Powered Ücretsiz Bloglama WordPress Teması

Fiyat:Ücretsiz (GPL lisansı altında)
Belgeler:Tema Dokümanları
Video:Video Kılavuzu
Github Repo:Github Repo
PreviewDownload

Şimdiki versiyonu: 1.1.2


Daha iyi bir blog mu istiyorsunuz? Powered burada tam WPExplorer kodladığımız tamamen ücretsiz bir blog tarzı WordPress teması. İş, teknoloji, güzellik, yaşam tarzı, seyahat, yiyecek ve daha fazlası gibi her türlü blog tarafından kullanılabilecek pratik bir tema oluşturmak istedik. Bu temanın temiz ve minimal düzeni gezinmeyi ve okumayı çok kolaylaştırır. Evet, birçok güzel ücretsiz blog teması var ama Powered, WordPress kodlama standartlarını kullanan iyi kodlanmış bir temadır, bazı premium benzeri özellikler sunar (yüzlerce Google yazı tipi arasından seçim yapın, genişliklerinizi ayarlayın, menü renklerinizi seçin) herhangi bir spam bağlantısına veya şifrelenmiş koda sahip olmak, son derece hızlı, kullanımı kolay ve modern çağ için tasarlanmıştır.

Minimal, Duyarlı ve Hızlı Tasarım

Powered teması, son yayınlarınızı gezinmek çok kolay bir şekilde ve birçok popüler blogda olduğu gibi sergilemenizi sağlayan minimal bir ızgara stili tasarımıyla kodlanmıştır. Sadece WordPress Özelleştirici kılavuzunuz için 1, 2, 3 veya 4 sütun arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, arşivleriniz, yayınlarınız ve sayfalarınız için bağımsız olarak kenar çubuğu, sol kenar çubuğu veya sağ kenar çubuğu arasında seçim yapabilirsiniz. İsteğe bağlı “Öne Çıkan Gönderi”, ızgara tasarımınızın ilk yayınını tema tasarımına ekleyen ancak en son makalelerinizdeki pozlamayı artıracak geniş bir biçimde görüntüler. Widget’lı altbilginizden önceki isteğe bağlı “Popüler Yayınlar” bölümü, en çok görüntülenen yayınlarınızdan bazılarını sergilemenize olanak tanır.

Özelleştirici Ayarları ve Görüntü Boyutları

Powered, varsayılan site genişliklerini, mobil menü kesme noktasını değiştirebilir, özel bir logo ekleyebilir, giriş alıntı uzunluğunu değiştirebilir, temanın çeşitli bölümlerini etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir, ızgara sütunlarınızı (1,2,3 veya 4), düzenlerinizi seçin (sağ kenar çubuğu, sol kenar çubuğu, kenar çubuğu yok), ilgili yayınlar sorgunuzu değiştirin ve kaç tane görüntüleneceğini seçin, tercih ettiğiniz altbilgi widget’ı sütun sayısını seçin, özel telif hakkı metninizi girin, varsayılan tema yazı tipinizi seçin- aile (yüzlerce Google Yazı Tipleri), özel resim kırpma boyutlarınızı ve daha fazlasını girin!

“Önerilen” Görüntü Boyutları:

Aşağıdakiler gerçekten “önerilen” görüntü boyutları değildir, ancak bunları veya benzeri bir şeyi kullanmak istiyorsanız canlı demoda kullanılanlardır:

 • Öne Çıkanlar: 1100 x 480 x merkez merkez
 • giriş: 760 x 460 x merkez merkez
 • Tek Mesaj: 760 x 460 x merkez merkez
 • İlişkili: 760 x 460 x merkez merkez
 • Sayfalar: 760 x 460 x merkez merkez
 • Popüler: 760 x 460 x merkez merkez

Çeviriler ve RTL Desteği

Powered WordPress teması çeviri için tamamen yerelleştirilmiştir ve diller klasöründe bir Powered.pot dosyası içerir. Ayrıca, destek eklemek için 2 işlev içerir WPML ve Polylang her site dili için farklı bir logo istiyorsanız, özel logonuz gibi bazı Özelleştirici ayarlarını çevirmek için.

Hiçbir şey yapmadan sağdan sola dil desteği sağlamak için bir RTL CSS dosyası da dahildir! WordPress ayarlarında RTL dilinizi seçmeniz yeterlidir, dosya çeşitli tema öğelerini otomatik olarak hareket ettirerek otomatik olarak yüklenir.

Artık Çatışma Yok!

3. taraf eklentileriyle çakışmaları unutun! Powered, diğer eklentilerle olası çakışmaları önlemek için her PHP işlevi, sınıf ve HTML kimliği ve sınıflara benzersiz bir şekilde ön ek olarak kodlanmıştır. Ayrıca, işleri yavaşlatabilecek veya bozabilecek herhangi bir 3. taraf tema paneli veya resim yeniden boyutlandırma komut dosyası kullanmadığımız temel WordPress işlevlerini kullanıyoruz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Tasarım basit olduğu için, bu ücretsiz temanın güzel premium özelliklerle dolu olmadığı anlamına gelmez. Powered, Facebook, Twitter ve Google+ için tüm yayınlarınızda yerleşik sosyal medya paylaşımını içerir. Okuyucularınızın tek yapması gereken, makalelerinizi paylaşmak için bir düğmeyi tıklamaktır. Grafiği Aç bir eklenti aracılığıyla sitenizde doğru).

Tema ayrıca kenar çubuğunuzda veya altbilginizde kullanabileceğiniz özel bir sosyal medya widget’ı da içerir. Widget’ı kenar çubuğu widget alanına ekleyin, sosyal medya bağlantılarınızı yapıştırın ve kaydedin. Sosyal bağlantıları yeniden sıralamak için kolayca sürükleyip bırakabilir ve aynı veya yeni sekmede bağlantıları açmayı seçebilirsiniz.

Güçlü Bloglama

En önemlisi Powered bloglamayı kolaylaştırır. Herhangi bir hile yok, yayınlarınızı normalde yaptığınız gibi WordPress’te yayınlayın ve isterseniz oEmbed uyumlu bir video veya ses URL’si ekleyebilirsiniz. Yayınlarınız, öne çıkan resmi otomatik olarak üstte (veya video / ses) ve içeriğinizi aşağıda görüntüler. Yayınlar ayrıca biyo ve sosyal bağlantılar (kullanıcı ayarlarınız üzerinden sosyal bağlantılarınızı girin), bir sonraki ve bir önceki makale bağlantılarının yanı sıra aynı kategorideki veya rastgele (diğerlerini temel alan) Özelleştirici ayarlarınız).

Powered, herhangi bir blog için harika bir seçenektir ve umarız bunu denersiniz! Aşağıda daha fazla tema özelliği görebilir veya blogunuzu bugün harika hale getirmek için temayı indirebilirsiniz.!

Motorlu WordPress Tema Özellikleri

 • Tamamen ÜCRETSİZ GPL teması!
 • Duyarlı tasarım
 • 1-4 Girişleriniz için sütun düzenleri
 • Sol, sağ veya kenar çubuğu seçenekleri yok
 • Temiz ve minimal ızgara – duvar veya uygun sıralar arasında seçim yapın
 • Özel resim logo yükleme
 • Bazı stil ve tipografi ayarları
 • Özel sosyal medya widget’ı
 • Küçük resim widget’ına sahip özel yeni yayınlar
 • Sosyal bağlantılar içeren stil yazar kutusu
 • Standart, sesli ve görüntülü yayınlar
 • İlgili Mesajlar
 • Popüler yayınlar bölümü
 • Dişli yorumlar
 • Numaralı sayfalandırma
 • Özel altbilgi telif hakkı metni
 • Başa dön oku
 • Temiz ve geçerli kod
 • Ve dahası!

Motorlu WordPress Tema Belgeleri

Powered WordPress temasına başlamak oldukça kolay olmalı, ancak temayı kullanmak için birkaç ipucu.

Kurulum: Bu temayı tıpkı diğer WordPress temalarında olduğu gibi yükleyin. Zip dosyasını indirmeniz yeterlidir. Ardından temayı yüklemek ve etkinleştirmek için WordPress içe aktarıcısını kullanın.

Özelleştirici Seçenekleri: Özel logonuz, site genişlikleri, sütunlar, özel renkler ve daha fazlası için seçenekler canlı WordPress Özelleştirici’de bulunabilir. Şu yöne rotayı ayarla Görünüm> Özelleştir> Genel Tema Ayarları varsayılan tema ayarlarını değiştirmek için. Ayrıca erişebileceğiniz bazı yerleşik stil / renk seçenekleri de vardır Görünüm> Özelleştir> Şekillendirme.

enerjili-stil

Görüntü Boyutları: Varsayılan olarak, Powered teması hiçbir resmi kırpmaz veya yeniden boyutlandırmaz, ancak özel kırpma işleminizi şu adreste tanımlayabilirsiniz: Görünüm> Özelleştir> Görüntü Boyutları. Burada, sitedeki çeşitli görüntüler için genişlik, yükseklik ve kırpma konumunu girebilirsiniz. Bir kez bittiğinde bir küçük resim eklentisini yeniden oluştur.

enerjili-image-boyutları

Blog Yazıları: Normalde olduğu gibi blog gönderileri oluşturarak Mesajlar> Yeni Ekle. Bu tema özellikli görüntüleri, video ve ses tarzı yayınları da destekler. OEmbed uyumlu bağlantılarınızı yayın düzenleyicisi altında görüntülenen mevcut meta alanlarına girmeniz yeterlidir.

Popüler Yayınlar Bölümü: İsteğe bağlı popüler yayınlar bölümü, altbilgi alanından hemen önce görüntülenir ve “altbilgi” sekmesi altındaki Özelleştirici’de devre dışı bırakılabilir. Varsayılan olarak en çok yorum yapılan yayınların sırasına göre görüntülenir, ancak Yayın Görüntüleme Sayacı eklentisi en çok görüntülenen yayınlarınızı görüntülemek için.

Güncellemeler: Güncellemeler otomatik olarak sağlanır. Tema için bir güncelleme varsa, WordPress kontrol panelinizde görünmelidir. Bir güncelleme olduğunu fark ettiyseniz ancak güncelleme bildirimini görmüyorsanız temayı her zaman yeniden indirebilir ve FTP yoluyla güncelleyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map