Toplam WordPress Teması Nasıl Daha da Başarıldı!

WPExplorer’ı takip ederseniz, o zamana kadar Toplam WordPress temamızı duymuşsunuzdur ve aslında zaten bir alıcı olabilirsiniz! Ve bunu yapmazsanız, kontrol etmek ve neyi kaçırdığınızı görmek için iyi bir zaman olabilir �� Bu tema geçen yılın sonlarından beri çıkmıştı ve yayınlandığından beri sadece düzeltmelerle değil, yeni geliştirmeler / özellikler. Son sürüm 1.5’te gerçekten bir şeyleri yeniledim ve bu yüzden mevcut müşterilerin tüm yeni olanlara (changelogs biraz topal olabilir) ve elbette satın almayı düşünenler için bir yazı yazacağımı düşündüm tema, umarım nihayet dalma yapmaya ikna edebilirim!


Ön Uç Düzenleme

Muhtemelen en çok beklenen güncelleme, Visual Composer ön editörü için destek eklenmesidir. Ön editör harika, ama özel modüller (temanızda Visual Composer için 20’den fazla özel modül içerir – portföy ızgarası, personel ızgarası, flexslider, beceri çubukları, atlıkarınca, resim ızgarası vb.) biraz zor ve çok zaman alıcı. Bazı temalar (DT7 teması gibi) yerleşik modüllere sahiptir, ancak özel modülleri (kötü) için ön uç düzenleyicide küçük bir “kare” oluştururlar. Bir ön uç düzenleyiciyi genişletecekseniz, bunu doğru şekilde yapmanız gerekir! Total temasındaki tüm özel modüller, ön uç bestecisinde tam olarak canlı sitede nasıl görüneceklerini görebilir, böylece sitenizi sürükleyip bırakarak gerçekten oluşturabilirsiniz.

Video Örneği

Aşağıda, Visual Composer eklentisi tarafından sağlanan Total temasındaki ön uç düzenleme işlevine hızlı bir video girişi bulunmaktadır. Hiçbir şekilde harika bir video değil (ekran görüntüsü almayı emiyorum), ancak en azından işlerin nasıl çalıştığını anladığını ve sitenize içerik eklemenin ne kadar kolay olduğunu gösterdiğini düşünüyorum..

Optimizasyon Seçenekleri

Sürüm 1.5’te, tema seçenekleri paneline yeni bir sekme ekledim, böylece sitenize fazladan işlev / eklenti eklemek zorunda kalmadan temanıza bazı ekstra optimizasyonlar yapabilirsiniz. Şu anda bir ton seçenek yok, ancak zaman zaman buraya daha fazla seçenek ekleyeceğim.

Küçültülmüş Komut Dosyaları

Temanızdaki komut dosyalarınızı en aza indirmek için orada bir ton eklenti olduğundan emin olun, ancak bazen bu eklentiler otomatik olarak yaparken kodu kırar. Bazen sunucunuz zaten ekstra eklentiler eklemenin gerekli olmayacağı kadar hızlıdır, ancak tema komut dosyalarınızı küçültmek site hızında ve google insights sayfa puanında biraz artış sağlayabilir. Son güncellemede, tüm CSS’yi (style.css, Responsive.css ve woocommerce.css) küçültülmüş biçimde içeren bir style-min.css dosyası ve tüm js eklentilerini (flexslider, caroufredsel, izotope… etc) ve bu komut dosyaları için başlangıç ​​işlevleri simge durumuna küçültülmüş biçimde.

Yerleşik seçeneğe sahip olmak, küçültülmüş komut dosyalarını kolayca kapatmanıza ve test amacıyla veya üçüncü taraf bir eklenti kullanmayı tercih ediyorsanız standart komut dosyalarını yüklemenize olanak tanır.

toplam-optimizasyonlar

Daha Hızlı Yönetici Paneli

Toplam tema seçenekleri paneli, Redux Çerçevesi, bence yönetici panelleri oluşturmak için en iyi çerçeve. Tonlarca farklı seçenek türü (renk seçici, metin, seçim, radyo, onay kutusu, görüntü seçimi… vb.) İçerir, ancak genişletmek ve değiştirmek çok kolaydır. Ve çerçeve harika olmasına rağmen, eskiden çok yavaştı (5-7 saniye yükleme süreleri). Çerçevenin geliştiricileri ile birlikte çalışarak yönetim panelinin hızını BÜYÜK bir şekilde artırmayı başardılar, böylece 3 saniyenin altında yüklenir! Total Theme’de bulunan tonlarca seçenekle bile. Artık temanızda düzenlemeleri çok daha hızlı yapabilirsiniz!

Redux’u daha önce duymadıysanız, tamamen kontrol etmelisiniz (aşağıdaki resme tıklayın). Çok güçlü bir çerçeve ve geliştiriciler tarafından iyi destekleniyor. Ayrıca şu anda projelerinizde Framework kullanıyorsanız veya kullanacaksanız bağış yapmayı unutmayın!

redux-çerçeve

Direk Tipleri Izgara Besteci Modülü

Toplam teması, Görsel Besteci’ye dahil edilmeyen, atlı karıncalar, kaydırıcılar, ızgaralar, simge kutuları, belirtme çizgileri, düğmeler vb. Birçok gelişmiş özel modül içerir. Bu son güncellemede, herhangi bir veya birden fazla özel gönderi türünden bir ızgarayı kolayca görüntüleyebilmeniz için yüksek oranda talep edilen yeni bir Posta Türleri Izgara modülü ekledim. Bu, blog ve portföy yayınlarını birleştirmek veya basit bir WooCommerce ürünleri ızgarası görüntülemek veya bir eklenti veya alt tema aracılığıyla eklenmiş özel bir yazı türünden yayın ızgarası görüntülemek isteyenler için çok kullanışlıdır.

toplam-sonrası tip ızgara

Gelecek Güncellemelerde Ne Görmek İsterdiniz??

Her zaman Total temasını iyileştirmenin ve genişletmenin yollarını arıyorum, bugüne kadar en çok satan ve favori temam. Kullanıcıların her zaman daha iyi yapmak ve hataları düzeltmek için çalıştığımı görebilmeleri için Total Changelog’daki bir sonraki sürüm için gelecek düzenlemelerin bir listesini tutuyorum. Gelecek güncellemeler için herhangi bir öneriniz varsa, bunları duymak isterim, sadece bana bir yorum bırakın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map