En İyi WordPress 4 Temmuz İndirimleri, Kuponlar ve Promosyonlar 2019

En İyi WordPress 4 Temmuz İndirimleri, Kuponlar ve Promosyonlar

4 Temmuz Mutlu! ABD’de bu, aile barbeküleri, plaja geziler ve hemen her şeyde mega satışlar için büyük bir tatil. Hepiniz için şanslı, favori WordPress tema mağazalarımız, eklenti geliştiricileri, barındırma şirketleri ve web tasarım kaynakları da satışta (yaşasın!).


Web’i araştırdık ve tüm en iyi WordPress 4 Temmuz fırsatları ve kuponları senin için. Bu müthiş fırsatlara göz atın ve bunları yaparken alın. Birçoğu sadece hafta (ya da sadece bir gün) içindir, bu yüzden hızlı hareket edin! Ve geri dönmeyi unutmayın – yeni fırsatlar açıldıkça listemizi günlük olarak güncelleyeceğiz.

WordPress Temaları Kuponlar ve İndirimler

Temmuz-4-tema-indirimler

Bu hafta en çok satan temalar satışa sunulduğundan, bunları yapabildiğiniz kadar toplamak istersiniz. % 10-75’lik bir tasarrufla neden bir veya iki tema (veya üç, beş veya hatta üyelik) alamıyorsunuz?.

Toplam WordPress Teması% 33 İndirim

En çok satan WordPress temamız ve web’de bulunan en çok satan sürükle ve bırak temalarından biri olan Toplam satın alımınızdan% 33 indirim kazanın. İndirim zaten uygulandı kod gerekmez, ancak bu anlaşma 7 Temmuz 2019’da sona eriyor, bu yüzden hızlı hareket edin!

Toplam WP Temasında% 33 tasarruf edin

TemplateMonster Bağımsızlık Günü Paketi

% 97 tasarruf edin ve TemplateMonster Bağımsızlık Günü Paketini 39 $ karşılığında alın! Hepsi tek bir düşük fiyata 3 premium WordPress teması da dahil olmak üzere 50 web tasarımı ile donatılmıştır. Teklif 5 Temmuz 2019’da sona eriyor.

TemplateMonster’da% 40 tasarruf edin

MyThemeShop $ 19 Tema

MyThemeShop fiyatları düşürdü ve şu anda her tema sadece 19! Sadece kodu kullan Freedom19 sevdiğiniz temaları sepetinize eklediğinizde. Teklif 7 Temmuz 2019’da sona eriyor.

MyThemeShop Temalarından Tasarruf Edin

CyberChimps% 15 İndirim

CyberChimps’in her web tasarım anlaşmasında% 15 tasarruf edin! Özel kupon kodunuzu almak için sitelerini ziyaret etmeniz yeterlidir. Teklif yakında sona erecek.

CyberChimps şehrinde% 15 tasarruf edin

Gösterilerde% 33 İndirim

ShowThemes, premium etkinlik yönetimi WordPress temalarından herhangi birinde% 33 indirim sunuyor ÖZGÜRLÜK. Teklif yakında sona erecek.

ShowThemes şehrinde% 33 tasarruf edin

WordPress Hosting İndirimleri

Temmuz-4-hosting-indirimler

Bugün sizin veya müşterileriniz için yeni bir barındırma planı bulmak için harika bir gün, artı bu çılgın fırsatlar ile büyük tasarruf edebilirsiniz. Şu anda mevcut olan en iyi WordPress Hosting indirimlerinden bazılarına göz atın!

WP Engine 3 Ay ÜCRETSİZ Yönetilen Hosting

Yeni müşteriler, kod kullanırken yeni bir yıllık plana kaydolduğunuzda ilk ödemenizde% 10 ve 2 ay ücretsiz barındırmada tasarruf edebilir wpe3free. Bu, premium WordPress barındırma hizmeti için ücretsiz 3 ay almak gibi! Teklif yakında sona erecek.

WP Engine’den Barındırma Tasarrufu

SiteGround% 70 İndirimli Hosting

Yıllık faturalandırmayı seçtiğinizde, ABD müşterileri SiteGround’un paylaşılan barındırma planlarında inanılmaz bir% 70 tasarruf sağlayabilir, kod gerekmez. Teklif yakında sona erecek.

SiteGround’dan Barındırma Tasarrufu

WordPress Eklentileri Kuponlar ve İndirimler

Temmuz-4-eklentisi-indirimler

WordPress web sitenizi, piyasadaki en iyi premium eklentilerin bazılarındaki 4 Temmuz’daki bu harika indirimlerle daha da harika hale getirin! Bir düğmeyi tıklayarak sitenize ekstra işlevsellik ekleyin.

MyThemeShop $ 19 Eklentiler

MyThemeShop fiyatları düşürdü ve bugün her eklenti sadece 19 $! Kodu kullanın Freedom19 sevdiğiniz eklentileri sepetinize eklediğinizde. Teklif 7 Temmuz 2019’da sona eriyor.

MyThemeShop Eklentilerinden Tasarruf Edin

WarfarePlugins% 30 İndirim

Sınırlı bir süre için WarfarePlugins’teki tüm yeni satın alma işlemlerinde% 30 tasarruf edebilirsiniz JULYFOURTH19. Teklif yakında sona erecek.

WarfarePlugins’de% 30 tasarruf edin

EnviraGallery% 20 İndirim

WordPress – EnviraGallery için en iyi galeri eklentilerinden birinde% 20 tasarruf edin. Sadece kodu kullan GET20 Kasada. Teklif yakında sona erecek.

EnviraGallery şehrinde% 20 tasarruf edin

Soliloquy% 10 İndirim

Kodu kullan SAVE10 Soliloquy duyarlı WordPress sider satın alma% 10 indirim. Ama acele et, bu teklif yakında sona eriyor.

Soliloquy şehrinde% 10 tasarruf edin

WPForms% 50 İndirim

Sınırlı bir süre için kod kullanabilirsiniz SAVE50 WordPress için en gelişmiş form oluşturma eklentilerinden biri olan WPForms’u satın alma işleminizde% 50 indirim. Teklif yakında sona erecek.

WPForms’da% 50 tasarruf edin

MonsterInsights% 50 İndirim

MonsterInsights sayesinde anlaşılması kolay Google Analytics raporlarıyla sitenizi iyileştirin ve kodla% 50 tasarruf edin INTRO50. Teklif yakında sona erecek.

MonsterInsights’ta% 50 tasarruf edin

OptinMonster% 50 İndirim

OptinMonster’dan yeni bir açılır pencere ve dönüşüm optimizasyonu planı için kaydolurken satın alma işleminizden% 50 indirim alın – kod gerekmez. Teklif yakında sona erecek.

OptinMonster’da% 50 tasarruf edin

CSSHero 65% İndirim

Premium bir CSSHero planı satın aldığınızda% 65’e kadar tasarruf edin – bu, web sitenizi özelleştirmenin en kolay yollarından biridir. Sadece kodu kullan HEROV4 kaydetmek. Teklif 7 Temmuz 2019’da sona eriyor.

CSSHero şehrinde% 65’e kadar tasarruf edin

WordPress Web Tasarım Kaynakları Kuponlar ve İndirimler

Temmuz-4-web tasarım-indirimler

Web siteleriniz için isteyebileceğiniz tüm ekstraları unutmayın. Bu hafta satışa sunulan yazı tipleri, stok fotoğrafları, PSD’ler ve daha fazlasını içeren WordPress bakım ve web tasarım kaynaklarından tasarruf edin.

MightyDeals% 20 İndirim

Kodu kullan HAPPY4TH2019 web sitesi şablonları, yazı tipleri, stok fotoğrafları, photoshop araçları, logo paketleri, pazarlama varlıkları ve çok daha fazlası için yüzlerce çılgın fırsattan% 20 tasarruf edin. Teklif 5 Temmuz 2019’da sona eriyor.

MightyDeals şehrinde% 20 tasarruf edin

Creative Market Fırsatları

Creative Market’te yüzlerce ürün satılıyor! Bu hafta hangi temaların, yazı tiplerinin, photoshop filtrelerinin ve daha fazlasının indirimli olduğunu görmek için tanıtım bölümlerini ziyaret etmeniz yeterlidir. Son kullanma tarihini görmek için tek tek teklifleri kontrol edin.

Yaratıcı Pazar Öğelerinden Tasarruf Edin

Bir şey mi kaçırdık?

Umarım bir indirim ya da iki ilginizi doruk oldu. Harika bir fırsatı kaçırırsak, aşağıda bir yorum bırakın ve kontrol edelim. 4 Temmuz’da mutlu olun – bu hafta birçok yeni ve harika web tasarım projesi görmeyi umuyoruz ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map