20 дивовижних прикладів сайтів WordPress

Дивовижні веб-сайти, створені за допомогою WordPress

Існує категорія людей, які не мають уявлення, що існує WordPress. Тоді у нас є хлопці, які чули про платформу, але ніколи не спробували її. У нас є та інша група людей, які спробували WordPress, але ніколи не брали її далеко. І тоді у нас є інший калібр хлопців, які згинають WordPress немислимими способами для створення веб-сайтів, що не входять у цей світ.


Незалежно від категорії, до якої ви потрапляєте, сьогоднішній пост містить для вас задоволення 20 дивовижних прикладів сайтів WordPress. Ця публікація слугує натхненням, але тим більше як ілюстрацію неперевершених можливостей та потужності CMS WordPress. Не витрачаючи ні секунди, давайте копаємося.

La Pierre Qui Tourne

Дивовижні приклади WordPress: La Pierre Qui Tourne

Давайте спакуємо ці сумки і полетимо до Франції, де ми зустрічаємо Ізабел та Бенедикта, дивовижних хлопців із органічного печива La Pierre Qui Tourne. Їхні роботи – це найсучасніша операція, і їхній веб-сайт дозволяє вам плавно вступати в акцію, як ніби ви були там, в одному з їхніх пунктів.

З повзунком повного екрану, дивовижними зображеннями, паралаксами, чуйним макетом та привабливою анімацією CSS, цей веб-сайт сьогодні зайняв одне місце за його простим, хоч і елегантним дизайном, який залишає вам тягу до печива.

Джей Зі

Дивовижні приклади WordPress: Jay Z

Знаменитості задають тенденції, і одним з найбільших імен, що задають тренди в музичній індустрії, повинен стати Джей З. Завдяки унікальній дизайнерській концепції та сильному змісту напряму вмісту, вам не доведеться замислюватися, чому Джей Сайт Z займає другу позицію. Я маю на увазі, я ніколи не бачив і не уявляв такого дизайну.

Унікальний повзунок галереї домашньої сторінки, легко реагуючий дизайн та чудове використання o-вкладишів WordPress (замовте ці плейлисти Soundcloud) роблять цей сайт прекрасним прикладом того, що WordPress може зробити за допомогою кваліфікованого розробника.

Eginstill

Дивовижні приклади WordPress: Eginstill

Тоді у нас є Нідерланди, будинок Ван Персі, тюльпани, канали та велосипедисти. Усі ми знаємо, яка столиця Амстердама найвідоміша, тому я не буду вникати в деталі. У Нідерландах також є Eginstill, хлопці з дизайну інтер’єру, які «… не роблять кухні…, але… звільняють місце для всіх речей, які вам здаються важливими в житті».

Ідеальна образність – це велика річ у веб-розробці, і дизайнери, які стоять на веб-сайті Eginstill WordPress, також знають цей факт. Прокручування миші спрацьовує надзвичайно добре для цього веб-сайту, і вам буде цікаво, чому ви ніколи не пробували його на своєму сайті.

У мене немає правильних слів, щоб описати, чому Eginstill настільки приголомшливий сайт WordPress, ви повинні самі бачити, щоб повірити. О, до речі, вони використовують досить просту кольорову гаму, але результати вражають.

Сієнн, Нью-Йорк

Дивовижні приклади WordPress: Cienne NY

Якщо ваша цільова аудиторія складається з молодих жінок, їхніх коханців та інших, хто зробив би що-небудь, аби випереджати криву по-модному, вам доведеться позичити лист із сайту WordPress Cienne NY.

Цей веб-сайт WordPress простий, на 100% чуйний, має дивовижні зображення, виправлене меню та безліч пробілів. Ви сплутаєте цю красу з односторінковим електрошокером WordPress, але це багатосторінковий сайт, який завантажується так швидко, що ви можете пропустити прекрасні переходи CSS. Але це, мабуть, тому, що Cienne NY подає контент із CDN Shopify’s. Жити далі…

Fubiz Media

Дивовижні приклади WordPress: Fubiz Media

Ой, не потрібно було багато часу, щоб повернутися до Франції. А ви можете звинуватити нас? Що стосується прекрасного дизайну, французам не потрібне ваше схвалення, щоб справити враження. Вони не виправдовуються; вони просто роблять свою справу, а ти, ну, вболіваючи.

Якщо ви не вірите цим словам, як щодо перевірки веб-сайту Fubiz Media? Мега меню, фіксовані меню, анімовані логотипи, техніка CSS3, красива графіка та багато іншого поєднуються у справі “найвищий ящик” на веб-сайті Fubiz Media.

Що вони роблять знову? Вони кидаються в мистецтво. Вони є інтернет-журналом «…, який пропонує бачення та перспективи останніх новин про творчість, натхнення та поп-культуру». Ми могли б дати їм місце №1, але це прийнято, тож це п’ята позиція. Зараз.

Спортивне програмування ESPN

Дивовижні приклади WordPress: спортивне програмування ESPN

Awwwards дає цьому веб-сайту середню оцінку 7,37 / 10,00. Дизайн набирає 7,57, коефіцієнт використання 7,29, творчість – 7,14, а вміст – 7,29. Чудові бали, якщо ви запитаєте мене, але це вбік.

Щороку ESPN поширює 5000 телевізійних годин «… події в прямому ефірі, моменти, серіали, студії та сценарії масової інформації для телерадіомовників по всьому світу. Їх місія – служити любителям спорту в будь-який час і в будь-якому місці.

Але як вони знімають цей, здавалося б, жахливий подвиг? Дами та господарі, висловлюємо велике привітання на веб-сайті спортивного програмування ESPN, який працює на постійно ефективній платформі WordPress. Маючи понад 14 мільйонів лайків лише у Facebook, ви можете зробити ставку, що цей сайт затягує багато соку. Тим не менш, WordPress несе день для цих людей. Масштабованість дитини. Масштабованість.

Олександр Енгель

Дивовижні приклади WordPress: Engzell

Входить engzell.me, портфоліо веб-сайту Олександра Енгзелла – креативного директора зі Швеції – і ви можете відчути, як виняткова синергія WordPress заповнить номер.

Гаразд, без перебільшень, це один веб-сайт WordPress, який так багато працює для нього, порівняно з одно пейджерами та кількома пейджерами. Графіка та типографія наголошуються. Анімації CSS3 вишукані. Ви ніколи не бачили портфоліо настільки простого, але такого неймовірно елегантного та потужного. До цих пір.

HelloGiggles

Дивовижні приклади WordPress: HelloGiggles

Звичайно, ви раніше натрапляли на HelloGiggles – у них є багато новин про культуру, їжу, розваги, роботу, любов, стиль та багато іншого. І вони в значній мірі виявляються в результатах пошуку, коли ви Google майже нічого.

Завдяки цікавому дизайну стилю журналу, бездоганній інтеграції соціальних медіа, розумному розміщенню реклами та милих деталей (на кшталт “Ми любимо тебе” у нижньому колонтитулі) роблять цей сайт чудовим прикладом усіх речей, які WordPress може зробити!

Блумберг: Професіонал

Дивовижні приклади WordPress: Bloomberg

Будь-ласка, полежіть на хвилинку, і скажіть, що ви не бачили це з дальнього шляху. Звичайно, Bloomberg заробляє згадку в цьому списку, оскільки це чудовий приклад того, скільки ви можете досягти за допомогою WordPress.

Термінал Bloomberg Professional – це (за їх словами) “найпотужніша і гнучка платформа для фінансових професіоналів, яким потрібні дані в реальному часі, новини та аналітика для прийняття розумніших, швидших, більш обізнаних бізнес-рішень”. І вони вибрали WordPress для своїх сторінок просування товарів, поширених запитань та блогу. Шлях до Блумберга, шлях.

Кеті Перрі

Дивовижні приклади WordPress: Кеті Перрі

Ми вже під номером десять? Вибачте, я не знав, що ми пробігаємо список зі всіма цими чудовими сайтами WordPress. Але давайте трохи сповільнимось у цій подорожі і подивимось веб-сайт Каті Перрі, що працює на WordPress.

Хочете повністю налаштувати веб-сайт і на 100% ви? Дивіться не далі, ніж WordPress. Просто погляньте на Кеті Миготливі фони зображень на повноекранному екрані, обрізані трикутником зображення блогу, спеціальна анімація, вишуканий твіттер із подвійним прокруткою, дивовижні галереї лайтбоксу зображень та багато іншого. Досить приголомшливий сайт WordPress, якщо ви запитаєте нас.

Я його розстріляв

Дивовижні приклади WordPress: я його застрелив

Немає обмежень у тому, що ви можете досягти за допомогою WordPress, як тільки ви вкладете в нього своє серце та розум. Я розстріляв Його достатньо доказів.

Коротше кажучи, я застрелив його – студія дизайну, заснована в Сан-Франциско. Вони «… вважають, що дизайн має силу зробити більше, ніж продати продукт, але це може змінити зміни через сприйняття, емоції та дії на благо всіх нас».

Серед інших функцій, що містять фіксовані меню, паралакс, анімацію CSS3 та дивовижну типографіку, вам не потрібно шукати важко, щоб зрозуміти, чому я застрелив його, увійшов до списку.

Залізо до заліза

Дивовижні приклади WordPress: Iron to Iron

Привізний нам дизайнером Кевіном та розробником Джонатаном, Iron to Iron – це один сайт WordPress, який варто перевірити.

Налаштування досить просто, але плоский дизайн, дивовижна типографія, шалена анімація та чудові зображення серед інших функцій робить Iron to Iron досить грізним сайтом WordPress.

Залізо до заліза знаходиться на вулиці 409 Рівер-стріт, Троя, Нью-Йорк, на випадок, коли ви хочете відвідати їх.

GG Music & Audio Productions

Дивовижні приклади WordPress: GG Music & Audio Productions

WordPress призначений не лише для дизайнерів, розробників, креативних директорів та інших професіоналів, які знають техніку, це для всіх і тих, хто шукає елегантну та потужну CMS.

Платформа досить універсальна, і GG Music & Audio Productions це все добре знають. Їх – це багатогранний WordPress сайт, який фокусує увагу читача на вмісті.

«Після неабиякої кількості ресурсів та експериментів з Joomla, Drupal та WordPress, я зупинився на останньому для свого власного блогу компанії – Tinderbox. Перехід до використання WordPress як CMS після цього був природним кроком. На мою думку, де WordPress насправді перевершує той факт, що мій клієнт вважає його таким простим у використанні ». – Адам Аллоуей, дизайнер.

Дівчина з камерою

Дивовижні приклади WordPress: дівчина з камерою

Дівчина з камерою – це портфоліо веб-сайту фотографа Ешлі Бакстер, де пояснюються дивовижні фотографії, які ви точно будете любити.

Вона розпочала роботу на Tumblr, але постійні (і невтішні) простої, які сталися із сервісом, послали її шукати кращої CMS. Вона знайшла WordPress, яку надзвичайно просто налаштувати, і вона ніколи не озиралася.

Тепер їй просто потрібно сконцентруватися на своєму Canon, а WordPress робить все інше. Вона може легко налаштувати окремі фони сторінок / публікацій, щоб створити ідеальний настрій, щоб компліментувати її твори.

Що ж, якщо ви розташовані в Глазго, Шотландія, і шукаєте прекрасного та гідного весільного фотографа, знаєте, де шукати. До речі, у неї є чудове портфоліо та кілька дивовижних зошитів, які ви, можливо, захочете перевірити.

Vogue India

Дивовижні приклади WordPress: Vogue India

Як всесвітньо відомий модний журнал, Vogue регулярно залучає серйозний трафік. Але як ви подаєте величезний обсяг мультимедійного вмісту світовій аудиторії, не порушуючи свій сайт? Ви берете участь у найбільш надійній CMS-платформі – WordPress.

Це саме те, що зробили Vogue India, і тепер вони мають підтримувати орду любителів моди, які всебічно розважаються найкращими модними відео, історіями, новинами, образами тощо. Вони мають стільки сил для зберігання CMS, що вони можуть дозволити собі і рекламу геніальних рекламних оголошень.

Джастін Бібер

Дивовижні приклади WordPress: Джастін Бібер

З огляду на те, що WordPress використовується майже на 1/4 веб-сайтів в Інтернеті, чи справді дивно, що Biebs є одним з них? Незалежно від дизайнерської компанії, яку він найняв, виконала дивовижну роботу, створивши унікальний макет в коробці, який, здається, ідеально підходить для співака.

Вони додали верхню панель з багатофункціональними можливостями (разом із інформаційними розсилками та соціальними посиланнями), основний слайдер із посиланнями на iTunes та останні музичні відеокліпи, і, звичайно, повний блог, де фангірли (та хлопці) можуть доопрацювати те, що ще має Джастін. Плюс на його сайті є фотогалерея та майбутні розділи подій, які є надзвичайно унікальними, але дуже необхідними для будь-якої поп-зірки. Ви краще повірте.

TechCrunch

Дивовижні приклади WordPress: TechCrunch

Тоді у нас є TechCrunch, один з найпопулярніших технологічних блогів та надійне джерело новин та інформації про стартапи.

Цей 100% -відчутливий веб-сайт WordPress подає цілу кількість інформації за 2,9 секунди, що захоплює сайт для свого розміру. Незважаючи на те, що це дизайн, швидкість завантаження, чудова презентація вмісту та численні віджети серед інших солодких функцій, TechCrunch дозволяє вам відчувати WordPress в найкращих випадках.

Швидкість, масштабованість, презентація, потужність та багато іншого в одній CMS – WordPress.

Центр новин Microsoft

Дивовижні приклади WordPress: Microsoft

Ви коли-небудь чули про маленьку компанію під назвою Microsoft? Так, це Microsoft. Вони використовують WordPress для свого інформаційного центру. Чому? Тому що WordPress – це надійна, налаштована та проста у користуванні платформа.

Вони скористалися потужною здатністю WordPress демонструвати різні медіаформати, включаючи відео. Чистий та яскравий дизайн є професійним, привабливим та простим у використанні, що робить його ідеальним для перегляду та використання клієнтами.

Sony Music

Дивовижні приклади WordPress: Музика Sony

Компанія Sony Music підписала одні з найкращих музичних актів сучасності. З подібних Уітні Х’юстон, Бреда Пейслі, Боб Ділана, Елвіса Преслі до майбутнього та Тревіса Скотта серед інших, Sony Music не жартує, коли йдеться про хорошу музику.

Вони знають, що вони мають подякувати музикантам за їхній успіх, тому, ймовірно, тому вони створили веб-сайт про артисти. На половині домашньої сторінки представлений вражаючий слайдер, який демонструє високоякісні фотографії різних актів.

На решті сайту розміщено музичні відео, публікації в блогах, новини та контент у соціальних мережах. Це простий сайт, який набирає досить потужний удар. Або це чуб? Потужний вибух буму? Бум тюфф? Ні?

WPExplorer

Дивовижні приклади WordPress: WPExplorer

Як ми можемо вийти, не згадуючи наш власний WPExplorer. Цей сайт використовує WordPress, щоб подавати найкращий вміст про всі речі, пов’язані з WordPress. Все, починаючи від підручників, надихаючих публікацій до списку публікацій та останніх новин, WPExplorer покриває спину.

Крім цього, ми пропонуємо деякі найкращі теми та плагіни WordPress, включаючи загальну тему WordPress та плагін Sympt Shortcodes. Дизайн чистий, і оскільки ми використовуємо WPEngine, ви отримуєте насолоду від дивовижних швидкостей завантаження сторінки. Я не буду вникати в деталі, я просто скажу вам це: Подумайте WordPress, подумайте WPExplorer.

Заключні слова …

Сподіваємось, ця колекція надихнула вас зареєструватися на чудовий хостинг WordPress, захопити найкращу тему WordPress для вас і розпочати створення власного супер-сайту, що працює на WordPress! Ні для кого не секрет, що WordPress – це досить популярна CMS сьогодні – велика і могутня люблять платформу, так само як і новачки. Усі збираються гагати для WordPress. Це провокує Це революція.

І це тому, що це неймовірно потужний, але такий простий у навчанні, налаштуванні та використанні. Багато веб-сайтів, які ми розглянули тут, – це прості дизайни, але потужні функції, які повинні повідомити про ваш процес розробки в майбутньому. Адже простота є втіленням витонченості. Або як каже Нік:

Немає простішого використання CMS, ніж WordPress. Це безкоштовно, установка одним натисканням миші та пропонує велику колекцію тем та дизайну, на вибір, щоб отримати ваш новий веб-сайт за лічені хвилини. – Нік Андерсон, Щоденний хостинг.

Крім цього, майте на увазі, що деякі з цих сайтів були розроблені не їх власниками, а досвідченими дизайнерами за контрактом. З цим я хочу зазначити, що існує багато інших чудових веб-сайтів WordPress, створених розробниками та звичайними людьми. Це дуже погано, що ми не можемо їх усіх видавити в одну посаду.

Таким чином, ми, можливо, пропустили ваш улюблений сайт WordPress. Ви також можете відчути, що певний сайт не входить до цього короткого списку. Ну, не стримуйся Якщо ми залишили ваш улюблений сайт WordPress або у вас є пропозиції, будь ласка, залиште нам рядок у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map