27 Особистості в WordPress, за якими слід слідувати

Багато людей обирають WordPress для її простоти, але залишаються для спільноти. Я не можу придумати багато інших онлайн-інструментів, які конкурують із ним за рівнем та доброзичливістю своєї бази користувачів, а також за бажанням користувацької бази ділитися рішеннями.


У межах громади деякі люди виділяються своїм внеском, проходячи додаткову милю чи просто харизму. Тут я представляю десять найцікавіших особистостей у світі WordPress сьогодні (свідомо ненумеровані, оскільки вони не є в певному порядку!).

Метт Малленвег (@photomatt)

Не багато людей володіють персоналізованим чотирицифровим доменним іменем, але ma.tt є одним із щасливчиків! Як член-засновник WordPress, Automattic та WordCamp, він більше емоцій вклав у WordPress, ніж більшість.

“Як їсти, дихати, музику, я не можу працювати над WordPress”, пише він у своєму блозі.

Джефф Чендлер (@wptavern)

Чи існує життєздатна бізнес-модель для веб-сайту новин WordPress? Останнім часом це було гарячою темою, і Джефф Чендлер, «Таверник» у WP Tavern, добре підходить для відповіді. Джефф потрапив у заголовки, коли продав блог таємничому покупцеві, який, врешті-решт, виявив себе не хто інший, як Метт Малленвег, співавтор самого WordPress.

Відтоді особистий профіль Джеффа розширився, і він дав кілька інтерв’ю на тему бізнес-моделей WordPress.

Але хліб з маслом Джефа – це блог WPTavern, де він постійно інформує нас про останні новини за останні п’ять років. Інші сайти новин WordPress приходять та йдуть, але таверна залишається відкритою для бізнесу.

Мет Медейрос (@mattmedeiros)

Кожен так часто я зустрічаю когось, що вискакує по всьому Інтернету, не маючи уявлення, як вони знаходять час на все це. Мет Медейрос безумовно кваліфікується як один з цих людей. Спершу він є співзасновником Slocum Design Studio, спеціалізованої агенції з дизайну та розвитку WordPress. Під банером Slocum він створює два подкасти – PressThis та SEOLunch.

Як ніби цього недостатньо, він також запускає «Метт-доповідь», де публікує регулярні інтерв’ю з людьми, які працюють з WordPress. Він вирізав приємну видавничу нішу, зосередившись на діловій стороні WordPress. Немає наповнювача, просто якісні інтерв’ю з людьми Кріса Лема, Бреда Вільямса (WebDevStudios) та Джеффа Чендлера.

Джоост де Валк (@yoast)

Його плагіни SEO були завантажені понад 10 мільйонів разів і у нього найкрутіша назва в WordPress. Голландець Джоост де Валк створив бренд Yoast завдяки Ранду Фішкіну від компанії Моз, хто сказав Джоосту сказати англомовним, що ім’я було вимовлено “тост з у”!

Незалежно від того, скажете ви Joost чи Yoast, його плагін WordPress був синонімом SEO з моменту його створення ще в 2009 році. Він регулярно виступає з усіх питань SEO та WordPress і постійно інформує всіх про своє місцезнаходження у своєму відмінному блозі на yoast.com.

Брайан Гарднер (@bgardner)

Брайан Гарднер, мабуть, найбільш скопійований чоловік у WordPress – це мізки, що стоять за рамками Genesis від StudioPress, “найкращим з найкращих” серед тематичних рамок WordPress. Дехто стверджує, що він винайшов цілу концепцію преміальних тематичних рамок з його темою Revolution та подальшим проектом Genesis / StudioPress.

Особистий блог Брайана – це розтоплюючий підказки та підказки WordPress (переважно орієнтовані на генезис) та майданчик для розробки власної тематики, часто натякаючи на майбутній випуск дитячої теми Genesis. Зараз він демонструє, що Genesis 2.0 має для нас.

Тоні Шнайдер (@tonidotorg)

Для тих, хто цікавиться комерційною стороною WordPress, Тоні – ваш чоловік.

Народившись у Швейцарії, Тоні переїхав до Каліфорнії до коледжу і вирішив залишитися на місці, ігноруючи можливість влаштуватися на “справжню роботу” і кинувшись на підприємництво під час запуску електронної пошти. Після успішного виходу в Yahoo, Тоні приєднався до Метта Малленвега в Автоматичний проект.

Як генеральний директор Automattic, Тоні керував запуском таких проектів, як Jetpack, VaultPress, Gravatar, і, звичайно, постійний успіх WordPress.com. Він також знаходить час працювати партнером у фірмі VC True Ventures, гарантуючи, що не тільки всі, хто бере участь у WordPress, а також Кремнієва долина, знають його ім’я.

Ось основна записка минулого року, повна інформація про комерційну сторону WordPress.

Марк Жакіт (@markjaquith)

Марк заробляє на життя консультантом веб-видавців, але він більше відомий як суперзірка WordPress. Як один з провідних розробників WordPress, Марк зіграв життєво важливу роль у досягненні WordPress там, де він є сьогодні.

З його власних слів, Марк – це релігійний скептик, один із тих, хто застряг користувачів Mac, і дуже погано відповідає на електронні листи. Він також відданий сімейний чоловік, настільки сильно розпочав власну діяльність на сайтах огляду Amazon під назвою Have Baby, Need Stuff. Це функціонально, чудово подивитися, і це, звичайно, WordPress!

Mark зараз знаходиться в центрі уваги як провідний розробник WP 3.6.

Даніель Еспіноза (@d_espi)

Розробка плагінів WordPress допомогла Даниїлу та його дружині погасити 67 000 доларів боргу лише за 8 місяців. Він зосередився на створенні плагінів, що повторюються, для платформи WooCommerce, а потім продав плагіни для досягнення своєї фінансової мети.

Що далі для Даніеля? “У WordPress є зміни, є зміни в Інтернеті, і є зміни в світі. Коли так багато змін відбувається, я дуже впевнений, що зможу знайти нову нішу для обслуговування клієнтів », – пише він у своєму блозі.

Одне здається певним – WordPress не бачив останнього Даніеля Еспінози.

Кріс Пірсон (@pearsonified)

Кріс розробив тезу, популярну тему WordPress, але він набагато більше, ніж поні з одним трюком. Кріс може говорити про все і про все, що є WordPress, від SEO до того, скільки годин на тиждень він працює над своїм бізнесом. Це, у поєднанні з його самопроголошеним “захопленим, відвертим характером”, дає Крісу регулярно зарезервовану виступати на WordCamps та інших галузевих конференціях..

Він веде блоги в Pearsonified про теми настільки різноманітні, як тема дипломної роботи та його особистий інтерес до веб-типографії.

Фредерік Таунз (@ w3edge)

У Фредеріка є пальці у багатьох пирогів. Він є людиною, що стоїть за проектом і розробкою компанії W3Edge і творцем плагіна W3 Total Cache. Він був засновником CTO компанії Mashable, чудовим прикладом великого сайту, що працює на WordPress, і донині він працює як старший технічний радник. Крім того, він є співзасновником та організатором загальної практики в компанії з маркетингу нерухомості Placester.

Великий досвід Фрідеріка в галузі підприємництва WordPress ставить його до великого попиту як доповідача. Він повертається до спільноти, виступаючи на численних WordCamps, не просто поруч із його домом в штаті Массачусетс, але так далеко, як Норвегія, Данія та Нідерланди.

Том Макфарлін (@tommcfarlin)

У першому дописі Том був згаданий в одному з коментарів як помітна промаха, тому доцільно лише почати з нього. Том – розробник WordPress та завзятий блогер, який присвячує велику частину свого часу для ведення блогів діленням порадами, навчальними посібниками, фрагментами, ресурсами та всіма речами WordPress..

Особистий блог Тома – це чудовий ресурс, особливо для новачків, але досвідчені користувачі та розробники теж можуть отримати користь від його глибокого оволодіння платформою.

Аарон Йорбін (@aaronjorbin

У своєму профілі в Twitter Аарон описує себе як ” Полігісторична людина Інтернету – що б це не означало ��

Незважаючи на те, Aaron є доповідачем WordPress Core і присвячує частину свого часу в Інтернеті, допомагаючи розробникам вдосконалити свої навички, серед іншого.

Хелен Хоу Санді (@helenhousandi)

Кожен член основної команди експертів WordPress є гідною згадкою у цьому списку, але Хелен Хоу Сенді виділяється тим, що вона є єдиною жінкою в команді. Крім усього іншого, Хелен є побожною євангелісткою WordPress та провела ряд конференцій, пов’язаних із WordPress по всьому світу.

Том Ожер (@TomAuger

Том – ще один відданий євангеліст WordPress, який ділиться багатьма порадами та підказками щодо WordPress та інших тем розвитку на своєму веб-сайті та в соціальних мережах.

Мет Медейрос (@mattmedeiros)

Метт біжить mattreport.com, веб-сайт, який допомагає людям запускати та керувати успішними бізнес-сайтами на WordPress. В основному він інтерв’ює провідних підприємців WordPress, а потім ділиться цими інтерв’ю як подкасти на своєму веб-сайті.

Завдяки цим інтерв’ю Метт навчився безлічі хитрощів заробляти гроші за допомогою WordPress, і тепер він вважається власною владою щодо того, як його монетизувати.

Ембер Вайнберг (@amberweinberg)

Ембер Вайнберг – це самоучка, розробник WordPress, яка створює веб-сайти ще з підлітків. Вона спеціалізується на розробці WordPress та розробці новинок. Вона в основному ділиться порадами та рекомендаціями щодо WordPress, вигідної фрілансінгу, написання чистого коду та всього іншого.

Якщо ви хочете створити кар’єру як позаштатного розробника WordPress, ви знайдете історію Амбер дуже натхненною, тому обов’язково перегляньте її веб-сайт, щоб отримати її унікальну інформацію.

Кріс Койєр (@chriscoyier)

Кріс зосереджується на загальній розробці веб-сторінок, зокрема на CSS. Він біжить css-tricks.com (яка побудована на WordPress) та codepen.io де він ділиться безліччю хитрощів з дизайну та розробки, які вирізняються на всій раді розробки веб-сторінок, включаючи, звичайно, WordPress.

Основна увага Кріса – це не WordPress, але час від часу він ділиться фрагментами, інструментами та ресурсами, які можна використовувати у своїх проектах WordPress. Загалом, як розробник WordPress або завзятий користувач, добре бути в курсі його сайтів.

Джефф Старр (@perishable)

Джефф – справжня зірка WordPress. Він розробник і видавець, який має більше 10-річного досвіду розробки для WordPress. В даний час він керує трьома веб-сайтами: швидкопсувна преса, копання в WordPress та WP Tao, всі присвячені навчанню входу та виходу WordPress.

Підручники та книги Джеффа WordPress в основному спрямовані на розробників, які хочуть освоїти майстерність розробки тем.

Бреннен Бірн (@brennenbyrne)

Бреннен – ​​гуру безпеки, коли мова йде про WordPress, і це не дивно, що він тепер повністю зосереджений на своєму новому геніальному проекті Clef – додатку, який дозволяє просту, але потужну двофакторну автентифікацію для WordPress. Додаток використовує цифровий підпис для входу, а не традиційних паролів. Проект є дещо новим і ще не набрав великої тяги в громаді (поки що), але мало сумнівів, що це майбутнє.

Brennen, безумовно, є людиною, якої слід слідкувати, якщо ви хочете дізнатися, як ретельно захистити свої сайти WordPress.

Андрій Нацин (@nacin)

Ендрю – провідний розробник WordPress і не може бути більше причетним до спільноти WordPress в цілому. Він бере участь у всіх етапах циклу розробки: від інфраструктури сайту до виправлень помилок. Він також відвідує WordCamps, де регулярно зустрічає реальних користувачів WordPress (як і ви!).

Він також приділяє значну частину свого часу веб-сайту WordPress.org, і ви можете помітити його у багатьох розсилках та на каналі розвитку IRC.

Райан Борен (@rboren)

Окрім участі в ядрі WordPress як провідний розробник, Райан також працює інженером у Automattic. На передній панелі WordPress він постійно модифікує кодову базу для підвищення ефективності та доступності. Він також регулярно виправляє помилки в Automattic і описує себе як “атеїст-веган трансгуманіст-лібертаріанець”.

Пітер Вествуд (@westi)

Є безліч речей, про які можна дізнатися від Пітера Вествуда, члена провідної команди розробників з 2005 року. Він активний у Twitter, і хоча його блог WordPress не оновлюється все так часто, коли ви можете бути впевнені, що у нього є щось інформативне сказати.

Автоматичний (@automattic)

Ця публікація стосувалася окремих людей, але важко виділити певних особистостей, не згадуючи команди, якими вони керують чи працюють. Без сумніву, команда Automattic виділяється, коли мова йде про внесок команди до спільноти WordPress.

Automattic – це команда любителів WordPress, які керують та підтримують WordPress.com (разом із багатьма іншими проектами). Automattic – це творчість Метта Малленвега, і команда регулярно бере участь у ряді проектів з відкритим кодом, зокрема WordPress.org. Члени команди набираються з усього світу і більшість працюють віддалено, що робить його унікально захоплюючою командою.

Відвідайте веб-сайт “Автоматичний”, щоб перевірити всю команду. Ви можете виокремити людей, які слідкувати, або ви могли просто прослідкувати за цілою групою.

Нік Роуч та команда (@elegantthemes)

Нік Роуч є засновником елегантних тем і очолює команду з 30 розробників, дизайнерів та фахівців з технічної підтримки. Нік та його команда створили понад 100 тем WordPress (багато премій), і вони діляться багатьма тим, що дізналися у своєму блозі. Багато їхніх порад спрямовані на користувачів WordPress, але розробники теж можуть багато чому навчитися у цих хлопців.

Синіса Комленич та команда (@themeskingdom)

Як і Нік Роуч, Синіса заснував і працює Теми Королівство, компанія з розробки тем WordPress в Огайо. Вони створили кілька ґрунтовних тем і поділилися багатьма корисними порадами у своєму блозі. Але на відміну від Елегантних тем, ці хлопці є тісною командою із семи розробників, дизайнерів та агента підтримки. Вони здаються дуже добре організованими, і це, очевидно, показує у їхній роботі. Напевно, є чому навчитися у цих хлопців для кожного починаючого розробника теми WordPress.

Команда WooThemes (@woothemes)

WooThemes – це виробники безкоштовних і преміальних тем WordPress. Вони створили те, що наразі є одним із найпопулярніших плагінів електронної комерції для WordPress, WooCommerce, а також купу інших розширень для плагіна. Насправді є пара розробників, які заробляють на життя виключно завдяки розробці та продажу розширень WooCommerce.

Команда WPExplorer (@wpexplorer)

Я був би звільнений, якби не говорив про нашу прекрасну команду, то чи не так? Завдяки винахідливому блогу та безлічі високоякісних тем та плагінів, на які ви можете вибрати, вам найкраще негайно додати цей сайт до свого читача каналів. Але це лише моя не дуже об’єктивна думка ��

Хто ще робить хвилі у світі WordPress?

Вибрати лише десять людей з мільйонної бази користувачів ніколи не буде просто. Я хотів би почути ваші думки щодо цих десяти виборів і кого б ви вибрали – повідомте нам у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map