Інтерв’ю з магазином тем ThemeFuse WordPress

1. Коли і як було створено ThemeFuse?

Ми почали Themefuse майже два з половиною роки тому, коли галузь тем WordPress була зовсім іншою. Тоді ми не мали власного магазину тем WordPress, а розміщували свої теми лише на спеціалізованих ринках, як-от Themeforest. Ми там дуже добре впоралися, але завжди відчували, що хочемо більше – власне місце, де ми могли б справді висловити свою творчість. Тож ми запустили власний магазин, Themefuse.com.


Відвідайте ThemeFuse

2. Скільки людей зараз працюють у ThemeFuse?

Наразі в нашій команді є 12 членів, що може здатися досить великим для початку, але ми намагаємось зберегти це число якомога менше. Ми не хочемо розвивати свою команду лише задля філософії “більший, тим краще”. Ми вважаємо, що іноді утримувати команду досить мало – це правильно робити. Ми наймаємо людей лише тоді, коли ситуація справді вітає це, і нам подобається те, що в менших колективах всі відчувають себе однією великою родиною.

3. Чи дійсно Themefuse працює на WordPress? Чому чи чому б ні?

Так, звичайно, ми використовуємо WordPress для нашого веб-сайту. Він ідеально підходить для всього, що нам потрібно, і це те, що ми найкраще знаємо. Тож це був очевидний вибір для нас. Крім того, все більше і більше веб-сайтів з усіх галузей (не тільки блогів) починають використовувати WordPress як свою базу, що робить його найбільш використовуваною CMS там – так це говорить про безліч безпеки WordPress, можливостей та розширюваності..

4. Які твої топ-теми, що продаються?

3 найкращі теми, що продаються для нас:

1. Welcome Inn, тема WP для готелів, мотелів чи пансіонатів

Готель Welcome Inn

2. Medica – шаблон для лікарів, стоматологів та медичного персоналу

Тема Medica WordPress

3. Envision, тема WordPress для бізнесу, корпоративних та Інтернет-стартапів.

Передбачити тему WordPress

5. У WordPress постійно додаються нові функції. Чи завжди ви намагаєтесь інтегрувати нові функції у свої теми, наведіть приклад?

Ми завжди намагаємось якнайшвидше оновлювати наші теми для останньої версії WordPress, тому наші теми одразу підтримуватимуть нові функції, які автоматично приносить кожен раз, коли вони щось додають. Також, говорячи про нові функції, які виникають у галузі WordPress або веб-дизайні взагалі, як, наприклад, Короткі коди або чуйний WD, ми любимо додавати їх досить швидко до наших тем, але тільки якщо це дійсно додає їм цінності. Отже, зазвичай ми намагаємось проаналізувати ідею, перш ніж стрибнути головою спочатку у важливий цикл розвитку. Іноді додавання функцій занадто швидко означає, що ви витрачаєте багато часу, працюючи над речами, які ще не виявилися справді варті того, після початкового шуму, оскільки користувачі не використовуватимуть їх у довгостроковій перспективі.

6. Отже, що далі? Будь-які підкрадання, які ви можете подарувати нашим читачам?

Зараз ми працюємо над функцією членства в клубі для нашого магазину тем, яка зробить наших постійних клієнтів дуже щасливими, дозволяючи їм платити лише кілька доларів на місяць за повний доступ до нашої бібліотеки тем. Це оновлення нашого веб-сайту також принесе багато нових чудових функцій для наших користувачів – будь то клієнти, філії чи просто відвідувачі. Прийде дуже скоро!

Крім того, наступна версія для випуску – наша найскладніша тема на сьогодні – HomeQuest Real Estate. Ця тема була розроблена спеціально для галузі нерухомості, з багатьма цікавими функціями, які полегшать життя ріелторів при просуванні їхніх властивостей. Ми дійсно віримо, що подібний проект, з особливостями та параметрами, які ми готуємо, ще не робився в галузі тем WordPress. Так, це дуже добре … [Ви можете побачити деякі підкрадені вершини на Dribbble]

Попередній перегляд нерухомості

7. Існує багато темних магазинів, що дозволяє вам виділятися і чому люди повинні обирати тему над іншими?

Themefuse – це все про оригінальні дизайни та ідеї ніші. Наприклад, ми намагаємось охопити схожі шаблони Готелі, Кавові магазини, Медичні, Спортивні журнали або Юридичні бюро теми, замість того, щоб робити ті самі загальні шаблони, які ви бачите у багатьох магазинах, що конкурують.

Проблема із загальними темами полягає в тому, що, хоча потужні та багатогранні, вони не залучатимуть покупців з першого погляду, оскільки вони не схожі на те, що хоче або очікує клієнт. Але коли люди дивляться на наші нішеві теми, вони вже бачать там свій майбутній веб-сайт, оскільки наші шаблони розроблені та розроблені для точних потреб тих клієнтів у цій галузі..

8. Чи є якісь поради та поради для інших людей, які хочуть відкрити власний магазин тем?

Так, лише одне: НЕ. Жартуючи вбік, ця галузь дуже швидко переповнюється, і якщо у вас немає ентузіазму та знань, щоб створити щось, що залишає в пилу всі інші тематичні магазини, то, мабуть, цього не варто.

9. Будь-які інші думки чи речі, які ви хочете згадати?

Просто хотів сказати привіт читачам та шанувальникам WPExplorer. Продовжуйте користуватися WordPress, хлопці! Ура!

Перевірте ThemeFuse

Якщо ви ще не зайшли на їхній сайт, можливо, ви захочете перейти до Темефузи та побачити всі чудові теми, які вони можуть запропонувати, хто знає, можливо, ви знайдете свою «тему мрії». Насолоджуйтесь!

Темафуза

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map