WordPress 2020 için En İyi Sosyal İçerik Kilidi Eklentileri

İçeriğiniz için sosyal çekiş almak zor. Harika içerikler ürettiğinizi varsayalım. Ve arama motoru trafiği, ziyaretçilerin çoğunu sitenize başlangıç ​​olarak getirir. Belirli bir anahtar kelimeyi veya anahtar kelime dizesini aramayı özellikle seçen kullanıcılar. Ve arama motorlarının web sitenize getirdiği okuyucular belirli bir yatkınlık ve içeriğinizle ilgileniyorlar. Muhtemelen bir akran ağına ve çıkarlarını paylaşan sosyal bir takipçiye sahipler. Ancak o zaman, içeriğinizin kişisel sosyal medya hesaplarından birinde paylaşılma şansına sahip olabilirsiniz.


Çok fazla ifs sayıyorum. İyi içerik, özellikle okuyucularınızın kişisel veya profesyonel olarak faydalandığını düşündüğünüz türden bir şey üretiyorsanız, karşılığında bir şey beklemeye hakkınız vardır. WpExplorer dahil birçok web sitesi birden fazla kaynak üzerinden gelir elde ediyor.

Ancak, büyük içerik üretmesine rağmen sosyal medya çekişini ve önemli trafiği oluşturmakta zorluk çekiyorsanız, belki de insanların içeriğinizi daha sık paylaşması için bir teşvik sağlamamız gerekir. Bunu, sosyal paylaşımlar için içeriğinize erişimi koşullandırarak yapabiliriz. Bir ziyaretçinin sosyal paylaşımlarla ödeme yapmasına izin veren en iyi içerik kilitleme eklentilerinden bazılarına göz atalım!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

WordPress için Sosyal Dolap

WordPress için Social Locker, paylaşımlar, beğeniler, bir artı ve tweetler için en iyi içeriğinizi kilitlemeye yardımcı olan premium bir eklentidir. Hemen hemen her içeriği kilitleyebilirsiniz, metin, sesli kitap, video veya yazdırılabilir bir pdf belgesi olabilir.

SocialContentLock1

Bir makalenin sonunda veya herhangi bir makalenin tüm gövdesinde içeriği kilitlemeyi seçebilir ve yine de, makalenin tamamını görüntülemek istiyorsa, kullanıcıyı içeriği paylaşmaya teşvik etmek için yalnızca girişi gösterebilirsiniz. Promosyon kodlarına erişim izni vermek için aynı içerik engellemeyi de kullanabilirsiniz. Bu eklentinin ayarları seçim açısından birazcık teklif verir ve eklentinin içeriği ne zaman ve nerede seçerek kilitleyeceğini seçmeye izin verir.

SocialLockeroptions1

Eklenti, 8 farklı sosyal ağ ile paylaşım seçeneklerine dayalı içerik kilitleme sağlar. Yakında Pinterest ve Instagram’ı seçimlerine ekleyecekler. İçeriğin nasıl engelleneceğini de seçebilirsiniz, örneğin kilitli içeriği bulanıklaştırabilirsiniz.

BlurrySocialLocker1

Eklentinin Google Analytics ile entegrasyonu, dolabın kaç kişinin kullanıldığını, kaçının kilitli içeriği atladığını, kilitli içeriği gördükten sonra kaç tanesinin web sitenizden ayrıldığını, içeriğinizi hangi sosyal ağlarda paylaştıklarını ve hatta zayıflığını görüntülemeyi mümkün kılar. Hemen çıkma oranına katkıda bulunabilecek kilitli dolap.

StatisticsSocialLocker

Dolayısıyla bu eklenti, içeriği başarıyla seçerek kilitleme ve avantajları bir analiz panosundan etkili bir şekilde izleme yeteneğinde oldukça etkileyici ve kapsamlıdır. Ya eklentinin ücretsiz sürümü veya premium sürüm. Ücretsiz sürüm Facebook Beğenileri, Google 1+ ve Tweetleri destekler, premium sürümde 5 sosyal medya paylaşım seçeneği, 5 ekstra tema ve çoklu sosyal takip düğmesi vardır. Premium sürüm ile kayıtlı kullanıcılar için içerik kilidini devre dışı bırakabilir, kilitleme ve yeniden kilitlemeyi geciktirebilir, olası satışları CSV biçiminde dışa aktarabilir ve açıkça destek alabilirsiniz.

Social Share & Locker Pro WordPress Eklentisi

Social Share & Locker Pro, temel olarak tüm sosyal paylaşım gereksinimlerinizi karşılayan ve aynı zamanda bir sosyal içerik soyunma modülü ile birlikte gelen ikisi bir arada eklentidir.

SocialSharePro & ContentLocker

Bu eklentinin sosyal paylaşım özellikleri harika ancak bu yazının odak noktası bu değil. İçerik kilitleme özellikleri ile ilgileniyoruz. Social Share & Locker ile kilitlerinizde, küçük bir gecikmeden sonra içeriğe erişimi engelleyen zamanlayıcılar ayarlayabilirsiniz. Eklentinin elinde 8 içerik dolabı teması var.

İçerik kilitleme özelliği yalnızca Twitter, Google Plus, Facebook ve Linkedin için etkinleştirilir. Ancak, sosyal paylaşımlarınızın çoğunu yukarıda belirtilen dört sosyal medya kanalından alırsanız, endişelenecek çok şey yoktur..

Otomatik Sosyal Dolap

Belirli URL’leri, belirli / tüm sayfaları ve yayınları seçmenizi ve ardından Twitter, Facebook veya Google Plus’ta paylaştıktan sonra içeriği görüntüleyen içerik kilitlemeyi etkinleştirmenizi sağlayan basit bir ücretsiz eklenti. Kapat düğmesini ve geri sayım sayacını gizleyebilir veya görüntüleyebilirsiniz.

AutomaticContentLocker

Otomatik Sosyal Dolap eklenti oldukça sade ve seçim yolunda çok fazla. Sosyal içerik kilidinizdeki mesajı değiştirebilirsiniz, ancak başka bir şey yapamazsınız. Ancak basitlik arıyorsanız, bu eklenti iyi çalışmalıdır.

Sosyal Kilit – Trafiği Artırma

Büyük dört sosyal ağı destekleyen tüm içerik türleri için arama motoru dostu bir içerik dolabı. Sosyal Dolap Trafiği eklentisi, daha önce içeriğin kilidini açmış olan kullanıcıları ve isterseniz kayıtlı kullanıcıları tanır, bu gibi durumlarda içeriği kilitlemez.

ContentLockerEditScreen

Tinymce ile istediğiniz sayıda içerik kilidi oluşturabilir ve stilinize uygun şekilde düzenleyebilir ve web sitenize uygun hale getirebilirsiniz..

Birkaç Şey ve Son Düşünceler

Şimdi normalde, sizi Gate gibi ve diğer iki Facebook tabanlı içerik kilitleme WordPress eklentisi (WordPress için Facebook Viral Content Locker, WordPress için 2 Unlock gibi). Ancak maalesef Facebook, sosyal paylaşımı teşvik eden uygulamalarla uğraşmaya karar verdi. Bu yüzden Gate gibi, kuralı atlatmaya çalışmak için, okuyucunun içeriğe erişim izni verilen belirli bir Facebook sayfasını ziyaret etmesini ve “beğenmesini” sağlayan çerezler kullanır. Erişim için sosyal paylaşım gerektiren önceki içerik kilitleme eklentileriyle tam olarak aynı değil.

7 Ağustos 2014’te Facebook, Facebook aracılığıyla tüm teşvik paylaşımına izin verilmediğini duyurdu. Paylaşım sözde yapay teşviklerle teşvik edildiğinde ağlarına olumlu bir katkıda bulunmadığına inanıyorlar. Lütfen içerik kilitlerini etkinleştirdiğiniz tüm sosyal ağların buna izin verdiğinden emin olun. İçerik erişimi için paylaşım söz konusu olduğunda yönergelerinden ve politikalarından kesinlikle emin olun.

Şahsen, yüz sayfa e-Kitap oluşturmak için gerçekten çok çalışıyorsanız ve bunun için ücret almıyorsanız, kesinlikle en azından bir sosyal paylaşım şeklinde bundan yararlanabilmeniz gerekir. Bununla birlikte, oluşturmak için çok çalıştığınız özel içeriklerde içerik kilitlemeyi etkinleştirin. Sitenizi kilitli içerikle biberleştirirseniz, insanları yanlış şekilde ovalar. WPExplorer blogundaki diğer tüm yayınların kilitli olup olmadığını düşünün. … Kesinlikle! İçerik kilidini çok minimal ve verimli kullanın.

Web sitenize başka yollarla sosyal paylaşım mı eklemek istiyorsunuz (içerik kilitleme ile ilgili değil)? Diğer WPExplorer yazarlarından bu yararlı yayınlara göz atın:

 • Monarch İnceleme: Zarif Temalardan Sosyal Paylaşım WordPress Eklentisi
 • WordPress Blogunuza veya Web Sitenize Sosyal Girişler Ekleme
 • WordPress için 20 Harika Sosyal Medya Eklentisi

Umarım gönderiyi yararlı bulmuşsunuzdur opinion Sosyal paylaşımlara dayalı içerik kilitleme için kullanılacak en iyi eklenti, WordPress için Social Locker. Nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorsanız, premium sürümü satın almadan önce ücretsiz sürümü deneyin. Veya daha iyi bir içerik kilitleme eklentiniz varsa yorumlarda bize bildirin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map