2016 Yılında WordPress ve Web Tasarım Trendleri Heyecanlanacak

WordPress ve Web Tasarım Trendleri 2016

Web tasarımı sürekli gelişiyor ve bu özellikle WordPress söz konusu olduğunda geçerlidir. Bu yüzden WordPress, web’in giderek daha fazla popüler ve kullanımı kolay çerçeveden yararlandığından doğal olarak bir web tasarım trendleri kaynağı haline geldi..


Bu yazıda 2016’nın en büyük WordPress ve web tasarım trendleri olacağını düşündüğümüze gireceğiz. Muhtemelen bunların çoğunu daha önce gördünüz, ancak daha fazla uzatmadan, kazalım!

Materyal Tasarımı

Materyal Tasarımı

Şimdiye kadar Materyal Tasarımını duymuşsunuzdur. Google bunu tanıttı standart tasarım kavram son zamanlarda ve yıl ilerledikçe göz kulak olmanız kesinlikle bir trend. Tam olarak ne için Materyal Tasarımı? Google’ın kendi önerilen renkleri, simgeleri, tipografi, kullanıcı arayüzü, düzenleri, gezinme, ızgaraları, listeleri, kaydırıcıları, düğmeleri, menüleri, sekmeleri, araç ipuçları, resim yükleme, kaydırma, jestler ve çok daha fazlası.

(Neredeyse) Düz Tasarım ve Izgara Düzeni

Materyal Tasarımından en büyük çıkarımlardan ikisi, boyut oluşturmak için gölgelerin eklenmesi ve ayrıca okunması kolay ızgara düzeniyle düz web tasarımlarının devamıdır. Materyal Tasarımının odağı gerçekten ziyaretçileriniz için okunabilirliktir ve bunun harika bir örneği Nadir Materyal Tasarımı Blogunda bulunabilir.

Nadir Materyal Tasarımı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu tema Google’ın önerilerinin çoğunu kullanmıyor. Standart varsayılan renkler, basit gölgeler, sevimli küçük düğmeler, açıklayıcı görüntüler ve daha fazlası. Sadece kendinize bir bakın – aşık olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Etki Yaratan Görüntüler

Fotoğrafçılık ve Görüntü

2015’ten biraz daha fazla etkilenen bir başka büyük eğilim de büyük görüntüler. Etki ve gerçek boyut anlamında büyük. Kahraman görüntüleri kesinlikle hala bir şey ve onları hemen hemen her freelance veya web tasarım ajansında bulacaksınız. Paralaks her yerde. Ve birçok yeni ve fantastik ücretsiz stok fotoğraf kaynağıyla ( Pixabay ve Unsplash) neden bu kadar çok insanın bu eğilime katıldığı sorusu yok.

Görüntüler> Metin

Görüntüler önemlidir. Birçok durumda bir resim sadece bin kelimeye bedel değildir, kelimeleri tamamen gereksiz kılar. Ve birçok işletme için online varlıklarının önemli bir parçası resimler. Örneğin restoranlar hemen hemen her zaman fotoğrafçılığa güveniyordu ve etkili görüntü trendiyle foodie web sitelerini daha büyük, daha iyi ve daha lezzetli hale getirdi. Plate’e bir göz atın.

Plate Restaurant WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu lovey restoran WordPress teması, müşterinizi aç ve rezervasyon yapmaya hazır hale getirmek için mükemmel olan büyük, cesur görüntüler kullanır. Ayrıca tema tamamen duyarlı olduğundan, eklediğiniz tüm bu güzel resimler her cihazda harika görünecek.

Uzun Mesajlar Yerine Videolar

WordPress'e Video Ekleme

Etkili bir görüntüden daha iyi olan tek şey bir videodur ve her yerdedir. Videolar, göstermek ürününüzün takdim etmek daha iyi olmak için açıklamak ya da blogunuzda ne söylemek istediğinizi söylemek için. Artı yeni bir dalga var vlogging birçok pazar yerine düşen temalar.

Moview Video WOrdPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Böyle bir tema, görüşünüzü, öğreticilerinizi ve daha fazlasını okuyucularınızla paylaşmanızı kolaylaştıran Moview. WordPress’in yerel kullanım işlevlerine ek olarak, bu tema derecelendirmeler, özel sayfa düzenleri, bbPress ve BuddyPress desteği ve daha fazlası için ek seçenekler ile birlikte gelir.

Açılış Sayfasının Yükselişi

Gördüğümüz bir başka eğilim de açılış sayfaları. Basit bir şekilde oluşturabildiğinizde neden bir sayfa labirenti ile devasa bir site oluşturmalısınız? harika bir sayfa almak daha yüksek dönüşümler? Herkes için mükemmel olmasa da, tek sayfalık siteler serbest çalışanlar, ajanslar ve elbette tekil ürünler veya hizmetler için özel olarak hazırlanmıştır.

Kesintisiz Kullanıcı Deneyimi için Yerel Kaydırma Ekleme

Tüm web siteniz yerel kaydırma eklemek gibi tek bir sayfaya sahip olmanın yanı sıra, okuyucular sonsuzluğa geçmek zorunda kalmadan çeşitli bölümlere kolayca gidebilirler. Neyse ki birçok tema yerel kaydırma desteği (ve diğer açılış sayfası-ish özellikleri) içerir, en iyilerinden biri Toplam.

Toplam Açılış Sayfaları

Bilgi ve İndirmeDemoyu Görüntüleyin

Ne tür bir açılış sayfası oluşturmak istediğiniz önemli değil, Toplam bu sayfayı işleyebilir. Tema, bir başlangıç ​​başlangıcı ve tam yerel kaydırma desteği almak için kullanabileceğiniz çeşitli tek (ve çoklu) sayfa demolarıyla birlikte gelmez, ancak kelimenin tam anlamıyla istediğiniz düzeni oluşturabileceğiniz çok sayıda sayfa oluşturucu öğesi ve tema özelleştirme seçeneği vardır . Bu esnek ve güçlü WordPress temasıyla ek bilgiler, düğmeler, animasyonlu içerik ve daha fazlasını ekleyin.

Geliştiriciler Olarak Tasarımcılar

Web tasarımı ve web geliştirme her zaman birbirine karışmıştır ve daha önce işletmeniz için yeni bir web sitesi oluşturmak için tüm bir millet ekibini işe alabilirken, tasarımcınızın ve geliştiricinizin bazılarında olması yeni bir norm haline gelmiştir. Bunun bir kısmı, web’de giderek daha fazla insanın olmasına izin veren ücretsiz bilgi zenginliğinden kaynaklanmaktadır. kendi kendini yetiştirmiş geliştiriciler ve başkalarının harika bulması için yaratıcı müşterek ilham gibi sitelerde Dribbble ve Behance.

Ancak web’deki tüm ücretsiz içeriklere ek olarak, premium sayfa oluşturucuların yükselişi geliştirme ve tasarımın sorunsuz bir şekilde bir araya gelmesini sağlamıştır. Daha önce WordPress kullandıysanız (ve sonuçta WPExplorer’da olduğunuzdan beri var olduğunuzu varsayalım), son aylarda muhtemelen birkaç sayfa oluşturucuyla karşılaştınız..

css-kahraman

CSS Hero, kullanıcıların herhangi bir temayı tam anlamıyla göstermesini, tıklamasını ve düzenlemesini sağlayan harika bir eklentidir. Bu, sınırlı CSS bilgisine sahip tasarımcılar için büyük bir kapı açar. CSS Hero ile temanızın görünümünde değişiklik yapmak için bir öğeyi tıklamanız, ardından renk seçici ile renkleri değiştirmek, bir açılır menüden yeni yazı tipleri seçmek, bir geçiş çubuğuyla boyutları düzenlemek ve daha fazlasını yapmak için düzenleyiciyi kullanmanız yeterlidir..

Görsel-besteci-page-oluşturucu

Kesinlikle daha önce duyduğunuz bir başka sayfa oluşturucu, popüler ve güçlü Görsel Besteci. Bununla, herhangi bir deneyim olmadan tasarım yapabilir ve geliştirebilirsiniz (her ne kadar bu eklenti konusunda deneyimli biriyseniz, hayatınızı bir helluva partisini daha kolay hale getireceğinden emin olsanız da). % 100 benzersiz bir web sitesi oluşturmak için birlikte verilen sayfa öğelerini ve stil seçeneklerini yükleyin ve kullanın.

Mansiyon Ödülü Silindi

Çok fazla trend var, hepsinden haberdar olmak gerçekten zor. Ancak, bu yıl web’de gezinirken aramak için birkaç tane daha var.

Hamburger ve Gizli Menüler

Nobel Portföy WordPress Teması

Basitleştirilmiş menüler artık yalnızca mobil cihazlar için değil. Birçok site, masaüstü bilgisayarlarda klasik hamburgerleri ve daha temiz, minimal bir estetiği tercih ediyor. Siteniz yalnızca birkaç sayfa içeriyorsa ve asıl odak asil tema (hem hamburger hem de gizli kenar çubuğu menüsü kullandı) gibi ana sayfada ise bu harika.

Fayans Yerine Kartlar

Sowe Dergisi WordPress Teması

Izgara ve duvar düzeni oldukça uzun bir süredir popülerdir, ancak öne çıkan yazı görüntülerinin bir duvarını üstte metinle birleştirdiğinizde tüm yeni “kartlar” tasarımına sahip olursunuz. Sowe tema demosunda yukarıda gördüğünüze benzer şekilde, bir kart düzeni, okuyucuların son içeriğinizin neyle ilgili olduğunu görmelerini kolaylaştırır.

Kalın Tipografi

Samimi WordPress Teması

Cesur görüntülerle aynı çizgide cesur tipografi kavramı vardır. Dev boyutlu yazı tiplerini kaçıramazsınız ve cesur metinler tüm okuyucularınızın aslında daha kolay olmasını sağlar, okumak senin gönderin. Harika bir örnek, Array’ın Candid temasıdır. Büyük, kalın metin temanın okunabilirliğini artırır ancak minimal tasarım sayesinde kitlenizi bunaltmaz.

İlginç Özellikler

Giderek daha fazla geliştirici, temalarını ve eklentilerini oluştururken biraz eğlenerek pazardaki diğer tüm öğelerde bulamayacağınız özellikler ekliyor. Bu, bir tür animasyon, eğlenceli düzen ve düşünceli gezintiden birini içerir.

Durum WordPress Teması

Durum birkaç benzersiz ve eğlenceli özelliklere sahiptir. Her şeyden önce süper bir serin var gökkuşağı menü vurgulu. Gösteriyi görmek için, imlecinizi kullanarak navigasyon menüsü öğelerinin üzerine gelin – tam gökkuşağı mükemmelliği. Başka bir temiz fikir rastgele yazı bağlantısı kırıntıları çubuğunda. Bu şekilde, okuyucular sitenizdeki yayınları rastgele kontrol edebilir ve onlara yeni içerikler okuyabilir ve eski yayınlarda daha fazla görüntüleme elde edebilirsiniz.

And Tons Daha fazlası

Dediğimiz gibi – dikkat çekici birçok trend var, kendi başımıza takip edemeyiz. Bize söyleyin – web’de hangi trendleri gördün? Hangi yeni tasarım öğelerinin sizce bir sonraki büyük şey olduğunu düşünüyorsunuz? Bilmemize izin ver!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map