10 найбільших міфів про WordPress, які потрібно поховати

10 найбільших міфів про WordPress, які потрібно поховати

Сьогодні ми збиваємо молоток, як Тор 10 найпоширеніших міфів про нашу улюблену CMS, добру WordPress. Випробувавши цю доброзичливу частину програмного забезпечення з перших вуст, я можу поручити, що за допомогою WordPress ви можете досягти зовсім неможливого. У вас є сумніви? Просто перевірте ці 20 великих брендів, які згинають WordPress, щоб зробити свої ставки.


Ось чому це дратує мене до пекла і назад, коли я знаходжу людей, які кидають навколо помилково «забавні факти» a.k.a брехня про мого улюбленого WordPress. Добре, Я трохи відступлю. я мав на увазі наші улюблений WordPress.

Тут сьогодні ми руйнуємо 10 найбільших міфів про WordPress, деякі з яких, можливо, заважали тобі занурюватися та переживати платформу, як ніхто інший, просто так, щоб ти міг побачити WordPress у повній та найяскравішій красі. Добре тоді, давайте поставимо цю дитину вже на п’яту передачу.

WordPress – це (просто) платформа для блогів

WordPress - це більше, ніж платформа для блогів

Я не спростую той факт, що WordPress народився платформою для блогів. Однак вона розвивалася і переросла у надзвичайно потужну систему управління контентом (CMS) протягом багатьох років, і тепер є повною мірою 25% Інтернету.

Звичайно, ці веб-сайти не можуть бути особистими щоденниками / блогами. Ми, безумовно, повинні мати різні веб-сайти на базі WordPress, особливо з усіма приємними функціями, якими користується CMS.

За допомогою спеціальних типів публікацій, сторінок, віджетів, аддонів та плагінів серед інших функцій ви можете розширити встановлення WordPress, щоб забезпечити потужність деяких найбільших інтернет-хітів, таких як ViralNova, Time, CNN, TechCrunch, Гарвардська юридична школа, Mozilla Firefox, eBay, SONY та Microsoft серед інших. Ці хлопці ведуть лише особисті блоги? Б’юсь об заклад, ні; деякі з цих імен мають власні веб-сайти, які залучають багато трафіку, що наводить нас на наступний міф.

WordPress не масштабується

WordPress - це масштабована платформа

Ми не знаємо, чи це тому, що WordPress “безкоштовний” або просто “проект спільноти”, який вийшов із блюзу, але ви часто бачите коментарі, що ставлять під сумнів масштабність платформи. Як буде працювати мій сайт, коли трафік зростатиме? Які функції постраждають у разі падіння трафіку? Чи стане WordPress збоєм, коли ви станете популярними?

Можливо, ідея про те, що WordPress колись була платформою для блогів еволюціонував в CMS, але частіше за все ви знайдете клієнта, який переживає, що WordPress буде руйнуватися при збільшенні навантаження. Неправда. Від дрібних блогерів аж до великі багатонаціональні корпорації, всі покладають шматок пирога WordPress.

Якщо ваш веб-сайт знижується через стрімкий трафік, це має відношення до вашого веб-хоста, а не до WordPress. За умови наявності відповідних ресурсів сервера, таких як стеки, які пропонує WPEngine, WordPress буде підтримувати ваш сайт незалежно від розміру або кількості трафіку, який ви генеруєте..

WordPress небезпечний

Безпека WordPress

Але знову ж таки, яке програмне забезпечення є 100% надійним? Хакери намагатимуться використовувати найменші вразливості будь-якого програмного забезпечення, а не лише WordPress. Зараз WordPress – це досить популярна платформа, і як така вона привертає атаку після атаки саме завдяки великій гучності, а не тому, що вона схильна до порушень безпеки..

Якби не основні та оновлення безпеки, які платформа отримує регулярно, то Інтернет був би справжньою хвилиною. Люди втрачають свої сайти зліва, справа та в центрі через день. Втрати були б величезними, Інтернет порушився, а WordPress піде шляхом Додо.

Але минуло більше десяти років, як WordPress потрапляє на веб-сторінки, і з кожним світом він стає більшим, кращим і безпечнішим. Внески величезної спільноти WordPress зміцнюють наш улюблений CMS один за одним.

Кожне оновлення пропонує кращі функції та жорсткіші заходи безпеки, такі як функція розширеної безпеки паролів, яка була введена в WordPress 4.3 “Billie”. Крім того, ви можете підвищити безпеку свого сайту WordPress, використовуючи додатки, такі як iThemes Security серед інших.

Коли все буде сказано і зроблено, безпека вашого веб-сайту WordPress (і навіть більше, ніж цінний вміст) починається з вас. Ви повинні постійно оновлювати свої установки WordPress, теми та плагіни. Крім того, увійдіть у звичку створювати регулярні та повноцінні резервні копії сайтів, якщо хакери вдаряться.

Секрет у тому, щоб підтримувати WordPress захищеним у будь-який час – це застосовувати основні практики безпеки, а потім тримати виправлення платформи після випуску оновлень. Звичайно, отвори в безпеці виявляються раз у раз, але природа WordPress з відкритим кодом означає, що отвори також швидко запечатуються. – Майк Уоллахер, HostingFacts.com

WordPress БЕЗКОШТОВНИЙ (отже, неприйнятний для комерційного використання)

WordPress вільний, але потужний

Для хлопців, які люблять безкоштовні речі, а це означає, що кожен з нас, WordPress є безкоштовним продуктом – це справді чудова новина. Але що саме означає, що саме означає, що стосується WordPress?

Для початку WordPress є безкоштовним щодо свободи (читати права користування). Це означає, що ви можете взяти WordPress, зірвати його, змінити, зробити копії та / або створити власну унікальну версію, не вимагаючи дозволу у будь-якого органу влади.

Це відкритий код; програмне забезпечення, побудоване спільнотою вкладників, тобто воно не належить ні конкретній компанії, ні особі. По-друге, ви не платите за використання WordPress, CMS – вам просто потрібно завантажити сценарій з WordPress.org, встановити його куди завгодно, і вам буде добре йти.

Такий сервіс, як WordPress.com, дозволить вам безкоштовно використовувати WordPress на їх платформі. Вони надають вам безкоштовний субдомен, напр. yourname.wordpress.com та безкоштовний хостинг. Інші подібні сервіси, відомі як керовані хости WordPress, по суті дозволяють вам користуватися WordPress на своїх платформах за певну плату (на відміну від звичайного веб-хостингу, де у вас є вибір серед різноманітних простих установок).

Різниця? Вільний аромат WordPress, який подається на WordPress.com, сильно обмежений з точки зору функцій та гнучкості. Ви також заплатите жорстку преміальну ціну, щоб дозволити собі персоналізований хостинг у комплекті з власним доменним іменем. Вартість може швидко набрати до 3000 доларів на місяць.

З іншого боку, керовані хости WordPress дозволять вам випробувати WordPress у повній красі за частку вартості. Крім того, традиційні веб-хости, такі як Dreamhost та Bluehost, також дозволять вам насолоджуватися WordPress у всій своїй красі, навіть якщо ви отримуєте меншу потужність, ніж якщо б ви хотіли керувати хостом WordPress.

В подальшому більшість бізнес-підприємств уникатимуть безкоштовного рішення з відкритим кодом, що відкривається, на користь замовлення CMS, підготовленого під їх конкретні потреби.

Можливо, це бюрократія, великі бюджети або хтось, хто намагається скоротити кути, але хтось повинен сказати цим хлопцям (і їх сірим костюмам), що вони, очевидно, не вистачають на можливість заощадити великі гроші та отримати платформу, яка надзвичайно універсальна, або “як безформна як вода », як колишня описувала себе. TMI? Отримайте це, WordPress безкоштовно і просто підходить для комерційних веб-сайтів.

WordPress не має підтримки

Підтримка WordPress

Тепер, коли ви щойно сказали, WordPress – це безкоштовна платформа, яка стала можливою завдяки цінним внескам спільноти, куди я звернусь, якщо у мене виникнуть проблеми? Хороше питання.

Типова програмна компанія працює наступним чином. У вас є потреба. Ви шукаєте авторитетну компанію, яка в свою чергу пропонує вам програмне забезпечення, за яке ви платите. Якщо у вас виникли проблеми з використанням їх програмного забезпечення, ви зв’яжіться з їхньою службою підтримки, і ви розібралися.

Що стосується WordPress, жодна компанія чи людина не є власником платформи, ніхто не платить за її використання, і коли ви застрягли… ну… ви застрягли. Неправильно.

WordPress має велике співтовариство розробників, дизайнерів, перекладачів, блогерів, служб підтримки та ін., Які намагалися створити WordPress Codex; найсучаснішу документацію, подібної якої ви ніколи не бачили. Це ще не все, WordPress може похвалитися дуже активною форум підтримки відвідують члени громади.

Завдяки цим ресурсам та ряду незалежних сервісних компаній, постачальників послуг з технічного обслуговування WordPress та безлічі готових та доступних фрілансерів ви будете вражені, наскільки швидко ви отримаєте відповіді на свої проблеми.

WordPress – недостатній для електронної комерції

WordPress для електронної комерції

Чи потрібно мені постійно скидати “CMS”, щоб звернути вашу увагу на універсальність WordPress? У перші дні WordPress важко було уявити, що ви можете використовувати WordPress для створення магазину електронної комерції.

Більше не; Спільнота WordPress побачила приплив незліченних рамок і плагінів електронної комерції WordPress, які роблять створення електронного магазину таким же простим, як і пиріг. Сьогодні ви можете створити повністю функціональний веб-сайт електронної комерції на основі WordPress, використовуючи додатки, такі як Woocommerce, WP електронна комерція та Easy Digital Downloads серед інших.

Весела частина WordPress проста в налаштуванні та використанні в якості інтернет-магазину. Насправді, більшість призначених для електронної комерції CMS, створених спеціально для електронної комерції, не можуть конкурувати з WordPress як є. WordPress розробник сайту електронної комерції? Хто б здогадався?

Сайти WordPress повільні

Швидкість сайту WordPress

Пройшли дні, коли веб-сайти представляли собою лише ряд HTML-сторінок, графіки та CSS, зв’язаних разом. З народженням нових технологій веб-сайти набули масштабів та функціональності. Ідея встановлення програмного забезпечення для початку створення веб-сайтів може змусити вас повірити, що WordPress може уповільнити ваш сервер. помилковий.

WordPress використовує найкращі веб-стандарти та семантичний XHTML, що забезпечує його швидке налаштування та використання. Найкращі методи кодування також гарантують, що WordPress є SEO-дружнім від слова.

Низька швидкість сайту зазвичай пов’язана з дешевими хостинг-провайдерами та / або неякісно розробленими плагінами. Дешеві провайдери хостингу зазвичай розміщують ваш сайт та мільйон та ще один веб-сайт на тому ж сервері, що просто запрошує низьку ефективність серед інших проблем.

Погано закодовані плагіни додають “непотрібний код” у життєво важливі файли, такі як header.php, уповільнюючи ваші швидкості, оскільки непотрібні об’єкти завантажуються перед вмістом. Баггі-плагіни також становлять загрозу безпеці вашого сайту WordPress.

Просто виберіть найкращий хостинг WordPress та авторитетні плагіни, і ви добре пройдете вечірку.

Плагіни WordPress – це хитрість

WordPress плагіни

Так і ви, якщо встановити тіньові плагіни звідки завгодно, а потім кричати, коли лайно потрапляє у вентилятор. Незалежно від того, наскільки ви вірите в людство, ви просто не можете вважати, що всі плагіни – безкоштовні чи преміальні – бездоганні. Це було б для себе користю, зараз би це не було?

Саме тому слід уникати плагінів від постачальників, яким ви не можете довіряти. Щоб уникнути плагінів, які постачаються з помилками, застарілим та неефективним кодом, проблемами безпеки та поганою підтримкою, завжди потрібно отримати велику кількість завантажень, чудові рейтинги та відгуки, а також відмінну підтримку.

Як бічна примітка, плагіни розширюють функціональність вашого веб-сайту WordPress способами, які неможливо уявити, що дозволяють вам скористатися таким великим потенціалом, що було б дуже важко або дорого досягти без згаданих плагінів.

Просто не додайте плагіни наосліп, адже саме так ви вирішуєте проблеми з точки зору низької продуктивності та підвищених ризиків для безпеки. Робіть свою належну ретельність мій друже. Ретельність.

Управління Сайтами WordPress є складним

Управління Сайтами WordPress

Управління майже будь-яким сайтом, а не лише веб-сайтами WordPress, може здавати початківцям неприємне. Установка ваших веб-сайтів WordPress – це одне, управління сайтом – це щось інше.

Вам потрібно тримати вкладки на стільки речей, зокрема затвердження коментарів, моніторинг безпеки, відстеження трафіку та оновлення тем, плагінів, а також ядра WordPress. Якщо у вас є кілька сайтів WordPress в усьому світі, вони можуть швидко заплутатися.

Але це трапиться лише в тому випадку, якщо ви не плануєте заздалегідь, що сповістить вас, наприклад, що є чудовий плагін, відомий як ManageWP, який допоможе вам відслідковувати всі ваші установки WordPress з однієї центральної інформаційної панелі.

Якщо ManageWP створений, обов’язки щодо обслуговування вашого сайту зводиться до натискання кількох кнопок, і ваша робота виконана. Хочете дізнатися більше про керування сайтами WordPress? У нас закрита спина.

WordPress не чуйний (або навіть майбутній доказ)

Відповідальність WordPress

Побоюєтеся, що встановлення WordPress не буде грати добре з розширеною функціональністю веб-сторінок? Технології майбутнього? Ну, вгадайте що, вам не потрібно хвилюватися, якщо WordPress є доказом у майбутньому, тому що… ну… так! Завдяки регулярним оновленням та найкращим веб-стандартам WordPress завжди грунтується на майбутнє.

Як щодо чуйності? Як ваш сайт WordPress впишеться в різні ширини екрана? Ну, якщо ваша тема WordPress реагує, ваш сайт автоматично реагуватиме. Настільки легко знайти чуйні теми WordPress на WordPress.org та тематичні магазини / торгові майданчики, такі як Themeforest, Elegant Themes, aThemes та My Theme Shop. Щоб заощадити ваш час, будь ласка, перегляньте нашу власну багатоцільову загальноприйняту тему.

Якщо ваша тема WordPress не відповідає лише відомим вам причин, ви завжди можете використовувати плагіни WordPress для мобільних пристроїв або створити зручну для мобільних версій веб-сайт.

WordPress переймає технологію за технологією, коли вони з’являються, це означає, що у вас є потужна CMS, яка буде керувати вашим сайтом протягом наступних днів, місяців та років. Ви можете розважитися подібними до jQuery, backbone.js, Flash, CSS3, різними API та іншими технологіями, що дозволяє вам перетворювати свій сайт WordPress в будь-який спосіб..

Підведенню

Простіше кажучи, WordPress – це саме та CMS, яку ви шукали. Але якщо вам потрібно більше переконань, повідомте нам про будь-які міфи, з якими ви стикаєтесь. Ми будемо раді розблокувати їх! Що вам найбільше подобається у WordPress? Досить сильні питання, щоб не замислюватися до наступного разу. Тим часом, будь ласка, поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче. Адіос!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map