WordPress ile Çalışan Kişiler: Kevin Graham

WordPress tarafından desteklenen siteler hakkında çevrimiçi birçok blog yazısı ve makale var. WPExplorer’da bu makalelerin “sadece bir diğerini” yazmak yerine, sadece web sitesinden daha derine dalan bir dizi başlatmaya karar verdik. WordPress ile Çalışan Kişilerde, WordPress’in yardımıyla işletmeleri yönetebilen insanları, WordPress’in iş süreçleri üzerindeki etkisini ve işlerinden dolayı yaşayabilecekleri yaşam türlerini ele alacağız..


İlk taksitte, Tayland’da Chiang Mai’de tanıştığım dijital bir göçebe arkadaşım Kevin Graham ile temasa geçtim ve size hayatına ve işine daha yakından bakmak için birkaç soru sordum..

Lütfen kendinizi ve ne yaptığınızı tanıtın…

Adım Kevin Graham ve Özel Blog Ağları için iki web barındırma şirketinin kurucusuyum – LaunchCDN ve Bulk Buy Hosting. Ayrıca, işletme sahiplerinin müşterilerinden geri bildirim almasını ve mutlu müşterilerini kendileri için önemli olan inceleme sitelerinde incelemelerini bırakmaları için yönlendiren bir ürün inceleme web sitesi portföyü ve Fresh Feedback adlı bir Hizmet olarak Yazılım ürünü çalıştırıyorum..

Ne zaman başladın?

2014’ten beri bu alanda tam zamanlı çalışıyorum, ancak 1999’dan beri web siteleri inşa ediyorum ve ilk olarak WordPress 2.6’da olan WordPress’i 2008’de kullandım.

Neden çevrimiçi bir iş kurmak istediğinize karar verdiniz?

Yaklaşık 14 yaşımdan beri web tasarımı sunan ve reklam geliri elde eden çevrimiçi işletmeler yürütüyorum. Başladım çünkü teknolojiye ve internete yoğun bir ilgim vardı ve sadece bir tüketici değil, internet için yeni içerik üreticisi olmak istedim.

WordPress’i ne zaman / neden seçtiniz??

İlk olarak saf bir blog platformu olarak kullanım kolaylığı için WordPress’i seçtim – yani, bir blog tutup çevrimiçi bulduğum yeni şeyler ve eğitimdeki hayatımdan ve kariyerimden güncellemeler yayınlamak için.

Daha yakın zamanlarda, daha statik pazarlama tarzı siteler için WordPress’i daha basit bir İçerik Yönetim Sistemi ve site oluşturucu olarak kullanmaya geçtim ve harika bir WordPress teması seçmenin ve bunu bir temel oluşturmanın temeli olarak kullanmanın rahatlığını takdir ediyorum. harika görünümlü web sitesi.

WordPress’in rakiplerine kıyasla güçlü / zayıf yanları nelerdir??

WordPress’in gücü, platformun temel işlevselliğini genişletmeye yardımcı olmak için şaşırtıcı temalar ve eklentiler geliştiren etrafında bulunan büyük topluluktan geliyor. Bu, yeni işlevselliğe cıvatalamayı ve WordPress’i WooCommerce üyeliğiyle bir e-ticaret mağazası veya S2 Üyesi gibi eklentiler veya hayal edebileceğiniz başka bir şeyle eğitim siteleri dahil olmak üzere çok çeşitli şeyler için hızlı ve kolay hale getirir..

Geçmişte Drupal ve Joomla gibi diğer içerik yönetim sistemlerini denedim, ancak hiçbirinin WordPress kadar başlaması kolay değildi.

Bana şu anki yaşam tarzınız hakkında biraz bilgi verin (ve son işinizi yaparken ne kadar farklı olduğunu anlatın.)

Son 4 yıldır, işlerimi yürütürken dünyayı gezmeme izin veren dijital bir göçebe oldum. Kendimi Tayland’ın kuzeyindeki Chiang Mai’de ve Avustralya’nın memleketi Adelaide’de Avustralya’da bulundum ve Vietnam dahil yerlere uzun geziler de dahil olmak üzere Asya / Güney Doğu Asya’da çok sayıda ülkeye seyahat ettim, Japonya, Güney Kore ve Almanya’da ve Portekiz kıyılarında bulunan uzak bir takımada olan Azores’te uzun konaklamalar da dahil olmak üzere birçok Avrupa.

Bilgisayar mühendisi olmayan kişilerin yaptıklarınızı yapmalarını veya çevrimiçi olarak başka işletmeler oluşturmalarını engelleyen teknik bir engel olduğunu düşünüyor musunuz??

WP Engine, Kinsta ve Flywheel gibi uzman WordPress barındırma şirketleriyle WordPress’i kullanmaya başlamak çok kolay. Bence işlevsel bir online iş kurmak için bir bilgisayar mühendisi olmak için gereken gün iyi ve gerçekten arkamızda olduğunu ve WordPress kesinlikle güzel bir web sitesi oluşturmak ve çevrimiçi istediğiniz hemen hemen her şeyi satmaya başlamak yapma ön planda olduğunu.

Çoğu insan için böyle bir bariyerin eksikliğinin ne olduğunu düşünüyorsunuz?

Bu, çevrimiçi bir yan koşuya başlamanın ve kendi blogunuzdan veya çevrimiçi mağazanızdan ayda birkaç yüz (veya birkaç bin) dolar kazanmanın çok kolay olduğu anlamına gelir. Bunu yapan çok insan var ve podcast’ler Side Hustle Okulu tam olarak bunu yapan insanları sergilemeye.

Kendi alan adınızı ve Flywheel (not: Blogdaki Volan ve diğer en iyi WordPress barındırma seçeneklerini ele aldık) Ayda 15 ABD dolarıdır – günde yaklaşık 50 sent. Premium bir WordPress teması için bir defaya mahsus yaklaşık 60 $ ekleyin ve kendi web sitenizi bir akşam çevrimiçi yapabilirsiniz.

İnsanlar sizin ve işletmeniz hakkında biraz daha fazla bilgiyi nerede bulabilir??

Özel Blog Ağı barındırma şirketlerimi şu adreste bulabilirsiniz: LaunchCDN ve Toplu Satın Alma Hosting. İşletme sahiplerinin müşterilerinden geri bildirim almalarına ve mutlu müşterilerini kendileri için önemli olan inceleme sitelerinde kendileri için inceleme bırakmaya yönlendiren web hizmetime denir Taze Geribildirim. Ve kişisel blogumu şu adreste bulabilirsiniz: KevinGraham.com.

Kapatırken, çevrimiçi bir iş kurmayı hayal eden, ancak tetikleyiciyi çekmeyen kişilere söyleyecek bir şeyiniz var mı??

Git ve Side Hustle School podcast’ine bakın, tıpkı sizin gibi çevrimiçi işletmeler inşa eden insanların günlük bölümlerinden ilham alın ve daha da önemlisi, bu konuda harekete geçin ve başlayın.

Sonsöz

Bu serinin ilk röportajcısı Kevin olduğunuz için çok teşekkür ederim. Yanıtlarınız kesinlikle bazı okuyucularımıza harekete geçmeleri ve kendi web tabanlı işlerini kurmaları için ilham verecek ve umarım hayatlarını bile değiştirecek.

Ve okuyucularımıza: Kevin için herhangi bir sorunuz varsa, yaklaşan röportajlara eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz herhangi bir sorunuz varsa veya röportaj yapmak istediğiniz birisine sahipseniz, bilmek isteriz. Lütfen aşağıdaki sorularınızı içeren bir yorum bırakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map