Ücretsiz ve Premium Duyarlı WordPress Temaları Koleksiyonu

Duyarlı WordPress Temaları

Duyarlı WordPress Teması, tasarımın farklı ekran boyutlarına uyum sağlayacağı şekilde tasarlanmış bir temadır. Fikir şu ki, bir kişi temayı büyük bir monitörde ve daha sonra Telefon gibi küçük bir mobil cihazda görüntülerse, kullanıcıya çok daha iyi bir deneyim sunacak şekilde ayarlanacaktır. Varsayılan olarak, siteniz yanıt vermiyorsa ve küçük bir ekran boyutuna bakarsanız, tam siteyi oluşturur; bu, çoğu durumda bu tür küçük boyutlar göz önünde bulundurularak oluşturulmadığı için gezinmeyi çok zorlaştırır. Çoğu durumda duyarlı bir düzen, tam boyutlu iş ortağından oldukça farklı ancak daha küçük cihazınız için optimize edilmiş bir düzen sunar. Bu, menü için açılır bir seçenek sağlama, dokunma özellikli görüntü kaydırıcıları ve karuseller, içeriğin daha iyi yuvalanması için daha küçük ızgaralar, daha az “karmaşa ve elbette belirli cihazlara (iPad geliştirmeleri gibi) dayalı optimizasyonlar gibi şeyleri içerir..


Şahsen bazı duyarlı web siteleri ve temalar oluşturmaya başladım ve yanıt vermeyi eklemek için çok fazla iş olsa da, ödemeler genellikle buna değer. Aşağıda, oldukça havalı olduğunu düşündüğüm duyarlı düzenlere sahip ücretsiz ve premium WordPress temalarının bir listesi. Tabii ki orada tonlarca daha var, ama yarattığım / bulduğum bazılarını sizinle paylaşmak istedim. Tabii ki premium olanlar bağlı kuruluş bağlantımı içerir, bu yüzden onları satın alırsanız biraz komisyon yapacağım (teşekkürler) – ancak tasarım / düzen açısından kişisel tercihlerime ve mevcut alıcılardan gelen geri bildirimlere dayanarak seçildiler. Ücretsiz temalar için, hepsini denemedim ve gerçekten test etmediğim ve dahil ettiklerim, nasıl göründüğünü gerçekten sevdim ve yasal görünüyordu.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Toplam

Toplam, Infoprenuers için Çok Amaçlı WordPress Teması

Total, WPExplorer’da en çok satan WordPress temamızdır. Sürükle ve bırak Visual Composer eklentisi için tam desteğe sahip çok amaçlı bir temadır ve ihtiyacınız olan / istediğiniz hemen hemen her siteyi oluşturmak için tonlarca yerleşik Özelleştirici ve Tema Paneli ayarları içerir! Tema ayrıca WooCommerce’i tamamen destekler, böylece çevrimiçi mağazanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca tüm tarayıcılarda iyi görünmek tamamen duyarlı.

2. Kara

noir duyarlı-wordpress-tema

Noir, herhangi bir blog için mükemmel olan premium bir bloglama ve e-Ticaret WordPress temasıdır. Tamamen duyarlı, çok temiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, kendi ürünlerinizi veya satış ortağı ürünlerinizi satmak için blogunuzla birlikte bir mağaza kurmak istiyorsanız, WooCommerce entegrasyonu ile yapabilirsiniz.!

3. Bugün (Ücretsiz)

Bugün-wordpress-tema

Bugün WordPress Teması, her türlü blog için mükemmel olan ve tamamen duyarlı olan WPExplorer tarafından ücretsiz bir temadır. Tema, aşağıdaki en son yayınlarınızın 2 sütun ızgarasının yanı sıra öne çıkan bir gönderi içeren bir ana sayfaya sahiptir. Tasarım çok kaygan ve minimal ve her türlü blog için mükemmel. Ayrıca üstbilgi sosyal bağlantılarınız, resim boyutlarınız, sütunlarınız, düzenleriniz ve daha fazlası için Özelleştirici’de seçenekler içerir.

4. Yirmi 11 (Ücretsiz)

Wordpress Yirmi Onbir Tema

Elbette varsayılan Twenty 11 Theme ile her şeye başlayacağım. WordPress.org ekibi, bu temayla hem basit hem de güçlü ve kullanımı kolay bir şekilde mükemmel bir iş çıkardı. Tabii ki yeni başlayanlar için mükemmel bir tema ve tamamen duyarlı, bu yüzden her zaman harika görünüyor.

5. Uyum (Ücretsiz)

WordPress Temasını Uyarlayın

Benim ilk duyarlı ücretsiz WordPress temam. İş ve portföy web siteleri için ideal olarak oluşturulmuştur, ancak aynı zamanda tam bir blog şablonu ile birlikte gelir ve istediğiniz herhangi bir site türü için kolayca uyarlanabilir. Diğer birçok özellik arasında müthiş FlexSlider, hızlı ve filtrelenebilir portföyü, bazı harika kısa kodları ve elbette% 100 Ücretsiz GPL içerir.

6. BonPress (Ücretsiz)

BonPress WordPress Teması

BonPress, WPZoom tarafından oluşturulan ücretsiz bir duyarlı WordPress temasıdır. Tema blogcular için en iyisidir ve yerleşik yazı biçimi desteğiyle çok temiz ve zarif bir tasarıma sahiptir..

7. Evrim

Evrim WordPress Teması

Evrim, Elegant Themes’daki müthiş halk tarafından oluşturulan ilk premium Responsive WordPress temasıdır. Tema, fotoğraf portföyü gibi karmaşık olmayan bir web sitesi oluşturmak için mükemmel olan çok minimal bir tasarıma ve elbette üyeliklerinin ton ve tonlarca diğer harika şablonları da içeren parçası..

8. Yanıt (Ücretsiz)

WordPress Temasını Yanıtlayın

Respo geçen gün koştum ve oldukça etkilendim ücretsiz duyarlı bir WordPress teması. Her türlü blogcu için mükemmel, çok temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir, tamamen duyarlı ve ücretsizdir..

9. Akıllı Başlatma

Smart Start WordPress Duyarlı Tema

Smart Start, Themeforest’te dev bir üst satıcı. Bu tema, ortaya çıktığı günden beri son derece popülerdi ve neden olduğu konusunda bir soru yok. Çok temiz ve minimal bir tasarıma sahip, tamamen duyarlı ve her türlü güzellikle dolu reçel. Ayrıca yalnızca HTML sürümü de mevcut.

10. Oksijen (Serbest)

Oksijen Duyarlı WordPress Teması

Oxygen, başlangıçta alienwp tarafından oluşturulmuş, ancak şimdi devpress’e ait ücretsiz, duyarlı bir temadır. Tema son derece minimal ve sadece bloglar için değil, aynı zamanda fotoğraf paylaşmak için de mükemmel.

11. Modernize edin

Modernize, TF pazarında çok popüler bir başka tema. Tamamen duyarlı olan çok basit bir tasarıma / düzene sahiptir, ancak onu gerçekten benzersiz kılan, sürükle ve bırak paneli aracılığıyla sitenizdeki sayfaları kolayca ayarlamanıza izin veren yerleşik bir içerik düzenleyicisidir..

12. Duyarlı (Ücretsiz)

Duyarlı WordPress Teması

Responsive, WordPress.org aracılığıyla kullanılabilen ücretsiz bir temadır. Gözümü yakaladı çünkü çok basit, hızlı bir bakışta kod iyi görünüyordu ve kurumsal web siteleri için ücretsiz bir çözüm arayanlar için iyi bir çözüm olabilir.

13. Uber

Uber, ThemeTrust tarafından süper minimal bir temadır. Tema, işletme / portföy sitelerine yöneliktir ve her sayfa için farklı arka planlar belirleme yeteneğine sahiptir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map