Чи все-таки WordPress є найкращим джерелом безкоштовних тем WordPress?

Вибір теми – одне з найважливіших рішень, яке ви можете прийняти під час налаштування свого веб-сайту. Каталог тем WordPress вже давно є першим портом виклику для користувачів WordPress, які прагнуть стилізувати свій сайт, але із запізненням виникають питання щодо того, чи найкращий варіант для власників сайтів – та розробників тем – на які можна покластися.


Нещодавнє прискорення розрізнення між функціональністю та презентацією Команда з огляду теми WordPress поставив питання про те, чи все ще WordPress.org є найкращим джерелом безкоштовних тем WordPress під увагою. У цій статті ми висвітлимо передумови останнього kerfuffle, розглянемо, чи все-таки WordPress.org повинен бути місцем за замовчуванням для пошуку безкоштовних тем WordPress та звернемо вашу увагу на деякі корисні альтернативи. Почнемо з деякого тла!

У чому все суєти?

Нагляд під час міграції вмісту лежить в основі більшості останніх драм. Як WP таверна зазначила, що Команда з перегляду тем проводила чітку політику, яка забороняла авторам тем визначати покоління вмісту користувачів. Обґрунтування цього дуже важливе: користувачі не повинні втрачати дані при зміні тем.

На жаль, під час переміщення вимог теми з Кодексу до їхнього нового будинку в Посібник з огляду тем, ця вимога була залишена. Чіп Беннетт опублікував підсумок пропущених розділів ще в травні 2015 року. Особливо відповідний розділ цитується нижче:

Презентація проти функціональності
Оскільки метою Теми є визначення подання вмісту користувача, Теми не повинні використовуватися для визначення генерації вмісту користувача або для визначення параметрів або функціональних можливостей сайту, незалежних від теми..

Коротше кажучи, підсумок всього цього полягав у тому, що на WordPress.org протягом певного часу теми переглядалися непослідовно, тоді як дві версії вимог одночасно плавали в Інтернеті..

Коли команда WordPress (заднім числом) посилилася на непослідовно застосованих керівних принципах, багато розробників безкоштовних тем, природно, почали відчувати щіпку, оскільки раніше прийняті теми були раптово відмовлені, і вони стикаються з дорогими додатковими роботами по розробці, щоб все виправити..

Codeinwp пішов так далеко, щоб випустити нещодавню тему Parallax One безкоштовно, але повністю її опустив із каталогу тем WordPress – значною мірою у відповідь на те, що її виділили в першому обговоренні цього питання в Команді з перегляду тем. Вони детально висвітлювали цю тему у своєму звіті про прозорість у липні. Отже, що все це стосується бейсболу з вами власником сайту? Давайте розглянемо це.

Чому власники сайтів повинні дбати про індустрію, яка переймається вільними темами?

З усіх перелічених вище є два способи, які власники сайтів можуть обмірковувати:

  1. Несуперечливі стандарти, очевидно, застосовувалися в минулому при доступі до офіційного Каталогу тем. Це не лише створює незручності для розробників, але набагато складніше отримати підтримку існуючих тем, які виходять з ладу. Думка, що тема може бути дійсною сьогодні і завтра вражає, також хвилює.
  2. Деякі законні розробники тем, наприклад, почали перераховувати якісні безкоштовні теми повністю окремо від офіційного каталогу, так що, очевидно, це вже не єдине шоу у місті.

Додайте до того, що багато власників сайтів просто не дуже дбають про відмінність між презентацією та функціональністю, доки тема задовольняє їхні потреби та ви зможете зрозуміти, чому люди можуть почати замислюватися над тим, щоб шукати інші місця для безкоштовних тем. Давайте розглянемо деякі варіанти.

Альтернативні джерела для якісних безкоштовних тем WordPress

Слово попередження перед тим, як розпочати пошук безкоштовних тем WordPress за межами затишних меж офіційного каталогу: на ваших плечах є додатковий рівень відповідальності з точки зору оцінки. Ви відходите від додаткового комфорту та безпеки, який пропонує вам спеціалізована команда з перегляду тем. Коли цей застереження не виходить, давайте подивимося на деякі суцільні безкоштовні джерела тем.

WPExplorer.com

Кращі безкоштовні теми WordPress

Сподіваємось, ви вже знаєте, що ми пропонуємо безкоштовні теми лише для наших читачів! Усі наші теми створені з захищеним та дійсним кодом, а також такі теми, як тема Zero WordPress, містять преміальні функції безкоштовно. У нас є безліч чудових безкоштовних тем для бізнесу, блогів та портфоліо, а також демонстрації в реальному часі, щоб ви могли бачити всі функції теми в дії. Хочу більше? Багато наших тем мають преміальні версії на Creative Market, які оснащені додатковими опціями для налаштування теми та підтримкою преміальних тем.

JustFreeThemes

Просто безкоштовні теми.

JustFreeThemes реалізує обіцянку своєї назви із понад 400 високоякісних безкоштовних тем, перелічених серед них, серед яких є улюблені, такі як Zerif Lite та Lifestyle. Демонстрації в режимі реального часу та адміністратора доступні для більшості тем, тож ви можете натиснути шини перед тим, як зробити це. Ви також можете переглядати категорії, такі як ведення блогів або електронна комерція, якщо ви шукаєте конкретного рішення.

FabThemes

Теми Fab

FabThemes на перший погляд виглядає досить солідно, на борту – понад сто стильно виглядаючих безкоштовних тем. Ви можете шукати за окремими категоріями, такими як електронна комерція та продукти харчування, а також можна шукати можливість пошуку за кольором. Також вбудована п’ятизіркова система оцінювання, яка дає вам трохи більше розуміння того, як окремі теми виконувались для інших людей.

З іншого боку, на момент перегляду, параметри попереднього перегляду для всіх тем не діяли. Клацання посилання для попереднього перегляду просто призвело до 404. Ми впевнені, що це тимчасова гикавка, але в той же час це не проблема, з якою ви збираєтеся зіткнутися на WordPress.org!

Якщо власники сайтів віддаляються від WordPress.org?

Якщо ви продаєте безкоштовну тему, WordPress.org все ще є провідним джерелом там, і це, швидше за все, не зміниться незабаром. Три альтернативних безкоштовних постачальника тем, яких ми виділили вище, пропонують по-справжньому цікаві варіанти тематизації, але вони просто не можуть конкурувати з глибиною опцій, що відображаються в офіційному каталозі тем.

Не слід також недооцінювати кількість ресурсів, що спрямовуються на тематику в офіційному каталозі якісною, безпечною та відповідною до найкращих практик. Хоча всі вони претендують на ретельний перегляд тем, жоден з альтернативних безкоштовних постачальників тем не має такої інфраструктури, яку має WordPress.org.

Ми пропонуємо розумну стратегію огляду спочатку найпопулярніших безкоштовних тем на WordPress.org, а потім швидкого перегляду трьох наших альтернатив вище. Таким чином ви охоплюєте більшість баз за найкоротший час та надаєте собі найкращі шанси знайти надійну безкоштовну тему, що відповідає вашим потребам.

Висновок

Нещодавній метушні щодо критеріїв прийняття на WordPress.org був заплутаним. Зрештою, це виграш для всіх зацікавлених сторін. WordPress.org змушений був очистити свої дії з точки зору стандартизації критеріїв прийняття (хороша новина для всіх, в кінцевому рахунку), і незалежні розробники безкоштовних тем були підштовхнуті до вивчення нових захоплюючих варіантів списків..

Такі сайти, як WPExplorer та інші згадані вище, є справжньою альтернативою пошуку безкоштовних тем, але їх ресурси для інвентаризації та огляду, як правило, ще далеко відстають від офіційного каталогу загалом. На сьогодні WordPress.org все ще залишається найкращим загальним джерелом безкоштовних тем з точки зору великої кількості, але власникам сайтів рекомендується перевірити інші варіанти, оскільки ви можете знайти більше функцій та кращий код в іншому місці.

Ми хотіли б почути ваші думки. Ви вважаєте, що WordPress.org все ще є єдиною грою в місті чи ви почали перевіряти альтернативні списки? Зв’яжіться з нами та повідомте нас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map