WordPress Blogunuz İçin Ücretsiz ve Şenlikli Kaynaklar

Pazar günü eğlence günü (bazılarınız için Hanuka’nın ilk gecesi gibi) ve sizin için bazı harika ikramlarımız var! WordPress tatil tezahüratını kutlamak için, web sitenizi daha şenlikli hale getirmek için kullanabileceğiniz favori ÜCRETSİZ tatil kaynaklarımızdan bazılarını paylaşmak istedik. Aşağıdaki özgürlere göz atın ve okuyucularınızı ve takipçilerinizi tatil ruhuna sokmak için birkaç tane alın!


Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

Bırak kar, Bırak kar, Bırak kar!

Hiçbir şey “tatil sezonu” WordPress blogunuzda kar yağışı gibi demiyor! Sitenize kar eklemenin birçok yolu var, ancak işleri basit tutmayı seviyorum, bu yüzden eklentilerle sitenize kar eklemenin en kolay yolları (elbette)!

Jetpack Tatil Kar

tatil-amigo-beleşe

Evet, mega eklenti Jetpack aslında zaten karda yerleşik. Jetpack zaten yüklüyse WordPress kurulumunuza giriş yapın, Ayarlar> Genel’e tıklayın ve “4 Ocak’a kadar blogumda yağan karı göster” kutusunu işaretleyin. Bu kadar! Ve makul bir süre sonra kendini kaldırmanın ek bonusu var.

jetpack-tatil-kar

Jetpack Holiday Snow’u ücretsiz Snow Opt-in eklentisiyle de istifleyebilirsiniz. Bu küçük eklenti, kullanıcıların tatil karı için “kaydolmak” için tıklamaları gereken küçük bir kar tanesi simgesi ekler (çünkü dürüst olalım, bazı insanlar sırıtıyor ve blogunuzun her sayfasında kar görmek istemiyorlar).

JetPack’i Edinin

WP Süper Kar

WP Super Snow Ücretsiz WordPress Eklentisi

Gönderilerinizden aşağı kaymak için özel kar mı istiyorsunuz? Ücretsiz WP Super Snow WordPress eklentisini deneyin. Bu eklentiyi diğerlerinden daha iyi yapan nedir? Tüm harika seçenekler! Kar kabınız için özel değişkenler ayarlamak için birlikte verilen Sanal Kar Üfleyiciyi kullanabilirsiniz (tüm gövdeyi veya yalnızca başlığınızı veya başka bir sayfa öğesini hedefleyebilirsiniz), z-endeksi (z-endeksi kar taneleri için kullanılabilir herhangi bir sayfa öğesinin önüne veya arkasına düşme – en yüksek z-endeksi üstte gösterilir) ve hatta görüntüler (yup – kar taneleri için herhangi bir görüntü ekleyebilirsiniz). Öngörme / Durum bölümü ile hangi sayfaların karınızı göstereceğini ve mobil cihazlarda gösterilmesini istiyorsanız belirleyebilirsiniz.

WP Super Snow edinin

3… 2… 1… Tatil!

Heyecanınızı kontrol altında tutmanın bir yolu, büyük güne kadar kalan günleri takip etmektir! Ve bu el ücretsiz eklentileri tatiller, kutlamalar veya başka bir şey için geri sayım izleyicileri eklemenin kolay yoludur. Bir bak!

POWr Tatil Geri Sayımı

Tatil Geri Sayım Ücretsiz WordPress Eklentisi

Sitenizde özelleştirilmiş geri sayım sayacı oluşturmak için POWr Tatil Geri Sayımını kullanın. Bu eklenti hakkında en iyi bölüm? Çeviriler için yerleşik destek ile birlikte gelir! Ayrıca geri sayım arka planlar, renkler ve yazı tipleri için ek seçeneklerle birlikte gelir.

POWr Tatil Geri Sayımını Edinin

Noel Geri Sayım Widget’ı

Santa Countdown Ücretsiz WordPress Eklentisi

Noel Geri Sayım Widget sitenize bir Noel Baba geri sayım widget ekler sevimli küçük bir eklentidir. Tek yapmanız gereken bir widget alanına eklemek. Sayaç Noel’den sonra otomatik olarak sıfırlanacak ve her yıl geri saymaya başlayacaktır..

Noel Geri Sayım Widget’ı Alın

Sevgiyi Paylaş

Okuyucularınıza bir kartla ne kadar değer verdiğinizi bildirin! Aşağıdaki ücretsiz eklentiler, okuyucularınız için açılır mesajlar eklemenizi kolaylaştırır. Renkler, metinler ve hatta görüntüler ekleyin!

DW PopUp Kartı

dw-açılır-kart

DW PopUp eklentisi, okuyucularınız için özel bir kart eklemeyi kolaylaştırır. Sadece eklentiyi etkinleştirin, kart metninizi ekleyin ve ayarlarınızı seçin. Bu eklenti, kar efekti, yazı tipi boyutu, renkler ve daha fazlası için seçenekler içerir. Teşekkür etmenin veya tatil indirimini paylaşmanın eğlenceli ve kolay bir yoludur.

DW PopUp Kartını Alın

Tatil Mesajı

Tatil Mesajı Ücretsiz WordPress Eklentisi

Tatiliniz için web sitenize bir açılır mesaj eklemek için ücretsiz Tatil Mesajı eklentisini de deneyebilirsiniz. Bu serin eklenti grafik, sayaç, özel mesaj ve renkler eklemek için seçenekler. Bu haber paylaşmak ve tüm kış boyunca tezahürat için eğlenceli bir yol!

Tatil Mesajı Alın

Siteniz İçin Diğer Eğlenceli Noel Eklentileri

Gerçekten ekstra mil gitmek ister misiniz? Tatil cheeriness bir sonraki seviyeye götürecek bu eğlenceli Noel eklentileri göz atın.

Noel müziği

Noel müziği

Web sitenize şenlikli melodiler ekleyerek neşeli ruh halinizi paylaşın. Ücretsiz Noel Müzik eklentisi web sitenizde Jingle Bells oynayacak. Müziği tüm sayfada veya yalnızca belirli bir sayfada, yayında veya özel gönderi türünde çalma seçeneğiniz olacaktır.

Noel Müziği Alın

Rastgele Noel Gerçek Widget

Rastgele Noel Gerçekler Widget

Paylaşmak istediğimiz las eklentisi Random Christmas Fact Widget. Okuyucularınızla neşeyi paylaşmaktan başka bir amaca hizmet etmiyor. Widget, okuyucularınıza 40 Noel gerçeğinden birini rastgele görüntüler (örneğin, “Rudolf” un 1930’ların tanıtımı için Montgomery Ward tarafından oluşturulduğunu biliyor muydunuz – şimdi yapıyorsunuz).

Rastgele Noel Gerçek Widget’ı Alın

Paketleme

Bugünlük bu kadar! Umarım bu tatil sezonunda web sitenize fazladan bir şeyler eklemek için tatil favorilerimizden birini deneyeceksiniz. Ve WordPress için başka ücretsiz tatil araçlarınız veya kaynaklarınız varsa, aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaşın! Onları duymak isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map