WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentileri ve Biletleme Desteği

Çoğu müşteri, bir satın alma işlemi yaparken bazı yardımları sever. Ayrıntılı ürün açıklamasını, incelemelerini ve SSS’leri okuduktan sonra bile titizlikle ilgili şüpheleri olabilir. Mağazadan birisinin satın alma işleminizde size yardımcı olması iyi olmaz mıydı? Satın aldığınızdan emin oluncaya kadar geri dönmeye devam edebileceğiniz biri ?


İşte en iyi canlı sohbet eklentileri size bir bacak verebilir. Bu eklentiler, satış asistanı veya bir müşteri destek görevlisi işini yapmak için akıllıca devreye girer. Tüm müşteri sorgularını yanıtlayabilir ve 24 x 7 x 365 kullanılabilir. Mağazanız artık yüzü olmayan bir URL değil, hemen ziyaretçilerle sohbet edebilecek ve değerli müşterilere dönüştürebilecek bir satıcıya veya mağaza sahibine dönüştürülecek.

Telefon görüşmeleri ve e-postalar da işi yapabilir, ancak canlı bir sohbet sisteminin bazı avantajları vardır:

 • Geri bildirim ve iletişim sistemi olarak iki katına çıkar. Geri bildirim, pazarlama stratejinizi değiştirmenize yardımcı olabilir.
 • Ziyaretçiler anında ve gerçek zamanlı destek alıyor, cevap beklemek zorunda değiller.
 • Bir müşteriyi meşgul ve iletişim halinde tutmak, onları sadık müşterilere dönüştürecektir..
 • Terk edilmiş araba sayısını azaltabilir.
 • Sohbet kayıtları gelecekteki kampanyalar için hazır bir temel olarak kullanılabilir.
 • Bir forum veya sohbet destek sistemine dönüşebilir.
 • Biletler verilirse, izlenebilir olduğundan ve çözülene kadar gözden kaybolmayacağından yanıt daha kolaydır.
 • Ziyaretçiler web sitenizde daha uzun süre kalacağından SEO sıralamasını iyileştirebilir.
 • Çevrimdışı olduğunuzda, değerli olası satışlar oluşturmanıza yardımcı olan otomatik bir e-posta sistemine dönüşür.

Çok basit ve ücretsiz olanlardan kapsamlı premium eklentilere kadar birçok canlı sohbet eklentisi vardır. Burada iyi olanlardan birkaçını listeliyorum.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. WSChat – WordPress Canlı Sohbet

WSChat ELEX WordPress Canlı Sohbet Eklentisi

WSChat kullanarak sitenizi yapay zeka destekli verimli bir canlı sohbet ile yükseltin. Bu hafif eklenti, sitenize mobil kullanıma hazır ve tüm cihazlarda harika çalışan yararlı bir sohbet kutusu açılır penceresi ekler.

WSChat WordPress Canlı Sohbet site ziyaretçilerinin sorularını yanıtlamak için özelliklerle doludur ve başlamak kolaydır. Yükledikten sonra, gerekli bilgilerle kendi sohbet öncesi formunuzu tasarlayın ve yerleşik renk seçeneklerini kullanarak sohbet kutusu widget’ınızı şekillendirin. Ayrıca sınırsız sayıda temsilci ekleyebilir, ayrıca bir ziyaretçi sohbet başlattığında bilgilendirilmeleri için aracı uyarılarını etkinleştirebilirsiniz..

WSChat Canlı Sohbet Örneği

Ayrıca, çevrimiçi / çevrimdışı durumunu görüntüleme seçenekleri, yanıtları tanımlamak ve otomatikleştirmek için Google Diyalog akışı desteği ve ekler, ekran kaydı (müşterilerin sorunları daha iyi açıklayabilmesi için) için gelişmiş sohbet araçları, e-posta ve sohbet derecelendirmelerine sohbet geçmişi gönderme. Ayrıca WSChat ile tüm verileriniz kendi sunucunuzda depolanır ve sohbet (ve veri) gizliliğini artırır.

Derecelendirmeler, kalite puanları ve temsilci başına bilet sayısı ile birlikte müşteri desteği performansını görüntülemek için raporlama özelliğini kullanın. Bu şekilde, ziyaretçilerinizin ihtiyaç duydukları yardımı alıp almadığını bir bakışta görebilirsiniz. Ve eklenti aynı zamanda popüler WSDesk eklentisi, böylece müşteri destek sorularını sorunsuz bir şekilde yardım masanıza yönlendirebilirsiniz. Her şeyi müthiş destek çözümü haline getirme!

2. Destek Kurulu

Destek Panosu - Sohbet WordPress Eklentisi

Destek Panosu, WordPress sitenize canlı sohbet eklemenin harika bir yoludur. Dialogflow aracılığıyla Slack ve AI güdümlü chatbotlarla entegre edilmiş insan temsilcileri için seçeneklerle oluşturulan bu sohbet eklentisi, ziyaretçilerin sorularını yönetmenize yardımcı olacak özelliklerle doludur. İle Destek Kurulu WordPress Sohbeti kesinlikle site ziyaretçileriniz için daha iyi bir deneyim sağlayabileceksiniz – sadece eklentiyi yükleyin ve birkaç dakika içinde siz ve destek temsilcileriniz (veya botlarınız) işe yarayabilir!

Destek Panosu - Sohbet WordPress Eklentisi

Belirtildiği gibi, Destek Panosu Slack ve Dialogflow ile entegre edildi ve temsilcilerinizin veya botlarınızın yanıtlarında kullanabileceği birçok zengin mesaj türü sunuyor. Bunlar arasında düğmeler, açılır listeler, metin girişlerinin listesi, e-posta gönderme formu, kayıt formu, zaman çizelgesi, makaleler, statik metin listesi (başlıklı veya başlıksız), tablolar ve aracıyı derecelendirmek için bir form bulunur. Veya kendi özel (statik) zengin mesajlarınızı oluşturabilirsiniz. Sohbet kutunuzu gizlemek, çalışma saatinizi devre dışı bırakmak ve / veya bir ziyaretçi tanımladığınız saatlerin dışında bir ileti yazdığında bir zaman çizelgesi görüntülemek için çalışma saatleri bile ayarlayabilirsiniz. Tüm sohbetlere Yönetici Alanından kolayca erişilebilir. Buradan WordPress kontrol panelinizden mesajları yönetebilir, yanıtları kaydedebilir, kullanıcıları yönetebilir / düzenleyebilir ve ziyaretçi bilgilerini görebilirsiniz.

Diğer harika özellikler arasında bildirimler (e-posta, masaüstü ve flash) seçenekleri, bilgi tabanı makaleleri, kullanıcılarınız ve yapılandırılmış verileriniz için otomatik senkronizasyon bulunur. Support Board da RTL’yi destekler, 19 farklı dil sunar ve yeni bir dil eklemek istiyorsanız çeviriye hazırdır. Bütün bunlar sadece 59 $!

3. Acobot Web Assistant Ücretsiz AI Chatbot

Acobot Web Assistant Ücretsiz AI Chatbot Eklentisi

Acobot, müşteri hizmetleri ekibiniz olmasa bile site ziyaretçilerinize anında yardım sağlayan WordPress için bir chatbot eklentisidir. Eklentiyi yükleyin ve ayarları yapılandırın. İşte bu kadar kolay. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce avatar, tarzlı sohbet widget’ları (sadece siteniz için doğru olanı seçin) ve özelleştirilebilir renkler ile Acobot harika bir chatbot seçeneğidir.

Acobot Web Assistant Ücretsiz AI Chatbot Eklentisi

Ama Acobot’u gerçekten özel yapan şey, ai tarafından destekleniyor olması. Bu, yanıtlarda programlamak zorunda olmadığınız anlamına gelir – Acobot web sitenizi inceler ve kendisine yardımcı olması için bilmesi gereken her şeyi öğretir. Ayrıca Acobot’un sitenizde ne zaman değişiklik yaptığınızı bilecek kadar akıllı olması, sitenin yanıtlarını buna göre güncelleyecektir.

Acobot’un yapabileceği tek şey bu değil – bu sohbet botu olası satış yaratmada da yardımcı oluyor. Bir kullanıcı Acobot ile etkileşime girdikten sonra sizin için iletişim bilgilerini isteyebilir. Doğrudan veya kibar bir şekilde seçim yapabilirsiniz, ancak her iki durumda da Acobot bilgi isteme için bir neden sunacaktır (örneğin, karmaşık bir talebi takip eden bir “insan meslektaşının” takibi için). Web sitenize bağlı olarak Acobot ayrıca bir konuktan şirketinizi sosyal medyada beğenmesini veya takip etmesini, bir eylem çağrısı (demo gibi) sunmasını, bir misafir için bir form bulup otomatik olarak doldurmasını, ücretsiz deneme sürümü ve daha fazlasını isteyebilir. Ayrıca yerleşik çıkış amacı algılama özelliği, Acobot’un bir ipucunu kaybetmemeniz için elinden gelenin en iyisini yapacağı anlamına gelir.

Acobot ücretsizdir, ancak yalnızca küçük web siteleri (25 sayfa veya daha az) ve 250 kullanıcıya kadar. Şirketler veya daha büyük siteler için yeni sürüme geçirilmiş Acobot Chatbot planı olmalı. Sadece 29 $ / ay’dan başlayarak, Acobot olası satışları ve dönüşümleri artırmanıza yardımcı olacağından eminiz.

4. MobileMonkey tarafından WP-Chatbot

MobileMonkey tarafından WP-Chatbot

Facebook Messenger’ı seviyor musun? İle WP-Chatbot sitenize kolayca bir Facebook Messenger sohbet widget’ı ekleyebilirsiniz. Sevin ya da nefret edin – 1,3 milyardan fazla kişi Facebook Messenger kullanıyor

Peki neden WP-Chatbot? Basitçe söylemek gerekirse, WordPress sitenize 7/24 canlı sohbet eklemenin harika (ve kolay) bir yoludur. WP-Chatbot, Facebook İşletme sayfanızla sorunsuz bir şekilde bütünleşir, böylece aşağıdakileri oluşturabilir ve kitlenizle hemen bağlantı kurmaya başlayabilirsiniz. Ve en iyisi – Facebook Messenger’a dayandığı için, istediğiniz zaman bir müşteriyle sohbet edebilirsiniz. Yeni bilgiler veya tekliflerle onlarla iletişim kurmak için telefon numaralarını veya e-postaları toplamanıza gerek yoktur (ancak isterseniz – bu, premium planla ayarlayabileceğiniz bir şeydir).

MobileMonkey Widget tarafından WP-Chatbot

WP-Chatbot ayrıca özel bir tema rengi ve karşılama selamı için kolay seçenekler sunar. Ayrıca sohbet dilini ayarlayabilir ve widget’ı özel gönderi türüne göre gizleyebilirsiniz. Daha fazla istemek? Bir MobileMonkey premium planı özel marka bilinci oluşturma, canlı sohbet ve başlangıç ​​çağrıları, yardımcı bir sohbet botu, damla planlaması, gelişmiş sohbet analizi, yerleşik reklamcılık ve daha fazlasını eklemek için.

5. Zendesk Canlı Sohbet

Zendesk Live Chat Ücretsiz WordPress Eklentisi

Zendesk Live Chat, müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak etkileşime giren ve satın almalarında onlara yardımcı olan popüler bir eklentidir. Zendesk ile bir hesap oluşturmanız ve bu hesabı eklentiye bağlamanız gerekir. Bu yapıldıktan sonra, ekranınızın sağ alt köşesinde bir mesaj kutusu açılır. Ziyaretçiler hemen sizinle konuşmaya başlayabilir ve çevrimiçi değilseniz bir e-posta gönderilebilir. Tüm önemli tarayıcılarla iyi çalışır ve sitenize canlı sohbeti entegre etmenin kolay bir yoludur.

Zendesk Live Chat Ücretsiz WordPress Eklentisi

Widget basittir ve markanızla senkronize olacak şekilde özelleştirilebilir. Cep telefonları için optimize edilmiştir ve 40 dilde mevcuttur. Ücretsiz sürüm aynı anda yalnızca bir eşzamanlı sohbete izin verir ve 14 günlük sohbet geçmişi korunur.

Proaktif sohbet, önceden tanımlanmış yanıtlar vermenizi sağlar. Tetikleyiciler ayarlanabilir, böylece her ziyaretçiye otomatik olarak ulaşılır. Gösterge tablosundan, bir ziyaretçinin yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüzde tüm trafiği izleyebilir ve sohbet başlatabilirsiniz. Gösterge tablosunda birkaç şey yapabilirsiniz – ayarları yapın, güncellemeleri efektleyin, kısayolları ayarlayın veya bazı ziyaretçileri yasaklayın.

6. WordPress Canlı Sohbet Tamamlandı

WordPress Canlı Sohbet Komple Premium WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WordPress Live Chat Plugin, hızlı bir sohbet kutusu eklemek için yükleyebileceğiniz açık kaynaklı bir premium eklentidir. Kendi operatörlerinizi oluşturabilir, sohbet kutusunu özelleştirebilir ve sohbet günlüklerini koruyabilirsiniz. İsterseniz, bir kullanıcıya birden fazla aracı yanıt verebilir.

WordPress Canlı Sohbet Eklentisi

Operatörler çevrimdışı olduğunda, ziyaretçiler bir iletişim formu doldurabilir. E-posta bildirimleri, tüm aracılar çevrimdışı olduğunda alınır. Eklentiyi istediğiniz sayıda web sitesinde kullanmak ister misiniz? Live Chat Unlimited ile gitmeniz gerekecek.

7. WP Canlı Sohbet Desteği

WP Live Chat Destek Ücretsiz WordPress Eklentisi

Birden fazla sohbeti müşterilerinizle aynı anda devam ettirebilmek için WP Canlı Sohbet Desteği’ni deneyin. Hem kullanıcı hem de ziyaretçi arayüzü kullanmayı kolay bulacaktır. Bu kutudaki tüm alanlar düzenlenebilir ve kutunun kendisi ekranın her tarafına sürüklenebilir ve istediğiniz yere yerleştirilebilir. Canlı sohbet kapatıldığında, çevrimdışı mesajlar saklanabilir.

WP Canlı Sohbet Desteği Ücretsiz WordPress Eklentisi Ayarları

Önceden tanımlanmış 6 sohbet kutusu teması arasından seçim yapabilir ve sohbet deneyimini web sitenizin görünümüne ve hissine uyacak şekilde tamamen özelleştirebilirsiniz. Sohbet kutusunda hiçbir reklam veya Powered By bağlantısı yok. Hızlı bir yanıt kutusu eklenebilir. Sohbet başlatma sırasındaki ad ve e-posta gereksinimi devre dışı bırakılırsa ziyaretçiler anonim kalabilir. Veya erişimi yalnızca kayıtlı kullanıcılarla sınırlayabilirsiniz. Animasyonlar sohbet penceresine uygulanabilir ve sohbet kayıtları tutulabilir. Sorun yaratan bir IP adresi bulduysanız, bu adresi yasaklayabilirsiniz.

Ekranda görüntülenmesi için canlı bir sohbet kutusu oluşturulabilir. Yeni bir sohbet başladığında sesli uyarı etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Eklenti, tüm önbellek eklentileri ve çeviri eklentileri ile uyumludur.

Bu eklentiyle birlikte gelen, işlevsellik eklemek isteyip istemediğinizi seçebileceğiniz birçok ücretli uzantı vardır – Sohbet Uzantısını Başlat, Birden Çok Aracı Uzantısı, Mobil ve Masaüstü Uygulaması, Bulut Sunucu Uzantısı, Sohbet Şifreleme Uzantısı – ve bunları gerektiği gibi ekleyebilirsiniz.

8. Müthiş Destek

Müthiş Destek Ücretsiz WordPress Eklentisi

Müthiş Destek, sağlam bir WordPress tabanlı yardım masasıdır. Hem ücretsiz hem de premium olan tüm WordPress temalarıyla tamamen uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Eklenti yüklendiğinde ve etkinleştirildiğinde tüm özellikler açılır, böylece Yardım Masası’nı açabilir ve müşteri desteğini hemen kurabilirsiniz.

Müthiş Destek Ücretsiz WordPress Eklentisi Ayarları

Ziyaretçiler, şikayetleri için ön uçta bilet açabilir ve bu, müşteri hizmetleri ekibi tarafından arka uçtan takip edilebilir. Eski biletler etiketlerle tanımlanabilir. Müşterilerden bilet açmadan önce Şartlar ve Koşulları kabul etmeleri istenebilir.

E-postalar, hemen harekete geçebilmeleri için derhal doğru kişilere gönderilir. Müşteri ve ekip kişiniz arasındaki sohbet gizli kalacaktır. Sohbet kutusuna alanlar ekleyebilir ve istediğiniz kadar ürünü destekleyebilirsiniz.

Sohbet tesisinize uzantılar eklemek istiyorsanız, Awesome Support WooCommerce entegrasyonu, hazır yanıtlar, e-posta boruları (e-posta ile yanıtlama) ve daha fazlası için uzantılar sunar. Bu uzantılar hem ücretsiz hem de premium. Hem büyük ticari kuruluşlar hem de küçük işletmeler avantaj sağlamak için bu eklentiyi kullanabilir.

9. WP Destek Plus Duyarlı Bilet Sistemi

WP Support Plus Duyarlı Bilet Sistemi

WP Support Plus Duyarlı Bilet Sistemi, bir şirket, emlak veya hizmet masası sistemi, randevu işe alım sistemi, teknik destek sistemi ve diğer benzer destek alanları için iyi çalışır. Büyük organizasyonların bilet yönetimini etkin bir şekilde yapabilir.

WP Support Plus Ayarları

Bir bilet açmak ön uçta, yönetici aracılığıyla veya hatta bir kullanıcı adına yapılabilir. Bilet gönderimini ön uçta belirli bir kullanıcı türüyle sınırlandırabilirsiniz ve bu WooCommerce destekli siteler için yararlı olacaktır. Biletler kategorize edilebilir, önceliklendirilebilir, bir statü atanabilir ve hatta silinebilir. Konuklar Facebook üzerinden bile bilet gönderebilir. Google CAPTCHA yok, konuk formları için reCAPTCHA etkinleştirilebilir.

Her bir bilet için hem yöneticiye hem de bilet alan ziyaretçiye bir e-posta onayı gönderilir. Ana bilgisayar uyumluluğuna bağlı olarak e-posta boruları bir seçenektir. Skype özellikleri dahil edilmiştir ve Skype üzerinden de arayabilir veya sohbet edebilirsiniz. Dosyalar biletlere, yanıtlara ve postalara eklenebilir.

Biletler acentelere (ekip üyeleri) atanabilir ve temsilci bilge istatistikleri korunabilir, böylece ekip üyelerinizin nasıl performans gösterdiğini bilirsiniz. Biletleme yönetimi için herhangi bir temsilciye bir Denetim rolü de atanabilir.

Duyarlı destek düğmesi herhangi bir yere eklenebilir ve özel alanlar da eklenebilir. AJAX tabanlı filtreler kullanılır, böylece biletler arasında geçiş yapmak ve tepki süresi hızlıdır. SSS ve hazır yanıt işlevleri, yükseltilen bilet sayısını veya özel yanıt gerektiren bilet sayısını azaltmaya yardımcı olabilir.

Çok kullanıcılı bilet teslimi, biletlerde durum kontrolü, duyarlı düzen, aracı kategorisi ve dosya ekleri bu eklentiye avantaj sağlar. Eklenti ücretsiz olsa da, bazı özellikler yalnızca premium sürümde mevcuttur. Tüm özellikleri gerçekten tam olarak kullanabilmek için premium eklentiye yükseltmeniz gerekeceğini göreceksiniz..

10. WP Flat Görsel Sohbet

WP Flat Görsel Sohbet Premium WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Yükleyebileceğiniz ve hemen kullanmaya başlayabileceğiniz düz bir malzeme tasarımına sahip basit bir sohbet eklentisi istiyorsanız, WP Flat Visual Chat harika bir seçenektir. Bu sevimli eklenti, renk özelleştirme seçenekleri ve WordPress kurulumunuzla sorunsuz bir şekilde entegrasyon sağlayan kullanımı kolay bir arayüzle birlikte gelir.

WP Flat Görsel Sohbet WordPress Eklentisi

Bu basit eklenti, sitenizin ziyaretçilerine gerçek zamanlı, canlı ajax sohbet desteği sağlamanıza olanak tanır. Operatörler bir okuyucunun hangi sayfada olduğunu görüntüleyebilir ve sohbet teklifi yardımı başlatabilir. WP Flat Visual Chat ayrıca hazır yanıtlar, mesaj sesli bildirimleri, sohbet günlüğü, müşteri IP kimliği ve sohbeti başka bir operatöre aktarma seçeneklerini de destekler.

11. Tidio Canlı Sohbet

Tidio Live Chat Ücretsiz WordPress Eklentisi

Tidio Live Chat, WordPress için tasarlanmıştır ve gerçek hızlı bir şekilde entegre olur. 7 gün boyunca ücretsizdir ve kullanmak için giriş yapmanız veya kayıt olmanız gerekmez. 7 günlük süreden sonra pro sürümüne geçmeyi veya ücretsiz sürüme geçmeyi seçebilirsiniz. 4.9 yıldız derecelendirmesi ile web sitenize canlı sohbet eklemek için kullanabileceğiniz popüler bir eklentidir.

Tidio Canlı Sohbet

Kolayca kurulabilir, ziyaretçilerinizi takip edebilir ve web sitenize göz atan herkesle iletişime geçebilirsiniz. Sohbet kutusu kurulum sırasında hemen görünür ve şu anda web sitenizde olan ziyaretçilerin bir listesini görürsünüz. Seçtiğiniz herkese ulaşabilirsiniz.

Üç tasarıma sahiptir ve görüntülenmesini istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Ziyaretçiler çevrimdışıysanız sizinle e-posta ile iletişim kurabilir. Başlıca e-posta servis sağlayıcıları bu eklenti ile entegre edilmiştir.

Entegre bir widget 140 dili de destekler, böylece müşterilerinizle birçok dilde sohbet edebilirsiniz.

12. Uber Sohbet – Ultimate Canlı Sohbet

Uber Sohbet - Ultimate Canlı Sohbet WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Çok sayıda seçeneğe sahip bir sohbet eklentisi arıyorsanız, Uber Chat’ten başka bir yere bakmayın. “Nihai canlı sohbet WordPress eklentisi” olarak pazarlandı, kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor.

Uber Chat WordPress Eklentisi

WordPress ve Windows istemci desteği, sorgu formu geri dönüşü, çoklu operatör desteği, sesli bildirim ayarları ve özelleştirmeleri, tam tartışma ve gönderme geçmişi, tüm sitenizdeki sohbet durumu sürekliliği, önceden yüklenmiş renk düzenleri ve daha fazlasını içeren özelliklerle dolu.

Uber Chat ayrıca destek yanıt sürenizi, çok dilli arayüzünüzü ve WPML uyumluluğunuzu hızlandırmak için hazır yanıtları destekler ve Uber Chat’i herhangi bir WordPress çoklu sitesine yükleyebilirsiniz (ağınızdaki her sitenin tek başına bir web sitesi ve sohbet arayüzü olarak çalışacağını unutmayın) . Tek sistem gereksinimi, eklentiyi aynı anda başlamayı planladığınız ileti dizisi sayısı için yeterli güce sahip bir sunucuda çalıştırmanızdır (örneğin, siteniz 1 $ / ay barındırma durumundaysa 1000 istemciyi destekleyemezsiniz ).

13. Saf Sohbet – Ücretsiz Sohbet

Pure Chat - Ücretsiz Sohbet WordPress Eklentisi

Küçük bir işletmeniz varsa, Pure Chat ilginizi çekmelidir. Bu yazılım küçük işletmeler düşünülerek tasarlanmıştır. Çok basittir ve sohbet pencerenizdeki sekmeleri düzenleyerek aynı anda birden fazla müşteriyle sohbet edebilirsiniz. Diğer ekip üyeleriyle sohbet edebilir ve bir müşteri ile görüşmeye birden fazla ekip üyesi katılabilir.

Saf Sohbet

Sohbet kutusu, rengi veya metni değiştirmek veya markanıza uygun animasyon veya resimler eklemek için özelleştirilebilir. Bir ziyaretçi sayfanıza geldikten birkaç saniye sonra sohbet kutunuzu ayarlayın. Ayrıntılar panelinden, ziyaretçi hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve onunla daha anlamlı bir konuşma yapabilirsiniz. Hazır yanıtlar tediumu rutin yanıtlardan çıkarabilir.

Ziyaretçiler widget’lara departman atayarak doğru departmana yönlendirilebilir. Ziyaretçileri kategorilere ayırın ve farklı erişim düzeylerine izin verin. Bu, ekibinizi yönetmenize yardımcı olacaktır. Her ekip üyesinin performansı ve derecelendirmesi izlenebilir, böylece en iyi performans gösteren ekip üyelerini tanıyabilirsiniz.

iOS, Android ve Kindle uygulamaları mevcuttur, yani masanızla sınırlı kalmadan sohbet edebilirsiniz. Zapier kullanarak Pure Chat’i 500’den fazla uygulama ile bağlayın ve genişletilmiş işlevleri hemen kullanın. Bir web siteniz olmasa bile, Pure Chat’in barındırılan sayfalarında bağımsız bir sohbet kutunuz olabilir.

Pure Chat hem ücretsiz hem de ücretli bir yazılımdır. Tamamen ücretsiz bir paket için, aylık sohbet sayısı 15 ile sınırlıdır ve bundan sonra Başlangıç, İş veya Büyüme Planına geçmeniz gerekecektir. Markasız Sohbet kutuları için, her yıl ödenen, aylık 99 $ ‘lık Büyüme Planını seçmeniz gerekecek..

14. Formilla Gerçek Zamanlı Canlı Sohbet

Formilla Gerçek Zamanlı Canlı Sohbet Ücretsiz WordPress Eklentisi

Formilla Canlı Sohbet, ziyaretçilerin gerçek zamanlı olarak izlenmesini sağlar ve size ücretli ve birçok paket halinde ücretsiz olarak gelir. Ücretsiz sürümle, bir web sitesine sohbet yükleyebilir, her seferinde bir sohbet gerçekleştirebilir ve her ay 30 sohbet / e-posta almaya hak kazanabilirsiniz. Bunu, ziyaretçinin web sitenize gelmesinden birkaç saniye sonra bir sohbet başlatmanız için de ayarlayabilirsiniz. Ziyaretçileri bir sohbete davet eden mesajlar özelleştirilebilir.

Formilla

Otomatik yanıtlayıcı, çevrimdışıyken kişi bilgilerinizi girebilir ve toplayabilir. Klavyeye dokunursanız, ziyaretçiniz yanıtınızın yolda olduğunu bilecektir. Masaüstü veya sesli uyarılar, gelen bir sohbet için ayarlanabilir. Bir Yardım Masası veya Gelen Kutusu, sohbetleri filtrelemenize, öncelik vermenize ve kullanıcıları kısıtlamanıza veya yasaklamanıza yardımcı olur. Biletler sohbetlere atanabilir ve önceliklendirilebilir.

Ajan meşgulse, sohbet sıraya alınır ve kullanıcı sıradaki konumlarını her zaman bilir. Sohbet transkriptleri korunacaktır. E-postalar özelleştirilebilir ve e-posta verileri dışa aktarılabilir. Gösterge panosu, sohbet etkinliğine genel bir bakış sunacak ve toplanan verilerden raporlar oluşturulabilir. Sohbet süreleri programlanabilir ve çalışma saatleri düzeltilebilir.

Paketler aylık 11,99 $ ila aylık 16,99 $ arasında değişmektedir. Bu paketlerle, aracı, web sitesi ve sohbet sayısını artırabilirsiniz. Mobil cihazlardan sohbet edebilir, yeni sürüme geçme hakkına sahip olabilir, ziyaretçileri gerçek zamanlı olarak izleyebilir, sohbet kutusunu özelleştirebilir, Dikkat Kapıcı’yı kullanabilir, marka bilinci kaldırıp telefon desteğine hak kazanabilirsiniz.

15. Flyzoo Sohbeti

Flyzoo Chat Ücretsiz WordPress Eklentisi

Flyzoo tarafından sohbet etmek gerçekten iş için tasarlanmamıştır, bir topluluğun sohbet kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Doğada daha sosyal olmak, üyelik ve sosyal ağ eklentilerinin çoğuyla iyi entegre edilmiştir. Web seminerleri, arkadaşlık siteleri, çevrimiçi tüccarlar veya oyuncular, etkinlikler, yerel dernekler ve benzeri kıyafetler bu eklentiden faydalanabilir..

flyzoo

Kullanıcılar bulabilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilir, grup sohbetlerine katılabilir ve. Kullanıcı profilleri sohbetle otomatik olarak senkronize edilir ve avatarlar Gravatar, WP Kullanıcı Avatarı, Ultimate Member ve Buddy Press gibi diğer eklentilerden alınabilir. Kullanıcılar 20’den fazla dilde sohbet edebilir ve birden fazla özel sohbet mümkündür.

Sohbetler bir bulutta barındırılır, bu nedenle sunucu kaynaklarınızda herhangi bir çizim yoktur. Sohbetler, kötü dili hariç tutmak, bazı ziyaretçileri yasaklamak, IP’leri engellemek veya sohbetin uzunluğunu veya sohbet mesajı gönderme oranını kısıtlamak için özelleştirilmiş filtrelerle denetlenebilir. Açılır sohbet pencereleri ayrı tarayıcı pencerelerinde sohbet etmeyi etkinleştirir. SSL / HTTPS tabanlı web siteleri için sohbet şifrelenebilir. Sohbet geçmişi korunur ve önceki ileti dizilerine erişilebilir. Alt alan adlarına izin verilir ve aynı sohbete birçok site bağlanabilir.

Chat by Flyzoo’yu 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz ve istek üzerine 14 gün daha uzatılacaktır. Pro sürümü ile ziyaretçilerin gerçek zamanlı izlenmesi, dosya paylaşımı, grup sohbetlerini sayfalara gömmek ve rollere dayalı erişimi kısıtlamak mümkündür. Erişimi kısıtlamanın son özelliği, farklı abonelik tabanlı servis seviyeleri için özellikle uygundur.

16. Casengo Canlı Sohbet Widget’ı

Casengo Canlı Sohbet Widget Ücretsiz WordPress Eklentisi

Casengo Canlı Sohbet Desteği, iyi tasarlanmış, kullanımı kolay, zengin özelliklere sahip canlı sohbet desteği eklentisidir. Casengo ile bir hesap açmanız gerekiyor ve sohbet pencerenizi birkaç dakika içinde web sitenizde kurabilirsiniz. Ziyaretçilere canlı sohbet veya e-posta yoluyla yanıt verebilirsiniz. Sohbet kutuları özelleştirilebilir.

Eklenti, WhatsApp’tan gelen tüm sohbet mesajlarını, canlı sohbeti veya e-postayı tek bir gelen kutusuna aktarır, böylece tek bir mesajın izini asla kaybetmezsiniz. Tüm ekip sohbet trafiğine açık bir genel bakışa sahiptir ve koordinasyon sağlanır. Müşterilerle tüm sohbet geçmişi korunur, böylece ekip üyeleriniz daha iyi yanıt verebilir.

Ekip üyeleri müşterileri yanıtlamak için arayabilecekleri bir bilgi tabanı kullanışlıdır.Takım üyeleri de sorguyu sohbet gruplarının dışındaki herkese yönlendirebilir veya gruptaki diğer kişilerin yardımını arayabilir.

Eklenti el cihazlarında iyi çalışabileceğinden, her zaman herhangi bir müşteri sorgusunun üstünde olabilirsiniz. Facebook ve Twitter entegrasyonu ile hareket halindeyken sohbet etmek mümkün. Birden çok posta kutusu ve birden çok marka aynı web sitesinden yönetilebilir.

Ücretsiz hesapla kullanıcı, sohbet ve sohbet sayısı sınırlıdır. 2 ücretli plan vardır – Premium ve Enterprise, yalnızca Enterprise Plan’da bulunan özelliklerin tümü (ve özel hazırlanmış Elite planlarında bulunan özel özellikler).

17. Collect.chat Sohbet Sohbet

Sohbet Sohbet

Collect.chat dünyanın en basit chatbot kurucusudur. Sürükle ve bırak şablonlarını kullanarak WordPress siteniz için birkaç dakika içinde sohbet botları oluşturabilirsiniz. Artık bu otomatik sohbet botlarıyla ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürebilir, e-posta listeleri oluşturabilir ve randevuları planlayabilirsiniz. 24 × 7 çalışırlar ve web sitenizin ziyaretçilerine keyifli bir deneyim sunarak sorunsuz bir şekilde veri toplarlar.

Web sitesinde müşteri katılımını artırmak, her işletmenin başarısının anahtarıdır. Geleneksel olarak, web siteleri bu amaçla statik formlara dayanıyordu. Ama büyük bir üzgün olduklarını kanıtladılar.

Bu yüzden kesintisiz bir müşteri deneyimi yaratmak çevrimiçi alışveriş için hayati önem taşır. Bir markanın gerçek dünyadaki başarısının arkasındaki ana sebep, müşterileri üzerinde bıraktıkları duygusal bağlılıktır. Aynı kişiyi çevrimiçi dünyada kopyalamanın en iyi yolu etkileşimli sohbetlerdir. Gerçek bir perakende mağazasında olduğu gibi müşterilerinizle konuşun.

Collect.chat’in sohbet botları üç şekilde olabilir:

 • Başlatıcı Formu – Sohbet botu alttaki web sitesinde görünecektir
 • Katıştırılabilir Form – Sohbet botu web sitesinin herhangi bir yerine gömülebilir. Böylece web sitesinin herhangi bir bölümü konuşulabilir.
 • Paylaşılabilir Form – Sohbet botu URL yoluyla paylaşılabilir. Bu anketler yapmak için kullanılabilir.

Collect.chat tam da bunu yapmanızı sağlar. Ve en iyi yanı, konuşmaların tamamen otomatik olmasıdır. Yapmanız gereken tek şey, müşteriyle yapmak istediğiniz sohbeti kodlamak ve bunları sitenize dağıtmaktır. Müşteri geri bildirimleri, incelemeler, potansiyel müşterilerin iletişim bilgileri ve çok daha fazlasını almak için bunları kullanın. En önemlisi, çevrimiçi müşterilerinizle duygusal bir bağlantı kurma şansına sahip olursunuz.

Sonuç olarak …

Canlı Sohbet, müşteri hizmetlerini birkaç çentikle artırmak için kullanışlı bir araçtır. Burada tartışılan eklentiler herhangi bir kuruluşun ihtiyacına oldukça iyi uyacaktır. Tüm eklentiler popülerdir ve WordPress deposunda yüksek puan almıştır, bu yüzden gerçekten bir sohbete devam etmeli ve işinizi nasıl etkilediğini görmelisiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map