Періодична таблиця плагінів WordPress (і Мої топ 5)

Найбільший продажний пункт WordPress – це, на мою скромну думку, надзвичайно величезний вибір безкоштовних плагінів, доступних у Сховище WordPress.org. Хоча не слід просто ігнорувати важливість самого ядра WordPress, а також простоту, з якою можна змінити ваш дизайн за темами, саме плагіни забезпечують нам можливість досягти майже нічого (просто врахуйте додатки, які подібні ManageWP та Digital Telepathy створили за допомогою WordPress).


Зважаючи на це, я завжди шукаю нові плагіни, щоб перевірити та переглянути, і не проходить жодного місяця, я не натрапляю на новий плагін, який повністю відштовхує мене з точки зору його функціональності. Однак слід все-таки зробити паузу для роздумів і врахувати ті плагіни, які принесли значення буквально сотням тисяч користувачів WordPress.

Ось тут надходить періодична таблиця плагінів WordPress.

Назад до школи

Можливо, ви вже стикалися зі списками найпопулярніших плагінів WordPress раніше (я створював свої власні раніше), але, мабуть, нічого не схожого на періодична таблиця плагінів WordPress. Виглядає саме так, як ви можете собі це уявити:

Періодична таблиця плагінів WordPress

У таблиці представлені 108 найпопулярніших плагінів WordPress за кількістю завантажень та наведенням курсору на кожен “елемент”, ви отримуєте короткий короткий опис інформації, що стосується плагіна, разом із загальною кількістю завантажень.

Дуже круто, правда? Це, безумовно, весело грати, як хтось, хто знайомий з WordPress, але, можливо, трохи менш корисний для тих, хто полює, за деякими найкращими доступними плагінами. Незважаючи на те, що таблиця представляє 108 «плагінів», якість та корисність цих плагінів, безумовно, дуже варіюється.

Зважаючи на це, я вирішив дати вам власний особистий вибір п’ятірки найкращих плагінів у періодичній таблиці плагінів WordPress. Це те, що я по суті вважаю десятьма найкращими плагінами, доступними для WordPress (в межах верхньої 108). Насолоджуйтесь!

5. Акісмет

АкісметЯ враховував різні достоїнства незліченної кількості плагінів проти спаму проти коментарів свого часу, але завжди повертаюся до Акісмет. Хоча це не ідеальне рішення, я вважаю це найкращим.

Щоб найкраще зрозуміти труднощі захисту від спаму, ви повинні розглянути, з якими рішеннями проти спаму потрібно мати справу. Перш за все, у вас є автоматизовані спам-коментарі, які порівняно легко помітити. Існує досить багато плагінів, які здатні їх наздогнати, але справжня проблема полягає у людських спамерах. Якщо ви залишаєте коментар на сайті (спамер або іншим чином), рішення про те, чи є вони спамером, стає майже повністю суб’єктивним. Таким чином, плагін повинен бути дуже ефективним у прийнятті точних рішень відповідно до того, що ми може вважати правильним.

Akismet робить це краще, ніж будь-який інший плагін, на який я зіткнувся, тому, якщо вас залишили трохи розгублені випадковим коментуванням спаму (або законний коментар позначений як спам), моя пропозиція полягатиме в тому, щоб прийняти це як вартість наявності коментарі до вашого блогу. Акісмет може бути не ідеальним, але він є лідером зграї.

4. W3 Загальний кеш

Я трохи одержимий швидкістю сайту, як я досить чітко зрозумів у недавньому дописі з цієї теми. Я схильний проходити етапи, намагаючись кожен маленький твіст, щоб збільшити швидкість власного блогу. Але насправді, найбільша річ, яку ви можете зробити для збільшення швидкості сайту WordPress – це встановити кеширующий плагін на зразок W3 Total Cache.

Чому простий плагін змінює таку зміну? Простіше кажучи, WordPress працює, завантажуючи кілька окремих файлів, щоб сформувати одну веб-сторінку. Плагін кешування виконує більшу частину суміщеної роботи достроково, так що коли веб-сторінка завантажується, вона відображається набагато швидше.

На щастя, налаштування W3 Total Cache не є складним процесом. Просто виконайте кроки, описані у відео нижче:

3. Безпека Wordfence

Дуже багато користувачів WordPress нехтують міркуваннями безпеки, поки не пізно – тобто коли сайт порушений. Зважаючи на це, якщо ви збираєтеся зробити лише одне, щоб зробити ваш сайт більш захищеним, я рекомендую вам встановити Wordfence Security.

Я не буду детально описувати тут деталі, але будьте впевнені, що Wordfence Security є досить комплексним рішенням для сайтів WordPress. Звичайно, немає такого поняття, як гарантія, що ваш сайт певним чином не буде порушений, але ви можете значно зменшити шанси на це, встановивши цей плагін..

2. Перервана перевірка посилань

Якщо швидкість сайту одна з моїх одержимостей, то порушені посилання – це інша. Ідеальним словом хотіли б ваші відвідувачі ніколи потрапив на сторінку 404, оскільки вони є абсолютним вбивцею з точки зору взаємодії. Справа в тому, що більшість веб-серферів досить нетерплячі і рухатимуться з сайту, якщо вони потраплять на 404, а не тримаються навколо та намагаються знайти загублений вміст.

Тож у разі порушених зв’язків профілактика – найкращий ліки. Ось тут надходить Broken Link Checker – плагін настільки функціональний і всебічний, що я все ще намагаюся повірити, що він безкоштовний.

Коротше кажучи, Broken Link Checker сканує кожне посилання на вашому сайті та перевіряє, чи повертає він помилку 404. Потім він надасть вам список зламаних посилань та дозволить вам змінити їх безпосередньо з екрана плагіна (на відміну від фіксації кожного посилання вручну). Мало того, але він буде постійно сканувати ваш веб-сайт на постійній основі та повідомляти вас про будь-які «свіжі» непрацюючі посилання.

Перервана перевірка посилань

Я просто дряпаю поверхню – Broken Link Checker має набір більше функцій та більш налаштованих налаштувань, ніж можна потиснути палицю. Я вважаю це обов’язковим завантаженням для будь-якого користувача WordPress.

1. WordPress SEO від Yoast

Незважаючи на те, що WordPress порівняно добре налаштований на оптимізацію SEO, якщо у вас є якісь амбіції займати рейтинг у пошукових системах, ви хочете встановити плагін SEO з додатковими функціями.

Зважаючи на це, якщо ви слідкували за моїми статтями тут на WPExplorer протягом останніх декількох місяців, то ви дізнаєтесь, що я величезний фанат SEO від Yoast – про це багато чого зрозуміло з моїх двох частин серії про найбільш поширені помилки SEO на місці. На мою думку, це далеко не найкраще SEO-рішення для WordPress, і подібно до перевіреної непрацездатної посилання, я роздутий від вартості, яку він пропонує.

Які ваші улюблені плагіни?

Я вибрав лише п’ять плагінів із 108, і, звичайно, існує величезна кількість, за яку можна викласти аргумент для включення до першої п’ятірки. Я зосередив увагу на плагінах, від яких я відчуваю користь найбільшому відсотку користувачів WordPress, а також надійшов на «великий вплив» рішень, а не на деякі більш доступні нішеві пропозиції.

Мало того, але я можу придумати ряд плагінів, які не ввійшли до топ-108, що, напевно, вимагає включення. Приклади включають:

Маючи на увазі вищесказане, я хотів би дізнатися, якими будуть ваші улюблені вибори плагінів, тому, будь ласка, звільніть у розділі коментарів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map