Інтерв’ю з Дж. Р. Фарром з Тематики MOJO

Якщо ви ще не очолювали Теми Mojo, настав час. Вони є одним із найкращих місць на ринку для купівлі тем WordPress. Вони все ще відносно нові для галузі, але безумовно зростають. Нам було приємно змусити співвласника Дж. Р. Фарра відповісти на деякі запитання до нас, які ми впевнені, що ви любите читати!


1. Коли і як було створено MojoThemes?

Ще в 2009 році ми з Брейді почали проводити основні роботи, щоб побудувати наш ринок “Купівля та продаж”. Після місяців наполегливої ​​роботи ми нарешті розпочали грандіозний конкурс під назвою March Padness у березні 2010 року та відкрили двері ТОЛЬКО продавцям. Нам потрібно було створити нашу бібліотеку тем, перш ніж ми могли відкрити ринок. Після місяця завантаження чудових елементів ми відкрив ринок для покупців у квітні 2010 року. З моменту запуску сайту ми продовжуємо зростати швидкими темпами щомісяця, і на даний момент ми тільки що передали 100 000 завантажених елементів і маємо 50 000+ користувачів.

З самого початку ми обидва хотіли, щоб ринок був побудований на вершині WordPress не лише тому, що ми любимо WordPress, але хотіли показати іншим владу, що стоїть за WordPress. Оскільки ринок ринку зростає з більшою кількістю предметів, більшою кількістю користувачів тощо. Ми, очевидно, повинні були прихилити WordPress до своєї волі. На даний момент ми перебуваємо на версії 3.0 ринку. Найновіша версія використовує як теми MOJO, так і код MOJO на одній базі коду.

Теми Mojo

2. Скільки людей зараз працюють у Mojo Themes?

Наразі команда складається із 7 із нас. Я та Брейді як засновники, 3 розробники, 1 дизайнер та наша команда підтримки.

3. Я знаю, що теми Mojo працюють на WordPress. Як це склалося для вас? Ви вважаєте, що це найкраще рішення для вашого магазину?

Абсолютно це найкраще рішення, але це не означає, що ми не мали належної частки проблем, які використовували його. Найбільшою з цих проблем були питання швидкості та продуктивності. Оскільки WordPress настільки інтенсивно застосовується до баз даних, запуску запитів із такою швидкістю ми не працювали. З останньою версією (v3) ринку ми знову створили ринок, щоб працювати так, як працює WordPress.com. Такі речі, як наша нова настройка HyperDB, кешування на передній і задній частині програми та, звичайно, переконайтеся, що ми використовуємо правильні запити для збільшення швидкості.

4. Чи знаєте ви будь-яких авторів тем, які покладаються на теми Mojo як основне джерело доходу?

Так і на ту саму ноту, чимало продавців мають цілі команди більш ніж просто їх, щоб підтримувати свої товари.

5. Ми помітили, що ви працюєте на новому сайті. Будь-який підкрадець визирає?

Так! Він насправді щойно запущений. Це другий ринок, доданий до мережі Mojoness. Наш новий ринок MOJO-Code.com – наш новий Купуйте та продайте ринок преміум-коду. Ви можете продавати або купувати плагіни WordPress, розширення Magento, скрипти PHP, Java, CSS і т. Д. Він щойно запустився, але ми раді, куди цей ринок вже очолений та можливість, яку він пропонує існуючій спільноті MOJO.

Код Моджо

6. Скільки товарів щомісяця надсилаються у ваш магазин і в середньому, який відсоток приймається?

Так, щомісяця завантажуються сотні завантажень, і я б сказав, що в середньому лише близько 10-15% схвалюються. Більшість елементів відхиляються кілька разів до їх затвердження, оскільки наші вимоги до завантаження стали суворішими. Наприклад, завантажені теми WordPress оцінюються з трьох частин. Елементи повинні мати ретельну документацію. Дизайн повинен бути до стандартних. Код переглядають, завантажуючи тему на тестову установку WordPress. Ми запускаємо її через Тему перевірки, WP Debug і переконуємось, що вона правильно встановлена ​​в нашій програмі.

7. Є багато тематичних магазинів там, що робить вас виділятися?

Відмінне питання, і це саме воно. Ми не є тематичним магазином, де ми просто продаємо та підтримуємо власну продукцію. Ми – ринок, який дозволяє дизайнерам тематичних розробників та розробникам продавати свої роботи на нашому ринку.

Ми щодня фокусуємося на тому, як ми можемо зробити кращий ринок, принести більше трафіку та більше цінності для наших продавців, щоб заробляти більше та більше грошей.

8. Чи є якісь поради та поради для інших людей, які хочуть відкрити власний магазин тем?

Якщо ви хочете відкрити власний магазин тем, я б серйозно сів і подумав, що насправді пов’язано. Я думаю, що більшість дизайнерів тематики вважають, що все, що приносить на ринок, – це трафік та маркетинг своїх товарів, але є так багато інших речей, які ми цінуємо. Наприклад, більшість не замислюється про те, яку платформу вони використовуватимуть для полегшення процесу продажу та цифрового процесу доставки. А як щодо плати за обробку карт? Плата за повернення коштів? Слідкуйте за журналами змін теми? А як щодо вашого форуму підтримки? MOJO Themes обробляє все це та багато іншого. Ви можете дізнатися більше про продаж на MOJO тут.

На додаток до цього, на Темах MOJO, наш сервісний персонал обробляє клієнтів, допомагаючи їм робити прості запитання щодо більшості товарів продавців, таких як: “Як встановити цю тему?”, “Де я можу знайти документацію?”, “Як чи налаштувати це меню, це портфоліо, мої зображення не завантажуватимуться тощо? ” Ми допомагаємо відфільтрувати прості запитання і відповісти на них, щоб продавці могли зосередитись на створенні чудових продуктів!

9. Будь-які інші думки чи речі, які ви хочете згадати?

Слідкуйте за хорошою роботою тут і продовжуйте відштовхувати чудовий зміст та приголомшливі теми! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map