Müzisyenler için 20+ En İyi WordPress Teması

Müzisyenler için En İyi WordPress Temaları

Dışarıdaki hızlı internet odaklı bir dünya ve kendinizi nasıl etkili bir şekilde pazarlayacağınızı bilmek, ne kadar başarılı olacağınız için önemli bir faktör. WordPress’teki temalar ve eklentiler, hayranlarınızla nasıl etkileşim kurduğunuzda önemli bir rol oynar ve bu yayında, WordPress’in temalar söz konusu olduğunda müzisyenler için sunduğu en iyi şeyleri ele alacağız..


İster bir müzisyen olarak yeni başlıyor olun, ister zaten iyi bir takibe sahip bir grupta olun, kendinizi internette nasıl sunuyorsunuz, yıldızlık ve muğlaklık arasındaki fark anlamına gelebilir. Muhtemelen yakın ve sevdiğiniz bir görüntünüz var, ama yakında tüm hayranlarınızın aşık olmasını istediğiniz görüntü nedir? Ne tür müzik ve yaşam tarzını temsil ediyorsunuz??

Sizi harekete geçirmek için en iyi WordPress müzik temalarından bazılarına göz atalım.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Gür

yemyeşil wordpress müzik teması

Müzik ruhun gıdasıdır – birçok insanın hoşuna giden evrensel bir dildir. Müziğinizle daha fazla ruha ulaşmak istiyorsanız, güç elitli yazar Iron Templates tarafından Lush gibi güzel ve güçlü bir WordPress müzik temasına ihtiyacınız var..

Lush, DJ’lerden caz ustalarına, punk rock’çılara ve aklınıza gelebilecek diğer tüm profesyonellere kadar müzik endüstrisindeki herkes için eksiksiz bir çözümdür. Bu güzellik, müzik çalışmalarınıza dikkat çekmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle ağzına kadar doludur.

Tek bir tıklamayla içe aktarabileceğiniz 8+ demo ile Lush, hayallerinizin müzik web sitesini oluşturmak için size birçok stil seçeneği sunar. Bunun da ötesinde, bu WordPress müzik teması, güçlü WPBakery sayfa oluşturucu ile birlikte gelir ve web sitenizin görünümü ve performansı üzerinde mutlak kontrol sunar.

Bunun sonu değil, Lush etkileyici fotoğraf albümleri, sınırsız düzenler, renkler ve yazı tipleri, tam özellikli bir ses çalar (şarkı sözlerini, yorumları, Youtube videolarını vb.), Diskografiyi, Slider Revolution’ı, retina ve duyarlı tasarımın yanı sıra müziğiniz birden fazla cihazda harika görünecek.

Ek olarak, Lush WooCommerce’ye hazırdır, yani temayı kurar kurmaz müzik ve etkinlik biletlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Buna ek olarak üç menü stili elde edersiniz, böylece müzik içeriğinizi hayranlarınıza bir rock yıldızı gibi sunabilirsiniz. Bunun da ötesinde, müzik kariyerinizde kalmanıza yardımcı olacak konser yöneticisi ve etkinlik geri sayım özellikleri elde edersiniz.

2. Ses yansıtıcısı

müzisyenler için ses tahtası wordpress teması

Müziğinize ışık tutacak bir web sitesi oluşturmayı hayal ederken, Soundboard WordPress müzik teması işinizi pazarlamak için farklı bir yaklaşım gerektirir. Bu tema, ihtiyaç duydukları tüm bilgileri doğrudan ana sayfaya koyarak hayranlarınızı ilk sıraya koyuyor.

5 özel widget sayesinde, haberleri, tur tarihlerini, en yeni albümü, en son videoları, en son fotoğrafları ve hatta mağazanızdaki öğeleri kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, hayranlarınız için tatmin edici bir deneyim oluşturmak için her zaman kendi widget’larınızı ana sayfaya takabilirsiniz.

Estetik bölümünde, Soundboard da hayal kırıklığına uğratmaz. Yeni başlayanlar için, önceden hazırlanmış iki kaplama ile birlikte gönderilir, yani açık ve koyu, güzel bir web sitesi oluşturma konusunda size bir başlangıç ​​sağlar. Buna ek olarak, biraz stil eklemek için arka planı kolayca özelleştirebilirsiniz. Bunun da ötesinde, tema 5 farklı sayfa şablonu ve 5 özel yazı türü ile geliyor.

Hepsi bu kadar düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Soundboard müzik teması 800+ Google Yazı Tipi ve Font Awesome simgeleriyle birlikte gelir. Bir diskografi, video veya resim galerisi eklemek tamamen bir nokta ve tıkırtıdır. Ayrıca, bir görüntü ışık kutusu elde edersiniz, böylece hayranlarınız dikkat dağılmadan konser fotoğraflarınızın keyfini çıkarabilir.

En iyi bölüm Soundboard’un kullanımı oldukça kolaydır. Yeni başlayanlar ve geliştiriciler, temayı çalışmak için bir esinti haline getiren esnek seçenekler sayesinde bu WordPress müzik temasını sevecekler. Tema WooCommerce, İletişim Formu 7 ve tüm önemli tarayıcılarla uyumludur.

3. Tekli (Ücretsiz)

Singl Ücretsiz WordPress Teması

Automattic’teki tasarımcılardan, güçlü bir çevrimiçi mevcudiyet yaratmanızı sağlayan minimalist bir tema olan Singl geliyor. Çarpıcı bir siyah arka plana ve görüşü kutuplaştırmaya bağlı gri tonlamalı bir renk şemasına sahiptir, bu yüzden markanızı yansıttığından emin olun! Diğer özellikler arasında sabit mesajlar, özel menüler, başlık ve arka plan resimleri, yerleşik abonelik formu ve sosyal ağ entegrasyonu bulunur.

4. MusicPress

müzik basın wordpress müzik teması

Müziğinizi kitlenizin önüne koymak için güçlü bir WordPress temasına ihtiyacınız var. Bir ses çalar, diskografi ve güzel galeriler gibi yerleşik özellikler bir zorunluluktur. SEO’ya hazır olma ve duyarlı tasarım, akılda tutulması gereken diğer iki önemli faktördür ve kullanım kolaylığı da.

Tüm bu özellikleri ve ardından bazılarını içeren bir WordPress müzik teması için pazardaysanız, MusicPress WordPress temasından başka bir şey istemezsiniz.

MusicPress, solo sanatçılar, DJ’ler, gruplar, hayran siteleri, eğlence dergileri, plak şirketleri ve diğer müzik odaklı kullanım için mükemmel bir WordPress müzik temasıdır. Dikkat çeken diğer özellikler arasında önceden hazırlanmış 3 kaplama, hazır bir mağaza, 3 ana sayfa kaydırıcı, yorumlar, sosyal paylaşım, özel kısa kodlar, sınırsız widget alanları, açılır menüler ve çok daha fazlası yer alıyor.

5. Byblos (Ücretsiz)

Byblos Ücretsiz WordPress Teması

Son derece temiz ve modern bir tasarım için bu ücretsiz WordPress teması sizi hemen atlayacak ve canlandıracak! Müzisyenler için mükemmel olan Byblos by Smartcat, harika görünen ve kolayca özelleştirilebilen tam genişlikte bir kaydırıcı temasıdır. Duvar ızgara karoları, çok sayıda galeri veya benzeri varsa harika; sayfanın çok karmaşık hale gelmesini önler, bu da kullanıcıların sitenizi keşfetmesini engelleyebilir. Ayrıca dikey menü düzeni, dahili Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Font Awesome ve Bootstrap, kenar çubuğu ve altbilgi widget’ları, CSS3 animasyonları ve özelleştirilebilir harekete geçirici mesajlar gibi özellikler içerir

6. Müzik Kulübü

müzik kulübü wordpress müzik teması

Dördüncüsünde, bir şekilde bir kart oyunu ve dört yapraklı yonca hatırlatan bir tür WordPress müzik temasından biri olan Music Club var. İkincisi ile ilişkili iyi şansların batıl inancını hiç duydunuz mu??

Bu arada, 52 kartlık bir destede, neden üç yapraklı yonca yerine kulüp takımının sembolü olarak dört yapraklı bir yoncaya sahip değiller? Bir şans oyunu için, bir dereceye kadar iyi şanslar gösterebilir, katılmıyor musunuz? Ama ben araştırıyorum.

Şanslı gününüz varsa, Music Club WordPress teması daha önce gördüğünüz gibi değil, aklınızı başınızdan alacak özellikler listesi ile.

Web geliştirici (ler) sıradışı ve güç elit yazar tarafından getirilen GoodLayers, Music Club kulüp müziği hayranları, DJ’ler, müzisyenler, radyo istasyonları ve etkinlik planlayıcıları için sadece birkaçından bahsetmek için ideal bir çözümdür.

Music Club’ın kullanımı kolay olsa da, tema etkinlikleri yönetmek ve müzik tutkunuzu dünyayla paylaşmak için güçlü araçlarla birlikte gelir.

Seveceğiniz özellikler arasında sitenizin herhangi bir sayfasında dinleyiciyle birlikte kalan kayan bir ses çalar, bir açılış sayfası şablonu, Sayfa Oluşturucu, kaydırıcılar, güzel müzik albümleri, hayranlarınıza tam konser detayları ve biletleri sunan yaklaşan etkinlikler özelliği ve Devam edebilirim.

Çok sayıda gelişmiş tema seçeneği ve esnek tasarımı ile hiçbir şey hayallerinizdeki WordPress müzik web sitesini oluşturmanızı engellemez.

7. FWRD

fwrd wordpress müzik eklentisi

Diyelim ki çok sayfalı işlevlerle gelen tek sayfalık (bağlantı ekle). Kim bilir? Belki de ihtiyacınız olan tek şey şu anda tek sayfalık bir web sitesi olsa bile plan gelecekte daha fazla sayfa eklemektir..

Her iki seçeneğe de sahip olmak gibi özel bir ihtiyaç veya fantezi olsun, FWRD WordPress temasını seveceksiniz.

Kapıdan çıkarken, bu banger hayatı müzik web sitenize geri çekecek. Öte yandan, FWRD web siteniz için sağlam bir temel oluşturuyor.

İçe aktarılmaya hazır 5 demo ve daha fazlası yakında, endüstrinin birkaç özelliğini çekecek (hatta bozacak) profesyonel görünümlü tasarımlardan asla mahrum kalmazsınız.

Hepsi bu kadar değil, bu WordPress müzik teması popüler WPBakery Sayfa Oluşturucu ile birlikte gelir, yani bu galaksiden ter dökmeden düzenler oluşturabilirsiniz. Kolayca harika menüler oluşturmak istiyorsanız 100’den fazla başlık tasarımı seçeneği kullanışlı.

Diğer özellikler arasında Essential Grid, video ve paralaks arka planları, etkin bağlantılar (tek sayfalık bir web sitesi için harika), etkinlik ve konser yöneticisi, müzik albümleri, ses çalarlar, WooCommerce, çeviriye hazır, sınırsız düzenler, renkler ve yazı tipleri, Slider Revolution , duyarlı ve retinaya hazır tasarım, bir çocuk teması vb..

8. Blackoot (Ücretsiz)

Blackoot Lite Freemium WordPress Teması

Blackoot Lite, müzisyenler ve fotoğrafçılar düşünülerek tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bu zarif ve duyarlı WordPress teması, dakikalar içinde profesyonel bir web sitesi oluşturmanızı sağlayabilir. Widget alanlarını, özelleştirilebilir arka planı, otomatik çeviri ve tamamen duyarlı tasarımı içerir

Ayrıca, slayt gösterileri oluşturma, Google Haritalar entegrasyonu ve çok daha fazlası gibi daha fazla özellik ve desteğe sahip premium Blackoot Pro’ya yükseltme seçeneğiniz de var..

9. Kroma

croma wordpress müzik teması

Müzik endüstrisinde başarılı bir kariyer yapmak olduğu kadar zor. Birçok hareketli parça var ve yanlış bir hamle kariyerinizi zamansız bir şekilde bitirebilir. Bu nedenle dijital pazarlamayı kolaylaştıran güzel ve duyarlı bir WordPress temasına ihtiyacınız var.

Croma böyle bir WordPress müzik temasıdır. DJ’ler, müzisyenler, gruplar, plak şirketleri, yapımcılar vb. İçin mükemmel çok amaçlı tema. Croma WordPress müzik teması, ihtiyaç duyduğunuz son WordPress müzik teması olabilecek özellikler açısından oldukça yumruk atıyor.

9 içe aktarmaya hazır demo, sürekli çalma özellikli site çapında AJAX ses çalar, müzik albümleri, kesintisiz sosyal medya entegrasyonu, çoklu sayfa şablonları, derin WooCommerce entegrasyonu, etkinlik ve konser yöneticisi,% 100 gibi özelliklerden bahsediyorum. duyarlı tasarım, etkin bağlantılar, esnek başlıklar ve çok daha fazlası.

10. Epron

epron wordpress müzik teması

Müziğiniz üzerinde çok çalışıyorsunuz ve hayranlarınıza sadece en iyi deneyimleri sunmak istiyorsunuz. Bu nedenle bahane yapmazsınız; sadece en iyi müziği yaratırsın.

Web siteniz söz konusu olduğunda da mazeret göstermemelisiniz. Mümkün olan en iyi siteyi oluşturmaya çalışın. Gurur duyduğunuz bir WordPress müzik web sitesi oluşturmanın ilk adımı doğru temayı seçmek.

Cennete söz veren ama cehennem veren WordPress müzik temalarından bıktıysanız, seçkin yazar Rascals’ın Epron’a büyük bir merhaba deyin.

Herhangi bir şeker kaplama olmadan, Epron, yeni başlayan veya deneyimli bir profesyonel olun, basit ama güçlü bir müzik web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle birlikte gelir.

Epron, ultra esnek Muttley Framework, mükemmel bir etkinlik yöneticisi, devrimci bir kısa kod yöneticisi, güzel başlıklar, Slider Revolution, Soundcloud destekli Scamp müzik çalar, WooCommerce için hazır, duyarlı düzen, pürüzsüz CSS3 geçişleri, sınırsız renkler, 380+ Google Yazı Tipi, Nivo Kaydırıcı, 6 özel yayın türü, 4 özel widget ve liste uzayıp gidiyor.

11. Desibel

desibel wordpress müzik teması

Bir WordPress müzik teması için uygun bir adla Decibel, müzik içeriğinizi bir rock yıldızı gibi dünyaya vurmanıza yardımcı olacaktır. Bu temayla, yolunuzda duran tek şey hayal gücünüzdür, özelliklerin olmaması.

Mükemmel temayı seçmenin zor olduğunu biliyorum. Mesela kime inanıyorsun? Hangi özelliklerle başlamanız gerekiyor? Kaçınılması gereken tuzaklar var mı? Ve bir milyon ve bir tema ile, hepsi güzel promosyon malzemelerine sahip olduğunda seçersiniz?

Decibel, özelliklerin şişmesini önler ve DJ, müzisyen, grup, plak şirketi veya müzik endüstrisi ile ilgili herhangi biri olarak ihtiyaçlarınıza odaklanır.

Tema, sadece buzdağının ucuna dokunmak için 100+ düzen, 12 kullanıma hazır ana sayfa demoları, diskografi, tur tarihleri, 6 iç sayfa şablonu, duyarlı tasarım, WPBakery Sayfa Oluşturucu, Slider Devrimi ve güzel galeriler gibi özelliklerle birlikte geliyor.

12. JamSession

jamsession wordpress müzik teması

Belki de daha ince bir şey istiyorsunuz – sadece basit ve temiz bir web sitesi tasarımı. Ama bazı stillerle, bilirsiniz, güzel arka planlar, güzel animasyonlar, taze modern tasarım ve eserler. Bu sizin gibi geliyorsa, JamSession sadece ihtiyacınız olan WordPress müzik temasıdır.

JamSession, yeni başlayan veya uzman olup olmadığınızı yapılandırmak ve özelleştirmek kolaydır. Seveceğiniz diğer özellikler arasında tam ekran kaydırıcılar, harika video desteği, duyarlı bebek, blog, etkinlikler, diskografi, güzel fotoğraf galerileri ve…

… Kullanıma hazır üç demoyla, koşarak yere vurabilir ve düşene kadar yol boyunca özelleştirebilirsiniz. Oh evet, JamSession WPBakery Sayfa oluşturucu, kaydırıcı devrimi, SoundCloud desteği, ses çalar, duyarlı tasarım, çoklu menü düzenleri ve WooCommerce desteği ile birlikte geliyor.

13. Lucille

lucille wordpress müzik teması

Sonra Lucille WordPress müzik temasını alırsınız ve mükemmel WordPress müzik teması için yaptığınız aramanın sona erdiğini hemen fark edersiniz. Neden? Çünkü SmartWPress – geliştirici – iş demektir.

Güçlü işlevsellik ile birleştirilmiş harika tasarım, bu wordPress müzik temasını radyo istasyonları, plak şirketleri, müzisyenler, gruplar, üreticiler vb.İçin ideal bir çözüm haline getirir..

Lucille, WPBakery Sayfa oluşturucu, içe aktarmaya hazır 5+ demo, Slider Revolution, kesintisiz WooCommerce entegrasyonu, duyarlı tasarım, sınırsız renkler, tema özelleştirici, çoklu menü stilleri, 2 önceden hazırlanmış renk kaplamaları, güzel ses çalarlar, esnek arka planlar, etkinlikler, diskografi, galeriler vb. için özel yazı türleri.

14. cenneti yendi

beatheaven-müzik-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

ThemeFuse’daki ustalardan Beat Heaven, hepsini isteyen müzisyenler ve gruplar için tasarlanmış premium zarif ve duyarlı bir premium temadır. Harekete geçen bir dünyada, bu tema hareket halindeyken hayranlar için sallanıyor. Bu eğlenceli funky teması harika bir ana sayfa müzik çalara, etkinlik desteğine ve herhangi bir müzik tutkununun isteyeceği diğer birçok özelliğe sahiptir.

Ana sayfaya iner inmez, cesur bir düzen, birden fazla parçalı bir ana sayfa müzik çalar, yaklaşan etkinliklerin zaman çizelgesi ve bir albüm karuseli ile karşılanacaksınız. Bu tema ile kendi müzik blogunuzu, grubunuz için bir web sitesini, kayıt şirketinizi tanıtan bir siteyi kolayca oluşturabilir veya mekanınız için yaklaşan etkinlikleri yönetmek için kullanabilirsiniz. Müzikle ilgili herhangi bir web sitesine çok uygun harika bir tema.

Tema teması, blog, harika bir portföy, kullanışlı galeri, hakkında ve iletişim sayfası gibi çoğu ThemeFuse temasıyla birlikte sevdiğiniz tüm sayfaları içerir. Ancak bu temaya özel olarak sanatçı, albümler, konumlar, etkinlikler ve daha fazlası için sayfa şablonları da bulacaksınız. Ayrıca, fazladan öğeler eklemek ve bu sayfaları kendiniz yapmak için özel kısa kodları kullanabilirsiniz.

Beat Heaven, yakınlaştırma ve kaydırmayı doğrudan karışımın dışına çıkarır ve tabletinizde, akıllı telefonunuzda veya dizüstü bilgisayarınızda sorunsuz bir tarama deneyimi yaşamanızı sağlar. Premium özellikler arasında kullanımı kolay sayfa şablonları ve düzenleri, temiz tümleşik HTML 5 Ses çalar, tam müzik video desteği (artı widget), etkinlik modülü (zaman çizelgesi ekranlı), en son albümler döngüsü ve daha fazlası bulunur!

15. Müzik

Müzik-themify-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Müzik, Themify tarafından oluşturulan cesur bir paralaks müzik, grup ve etkinlik stili premium WordPress temasıdır. Bu güzel tema şarkıcılar, gruplar, şarkı yazarları, etkinlik yerleri, yöneticiler ve daha fazlası için mükemmeldir. Bu tema, site çapında sıkışmalar, tam genişlikte paralaks arka planlar, özel bir yapışkan altbilgi müzik çalar, albüm ve etkinlik desteği ve daha fazlası sayesinde göze çarpıyor.

Bu tema, kendinizi, sanatçılarınızı veya etkinlik konumunuzu tanıtmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. İlk önce – tema muhteşem Themify sürükle ve bırak sayfa oluşturucu içerir, böylece ihtiyacınız olan her şey için sınırsız düzenler oluşturabilirsiniz. Müzik ayrıca albümlerinizi, yaklaşan etkinliklerinizi, fotoğraf galerilerinizi, video oynatma listelerinizi ve hatta son basın bültenlerinizi kolayca kolaylaştıracak özel yazı türleri içerir. Her tür haber veya medyayı bir blog yayını ekliyormuş gibi eklemek için ilgili özel yayın türünü kullanmanız yeterlidir – bu kadar kolay!

Diğer premium özellikler arasında kullanımı kolay Themify oluşturucu, albümler özel yazı tipi, özel etkinlikler modülü (turlar, konserler vb.), Duvarcılık ve ızgara galerileri desteği ve tamamen duyarlı bir tasarım bulunmaktadır..

16. SONIK

SONIK Duyarlı Müzik WordPress Teması

Sonik, benzersiz müzik web siteleri oluşturmak için gereken tüm işlevlere sahip çok eksiksiz bir müzik WordPress temasıdır. 12’den fazla özel yazı türü ile müzik yayınlarını, podcast’leri, sanatçıları, etkinlikleri, radyo istasyonu kanallarını, radyo programlarını ve daha fazlasını mükemmel bir şekilde yönetebilir. Benzersiz ve duyarlı tasarımı, her zamanki WordPress olasılıklarının ötesine geçer, çünkü sadece Visual Composer premium eklentisini içermez, aynı zamanda Gridstacks adı verilen bazı güçlü entegrasyonlar sağlar.

Gridstacks, sonik temasının, sınıflandırma filtrelemesi ve tasarım özelleştirmeleriyle her yazı tipinden karusel, kapak akışı, sürgü ve daha fazlasını oluşturmaya izin veren özel bileşenleridir..

Sonik sadece bir müzik teması değil, daha fazlası. Aslında, bu temayı DJ’lerden ve müzisyenlerden radyo istasyonlarına ve etiketlere kadar her müzikle ilgili web sitesi için en esnek ve uygun hale getiren çeşitli olası içerik ve düzenlere sahip olanlardan biridir. Güçlü WooCommerce entegrasyonu oyunu bir üst seviyeye taşıyor, aslında mükemmel bir müzik mağazası oluşturabilir, tek bir tıklamayla alışveriş sepetine parça ve albümler ekleyebilirsiniz..

İlgi çekici ve animasyonlu özellikli müzik çalar, her müzisyen için en önemli özelliğe vurgu yaparak ziyaretçiye benzersiz bir deneyim sunuyor. Ancak tüm bu işlevler özel beceriler gerektirmez, aslında her öğenin hızlı bir Visual Composer sürükle ve bırak entegrasyonu vardır ve 120’den fazla özelleştirici ayarıyla web sitenizi markanızda kolayca oluşturabilirsiniz. 3 Yazı tipi seçici, 12 renk seçici, tonlarca diğer seçenek, hepsi gerçek zamanlı önizleme ile, herhangi bir müzik web sitesine sığdırmak için ihtiyacınız olan tek şey.

17. Steve Cadey

Steve Cadey - WordPress Müzik Teması

Steve Cadey, özellikle müzik ve etkinlik siteleri için tasarlanmış duyarlı bir premium WordPress temasıdır. Bu tema, sadece estetik standardı karşılamakla kalmayıp aynı zamanda müzik endüstrisinin talebini tam olarak karşılayan modaya uygun tasarımı sayesinde ilk bakışta en iyi izlenimi yaratabilir..

Bununla birlikte, mükemmel görsel tasarım bile web sitenizin başarısının sadece küçük bir parçasıdır. Gerçekten ihtiyacınız olan, uzun vadede size yardımcı olan önemli avantajlar ve özellikler. Steve Cadey’in çevrimiçi müzik platformunuz için hepsi bir arada çözümü bulmasının nedeni budur. Daha spesifik olmak gerekirse, haberleri ve müzik trendini kolayca güncellemenizi, sanatçıları tanıtmanızı, video ve ses yerleştirmenizi ve blogunuzla hayranınızla etkileşim kurmanızı sağlar.

Dahası, müzik sevginizi karlı bir işe dönüştürmek istiyorsanız, Steve Cadey size yardımcı olabilir. WooCommerce ile entegre olarak, etkinlikleri göstermenize, albüm satmanıza, bilet ve diğer ürünleri en az çabayla sunmanıza olanak tanır. Tüm mobil cihazlarla ve web tarayıcılarıyla uyumlu olan Steve Cadey, hangi cihazı kullanıyor olursanız olun size aynı kaliteyi sunmayı vaat ediyor.

18. IronBand

IronBand - Müzik Grubu ve DJ WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

IronBand, Themeforest’ta bulunan cesur bir müzik WordPress temasıdır. Bu sallanan tema müzisyenler, DJ’ler, mekanlar ve müzik blogcuları için mükemmel bir seçimdir. IronBand’ın harika bir özelliği müziğe odaklanmadır. Tema, sitenize gelen ziyaretçilerin ses kliplerini, albüm fragmanlarını veya konser kayıtlarını dinleyebilmeleri (veya tüm diskografinizi yükleyebilmeleri) için bir HTML5 ses oynatıcısı içerir. Canlı etkinlikleri veya sahne arkası görüntülerini sergilemek için kolayca YouTube videoları da ekleyebilirsiniz.

Tema ayrıca kendinizi, grubunuzu veya sanatçılarınızı sergilemek için bazı harika sayfalar içerir. Filtrelenebilir galeri sayfası, etkinliklerden, konserlerden veya sahne arkasındaki eylemlerden görüntüler eklemek için mükemmeldir. Blog, hayranlarınızla haber paylaşmak için harika bir yoldur. Diğer tema özellikleri arasında renk ve yazı tipi seçenekleri, katmanlı psd dosyaları, canlı Twitter yayını ve müthiş Devrim Kaydırıcısı sayılabilir..

19. Müzik ve Müzik Grubu

Müzik ve Grup WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Music, Organic Themes tarafından hazırlanan bir grup ve müzisyen WordPress temasıdır. Bu tamamen duyarlı tema, müzik endüstrisindeki herkes için mükemmel bir çözümdür. Müzik, arka plan, başlık, düzen, slayt gösterileri ve daha fazlası için özelleştirme seçenekleriyle doludur. Grubunuzun veya müziğinizin stil karınca tonuna uyacak şekilde temanın rengini ve düzenini kolayca değiştirin.

Tema aynı zamanda birçok müzik grubuna ve müzisyene özel özellikler içerir. Özel bir tur tarihleri ​​sayfası ve widget’ı var. Başka bir harika özellik, yeni şarkıların snippet’lerini veya tur kaydını ekleyebileceğiniz bir çalma listesi widget’tır. Müzik teması, albümlerinizin veya kayıtlarınızın bir portföyü olan bir diskografi sayfası içerir. Tüm bunlar hayranların uğrayacağı harika özellikler.

Müzik teması WooCommerce hazır. Grup malları, müzik veya başka bir şey satmak istiyorsanız bu harika bir şey.WooCommerce entegrasyonu, ürün eklemeyi ve satmayı kolaylaştırır.

20. Brooklyn

Brooklyn WordPress Müzik Teması

Brooklyn, müzisyenler, gruplar, sanatçılar, blogcular ve eğlence endüstrisi için tasarlanan Gorilla Themes tarafından oluşturulan premium bir WordPress temasıdır. Tema, temayı yüklemenize ve makaleleri hemen göndermenize olanak tanıyan 3 dakikalık bir yükleme çerçevesine sahiptir. Bu temanın ana özelliği, ziyaretçilerinizin dinlemesi veya izlemesi için en son parçalarınızı ve videolarınızı doğrudan ana sayfanızda yayınlamanızı sağlayan bir ses-video oynatıcı gömme modülü ile birlikte gelen ana sayfa slayt gösterisi modülüdür. iPhone, iPad ve Android).

21. Ayar listesi

Setlist Müzik WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Setlist, sanatçılar ve müzik siteleri için geliştirilmiş premium bir WordPress temasıdır. Tema, çok sayıda renkte gelen ve özellikle müzik endüstrisi nişleri için tasarlanmış çok temiz ve modern bir karanlık tasarıma sahiptir.

Setlist, son teknoloji bant için mükemmel bir temadır. Öne çıkan makaleler için bir fotoğraf atlıkarınca kaydırıcısı, şovlarınızı ve diğer etkinliklerinizi planlamak için bir etkinlik takvimi ve müzik videolarınızı sergilemek için entegre bir video sayfası şablonu içerir..

Setlist ile ilgili en sevdiğim şeylerden biri takvim ve yaklaşan etkinlikler widget’idir. Sadece süper şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir sonraki konserinize gelmelerini sağlamak için tüm hayranlarınızı etkinliklerinizle güncel tutmak için mükemmeldir.

22. Sarkaç

Sarkaç, Müzik Yönetimi WordPress Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Sarkaç gördüğüm diğerlerinden farklı bir Premium WordPress Temasıdır. Süper temiz, modern ve profesyonel bir tasarıma sahip olmakla kalmayıp, başka hiçbir yerde görmediğim gerçekten şaşırtıcı özelliklere de sahip..

Pendulum ile ilgili en havalı şeylerden biri, özel müzik yönetimi işlevselliği ve portföyüdür. Aslında, bu tema özellikle DJ’ler, yapımcılar, kulüpler, müzisyenler ve müziği seven herkes gibi müziği seven insanlar için geliştirildi.

Pendulum ile okuyucunuzun çeşitli şarkılara kolayca göz atabileceği ve onları hemen yerinde çalabileceği portföyünüze kolayca müzik ekleyebilirsiniz. Ve müzik şık bir şekilde çalıyor… müzik portföyü süper modern ve gerçekten harika jQuery animasyon efektleri var.

23. Gece kulübü

Gece Kulübü WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Night Clubbing, özellikle gece kulüpleri ve müzik web siteleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuş / tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Bu tema, mxpod.com, reverbnation.com, soundcloud.com ve YouTube.com, Vimeo.com, DailyMotion.com’dan videolar gibi piyasadaki daha popüler oyuncularla uyumlu yerleşik ses ve video oynatıcılarla birlikte gelir …vb. Kodunuzu oynatma listenize yapıştırın, oynatıcı ana sayfanızda görünecektir!

Night Clubbing, en iyi resimlerinizi sergilemenizi ve etkinlikleri kolayca eklemenizi, düzenlemenizi ve planlamanızı kolaylaştıran muhteşem bir ana sayfa slayt gösterisi ve etkinlik takvimi ile birlikte gelir. Yerleşik ayrıca, web sitenizden ekstra para kazanmayı planlıyorsanız, web sitenize kolayca banner eklemenizi sağlayacak bir reklam sistemidir..

Facebook ve twitter kimliklerinizi girmenize olanak tanıyan Sosyal Ağ widget’ları da entegre edilmiştir ve akış ve hayran sayfası likebox’ınız kenar çubuğunuzda görünecektir. Harici widget’lara gerek yok! Ayrıca, bu Gece Kulübü ve Müzik teması, seçim yapabileceğiniz 7 farklı renk stiline sahiptir – mavi, kırmızı, siyah, yeşil ve mor. Hepsi profesyonel bir tasarım, logo yükleyici ve düzen seçici (sağ veya sol kenar çubuğu) ile birlikte gelir.

Kaydırma (Bu Son mu?)

Zorlukla! Bunun, web sitenizin ne olacağına ilişkin vizyonunuzu ince bir şekilde oluşturmak için yaptığınız bir yolculuğun sadece başlangıcı olduğunu söyleyebilirim. Mesajınızı dünyaya göndermek için gerekli zemine başlamanıza yardımcı olacak bazı araçlar hazırladım, şimdi size kalmış. Mevcut temanıza nasıl ses ekleyeceğimizi bulmak ve hayranlarınızın zevk alması için ses dalgalarınızı internetin zaman ve mekanında iletmek için en iyi müzik WordPress eklentileri listemize göz atmak isteyebilirsiniz..

İster ayrılmış, ister şık veya biraz daha sesli bir tarzda müzik ve tarzınızı yansıtan bir tema seçmeyi unutmayın. Özellikleri dikkatlice değerlendirin – sosyal medya entegrasyonundan daha fazla yararlanacak mısınız yoksa ızgara stiliniz görünümünüz için çok daha mı önemli? Son karışım sizin ellerinizde.

Sana doğru! Müzisyenler için en iyi WordPress temaları listemize katılıyor musunuz? Önerebileceğiniz herhangi bir WordPress müzik temanız var mı?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map