ThemeFuse WordPress Tema Mağazası ile Söyleşi

1. ThemeFuse ne zaman ve nasıl oluşturuldu?

Neredeyse iki buçuk yıl önce, WordPress tema endüstrisinin çok farklı bir yer olduğu Temafuse’e başladık. O zamanlar kendi WordPress tema mağazamız yoktu, ancak temalarımızı yalnızca Themeforest gibi özel pazarlarda yayınladık. Orada çok iyi iş çıkardık, ama hep daha fazlasını istediğimizi hissettik – yaratıcılığımızı gerçekten ifade edebileceğimiz kendi yerimiz. Bu yüzden kendi dükkanımızı kurduk, Themefuse.com.


ThemeFuse’ı ziyaret edin

2. Şu anda ThemeFuse’da kaç kişi çalışıyor?

Şu anda ekibimiz, bir başlangıç ​​için oldukça büyük görünebilecek 12 üyeye sahip, ancak bu sayıyı olabildiğince küçük tutmaya çalışıyoruz. Ekibimizi sadece “daha ​​büyük daha iyidir” felsefesi adına büyütmek istemiyoruz. Bazen, takımı oldukça küçük tutmanın doğru şey olduğunu düşünüyoruz. İnsanları sadece durum gerçekten övgüyle işe alıyoruz ve daha küçük ekiplerde herkesin büyük bir aile gibi hissetmesini seviyoruz.

3. Themefuse gerçekten WordPress üzerinde çalışıyor mu? Neden ya da neden olmasın?

Evet, elbette web sitemiz için WordPress kullanıyoruz. İhtiyacımız olan her şey için mükemmel şekilde uygundur ve en iyi bildiğimiz şey budur. Bu bizim için bariz bir seçimdi. Ayrıca, tüm endüstrilerden daha fazla web sitesi (sadece bloglar değil), WordPress’i temel olarak kullanmaya başlıyor ve bu da onu en çok kullanılan CMS haline getiriyor – bu yüzden çok fazla WordPress güvenliği, özelliği ve genişletilebilirliği var.

4. En çok satan 3 tema nedir?

Bizim için en çok satan 3 tema:

1. Welcome Inn, Oteller, Moteller veya Pansiyonlar için bir WP teması

Welcome Inn Hotel: Gezgin Yorumları

2. Medica, doktorlar, diş hekimleri ve sağlık personeli için bir şablon

Medica WordPress Teması

3. Envision, işletmeler için bir WordPress teması, kurumsal, İnternet başlangıçları.

WordPress Temasını Tasarlayın

5. WordPress’e sürekli yeni özellikler ekleniyor. Her zaman yeni özellikleri temalarınıza entegre etmeye çalışıyor musunuz, lütfen bir örnek verin?

Temalarımızı her zaman en kısa zamanda en yeni WordPress sürümü için güncellemeye çalışıyoruz, bu nedenle temalarımız hemen bir şey eklediklerinde Otomatik’in getirdiği yeni özellikleri hemen destekleyecektir. Ayrıca, WordPress endüstrisinde ortaya çıkan yeni özelliklerden veya genel olarak Kısa Kodlar veya Duyarlı WD gibi web tasarımından bahsederken, temalarımıza oldukça hızlı bir şekilde eklemeyi severiz, ancak sadece gerçekten onlara değer katıyorsa. Bu nedenle, genellikle önce kafa önemli bir gelişme döngüsüne atlamadan önce fikri analiz etmeye çalışırız. Bazen, özelliklerin çok hızlı eklenmesi, kullanıcılara uzun vadede kullanmayacakları için ilk değerin ötesinde, henüz gerçekten değerinde olduğu kanıtlanmamış şeyler üzerinde çok fazla zaman harcadığınız anlamına gelir..

6. Şimdi sırada ne var? Okuyucularımıza verebileceğiniz herhangi bir gizlice?

Tema mağazamız için şu anda düzenli müşterilerimizi çok mutlu edecek ve tema kütüphanemize tam erişim için ayda sadece birkaç dolar ödeme yapabilecekleri bir Club Üyeliği özelliği üzerinde çalışıyoruz. Web sitemizdeki bu güncelleme, müşterilerimiz, bağlı kuruluşlarımız veya yalnızca ziyaretçiler olsun, kullanıcılarımız için birçok yeni harika özellik getirecektir. Çok yakında gelecek!

Ayrıca, piyasaya sürülecek en karmaşık tema HomeQuest Real Estate. Bu tema, gayrimenkul sektörünü özel olarak tasarladı ve emlakçıların özelliklerini tanıtırken hayatını çok kolaylaştıracak birçok harika özelliğe sahip. Yaptığımız özellikler ve seçeneklerle bu tür projelerin daha önce WordPress temaları endüstrisinde yapılmadığına gerçekten inanıyoruz. Evet, bu gerçekten iyi… [Dribbble’da gizlice bazı zirveler görebilirsiniz]

Emlak Önizleme

7. Orada çok sayıda tema mağazası var, sizi öne çıkaran nedir ve insanlar neden temanızı diğerlerine göre seçmeli??

Themefuse tamamen özgün tasarımlar ve niş fikirlerle ilgilidir. Örneğin, niş şablonları gibi Oteller, Kahve dükkanları, Tıbbi, Spor Dergileri veya Avukatlık Büroları birçok rakip mağazada gördüğünüz aynı hazır yemek jenerik şablonlarını yapmak yerine temalar.

Genel temalarla ilgili sorun, güçlü ve çok yönlü olmasına rağmen, alıcıları ilk bakışta çekmeyecekleri çünkü müşterinin görmek istedikleri veya bekledikleri gibi bir şey görünmüyorlar. Ancak insanlar niş temalarımıza baktıklarında, gelecekteki web sitelerini zaten görüyorlar, çünkü şablonlarımız bu sektördeki müşterilerin tam ihtiyaçları için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

8. Kendi tema mağazalarını açmak isteyenler için tavsiyeleriniz / tavsiyeleriniz var mı??

Evet, sadece bir tane: YAPMAYIN. Şaka bir yana, bu endüstri gerçekten hızlı bir şekilde kalabalıklaşıyor ve diğer tüm tema mağazalarını toz içinde bırakan bir şey yaratmak için hevesiniz ve bilginiz yoksa, muhtemelen buna değmez..

9. Bahsetmek istediğiniz diğer düşünceler veya şeyler?

Sadece WPExplorer okuyucularına ve hayranlarına merhaba demek istedim. WordPress kullanmaya devam edin çocuklar! Şerefe!

ThemeFuse’a göz atın

Sitelerini henüz ziyaret etmediyseniz, Themefuse’a gitmek ve sundukları tüm harika temaları görmek isteyebilirsiniz, kim bilir, belki de “rüya temanızı” bulacaksınız. Zevk almak!

Themefuse

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map