Яким буде виглядати майбутнє WordPress?

Майбутнє WordPress

Майбутнє WordPress світле, як тисяча сонців, через відсутність кращої імітації. Після запуску платформи для ведення блогів WordPress ефективно перетворюється на рамки додатків, які ведуть загадки та новачків у мережі..


Нещодавно ми окреслили, яким чином WordPress став і як він перетворився на систему управління контентом (CMS), яка використовує понад 75 мільйонів веб-сайтів, включаючи бренди великих імен, такі як CNN, Jay-Z та багато іншого.

На момент написання програми WordPress – це досить міцна платформа, адже з появою нових технологій, які, маємо на увазі, походять із фільмів Sci-Fi. Якщо вам цікаво, ми кидаємо пару термінів, які можуть посмажити ваші мізки, але, не біжіть.

Натомість тримайтеся, тому що те, що ми сьогодні вишикували, означає всілякі чудові речі для вашого бізнесу на базі WordPress. Якщо ви озираєтесь навколо, вас чекає бурхлива дискусія про звірів, таких як WordPress Rest API, WP-CLI, Calypso та зворотна сумісність серед інших.

Майбутнє WordPress після 2017 року

Ну, це такі речі, які мають сенс тільки для розробників. Чортів, такі теми, як WordPress REST API, також плутають лайно багатьох розробників, тому ми пощадимо вас від таких тортур. Сьогодні ми ділимося тим, як саме зазначені технології можуть допомогти вам досягти більше за допомогою WordPress.

Ця передумова відкриває ворота майбутнього WordPress, якого ніколи не бачили. Тепер, будь ласка, візьміть мене за руку і дайте нам зателефонувати Ан Ві, китайський ясновидець шипшини, який живе всередині кожної кришталевої кульки. Жарти вбік, давайте закінчимо це і закінчимо.

1. Удосконалення інтерфейсу адміністратора WordPress

Не так давно адміністратор WordPress був очейним. Це ми знаємо з перших вуст, тому що ми перестрибнули на прокляту машину часу і виявили, як розвивався інтерфейс адміністратора WordPress. І хоча в інтерфейсі користувача (інтерфейсі користувача) немає нічого такого інструмента, як Ghost, він значно покращився.

Але що майбутнього WordPress має для нас в плані адміністративного інтерфейсу? Ви правильно здогадалися, чи очікуєте, що адміністратор WordPress зміниться на краще. Якщо Каліпсо недостатньо доказів, я не знаю, що таке.

Мої друзі на Ямайці виглядали б так: “Чорт є людиною Каліпсо?” Якщо ви давно не відвідували WordPress.com, ви не вистачаєте на весь новий інтерфейс Calypso. У вас немає блогу WordPress.com? Ну, Calypso надав блогім WordPress.com надзвичайний перегляд з точки зору адміністративного інтерфейсу.

майбутнє WordPress calypso

Найменше красиво і надшвидко сказати (назад у вашого Ghost), і ви можете легко і вільно використовувати Calypso для керування своїми власними блогами з одного центрального місця. Єдина вимога – ви повинні активувати Jetpack та настільний додаток WordPress.com. Знову ж таки, ви можете керувати своїми власними веб-сайтами з вашого облікового запису WordPress.com.

Завдяки Метту для риболовлі для більш зручного користування, Calypso, швидше за все, перейде на WordPress, що розміщується власноруч. Це, або команда дизайнерів WordPress, придумає кращий інтерфейс користувача, але навіщо винаходити колесо, коли у вас вже є Американські гонки?

У будь-якому випадку очікуйте вдосконаленого адміністратора WordPress, який буде крутішим і швидшим, ніж у нас на даний момент. Це може означати чудові речі для вашого WordPress бізнесу просто тому, що швидкість хороша. Існує також чітка можливість побачити спеціальні інформаційні панелі завдяки API REST.

2. WordPress як рамка програми

API відпочинку WordPress

Думаю, що інтерфейси, керовані JavaScript та API, – це майбутнє не лише WordPress, але й Інтернету. – Метт Малленвег

Про це, сказав Метт у штаті Word ще у 2015 році. Сьогодні це вже реальність, тим більше що API REST об’єднується в ядро ​​WordPress. Що це з цими жорсткими словами омбре? Що таке API REST? І як, моліться, розкажіть, чи це важливо??

Ну а в основному вигляді REST API – це просто код, який дозволяє вам надсилати та отримувати дані з WordPress незалежно від програми, яку ви маєте. Це означає, що ви можете використовувати WordPress як основу для управління вмістом для будь-якого веб-додатка там.

Привітайтеся зі всіма великими можливостями для майбутнього розробника WordPress. Ви можете створювати мобільні додатки на WordPress так само легко, як і ви створюєте веб-сайти. Ви можете мати вбудовані програми для iPhone або Android, які працюють на WordPress, оскільки – REST API.

Якщо ви не мали уявлення, що тварина Calypso, яку ми згадали, – це просто користувацький інтерфейс, який спілкується з WordPress через – чекайте цього – REST API!

3. Сумісність міжплатформ

WordPress та Javascript

Це також означає, що ви можете створювати дуже спеціалізовані теми WordPress та багато іншого. Простіше кажучи, API REST приносить багато можливостей таблиці, а це означає, що майбутнє WordPress стало ще світлішим. Уявіть, як створювати програми на будь-якій мові програмування та використовувати потужний сервер WordPress для керування всім. Це звучить чудово, правда?

Єдиним недоліком є ​​те, що, як розробник WordPress, ви маєте покращити свої навички JavaScript, щоб повною мірою скористатися API REST. Так, WordPress все ще працюватиме на PHP у майбутньому, але значна частина розробки front-end залежатиме від JavaScript.

Хлопці, WordPress – це вже не лише CMS, тепер це повноцінна рамка додатків, яка може робити практично все. Метт, в а Reddit AMA, сказав:

Я думаю, що це (WordPress) – це чудова рамка для будь-якого вмісту. Для таких речей, як обмін повідомленнями, які не відображаються добре в моделі даних WP, ви все одно можете зробити це просто, створивши нові таблиці, не намагайтеся підключити їх до стандартних.

Зрештою, API REST – це дивовижне доповнення до ядра WordPress, що означає, що ви нікуди не їдете.

Швидкий рух …

4. Більший шматок базового пирога користувача

Вірусні веб-сайти WordPress

WordPress надає велику кількість веб-сайтів. Це найпопулярніший додаток (так, це звучить краще, ніж CMS) звідси на Марс і далі. Для багатьох інших рішень знадобиться десятиліття розробки лише для того, щоб наздогнати.

І з усіма цими новими оновленнями, які постійно відпадають, ви можете сподіватися, що все більше людей перейде на смугу WordPress. Звичайно, майбутнє WordPress означає більш зручну для початківців платформу, яка охоплює всіх бажаючих. Результат? Більше початківців приєднується.

Початківці не поділять волосся на посадці, а розробники в Інтернеті більше не вважатимуть, що WordPress є просто платформою для блогів. Завдяки API REST, всі розробники будуть знати, що нестримна сила WordPress знаходиться у їхньому рубежі та дзвонить кожен раз. Результат? Долучаються розробники з усіх верств життя.

Спекуляції експертів вважають, що WordPress дозволить користуватися 35% мережі до 2020 року. Це величезна цифра, враховуючи, що WordPress вже працює 1 з 5 веб-сайтів у 2017 році. Вам потрібно, щоб ми розповіли, яка база користувачів у цій пропорції засоби для вашого бізнесу, пов’язаного з WordPress?

Якщо вам потрібно, щоб ми взяли ваші руки щодо цього, це означає велику кількість ділових можливостей, більшу та кращу громаду та багато іншого. Спільнота є однією з найсильніших костюмів WordPress та рушійною силою більшості (якщо не всіх) продуктів WordPress.

Величезний розмір ринку та спільнота розвитку навколо WordPress – це дві причини, чому чудово базувати свій бізнес навколо WordPress. – Мухаммад Харіс

5. Дизайн контенту

Візуальний композитор Frontend Editor

З появою та популярністю WordPress розробників сторінок, таких як Beaver Builder, Visual Composer та ці інструменти для створення сайтів (через Insider Builder веб-сайтів), очевидно, що є фракція користувачів WordPress, які займаються дизайном контенту. Тенденція перейшла до тем WordPress з найкращою доставкою з повнорозмірними розробниками сторінок.

Тепер вам не знається рядок коду, щоб вибити гарні конструкції, як бос. Що це говорить про майбутнє WordPress? Ми можемо очікувати, що на ринок вийде більше будівельників. Це можуть бути окремі плагіни або конструктори, інтегровані в теми.

Окрім цього, складно створити сторінки у рідному редакторі WordPress. Це не змінюється, використовуючи візуальний редактор чи перемикаєтесь на текстовий редактор, при цьому останні вимагають певних навичок кодування. Завдяки тому, як виглядають речі та щоб зберегти більшість початківців здоровими, WordPress у майбутньому може поставитись із вбудованим конструктором сторінок..

Що ж, це не зламає кістки для створення дивовижних сторінок прямо з WordPress. Оскільки більше розробників адаптують API REST і усвідомлюють усі приголомшливі речі, які JavaScript означає для передової частини, значна частина дизайнерських робіт зміститься із бекенда.

Це означає, що ви не будете витрачати години на години, навчаючи клієнтів, як змінити шрифт і колір там. Це все добре, якщо ми дотримуємося найкращих стандартів і робимо, щоб код розквітав минуле. Створення вмісту перетягування вмісту – це не принада, це залишається тут.

6. Зосередьтеся на мобільній чуйності та продуктивності

WordPress Mobile Ready

На запитання про найбільшу проблему, з якою стикається WordPress, Метт сказав, що зробити WordPress більш мобільним для мобільних пристроїв є надзвичайно важливим. Його точні слова:

Я думаю, що мобільний телефон є дуже складним, оскільки він в основному на закритих платформах.

Чуйний і мобільний перший веб-дизайн був нечуваний пару років тому. У світі, де більшість людей відвідують мобільні пристрої, ви не можете дозволити собі запускати жорсткий сайт. Тим не менш, є компанії з веб-сайтами, які такі ж жорсткі, як і жорсткі.

В даний час розробники WordPress витісняють чуйні продукти, і результати вражають. Доступ до адміністратора WordPress з мобільного телефону не зовсім гладкий. На мобільному пристрої ви можете так мало.

Більше роботи потрібно в цій галузі, і чим більш чуйним стає WordPress (особливо в тих сферах, які дійсно мають значення), тим вищий рівень прийняття серед мобільних користувачів. Ми можемо очікувати, що WordPress в майбутньому стане більш чуйним.

7. Продуктивність

Швидкість WordPress

Що стосується продуктивності, команда WordPress приділяє велику увагу стабільності, зручності використання та швидкості. Або, як стверджує Метт:

Перш за все, найважливіші речі платформи – це стабільність, швидкість та безпека. Для того, щоб зробити це добре, вам потрібна можливість надсилати оновлення та виправлення якомога ближче до реального часу. І потрібно працювати всіма мовами. Аутентифікація користувача, абстрагування даних та кешування.

У нього є поради щодо розробників теми та плагінів:

Дизайн та зручність використання важливіші, ніж будь-коли. Слідкуйте за тим, щоб друг або член сім’ї намагався використовувати ваш плагін від початку до кінця, і він дасть вам багато ідей, як зробити його кращим.

Крім того, WordPress використовує розробку, що керується плагінами, в тому сенсі, що нові функції використовуються як плагіни спочатку для збору відгуків від користувачів. Це дає багато місця для підвищення продуктивності, що означає лише великі речі для майбутнього WordPress.

Коли все сказано і зроблено, головна мета WordPress – зробити платформу корисною для середнього Джо, пропонуючи тим самим користувачам власні інструменти, необхідні для того, щоб згинати рамки, як би вони хотіли. Це важко, тому, будь ласка, зробіть свій внесок уже.

8. WordPress підтримуватиме більше мов

Переклади WordPress

Поліглоти WordPress наполегливо працюють над тим, щоб перевести платформу якомога більше мов, і це продовжується в майбутньому. Більше тем і плагінів стане готовим до перекладу в майбутньому WordPress Ан Ві бачить ��

Якщо ви хочете використовувати WordPress своєю мовою, це може бути вашим шансом створити WordPress, який ви будете з гордістю показувати своїм дітям. Ми розповіли про переклад WordPress, як зробити свій внесок у WordPress, тому не варто стримуватися.

9. Більш доступність

Доступність WP

Ми не можемо залишити своїх братів і сестер з порушеннями чутливості, оскільки вони також складають майбутнє WordPress. Завдяки інтерфейсам, керованим API, розробники отримують більше свободи для створення WordPress, який працює для користувачів “… Із сенсорними порушеннями, з можливістю вмикати та вимикати конкретні функції доступності за допомогою JavaScript”- wpmudev.

WordPress випустив власну Довідник з доступністю але в Інтернеті є сотні інших ресурсів з відкритим кодом (наприклад, безкоштовні) Плагін WP Accessibility). За допомогою цих інструментів розробники можуть відточувати свої продукти, щоб бути впевненими, що їх теми та плагіни можуть бути використані всіма. Чудовий приклад, якщо тема Total WordPress, яка інтегрує нові функції доступності з кожним оновленням (одна з основних причин Університет Гаваїв вирішує використовувати Total).

Що хотіли б бачити користувачі WordPress у майбутніх версіях?

Ми озирнулися і знайшли цікаві розмови навколо майбутнього WordPress. Кожен користувач, якого ми зустріли, досить оптимістично оцінює майбутнє WordPress. Ось пара:

Я думаю, що wordpress є приголомшливим, але для забезпечення життєздатності потрібен вбудований редактор дизайну, подібний до деяких плагінів – як vc -, щоб стати частиною платформи. Вагон wix / ss – це дуже прибутковий бізнес, і WP загрожує їх основним існуванням. – променів

Тоді ми маємо …

Набагато кращий досвід користувачів, насамперед для початківців, а також набагато краща взаємодія між плагінами / темами / самим WordPress, тому ми не відчуваємо частих зупинок сайтів після оновлень сайтів. – Івіца Деліч

І, нарешті…

Навички розвитку WordPress швидко стають однією з тих навичок, які користуються великим попитом не лише у клієнтів, але й у потенційних роботодавців. Все більше людей бачать чудову можливість використання WordPress як справжньої системи управління вмістом. – Ед Найлор

Про майбутнє WordPress Метт говорить:

Ви знаєте, до чого я постійно повертаюся, і це трохи сирно і трохи абстрактно, але WordPress справді може бути операційною системою не тільки для Інтернету, але і для відкритої мережі. Однією з речей, які мені подобаються, коли ми ростемо, і коли ми стаємо більш успішними, і отримуємо більше цієї частки ринку, – це те, що ми перекладаємо Інтернет на більш відкритий, просто за допомогою мастила речей, вбудованих у WordPress. API, як ми робимо все, подається. – Метт, ВКВУ, 2016

Що слід тримати в умі

Просто викинувши це туди …

Досліджуючи цю публікацію, я зрозумів, що є так багато, щоб дізнатися про те, як працює WordPress. Це означає, що мені потрібно визначити свої навички кодування, і я раджу зробити те саме, якщо ви хочете заглибитися в WordPress.

Якщо ви ще цього не зробили, вивчіть основні HTML та CSS. Крім цього, знайдіть курс JavaScript і навчайтеся самостійно. Ей, не забудь і про PHP, тому що саме це рухає WordPress. Якщо вам просто потрібна тема WordPress для створення ділового веб-сайту, ми рекомендуємо нашу власну тему Total WordPress.

До вас…

Це лише мої 2 копійки. Ми хотіли б почути ваші думки про майбутнє WordPress. Де ви бачите WordPress у наступні 5 років? Ще краще, що б ви хотіли побачити в наступній версії WordPress?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map