Twitter’da Takip Etecek 30 WordPress Uzmanı

Twitter'da Takip Etecek 30 WordPress Uzmanı

Tüm WordPress profesyonellerine ve büyük dalmaya hazırlanmak için mükemmel bir başlangıç ​​yapın. Bu, WordPress’i yeterince alamayan herkese özel bir özveri. Gerçekten sevgilisin, bu yüzden eğlenmeye hazır ol.


Yaklaşık bir yıl önce, sizden harika geri bildirimler alan 25+ Şaşırtıcı WordPress Blogunu Takip Etmelisiniz adlı bir yayın yayınladık. Harika ve nostaljik yorumlar hakkında konuşuyoruz:

Bu harika bir koleksiyon Freddy! En sevdiklerim WPExplorer, WPKube ve tabii ki WPMU Geliştirici Blogu. Üzerindeki içeriği de sev WPLift ve WPBeginner. Syed – Syed Naimath, @SNaimath

Veya…

Freddy, bu bir araya getirdiğiniz inanılmaz bir liste. WP Superstars’tan bahsettiğiniz için çok teşekkürler – kendim ve takım gerçekten takdir ediyor. – Adam Connell @wpsuperstars

Ve devam edebilirim çünkü sen sallarsın. Her biriniz. Düşüncelerinizi duymayı seviyoruz ve sizinle aramızda yorumlarınız çok ihtiyaç duyulan bir moral artışı sunuyor. Bugün, WordPress topluluğunun creme de la creme’ine yaklaşan bir yazı ile bu arkadaşlık ruhu üzerine inşa edeceğiz..

Sizi Twitter’da takip etmek için 30 WordPress uzmanına yönlendiriyoruz. Bu çocuklar (ve kızlar) en iyi WordPress ipuçları, haberler, öğreticiler, araçlar ve çok daha fazlası ile silahlı geliyorlar. Başka bir deyişle, WordPress’in söz konusu olduğu eğrinin önünde kalmak için takılmak istediğiniz türden bir kalabalık..

WordPress dünyasındaki son gelişmeler için aç ve susuz musunuz? Bu çok büyük bir evetse, aşağıdaki Twitter hesaplarına bir göz atın ve bu takip düğmesine basmaktan çekinmeyin. Hazır? İyi.

Tüm WordPress Uzmanları

twitter takip etmek wordpress uzmanları

Bu bir tatbikat değil. Dünyadaki tüm WordPress uzmanları için özel bir söz. WordPress’i seviyorsanız ve / veya kullanıyorsanız, bu kategoriye girersiniz. WordPress kullanmayı planlıyorsanız, lütfen dalışa önceden katılın ve hiç kimseden korkmayın; doğru yere geldiniz.

Çok kötü, elinizi sıkmak ve sizi kişisel olarak harekete geçirmek için Twitter’ınız yok. Ama bir.

İster bir WordPress acemi isterse güçlü bir kullanıcı olun, sizi yorumlarda bize bir satır ve Twitter tutamacınızı bırakmaya davet ediyoruz, böylece sizi WordPress’i çalıştıran dişlilerde hayati bir çark olarak tanıyabilir ve tanıyabiliriz. Mükemmel bir başlangıç ​​yapıyorsanız, takip etmekten çekinmeyin @WordPress Twitter’dan.

WP Gezgini

wordpress-profesyoneller-to-takip wpexplorer

Önyargı veya önyargı yok, WPExplorer takip etmeniz gereken bir Twitter hesabı. AJ Clarke ve Kyla, listemdeki en iyi WordPress uzmanları ve bunu söylemiyorum çünkü kontrolleri kestiler. Hayır, o değil.

İkilinin bu blogu geniş WordPress evrenindeki küçük bir lekeden bugünkü büyük parlak yıldıza kadar büyüttüğünü izledim. WPExplorer Twitter yayını en iyi WordPress yorumları, haberleri, öğreticileri, ipuçları, hediyeleri ve çok daha fazlası ile yüklü.

Devesh Sharma

wordpress uzmanları takip etmek-wpkube

Dev’in çok sayıda WordPress sitesinden herhangi birine gittiyseniz, kaldırın. Web’i zarafetlendiren en ateşli WordPress profesyonellerinden biri olan Devesh, @wpkube. Tweetler WordPress geliştirme, temalar, eklentiler, haberler, öğreticiler ve çok daha fazlası etrafında dönüyor.

WinningWP

wordpress-profesyoneller-to-takip winningwp

Londra’dan kendi kendini ilan eden bir WordPress meraklısı olan Brin Wilson küratörlüğünü yapan @winningWP, dünyanın her yerinden WordPress uzmanlarının katkıda bulunduğu zengin bir WordPress uzmanlığı ve bilgisini paylaşıyor.

Syed Balkhi

wordpress-profesyoneller-to-takip syedbalkhi

Syed’ın kişisel Twitter hesabına bağlanıp bağlanmayacağımı bilmiyorum @syedbalkhi ya da onun daha popüler @wpbeginner çünkü her ikisi de harika. Syed, Soliloquy, Easy WP Forms, Envira Gallery, Optin Monster ve çok daha fazlası gibi diğer uğurlu WordPress projelerinin arkasındaki adamdır..

Tom McFarlin

wordpress-profesyoneller-to-takip tommcfarlin

Tom, WordPress’in etrafında, Tuts + Code, CareerBuilder.com ve Smashing Magazine gibi güzel sitelerdeki harika konserlerden sadece birkaçı bahsetti. WordCamps ve MeetUps’ta hem blog yazarı hem de geliştirici olarak konuşuyor. Çalışmalarını WordPress eklenti deposunda ve GitHub’da da bulacaksınız. O kurdu ve koştu @pressware.

Jean-Baptiste Jung

wordpress-profesyoneller-to-takip catswhocode

Jean profesyonel bir web geliştiricisi, blog yazarı ve Kediler Kim Kod ve WP Tarifler arkasındaki adam. WordPress ve web geliştirme ile ilgili tweet’leri takip edebilirsiniz..

Lorelle VanFossen

wordpress-profesyoneller-to-takip lorelle

Lorelle VanFossen o kadar harika ki bir fanın adına konuşmasına izin vereceğim:

WordPress destekli bir siteniz varsa, Lorelle’nin bloguna abone olun. Aslında, WordPress destekli bir siteniz yoksa hâlâ abone olun. WordPress için ipuçları ve püf noktaları yazıyor, ancak aynı zamanda genel bloglama ipuçlarını da kapsıyor. Herkes WordPress’de Lorelle okumaktan yararlanabilir. – Tyme White, 9 Kural Ağı

Carrie Dils

wordpress-profesyoneller-to-takip Carrie-Dils

Carrie Dils eşyalarını biliyor ve blogu… iyi… bu başka bir şey. Ama bunun nedeni büyük olasılıkla Genesis Framework üzerinde çalışıyor. Eşyalarını bildiğinden bahsetmiş miydim? Carrie Dils profesyonel bir WordPress geliştiricisi ve danışmanıdır. Twitter yayını tam olarak olması gereken yerde. @cdils o ��

Sarah Gooding

wordpress-profesyoneller-to-takip-sarah-Gooding

Bu liste gittikçe daha iyi hale geliyor. Sarah bu dönemin en iyi WordPress uzmanları arasında mı? Lanet olsun, öyle. Tuhaf, komik ve onlarla bir yolu var. Şeker kaplama olmadan, o da harika bir blogcu ve örücüdür! Şurada düzenli olarak tweet atıyor: @pollyplummer.

Paul Andrew

wordpress-profesyoneller-to-takip speckyboy

Paul Andrew, bize popüler Speckyboy Design dergisini getiren adam. Web tasarımı konusunda geniş deneyime ve WordPress ve genel olarak web tasarımı için araçlar, kaynaklar ve yenilikçi teknikler hakkında tweet’lere sahiptir..

Chris Lema

wordpress-profesyoneller-to-takip wordpress-chrislema

Chris Lema olmadan bu parça eksik olurdu, değil mi? Ünlü bir profesyonel koç, konuşmacı, yazar ve blog yazarı. WordPress’ten yararlanmanız, blog oluşturmanız veya yüksek performanslı bir ekip oluşturmanız gerekiyorsa tavsiyesi çok yardımcı oluyor.

Pippin Williamson

wordpress-profesyoneller-to-takip pippinsplugins

Pippins Plugins Pippin W. ince bir bira meraklısı ve RestrictContentPro, Easy Digital Downloads ve AffiliateWP gibi en popüler WordPress eklentilerinin arkasındaki adam. Blogu, en iyi ipuçlarıyla dolu birçok WordPress öğreticisine ve yayınlarına ev sahipliği yapıyor. Şirketinde Pippin @pippinsplugins.

Brian Krogsgard

wordpress-profesyoneller-to-takip-Brian-krogsgard

Brian, WordPress profesyonellerini sektör hakkında bilgilendirmeye adanmış uzun bir form blogu olan Post Status’ı yarattı ve çalıştırıyor. Hareket halindeyken WordPress podcast’lerini dinleyin veya WordPress çekirdeği, haberler, geliştirme, iş ve çok daha fazlası hakkında makaleler okuyun.

Lisa Sabin Wilson

https://twitter.com/LisaSabinWilson

Adlı kullanıcıdan tweet gönderme @LisaSabinWilson, Lisa olur bu beyin ve kaslı arkasında @AppPresser, Web Dev Studios’un ortak sahibi ve WordPress For Dummies’in yazarı. Genel olarak iş, WordPress tasarımı, gelişimi ve genel hayatı hakkında tweet atıyor.

Nil Flores

wordpress-profesyoneller-to-takip-nil-flores

Nil bir oğlunun annesi, Luis Angel Flores. Profesyonel bir WordPress tasarımcısı / geliştiricisi ve SEO danışmanıdır. Çalışmıyorken, diğer hobilerin yanı sıra çizim, astronomi ve karate ile ilgileniyor. O tweet at @blondishnet.

Adii Pienaar

wordpress-profesyoneller-to-takip Adii

Hiç duydun mu @WooThemes? Hayır? En iyi WordPress temalarından bazılarını oluşturuyorlar. Oh, neredeyse unutuyordum; bu adamlar WordPress topluluğuna en popüler e-ticaret eklentisi WooCommerce’yi verdi. Bir çan çalmak?

Adii, WooThemes’in kurucu ortağıdır ve şimdi @getconversio. Güney Afrika’da Cape Town’da bulunan yeni bir baba ve eski bir rock yıldızı.

Hıristiyan “Kriesi” Budschedl

wordpress-profesyoneller-to-takip kriesi

Kriesi, Kriesi.at’ta yüksek kaliteli WordPress temaları satmaktadır. Kendisi ve 17 premium tema ve bunu göstermek için 170.000’den fazla müşterisi ile takip etmeniz gereken en iyi WordPress uzmanları arasında yer alıyor. WordPress hakkında tweet atıyor. Takip et @kriesi.

Frederick Townes

wordpress-profesyoneller-to-takip Frederick-townes

Süper hızlı WordPress web sitelerini seviyorsanız, W3 Total Cache’yi sevmelisiniz. Şimdi, Frederick Townes bu şaşırtıcı eklentinin arkasında yaygın olarak yayınlanan bir blogcu. Sosyal medya, web hosting, web tasarımı ve internet pazarlama gibi konuları kapsar..

Matt Mullenweg

wordpress-profesyoneller-to-takip-mat-mullenweg

WordPress kurucu babası ve girişimci sıradışı Matt Mullenweg’i nasıl unutabiliriz? Twitter biyografisi bir dizi WordPress projesine bağlanıyor ve feed, iş, girişimcilik ve WordPress hakkında harika güncellemelerle dolu..

Mark Jaquith

wordpress-profesyoneller-to-takip markk-jaquith

Seri WordPress komutanı ve blog yazarı Mark Jaquith, bu WordPress uzmanları listesinde, sevgiyle sevdiğimiz bir platforma muazzam katkısından dolayı bir söz kazanıyor. WordPress hakkında blog yazıyor ve yeni başlayan biri veya profesyonel olsanız da sunduğu tavsiyeler çok değerli.

Matt Medeiros

wordpress-profesyoneller-to-takip-mat-medeiros

İşletmenizde WordPress kullanıyorsanız (veya kullanmayı planlıyorsanız), Matt’in podcast’lerini dinlemeniz gerekir. WordPress kullanarak geçimini sağlayan insanlarla röportaj yapıyor ve hepsini bir blogun devi olan Matt Report’ta paylaşıyor. Bu ve o kontrol etmeye değer zeki bir WordPress blogcusu.

WP Motoru

wordpress-profesyoneller-to-takip wp-motor

En iyi yönetilen WordPress ana bilgisayarlarından biri olan WP Engine, oyunda iyi bilinen bir isim. Bu adamlar her zaman en son WordPress ipuçlarını ve haberlerini tweetliyor.

Ahsan Parvez

wordpress-profesyoneller-to-takip ahsan-parwez

Ahsan, benzeri olmayan bir bulut barındırma şirketi olan Cloudways’de WordPress topluluk yöneticisidir. Ayrıca WordPress eklentileri, haberler, barındırma ve diğer konular arasında bloglama hakkında tweet atan bir WordPress geliştiricisi ve teknik SEO uzmanıdır..

Jeff Chandler

wordpress-profesyoneller-to-takip jeff-Chandler

Yazar: @wptavern, Jeff, 2007’den beri WordPress hakkında blog yazıyor. Üstelik, WordPress Haftalık Podcast’e ev sahipliği yapıyor, bu da Twitter akışının çok sayıda harika şey olduğu anlamına geliyor..

Jesse Petersen

wordpress-profesyoneller-to-takip Jesse-petersen

Jesse, zamanının çoğunu dönüştüren, eğlendiren ve satan siteler geliştirmek için harcayan bir Genesis çocuk tema geliştiricisidir. Blogunda, WordPress, Genesis Framework ve WordPress tabanlı bir işletme yürüten web seminerleri, videolar ve kurslar bulacaksınız. Ama tüm bu şapkalarla bile, ailesi her zaman önce gelir.

Alex Vasquez

wordpress-profesyoneller-to-takip-alex-Vasquez

Alex, işletmeleri müşterilere bağlayan keyifli WordPress sitelerini yer, uyur ve hayal eder. İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak ve WordPress ve günlük yaşam hakkında ilham verici tweetlerle sizi motive edecek.

WP Tema Bilgisi

wordpress-profesyoneller-to-takip wpthemeinfo

Bir sonraki projeniz için mükemmel WordPress temasını mı arıyorsunuz? Bahse girerim yorumları okuyorsunuz ve en iyisi için alışveriş yapıyorsunuz. WP Tema Bilgisi size “… her niş için kolay, uygun fiyatlı ve üstün kaliteli WordPress çözümleri” sunan birinci sınıf WordPress temalarını ve eklentilerini analiz eder. Twitter yayınları, WordPress temaları ve eklentileri hakkında ipuçları ve haberler ile doludur.

C. Bavota

wordpress-profesyoneller-to-takip Bavota

Premium bir WordPress tema geliştiricisi olarak Bavota, WordPress’in insini ve çıkışlarını, hayatını kazanmak için ihtiyacınız olan tüm becerilerle okula götürür. WordPress haberlerini, ipuçlarını, temaları, güncellemeleri ve çok daha fazlasını her zaman tweetliyor.

Konstantin Kovshenin

wordpress-profesyoneller-to-takip kovshenin

WordPress çekirdeği geliştiricisi Kovshenin gözle görülenden çok daha fazlası. Python, PHP ve WordPress parmaklarının ucunda, ya da neden bu kadar çok WordPress etkinliğinde bir açılış konuşmacısı olarak görünüyordu? O bir baba, bir WordPress geek (bağımlısı?) Ve @automattic Moskova’dan.

Sonuç

Bunun oldukça bir liste olduğunu kabul edersiniz. Aynı şekilde, dışarıda çok daha fazla WordPress uzmanı var. Dolayısıyla, tanıdık adı (veya Twitter tanıtıcısını) görmüyorsanız, aşağıdaki yorum alanında paylaşmaktan çekinmeyin. Bu listenin büyümesini sağlamak için Twitter kullanıcı adınızı da paylaşmayı unutmayın. Şerefe!

Pssst – WPExplorer’dan bir not: Freddy bu harika listeyi yaptı ve kendini dahil etmedi! Freddy takipçisi ol @VistaMediaInc , web tasarımı, SEO ve daha fazlası için birçok ipucu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map