WordPress Tatil Satış ve Fırsatlar 2019 – Temalar, Eklentiler, Hosting ve Daha Fazlası

Temalar, Eklentiler, Barındırma ve Daha Fazlası için WordPress Tatil Satışları

Yılı tüm en iyi WordPress tatil satışları, fırsatları, kuponları ve promosyon kodlarıyla tamamlayın. En iyisi – hepsini sizin için tek bir yere koyduk.


2019 kesinlikle iniş ve çıkışlar yaptı, ama neden yüksek bir notla bitmiyor? Kendinize (ve web sitenize) yeni bir tema veya belki de daha iyi barındırma yapın. Sınırlı bir süre için, tüm web siteleriniz ve projeleriniz için premium WordPress temalarında, WordPress eklentilerinde, web barındırmada ve web tasarım kaynaklarında% 50’ye kadar veya 100 $ ‘a kadar tasarruf edebilirsiniz.

Unutmayın – bu fırsatların çoğu yakında sona erecek (teklif tarihlerini eklemek için elimizden gelenin en iyisini yaptık), bu yüzden mümkün olduğunca onları toplayın. Listemizi güncel tutmak için elimizden geleni yapacağız, bu yüzden kaçırdığımız bir anlaşma bulursanız bize bildirin! Şimdilik, tatil nogunu alın ve 2019’un en iyi tatil fırsatlarına ve çalmalarına girelim!

Contents

WordPress Tema Satışı

WordPress Tema Tatil Satış

Kendinize yepyeni bir web tasarımı hediye edin! Bu tema mağazalarının tümü tatillerde satışa sunulan WordPress temaları sunuyor, bu yüzden hızlı hareket edin ve yıl bitmeden bu fırsatları toplayın.

Toplam WordPress Temasında% 30 İndirim

% 30 tasarruf edin ve 1 numaramızı alın Toplam WordPress teması sadece 39 $. Orada kod gerekmez – sadece kaydetmek için bağlantıyı tıklayın! Teklif 10 Ocak 2020’de sona eriyor.

Total Theme’de% 30 tasarruf edin

Imagely Temalarında% 33 İndirim

Her şey Imagely’de satışta ve şu anda tüm Fotoğrafçılık WordPress temalarında kodla% 33 tasarruf edebilirsiniz XMAS2019. Teklif yakında sona erecek.

Imagely şehrinde% 33 tasarruf edin

% 33 indirimli Fotocrati

Bu hafta sonu, kodu kodlu fotoğrafçılar için Photocrati Pro portföyünde ve galeri temasında% 33 tasarruf edebilirsiniz XMAS2019. Teklif yakında sona erecek.

Photocrati’de% 33 tasarruf edin

Astra Temasında% 20 İndirim

Astra Pro Teması’nda% 20 tasarruf edin ve WordPress ile kendi güzel sitenizi oluşturun. Kodu kullan CHRISTMAS2019 kaydetmek. Teklif 25 Aralık 2019’da sona eriyor.

Astra Temasında% 20 tasarruf edin

30% Kapalı cssigniter

Cssigniter’den tonlarca güzel, niş WordPress ile premium tema üyeliklerinde% 30 tasarruf edin. Kod gerekmez. Teklif yakında sona erecek.

Cssigniter şehrinde% 30 tasarruf edin

% 30 İndirim CyberChimps

Promosyon kodu ile CyberChimps Responsive Pro temasında% 30 tasarruf edin XMAS30. Teklif yakında sona erecek.

CyberChimps şehrinde% 30 tasarruf edin

Gorilla Temaları 15% İndirim

Kod kullandığınızda bu sezon Gorilla Temalarında% 15 tasarruf edin BAYRAM Kasada. Teklif yakında sona erecek.

Gorilla Themes’da% 15 tasarruf edin

HappyThemes’de% 50 İndirim

HappyThemes, kodlu tüm temaları ve üyelikleri% 50 sunuyor SAVE50. Teklif yakında sona erecek.

HappyThemes şehrinde% 50 tasarruf edin

Gösterilerde% 33 İndirim

Sınırlı bir süre için ShowThemes size tüm harika etkinlik yönetimi WordPress temalarını% 33 indirim sunuyor XMAS2019. Teklif yakında sona erecek.

ShowThemes şehrinde% 33 tasarruf edin

Solwin Infotech’te% 30 İndirim

Solwin Infotech’teki her WordPress temasında ve eklentisinde% 30 tasarruf edin. N-o kod gerekli. Teklif yakında sona erecek.

Solwin Infotech şehrinde% 30 tasarruf edin

TeslaThemes’te% 33 İndirim

Kodlu herhangi bir WordPress temasından veya abonelik paketinden% 33 indirim kazanın XMAS2019. Teklif yakında sona erecek.

TeslaThemes şehrinde% 33 tasarruf edin

Temadan% 30 İndirim

ThemeTrust’tan kodunuzla işletmeniz veya blogunuz için herhangi bir WordPress temasında% 30 tasarruf edin WINTER30. Teklif yakında sona erecek.

ThemeTrust’da% 30 tasarruf edin

Temalarda% 30 İndirim Temalar

Promosyon koduyla tüm Themify temalarını, eklentilerini, eklentileri, tema PSD dosyalarını, üyelik yükseltmelerini ve yenilemeleri% 30 İNDİRİN XMAS19. Teklif 3 Ocak 2020’ye kadar geçerlidir.

Themify’da% 30 tasarruf edin

Themify Lifetime Club için 50 $ İndirim

Themify Lifetime Club üyeliklerinde kod ile 50 $ tasarruf edin XMASLIFE19 tüm ürünlerine, güncellemelerine ve desteğine çok düşük bir fiyatla erişmek için. Teklif 3 Ocak 2020’ye kadar geçerlidir.

Themify’da 50 $ tasarruf edin

WordPress Eklentisi Fırsatları

WordPress Plugin Tatil Satışı

Yeni bir sosyal yayın eklemek istediniz mi? Canlı sohbet eklensin mi? Ya da belki yeni bir kaydırıcı? Tonlarca eklenti, web sitenizi müthiş yeni özelliklerle güncellemenize yardımcı olmak için sıcak fırsatlar sunuyor. Bir bak!

BuddyBoss’ta% 25 İndirim

Kod ile BuddyBoss, tema ve Sosyal Öğrenicinin tamamında% 25 tasarruf edin XMAS19. Teklif 21 Aralık 2019 ile 2 Ocak 2020 arasında geçerlidir.

BuddyBoss şehrinde% 25 tasarruf edin

% 25 İndirim WisdmLabs

TÜM WisdmLabs ürünlerinde ve kodlu premium eklentilerde% 25 tasarruf edin HOLIDAY25. Teklif 23 Aralık 2019 ile 2 Ocak 2020 arasında geçerlidir.

WisdmLabs şehrinde% 25 tasarruf edin

Beaver Builder için Ultimate Eklentilerde% 20 İndirim

Beaver Builder için Ultimate Addons eklentisi ile sayfa oluşturucunuza 60+ yeni modül ekleyin. Kodu kullan CHRISTMAS2019 % 20 tasarruf. Teklif 25 Aralık 2019’da sona eriyor.

Beaver Builder için Ultimate Eklentilerinden Tasarruf Edin

Elementor için Ultimate Eklentilerde% 20 İndirim

Elementor için Ultimate Addons, favori ücretsiz sayfa oluşturucunuza 35 güçlü modül eklemenin harika bir yoludur. Ve kod ile% 20 tasarruf edebilirsiniz CHRISTMAS2019. Teklif 25 Aralık 2019’da sona eriyor.

Elementor için Ultimate Eklentilerinden Tasarruf Edin

Convert Pro’da% 20 İndirim

Convert Pro optin’de% 20 tasarruf edin ve kendi özel site optin’lerinizi kodla oluşturmaya başlayın CHRISTMAS2019. Teklif 25 Aralık 2019’da sona eriyor.

Convert Pro’ya kaydedin

WP Şemasında% 20 İndirim

Schema Pro ile şema işaretlemenizi geliştirin ve otomatikleştirin – şimdi kodla% 20 indirim CHRISTMAS2019. Teklif 25 Aralık 2019’da sona eriyor.

WP Şemasından Tasarruf Edin

WP Portföyünde% 20 İndirim

Snag WP Portfolio (portföyünüzü çevrimiçi oluşturmanın hızlı ve basit bir yolu)% 20 kodla CHRISTMAS2019. Teklif 25 Aralık 2019’da sona eriyor.

WP Portföyünden Tasarruf Edin

30 $ Kapalı

Bir üye ile kod ile ömür boyu lisanslarda 30 $ tasarruf edebilirsiniz 76ECF909. Teklif yakında sona erecek.

Mart ayında tasarruf edin

Envira Galerisinde% 10 İndirim

Kod kullandığınızda premium Envira Gallery WordPress galeri eklentisini satın aldığınızda% 10 tasarruf edin SAVE10 Kasada. Teklif yakında sona erecek.

Envira Gallery’de% 10 tasarruf edin

40% İndirim iThemes

Kupon kodunu kullan HOLIDAY40 sitelerinde herhangi bir WordPress eklentisi, tema, eğitim, hizmet ve hatta Araç Seti’nden% 40 tasarruf etmek için iThemes’te. Teklif 31 Aralık 2019’da sona eriyor.

İThemes şehrinde% 40 tasarruf edin

MotoPress’de% 25 İndirim

Kod kullanırken herhangi bir MotoPress üyeliği, tema veya eklenti satın aldığınızda% 25 tasarruf edin XMAS2019. Teklif 27 Aralık 2019’da sona eriyor.

MotoPress’de% 25 tasarruf edin

Soliloquy’de% 10 İndirim

Kodlu Soliloquy WordPress kaydırıcı eklentisinde% 10 tasarruf edin SAVE10. Teklif yakında sona erecek.

Soliloquy şehrinde% 20 tasarruf edin

35% İndirim TemplateMonster

TemplateMonster’dan herhangi bir WordPress temasıyla% 35 kutlayın. Kod gerekmez. Teklif sona erdi 19 Aralık 2019.

TemplateMonster’da% 35 tasarruf edin

WPForms’da% 50 İndirim

WPForms easy WordPress form oluşturucuyu kodla satın aldığınızda bu yıl% 50 tasarruf edebilirsiniz SAVE50. Teklif yakında sona erecek.

WPForms’da% 50 tasarruf edin

WordPress Hosting İndirimleri

WordPress Hosting Tatil Satışları

En iyi hediyeler vermeye devam eder ve WordPress barındırma durmaz. Şimdi sitenizin hızını ve güvenliğini artırmak için daha iyi hosting yatırım yapmak için harika bir zaman. Tatil için alabileceğiniz en iyi WordPress hosting fırsatlarını burada bulabilirsiniz.

Web Tasarım Fırsatları

Web Tasarım Tatil Satış

Her web sitesi biraz ekstra bir şeye ihtiyaç duyar (bir hediye yay, bir ağaç süsleri veya çerezler üzerine krema gibi) ve bu fırsatlar sadece sitenize görsel ilgi biraz eklemek için bir şeydir. Premium fontları, video üyeliklerini, stok fotoğraflarını ve daha fazlasını indirimli alın!

Creative Market Fırsatları

Creative Market’te yüzlerce premium tema, yazı tipi, stok fotoğrafı, eylem, web şablonu ve daha fazlası satışta. Web siteniz için yeni bir şey keşfedin! Son kullanma tarihleri ​​için teklifleri tek tek kontrol edin.

Yaratıcı Pazar Öğelerinden Tasarruf Edin

Başka Anlaşma Var?

Mümkün olan en büyük fırsat topluluğunu paylaşmak istiyoruz, bu yüzden bir şey kaçırırsak bize bildirin! Bunu tüm okuyucularımızla paylaşmak isteriz. Mutlu tatiller!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map