Trafiği Artırmak için Sosyal Medya WordPress Eklentileri

Trafik gerçekten internetteki her web sitesinin can damarıdır. Yeterli trafik olmadan, sahip olduğunuz tek şey sadece kod ve içeriktir. Bir işletmeniz yok ve düzenli olarak önemli sayıda isabet kaydetmiyorsanız, bir pazarlama aracınız bile yok. Ancak web sitenizi ziyaret etmek için nasıl daha fazla kişi edinirsiniz? Tabii bu sosyal medya WordPress eklentileri ile!


Öncelikle, arama motorlarını web’deki en büyük trafik kaynağı olarak görmezden gelemeyeceğimiz için WordPress SEO’nuzun birinci sınıf olduğundan emin olmalısınız. İkincisi, içeriğinizi arama motorlarına yalnızca ikinci bir web trafiği kaynağı olan sosyal ağ üzerinden paylaşmanız (veya kullanıcılarınıza paylaşma şansı vermeniz) gerekir..

Yakın geçmişte, WordPress için en iyi sosyal medya eklentilerini tanıttık. Bu ikinci liste, sosyal medyada orman yangını gibi içeriğinizi yaymak ve trafiğinizi artırmak için ek yirmi (20) eklenti vererek bu yayının üzerine inşa etmeyi amaçlamaktadır..

Bu yoldan, web sitenize veya bir sonraki projenize trafik artırmak için yirmi güçlü sosyal medya WordPress eklentileri. Zevk almak!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. VIVO Canlı Tweetler WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-vivo-canlı-tweetler-wpexplorer

Konumunuza, karma etiketlerine (arama terimleri) ve kullanıcı tweet’lerine göre web sitenize tweet yerleştirmenize olanak tanıyan Vivo Live Tweets WordPress Eklentisini kullanarak web sitenize katılımınızı artırın. Bu eklenti, özellikle trendlerden ve kanallı tweet’lerden büyük ölçüde yararlanabilecek bir haber siteniz varsa kullanışlı olabilir..

Bir bakışta özellikler kolayca özelleştirilebilir, tamamen duyarlı, görüntülenecek tweet sayısını, büyük tarayıcılarla uyumludur, kısa kod işlevselliği ve kullanımı kolaydır. Vivo Live Tweets, 4.75 / 5.00 için harika bir alıcı puanına sahip ve sadece 16 dolardan satılıyor.

2. jQuery Facebook Duvar WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-jquery-facebook-duvar-wordpress-wpexplorer

Bu eklenti, Vivo Live Tweets’nin sadece birkaç özelliği ile Facebook eşdeğeri. Örneğin, jQuery Facebook Wall WordPress eklentisi, albümleri, fotoğrafları, yayınları ve etkinlikleri WordPress sitenizdeki diğer şeylerin arasına kolayca koymanızı sağlar.

Bu sosyal medya WordPress eklentisi, güzel CSS animasyonları, duyarlı tasarım, çoklu sayfa beslemeleri desteği, fotoğraflar için Facebook ışık kutusu, yorum ve benzeri düğmelerin yanı sıra kırk (40) diğer seçenek gibi şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelir. jQuery Facebook Wall WordPress eklentisi 17 $ ‘dan satıyor ve etkileyici bir alıcı puanı 5.00 / 5.00.

3. Easy Social Metrics Pro WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-kolay-sosyal-metrikleri-pro-for-wordpress-wpexplorer

Sosyal medya stratejiniz ödeme yapmaya başladığında, içeriğinizin sosyal ağlarda nasıl performans gösterdiğini izlemek için bir sosyal metrikler çözümüne ihtiyacınız olacaktır. WordPress için Kolay Sosyal Metrikler Pro devreye giriyor.

Bu sosyal medya eklentisinin kurulumu ve kullanımı kolaydır, harika bir gösterge tablosuyla birlikte gelir, verileri otomatik olarak toplar ve ardından içeriğinizi on iki (12) ana sosyal ağda izlemenizi sağlayan ayrıntılı raporlar sağlar. WordPress eklentisi için Easy Social Metrics Pro, en iyi sosyal yayınlarınızı görüntülemek için bir widget da dahil olmak üzere diğer özelliklerle birlikte gelir. Eklenti nispeten yeni (2 Eylül 2014’te yayınlandı), bu yüzden henüz derecelendirilmedi. Müşteriler eklenti hakkında harika şeyler söylüyorlar. Bu eklenti size yalnızca 28 ABD doları tutar.

4. Sossy – WordPress İçin Sosyal Profil ve Sayaç

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-sossy-sosyal-profilleri-ve-karşı-için-wordpress-wpexplorer

Sosyal kanıt göstermenin web sitenizdeki kullanıcı katılımını ve sosyal etkinliği artırabileceğini biliyor muydunuz? Arama motorlarından, sosyal medyadan veya başka bir yerden trafik oluşturduktan sonra, katılım için çekim yapmalısınız ve Sossy size tam olarak ihtiyacınız olanı verir.

Sossy en iyi aşağıdaki özelliklerle bilinir: tamamen duyarlı yani sosyal sayaçlarınız herhangi bir cihazda iyi görünecek, sınırsız sosyal profiller, sürükle ve bırak, kısa kod işlevselliği, sınırsız görüntüleme seçenekleri (yani Facebook Beğenilerini, Twitter takipçilerini vb. Gösterebilirsiniz), önbellek sayfa yükleme süresini ve çok daha fazlasını azaltmak için işlevsellik. WordPress için Sossy sosyal medya eklentisi Phpbits tarafından oluşturuldu, 4.80 / 5.00 derecesine sahip ve sadece 14 dolar satıyor. WordPress siteniz için büyük yatırım.

5. WordPress İçin Sosyal Ağ Sekmeleri

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-sosyal-network-tabs-for-wordpress-wpexplorer

Seçkin yazar Design Chemical’dan WordPress Sosyal Medya Akışı, “… tüm favori sosyal ağ profillerinizi ve özet akışlarınızı kaygan bir slayt çıkışına veya statik sekmelere dönüştürmenize” yardımcı olan başka bir güçlü sosyal medya WordPress eklentisi geliyor. Ve bu eklenti on altı (16) sosyal ağı ve altmış dokuz (69) besleme türünü desteklediğinden şaşırtıcı sekmeler oluşturmak için bolca yeriniz var.

Diğer özellikler arasında AJAX hızlı yükleme, kısa kod işlevselliği, esnek konumlandırma, özelleştirmesi kolay, sürükle ve bırak arayüzü ve tam dokümantasyon bulunmaktadır. Yaklaşık 4.000 satış ve 4.53 / 5.00 derecelendirme ile, Design Chemical’ın mükemmellik ve kaliteye bağlı olduğu sonucuna varabiliriz. WordPress için Sosyal Ağ Sekmeleri 14 dolar ödüyor, ancak eklenti her kuruşa değer.

6. Facebook, Twitter ve Google için Basit Sosyal Gelen Kutusu WordPress Eklentisi+

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-basit-sosyal-kutusu-facebook-twitter-artı wpexplorer google

Başka hiçbir şeye benzemeyen bir sosyal medya WordPress eklentisi olan Simple Social Inbox ile WordPress sosyal medya pazarlamanızı bir üst seviyeye taşıyın. Bu arada elit bir yazar olan dtbaker tarafından geliştirilen, sadece 18 dolara mal olan ve 4.33 / 5.00 gibi harika bir alıcı puanına sahip olan Simple Social Inbox, blog yayınlarını doğrudan tek bir tıklama ile Facebook, Twitter ve Google + ‘da paylaşmanıza olanak tanır. WordPress yönetici alanı.

Bunun da ötesinde, WordPress panonuzdan sosyal bağlantılarınızın performansını izleyebilir ve sosyal mesajlara (yorumlar, tweet’ler vb.) Cevap verebilirsiniz! Ne kadar havalı. dtbaker bu sosyal medya eklentisine yaratıcılık ve deha getirdi!

Yazara göre, Simple Social Inbox, Hootsuite için harika bir alternatif. WordPress panonuzda hootsuite benzeri özelliklerin keyfini çıkarabilmeniz, bu eklentiyi daha heyecan verici hale getiriyor. Yazarken yalnızca üç (3) sosyal ağı desteklese de, WordPress için gerçekten benzersiz bir sosyal medya eklentisi oluşturmak için dtbaker’e seslenin.

7. Pinterest Otomatik Pin WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-pinterest otomatik iğneli-eklentisi-wpexplorer

2010 yılında başlatıldığından beri Pinterest, bir tahta kaynağı olan sosyal ağ ve bir trafik kaynağı olarak büyümüştür. Nitekim Pinterest, trafiği artırmak açısından Google+, LinkedIn ve YouTube beğenileriyle olumlu bir şekilde rekabet ediyor. Bu büyük trafik kaynağına dokunmanız gerekiyor ve Pinterest Otomatik Pin eklentisi tam olarak ihtiyacınız olan şey.

Bu sosyal medya WordPress eklentisi, Pinterest panolarınıza otomatik olarak sınırsız görüntü sabitleme gücü verir. Öne çıkan resimlerinizi (veya her yazıdaki ilk resmi), birden çok resmi toplu olarak sabitleyebilir ve pinlerinizi yayınlarınıza bağlayabilirsiniz. Otomatik olarak. Sadece eklentiyi yükleyin ve işiniz bitti.

Pinterest Otomatik Pin eklentisi, diğerlerinin yanı sıra WooCommerce’i (ürün resimlerinizi otomatik olarak sabitler), özel yayın türlerini, kategori tabanlı pinleri ve özel sınıflandırmaları destekler. Eklenti, yukarıda belirtilmeyen diğer özelliklerin yanı sıra ücretsiz destek ile birlikte gelir. Pinterest Automatic Pin WordPress eklentisi 1.200’ün üzerinde satışa, 4,30 / 5,00 büyük bir reytinge sahip ve sadece 15 dolar satıyor.

8. DITTY Twitter Ticker WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-küçük gemici twitter-senedi-wpexplorer

Bu bir eklenti daha fazla Ditty News Ticker (ücretsiz) çalışmak. Bir yana, WordPress siteniz için birden fazla Twitter yayını oluşturmak için Ditty Twitter Ticker’ı kullanabilirsiniz. Çok sayıda seçenekle, bu eklenti, feed’lerinizi bir liste, döndürücü, kaydırma çubuğu veya widget’ta görüntülemenize olanak tanır. Birden fazla Twitter hesabından ve ürün adından bir tweet feed’i oluşturabilirsiniz. Ditty Twitter Ticker, 4.33 / 5.00 olarak harika bir değerlendirmeye sahip, sekiz yüz (800) defadan fazla satın alındı ​​ve sadece 7 dolara mal oldu.

9. Sosyal Ödemeler WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-sosyal ödemeler-wpexplorer

Birçok geliştirici, kullanıcıların kısıtlı içeriği görmek için kullanıcıların benzer, tweet veya +1 ile “ödeme yapmasına” izin veren WordPress sosyal medya eklentileri oluşturmuştur. Ancak, bu eklentilerden sadece birkaçı Butterfly Media’nın Social Payments WordPress eklentisiyle gelen zarafet ve kullanım kolaylığıyla eşleşebilir.

Sosyal Ödemeler, büyük tarayıcılar, WordPress 3.9 ile uyumludur ve toplam özelleştirmeye izin verir. Ek olarak, eklenti kısa kodları destekler, böylece sosyal ödeme simgelerinizi istediğiniz yere ekleyebilirsiniz. Harika, inanmak için eklentiyi çalışırken görmelisiniz. Bu nispeten yeni eklenti sadece 18 dolarlık satış yapıyor.

10. Instagram Tiyatrosu WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-instagram-tiyatro-wpexplorer

Instagram’da aktif misin? Kendinizi Instagram’a her gün birkaç kez resim gönderiyorsanız, Instagram Theater eklentisini kullanarak WordPress sitenizde kolayca ve stil ile çekebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Daha ne? Eklenti, geride kalıyorsanız Instagram oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Instagram Tiyatrosu, fazla çaba harcamadan WordPress web sitenizde güzel Instagram galerileri / portföy oluşturmanıza olanak tanır. Liste, ızgara ve tam ekran dahil olmak üzere çeşitli düzenler kullanabilirsiniz. Eklenti tamamen duyarlı, 4.3 / 5.00 alıcı derecesine sahip ve 14 dolar satıyor.

11. Sosyal Soyunma WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-sosyal-soyunma-için-wordpress-wpexplorer

Bazen, içeriğiniz ne kadar harika olursa olsun, insanlar sosyal düğmeleri istediğiniz sıklıkta tıklamazlar. İnsanların en değerli içeriğinize erişmek için benzer, tweet veya Google +1 ile “ödeme yapmasına” ne dersiniz? WordPress için Social Locker, web sitenizin sosyal performansını artırmanıza, pozlama elde etmenize ve kolayca ve hızlı bir takipçi topluluğu oluşturmanıza yardımcı olan güzel tasarlanmış bir sosyal medya eklentisidir. WordPress için Sosyal Soyunma 3.600’den fazla satın alındı, 4.68 / 5.00 etkileyici bir reytinge sahip ve 24 $ ‘dan satılıyor.

12. Komik Facebook Popup WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-komik-facebook-açılır-wpexplorer

Kim arada bir kıkırdamaz ki? Kahkaha en iyi ilaçtır, ve web ziyaretçilerinizi aynı anda güldürmek ve sosyal puanınızı artırmak istiyorsanız, bu Komik Facebook Pop-Up’a ihtiyacınız var.

Başlamak için, açılır pencerede tipik Beğen düğmesi ve komik rahatlama için tıklanması imkansız bir Beğenme düğmesi bulunur. Evet, fareyle üzerine gelindiğinde hareket ediyor. Söylemek yeterli, sadece sayfayı beğenebilir veya pop-up’ı kapatabilirsiniz. Her iki durumda da, güldün. Komik Facebook Pop-up’ın 4.00 / 5.00 alıcı puanı var ve sadece 5 dolar.

13. ULTIMATE WP Sosyal Deux WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-nihai-sosyal-deux-wpexplorer

4.68 / 5.00 inanılmaz bir derecelendirme, 1.700’den fazla satış ve mükemmel özelliklere sahip olan Ultimate Social Deux, web sitenizde sosyal aktiviteyi artırmak istediğiniz sosyal medya eklentisidir. Ultimate Social Deux kutudan çıkar çıkmaz çalışır ve diğer WordPress eklentileriyle iyi çalışır. Ana Özellikler, eklentinin süper hızlı, tamamen duyarlı, özel renkler, otomatik güncellemeler, çoklu dil desteği, vb. İçerir. Ultimate Social Deux sadece 14 dolar.

14. Socialslider Evrensel Sosyal Kenar Çubuğu WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-socialsider-wpexplorer

SocialSider sosyal medya eklentisi az söylemek güzeldir. Altmış (60) sosyal simge, altı (6) renk stili ve diğer benzersiz özelliklerin yanı sıra şık tasarımı ile SocialSider, birkaç dakika içinde güzel bir sosyal kenar çubuğu oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu WordPress sosyal medya eklentisi 4,9 / 5,00 mükemmel bir reytinge sahiptir ve 13 dolar değerinde satılmaktadır..

15. ShareIt – Paylaşılabilir İçerik Parçacıkları WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-shareit-wpexplorer

Her gördüğümde yaratıcılığa gülmeyi alışkanlık haline getirdim. Elliot bir fikir seçti ve benzersiz eklentisi ShareIt ile paylaşılabilir içerik parçacıklarına bir avantaj ekledi. Eklenti en çok Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn ve Tumblr gibi çeşitli sosyal ağlarda paylaşma, tamamen duyarlı tasarım, çoklu hizalama seçenekleri (yani parçacıkları sola, sağda veya merkezde), WYSIWYG görsel düzenleyicisine entegrasyon, özel CSS, FontAwesome simge entegrasyonu, mükemmel destek ve daha fazlası. Harika bir puanı 4.62 / 5.00 ve sadece 14 dolar.

16. WordPress.com tarafından Jetpack Paylaşımı

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-jetpack paylaşım-wpexplorer

Şimdiye kadar Jetpack’i duymuş olmalısınız. Bu eklenti, içeriğinize güzel sosyal paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlayan Paylaşım da dahil olmak üzere bir dizi harika modülle birlikte gelir. Jetpack Paylaşımı, Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Reddit, Digg, StumbleUpon ve Pinterest gibi birkaç sosyal ağı destekliyor. Kurulumu, etkinleştirmesi ve kullanımı kolaydır. Bunun da ötesinde, Jetpack Paylaşım modülü sosyal düğmeleri istediğiniz gibi düzenlemek için sürükleyip bırakmanıza izin verir. Jetpack on iki (12) milyondan fazla indirmeye ve 3,9 / 5,00 derecelendirmeye sahiptir. Basit ve temiz tasarımı takdir ederseniz bu paylaşım modülünü seveceksiniz.

17. Mashshare Sosyal Paylaşım Düğmeleri Ücretsiz WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-wordpress-paylaşım düğmeli-mashshare-wpexplorer için

Mashable.com, her paylaşımın en üstündeki toplam paylaşım sayısını özetleyen ve görüntüleyen türden bir sosyal paylaşım sistemiyle sosyal paylaşım hakkına kavuştu. Paylaş Düğmesi MashShare, Mashable’ın sosyal düğmelerini web sitenizde çoğaltma şansı verir. Eklenti, harici komut dosyaları yüklemez ve önbelleğe alma özelliğini kullanarak uber-hızlı anlamına gelir. Ayrıca, tüm WordPress temalarıyla uyumludur ve kısa kod işlevselliğine sahiptir, böylece sosyal düğmeleri istediğiniz herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.

18. FLARE Ücretsiz WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-parlama-wpexplorer

Bir Filament hesabına kaydolduktan sonra (kolay ve ücretsiz), Flare’nin birçok esnek seçenekle geldiğini hemen öğreneceksiniz. Yeni başlayanlar için, sosyal düğmelerin yapılandırılması ve özelleştirilmesi kolaydır. Ek olarak. Flare, istediğiniz sosyal deneyimi yaratmanızı sağlayan harika bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. WordPress sitenizdeki sosyal pazarlamadan gerçekten sorumlusunuz, çünkü Flare insanların içeriğinizi paylaşmasını ve sizi hemen takip etmesini sağlayacaktır. Bu eklenti jQuery ile oluşturulmuştur, büyük tarayıcıları da destekler.

19. Sosyal Araç Çubuğu Ücretsiz WordPress Eklentisi

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-sosyal-araç çubuğu-wpexplorer

İnanılmaz Sosyal Araç Çubuğu eklentisini kullanarak tüm sosyal düğmelerinizi görsel olarak çekici bir araç çubuğunda düzenleyin. Başka bir deyişle, Sosyal Araç Çubuğu sosyal medya eklentisi, web sitenizin altbilgi bölümüne özelleştirmesi kolay bir araç çubuğu eklemenizi sağlar. Araç çubuğunu kendi renk seçiminizle (örneğin marka renkleri) özelleştirebilirsiniz. Eklenti tamamen duyarlı ve okuyucular engellemeden web sitenize katılım sağlamanıza yardımcı olacak.

20. Danny Free WordPress Eklentisi ile Sosyal Paylaşım

20-korku-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-sosyal paylaşım-by-danny-wpexplorer

Bu sosyal medya WordPress eklentisi, diğer harika WordPress eklentileri arasında popüler MailChimp WordPress eklentisini geliştiren Danny van Kooten tarafından getirildi. Bu eklenti hızlı, esnek ve basittir. Onbeş binin üzerinde (15K) indirme, 5,0 / 5,0 olağanüstü derecelendirme ve bir dizi harika özellik sayesinde, Social Sharing by Danny, sosyal paylaşım oyununuzu yepyeni bir seviyeye taşımanıza yardımcı olacak. Sonra eklenti WordPress 3.5 veya üstü ile çalışır ve çoklu dilin yanı sıra kısa kod işlevselliğini destekler.

Sosyal Medya WordPress Eklentileri Üzerine Düşünceleriniz

Artık yirmi daha şaşırtıcı sosyal medya WordPress eklentisine sahip olduğunuza göre, WordPress sitenizin sosyal medya pazarlaması kadar kötü performans göstermesinin bir nedeni yoktur. Aynı zamanda, kaliteyi ve değeri daha fazla kişinin içeriğinizi paylaşmasını sağlayacağını unutmayın. WordPress sitenizde hangi sosyal medya WordPress eklentilerini kullanıyorsunuz? Lütfen bu yorumu aşağıdaki yorum bölümünden paylaşın ve katkıda bulunun. Herşey gönlünce olsun!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map