Як загальна тема WordPress стала ще більш приголомшливою!

Якщо ви стежите за WPExplorer, то до цього часу ви, напевно, чули про нашу тему Total WordPress і, можливо, вже є покупцем! І якщо ви цього не зробите, можливо, це вдалий час, щоб перевірити це і побачити, чого ви пропустили. �� Ця тема вийшла з кінця минулого року, і з моменту виходу я витіснив багато оновлень не лише виправлень, але й нові вдосконалення / функції. В останній версії 1.5 я дійсно переробив речі, і тому я подумав, що напишу повідомлення, щоб теперішні клієнти могли подивитися на все, що нового (зміни журналів можуть трохи кульгати), і звичайно для тих, хто розглядає питання про покупку тема, сподіваюсь, я можу переконати вас нарешті зробити порив!


Переднє редагування

Напевно, найбільш очікуваним оновленням є доповнення підтримки редактора Visual Composer. Передній редактор є приголомшливим, але включення підтримки у вашу тему, яка має спеціальні модулі (Всього включає понад 20 спеціальних модулів для Visual Composer – сітка портфоліо, штатна сітка, флекслайдер, панелі навичок, карусель, сітка зображень… тощо) може бути трохи складний і дуже трудомісткий. Деякі теми (наприклад, тема DT7) мають вбудовані модулі, але вони просто надають трохи «квадрата» на передньому редакторі для своїх спеціальних модулів (противно). Якщо ви збираєтеся розширити редактор, що випадає, ви повинні зробити це правильно! Усі спеціальні модулі в темі Total можуть бути видні у композиторі переднього плану, як саме вони будуть відображатися на реальному веб-сайті, щоб ви могли справді створити свій сайт за допомогою перетягування.

Приклад відео

Нижче наведено коротке відео-вступ до функції редагування переднього типу в темі Total, наданої плагіном Visual Composer. Це аж ніяк не дивовижне відео (я смоктаю на екрані), але я думаю, що воно дає принаймні розуміння того, як все працює, і показує, як легко додавати вміст на ваш сайт.

Параметри оптимізації

У версії 1.5 я додав нову вкладку на панелі параметрів теми, щоб ви могли зробити кілька додаткових оптимізацій до своєї теми, не потребуючи додавання додаткових функцій / плагінів на свій сайт. Наразі варіантів не існує, але я час від часу додаватиму ще більше варіантів.

Мінімізовані сценарії

Впевнені, що там є багато плагінів для мінімізації сценаріїв у вашій темі, але іноді ці плагіни порушують код, коли це робиться автоматично. І іноді ваш сервер вже досить швидкий, що додавати додаткові плагіни не потрібно, але мінімізація сценаріїв теми може трохи збільшити швидкість веб-сайту та оцінку сторінки Google insaws. В останньому оновлення я додав файл style-min.css, який включає всі CSS (style.css, respovable.css та woocommerce.css) у мінімізованому форматі та файл total-min.js, який включає всі js плагіни (flexslider, caroufredsel, isotope… тощо) та функції init для цих сценаріїв у мінімізованому форматі.

Наявність вбудованої опції дозволяє легко вимкнути мінімізовані сценарії та завантажити стандартні сценарії для тестових цілей або якщо ви скористаєтесь плагіном сторонніх розробників.

тотальні оптимізації

Швидше панель адміністратора

Панель параметрів загальних тем будується за допомогою Redux Framework, що, на мій погляд, найкраща рамка для створення адміністративних панелей. Він включає тонни різних типів опцій (кольоровий вибір, текст, виділення, радіо, прапорець, вибір зображень… тощо), але також дуже легко розширити та змінити. І хоча рамка є приголомшливою, вона була дуже повільною (5-7 секунд завантаження). Працюючи разом з розробниками фреймворку, їм вдалося ВЕЛИКО збільшити швидкість панелі адміністрування, так що вона завантажиться за 3 секунди! Навіть з тоннами варіантів, наявних у «Загальній темі». Тож тепер ви можете вносити зміни до своєї теми набагато швидше!

Якщо ви ще не чули про Redux, перш ніж повністю перевірити їх (натисніть на зображення нижче). Це дуже потужна основа і добре підтримується розробниками. І не забудьте пожертвувати, якщо ви зараз використовуєте або будете використовувати рамки у своїх проектах!

редукс-рамки

Типи публікацій Модуль композитора сітки

Тема Total включає багато вдосконалених спеціальних модулів, які не входять у візуальний композитор, такі як каруселі, повзунки, сітки, вікна значків, описи, кнопки тощо. В цьому останньому оновленні я включаю новий модуль сітки публікації типів, який дуже вимагається, щоб ви могли легко відображати сітку з будь-якого або декількох спеціальних типів публікацій. Це дуже зручно для людей, які хочуть поєднувати свої дописи в блозі та портфоліо або відображати просто сітку продуктів WooCommerce або відображати сітку публікацій від користувацького типу публікацій, доданих за допомогою плагіна або дочірньої теми.

сітка total-post-type

Що б ви хотіли бачити у майбутніх оновленнях?

Я завжди шукаю шляхи вдосконалення та розширення теми Total, це моя найпопулярніша та улюблена тема на сьогоднішній день. Я фактично зберігаю список майбутніх редакцій для наступної версії в Totallogloglog зміни, щоб користувачі могли бачити, що я завжди працюю над покращенням та виправленням помилок. Якщо у вас є якісь пропозиції щодо майбутніх оновлень, я хотів би почути їх, просто залиште мені коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map