі зображення, які ідеально підходять для того, щоб зробити вашу клієнтуру голодною та готовою зробити бронювання. Плюс тема повністю відповідає, тому всі додані вами прекрасні фотографії будуть чудово виглядати на кожному пристрої.

Відео замість тривалих публікацій

Додавання відео до WordPress

Єдине, що краще, ніж ефектне зображення, – це відео, і вони є скрізь. Відео – чудовий спосіб шоу ваш продукт в дії, до представити ваша команда, до кращого поясніть ваших послуг або просто сказати те, що ви хочете сказати у своєму блозі. Плюс є нова хвиля блукання теми, які занепадають на багато ринків.

Перегляд відео WOrdPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Однією з таких тем є Moview, яка дозволяє легко ділитися своєю думкою, навчальними посібниками та іншим із читачами. Окрім вроджених функцій WordPress, на цю тему додаються додаткові параметри оцінок, спеціальні макети сторінок, підтримка bbPress та BuddyPress та багато іншого.

Підйом цільової сторінки

Ще одна тенденція, яку ми бачили, – це цільові сторінки. Навіщо створювати масивний сайт з лабіринтами сторінок, коли можна просто створити одна дивовижна сторінка отримати більш високі конверсії? Хоча не ідеально підходить для всіх, сайти на одній сторінці підходять для фрілансерів, агентств і, звичайно, особливих продуктів чи послуг.

Додайте локальну прокрутку для безперервного користувацького досвіду

Поряд із наявністю однієї сторінки як усього веб-сайту, додавання локальної прокрутки є ключовим, щоб читачі могли легко переходити до різних розділів без необхідності прокрутки на вічність. На щастя, багато тем включають підтримку локальної прокрутки (та інших функцій цільової сторінки), однією з найкращих є Total.

Всього цільових сторінок

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Незалежно від того, який тип цільової сторінки ви хочете створити Total, може обробляти її. Тема не поширюється на різноманітні демонстрації сторінок на одній (та декількох), які ви можете використовувати, щоб отримати головний початок плюс повну підтримку локальної прокрутки, але є так багато елементів для створення сторінок і варіантів налаштування теми, що ви можете буквально створити будь-який макет, який ви хочете . Додайте описи, кнопки, анімований вміст та інше за допомогою цієї гнучкої та потужної теми WordPress.

Дизайнери як розробники

Веб-дизайн та веб-розробка завжди змішуються, і, якщо раніше ви могли найняти цілу команду людей, щоб створити новий веб-сайт для вашого бізнесу, це стане новою нормою для вашого дизайнера та вашого розробника. Частина цього пояснюється багатством безкоштовної інформації в Інтернеті, яка дозволила стати все більшої кількості людей розробники-самоучки а для інших – дивним творче загальне натхнення на таких сайтах Дриблінг і Behance.

Але крім усіх безкоштовних продуктів в Інтернеті, зростання розробників преміум-сторінок по-справжньому безперечно поєднує розробку та дизайн. Якщо ви коли-небудь використовували WordPress (і, припустимо, зрештою, перебуваєте на WPExplorer), ви, мабуть, стикалися з кількома розробниками сторінок за останні місяці.

css-герой

CSS Hero – це фантастичний плагін, який дозволяє користувачам буквально вказувати, клацати та редагувати будь-яку тему. Це відкриває величезні двері для дизайнерів з обмеженими знаннями CSS. Щоб змінити зовнішній вигляд вашої теми за допомогою CSS Hero, просто натисніть на елемент, а потім скористайтеся редактором, щоб змінити кольори за допомогою вибору кольору, виберіть нові шрифти зі спадного меню, редагуйте розміри за допомогою панелі перемикання тощо.

візуально-композитор-розробник сторінок

Ще один розробник сторінок, про який ви, звичайно, чули раніше, – це популярний і потужний Visual Composer. За допомогою цього ви можете розробляти та розробляти без будь-якого досвіду (хоча якщо ви ветеран, якщо мова йде про будь-який цей плагін, то це, безперечно, полегшить ваше життя на пекло). SImply встановлюйте та використовуйте включені елементи сторінки плюс параметри стилізації для створення веб-сайту, який на 100% унікальний.

Почесні згадки дизайнерів

Тенденцій так багато, що насправді важко триматись над усіма. Однак ось ще декілька, на які слід звернути увагу, коли ви переглядаєте Інтернет в цьому році.

Гамбургери та приховані меню

Тема WordPress Nobel Portfolio

Спрощені меню вже не просто для мобільних пристроїв. Багато сайтів вибирають класичний гамбургер на робочих столах, а також більш чисту, мінімально естетичну. Це чудово, якщо на вашому веб-сайті є лише декілька сторінок, і реальна увага приділяється домашній сторінці, як у темі Noble (яка використовувала як гамбургер, так і приховане меню бічної панелі).

Картки замість плитки

Тема Sowe Magazine WordPress

Макет сітки та кладки користуються популярністю вже досить давно, але коли ви поєднуєте кладку зображених розміщених зображень із текстом зверху, ви отримуєте все нові «картки». Подібно до того, що ви бачите вище в демонстраційній програмі теми Sowe, макет картки дозволяє читачам легко бачити, про що йдеться у вашому недавньому вмісті.

Смілива типографія

Відверта тема WordPress

За тими ж лініями, що і жирна образність, – концепція сміливої ​​типографії. Ви не можете пропустити гігантські шрифти, а сміливіший текст полегшує всім вашим читачам насправді, знаєте, читати ваша посада. Прекрасний приклад – відверта тема Array. Великий, жирний текст підвищує читабельність теми, але не заважає вашій аудиторії завдяки мінімальному дизайну.

Химерні особливості

Все більше розробників отримують задоволення від створення своїх тем і плагінів, додаючи спеціальні функції, які ви не знайдете в будь-якому іншому продукті на ринку. Сюди входить одна з різновидів анімації, веселих макетів та продуманих наборів.

Статус WordPress Тема

Статус має пару унікальних і цікавих особливостей. Насамперед є супер класний навести курсор меню веселки. Щоб побачити це, вам потрібно відвідати демонстрацію, а потім скористатися курсором для прокрутки по пунктах навігаційного меню – повна дивовижна веселка. Ще одна охайна ідея – це випадкове посилання в панірувальному барі. Таким чином читачі можуть випадковим чином перевіряти публікації на вашому веб-сайті, даючи їм новий вміст для читання, а також більше переглядів старих публікацій.

І тонн більше

Як ми вже говорили – існує так багато тенденцій, що ми не можемо відстежувати самостійно. Тож скажи нам – які тренди ви бачили в Інтернеті? Які нові елементи дизайну, на вашу думку, є наступною великою справою? Дайте нам знати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map