Kişisel ve Serbest Bloglama için 20+ En İyi Blog WordPress Temaları

Kişisel ve Serbest Bloglama için En İyi Blog WordPress Temaları

Bir blog yaratıcı olmanın, markanızı büyütmenin ve yazma becerilerinizi geliştirmenin harika bir yoludur. Tüm olası blog oluşturma platformları arasında WordPress en iyisidir (veya en azından öyle düşünüyoruz – şu anda okumakta olduğunuz blogumuzu çalıştırmak için kullandığımız şey budur). WordPress bloglamayı kolaylaştırır ve en iyi blog WordPress temalarından birinin yardımıyla en kısa sürede yazmaya başlayabilirsiniz.


Blogunuz için temalara bakarken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli faktör vardır:

 • Yerleşim: Beğendiğiniz düzene sahip bir tema seçin. Bir duvar ızgarası düzeni istiyorsanız, bir eklenti yüklemek ve çalışmasını sağlamak yerine bir duvar demosu olan bir tema seçmek daha kolaydır. Aynı satırlar boyunca – blogunuzun herhangi bir cihazda harika görünmesini sağlamak için temanızın duyarlı olması gerekir.
 • Yazı Biçimleri: Yüklemek istediğiniz medyayı işleyebilecek bir tema bulun. İster standart yayınlar, videolar, resim galerileri isteyin, ister alıntı yapın, seçtiğiniz temanın bu formatları desteklediğini bir kez daha kontrol edin..
 • Sosyal medya: İyi bir blog teması sosyal medya desteği içerir. Sosyal medya pazarlamacılığı, blogunuzu ve çevrimiçi varlığınızı büyütmenin büyük bir parçasıdır, bu nedenle blog yayınlarınızın paylaşılması kolaydır. İyi bir WordPress blog temasında genellikle yayınlarda sosyal paylaşım seçenekleri, üstbilgi / altbilginizdeki bağlantılar ve sosyal bir “takip” widget’ı bulunur.

Bunlar harika bir WordPress blog temasının sahip olması gerektiğini düşündüğümüz birkaç özellik. Kendi ihtiyaçlarınıza bağlı olarak WooCommerce uyumluluğu, blogunuzdan para kazanmak için yerleşik reklam noktaları, otomatik oynatma özelliği (vlog başlatmayı düşünüyorsanız) vb..

En iyi WordPress blog temalarını ararsanız, binlerce sonuç bulursunuz. Size biraz zaman kazandırmak için, bloglamaya başlamak için en iyi blog WordPress temaları listemiz. Umarız eğlenirsiniz!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Toplam

Toplam Çok Amaçlı ve Bloglama WordPress Teması: Mason Demo

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Toplam sürükle ve bırak WordPress teması, herhangi bir web sitesi tasarımı için mükemmel olan esnek, çok amaçlı bir temadır. 32.000’den fazla mutlu müşteriyle en çok satan bir tema – bu yüzden tavsiye etmeye devam ediyoruz! Yerleşik duyarlılık, RTL desteği, A11y özellikleri, özel posta türleri (portföy, personel, referanslar), kullanımı kolay bir sayfa oluşturucu, premium animasyonlu kaydırıcılar ve daha fazlası Total, blogunuz veya web tasarım projeniz için bariz bir seçimdir.

Toplam Çok Amaçlı ve Bloglama WordPress Teması: Charlotte Demo

Toplam ayrıca 40+ hızlı kurulum örnek demolarını içerir. Duvarcı ve Charlotte blog demoları yukarıda görüldü. Bu şekilde, web sitenizin birkaç dakika içinde başlatılması için örnek bir demo yükleyebilirsiniz. Tema, sütunlar, listeler, haber düzeni, duvar ızgaraları ve özelleştirilebilir dinamik sayfa şablonları dahil olmak üzere blog’a özgü tonlarca özellik içerir. Artı sosyal zaten entegre edilmiştir – böylece yayınlarınızı doğrudan canlı Özelleştirici’den paylaşabilirsiniz.

2. Aşhe (Ücretsiz)

Ashe Kişisel ve Çok Yazarlı Ücretsiz WordPress Blog Teması

Bir blog oluşturmak kolay olmalı – ve ücretsiz Ashe WordPress temasıyla. Bu çarpıcı tema doğrudan WordPress panonuzdan yüklenebilir ve güzel bir blog oluşturmanıza yardımcı olacak kullanımı kolay özellikler içerir. Kutulu veya tam genişlikte bir site düzeni için yerleşik seçenekleri kullanın, Canlı Özelleştirici’yi kullanarak özel arka plan renkleri seçin, kendi özel logonuzu yükleyin ve daha fazlasını yapın. Tema duyarlı ve retina hazır olduğundan, blogunuz okuyucularınız ister telefonlarında ister bilgisayarlarında olsun harika görünecek.

Diğer harika tema özellikleri arasında çarpıcı bir özellikli ana sayfa kaydırıcısı, sağ ve sol kenar çubukları, öne çıkan reklam alanları (promosyon kutuları), liste düzeni, RTL ve çeviri desteği bulunmaktadır. Plus Ashe, e-ticaret mağazası, İletişim Formu 7, GDPR uyumluluk eklentileri ve çoğu sayfa oluşturucu (Elementor, Visual Composer, Beaver vb.) Eklemek için WooCommerce gibi popüler eklentilerle uyumludur, böylece kendi düzeninizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Ve temadan daha da fazlasını elde etmekle ilgileniyorsanız, Ashe Pro gelişmiş yapıştırma, direk ve şekillendirme seçenekleri için.

3. Gazete

Bloglar, Dergiler ve Daha Fazlası için Gazete WordPress Teması

Gazete, herhangi bir blog, dergi, haber çıkışı veya başka bir yayın sitesi için harika bir WordPress temasıdır. Tüm zamanların en çok satan 10 temasından biri olarak (Envato’da), bu temanın hiç bitmeyen güçlü özellikler listesinden hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Blog yazıları, sayfalar, kategoriler ve arşivler için 80’den fazla demo tasarımı, 810+ kullanıma hazır sayfa öğesi ve tasarım şablonu arasından seçim yapın. Kolayca tür düzen tasarımlarından birini oluşturmak için sezgisel sürükle ve bırak oluşturucuyu (diğer temalarda bulunmayan özel ızgara ve haber öğeleriyle birlikte) kullanın. Ayrıca AMP, YouTube, Adsense, incelemeler, bbPress, WooCommerce ve GDPR gereksinimleri için yerleşik destek, Gazeteyi en üst düzeye çıkarır.

4. Activello (Ücretsiz)

Activello Ücretsiz WordPress Blog Teması

Colorlib’den Activello teması, kendi web sitenizi başlatmak için mükemmel olan güzel bir blog temasıdır. Bu çok amaçlı tema, kaydırıcı, özel telif hakkı, sonsuz kaydırma, vektör simgeleri, duyarlı düzenler, sınırsız renkler ve daha fazlası için Bootstrap üzerine kurulmuştur. Tema, ek özellikler için WooCommerce, İletişim Formu 7, Yoast SEO, JetPack ve W3 Total Cache gibi popüler eklentilerle de uyumludur. Artı tamamen ÜCRETSİZDİR – sevmemek için ne?

5. Büyüleyici

Çok Amaçlı Glam Blog Teması

QDONOW tarafından Glamour ile kendi glam blogunuzu başlatın. Bu güzel tema, birden fazla hızlı başlangıç ​​demoları (yaşam tarzı, girişimci, anne ve yemek blogu dahil) gibi birçok kolay özellik sunuyor, böylece birkaç dakika içinde harika görünümlü bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ardından sitenizi 800’den fazla Google yazı tipi, özel widget, öne çıkan resim boyutlandırma, düzen, renk seçeneği ve daha fazlası ile özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Glamour ile bir WooCommerce mağazası ve önceden tanımlanmış reklam banner alanları (başlık, kenar çubuğu, altbilgi ve içerik bölümlerinin altı) aracılığıyla sitenizden de para kazanabilirsiniz.!

6. Biberiye

Biberiye Duyarlı Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Biberiye herhangi bir stil blog için güzel WordPress teması. Temiz ve parlak düzen, içeriğiniz için mükemmel bir boş sayfa. Tema, 5 farklı blog düzeni, özellikli bir kaydırıcı, yerleşik renk seçenekleri ve tüm tasarıma duyarlı. Biberiye ayrıca en son yayınlarınız, promosyon kutusu, hakkımda, sosyal medya ve daha fazlası için özel blog widget’ları ile birlikte gelir.

7. Divi

Divi Çok Amaçlı, Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Divi teması, web sitenizi veya blogunuzu oluşturmak için popüler ve esnek bir seçenektir. Popüler Divi sayfa oluşturucu üzerine inşa edilmiş, resim, metin, beceri, başlıklar, e-posta tercihleri, arama, alışveriş, referanslar, fiyatlandırma tabloları, kaydırıcılar, portföy, harekete geçirici mesaj, bulanıklık ve daha fazlasını eklemek için tonlarca kolay sayfa öğesi vardır. Ancak en önemlisi – Divi’nin varsayılan blogu, bloglamaya başlamak için harika bir temel oluşturur. Oluşturucu ile çarpıcı bir ana sayfa oluşturun, ardından içeriğinizi eklemek için yazı biçimleri desteğini kullanın (resimler, videolar, bağlantılar veya galerilerle birlikte).

8. Yolculuk tutkusu

Yolculuk Tutkusu Seyahat Blog WordPress Teması

Wanderlust bloglama WordPress teması, maceralarınızı paylaşmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Seyahat odaklı bloglara veya dergilere yönelik Wanderlust teması, medyanızı (görüntüler, video, ses) en iyi şekilde görüntülemek için tam genişlikte görüntüler, 10 yazı biçimi stili ve en son resimleri sergilemek için altbilginin üzerinde kullanışlı bir Instagram bölümü içerir. Önceden biçimlendirilmiş üç ana sayfa tasarımından birini kullanarak hızlı bir şekilde başlayın, işe yazılarınızı ekleyerek işe başlayın. Mağaza eklemek ister misiniz? Sorun değil. Tema, kolay e-ticaret seçenekleri için WooCommerce ile tamamen uyumludur.

9. Mesa (Ücretsiz)

Mesa Ücretsiz WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Mesa, WordPress için WPExplorer’da oluşturulan tamamen ücretsiz,% 100 GPL blog temasıdır. Bu basit duvarcılık blog tarzı teması yeni bloglama çabanız için mükemmeldir. Tema, canlı Özelleştirici (yanıt verme, başlık, sosyal bağlantılar, giriş stili / sütunlar, reklam noktaları vb.), Basit yazı seçenekleri (standart, resim, galeri, video, ses ve alıntı), özel logo ile basit stil seçenekleri sunar yükleme, yerleşik altbilgi ve kenar çubuğu reklamları ve sosyal bağlantı seçenekleri (başlık ve widget). Mesa, blogunuzu çalışır hale getirmenin hızlı ve basit bir yoludur!

10. Olsen

Olsen Light Ücretsiz Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Olsen Light, kendi blogunuzu başlatmak için kullanabileceğiniz hoş bir ücretsiz blog WordPress temasıdır. Premium bir sürüm olsa da (yükseltmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz), Olsen ışığı sosyal medyanızı entegre etmek, bir Instagram fotoğraf kaydırıcısı görüntülemek, bir logo yüklemek, menünüzü yapılandırmak ve canlı Özelleştirici’de daha fazla seçenek için yararlı özelliklere sahiptir. Tema ayrıca “Hakkımda” bölümü, en son yayınlar ve sosyal medya için blog’a özgü widget’lar ile birlikte geliyor. Olsen teması, daha güçlü sayfa oluşturma seçenekleri için Elementor, Divi ve / veya SiteOrigin oluşturucularıyla da uyumludur.

11. Hemlock

Hemlock Duyarlı WordPress Blog Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Hemlock, hevesli blogcular için çarpıcı bir temadır. Tema, en iyi içeriğinizi daha iyi sergilemenize yardımcı olacak benzersiz bir özellikli yayınlar ana sayfa kaydırıcı tasarımına sahiptir. Tema, yerleşik sosyal paylaşım, çok sayıda yazı biçimi ve katı düzenler (tam genişlik, kenar çubuğu veya ızgara blog’u gibi) gibi en iyi WordPress blog temalarının sahip olması gereken bahsettiğimiz tüm özellikleri içerir. Ayrıca basit tasarım, moda, teknoloji, iş, bahçecilik vb.Gibi herhangi bir endüstri için uyarlanabilir olmasını sağlar..

12. Amadeus Pro

Amadeus Pro WordPress Bloglama Teması

Amadeus blog WordPress teması, bir hobi olarak blog yazmak veya işinizi tanıtmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir seçimdir. Amadeus ile sınırsız renk, logo, sosyal ve düzen seçeneklerini (hepsi kullanışlı Tema Seçenekleri Panelinde) kullanarak web sitenizin görünümünü ve hissini özelleştirmek kolaydır. Bir ana sayfa kaydırıcısı ekleyin, özelleştirilebilir kenar çubuğu widget’larından yararlanın ve kendi blogunuzdan birini oluşturmak için ana sayfa düzeninizi (ızgara veya sütunlar) seçin.

13. New York (Blog ve Dükkan)

New York WordPress Blog ve Mağaza Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bir iş olarak blog oluşturmak isteyenler için New York, seçebileceğiniz en iyi mağaza ve blog WordPress temalarından biridir. Düşüncelerinizi ve ipuçlarınızı paylaşmak için zarif bir blog oluşturmak veya WooCommerce ile kendi çevrimiçi mağazanızı başlatmak için mükemmel bir temadır. Tema, benzersiz bir ana sayfa yayınları atlıkarınca, stil widget’ları (sosyal, hakkında, Instagram, son yayınlar, vb.), İki menü alanı, yerleşik bir altbilgi Instagram besleme ızgarası ve özelleştirilebilir telif hakkı metni içerir. Şaşırtıcı blog özelliklerinin yanı sıra, tema aynı zamanda güçlü Sarı Kalem CSS editör eklentisi ile birlikte gelir, böylece tasarımın herhangi bir bölümünü sadece birkaç tıklamayla değiştirebilirsiniz.!

14. Essence Pro

Essence Pro Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Essence Pro, popüler Genesis çerçevesi için güzel bir bloglama çocuk temasıdır. Genesis üzerine kurulduğundan, tema zaten erişilebilirlik, özel başlık, yanıt hızı, çeviriler, düzen seçenekleri, e-Ticaret ve çekirdek sayfa düzenleri için önemli seçenekler içerir. Ancak Essence Pro’yu benzersiz kılan, özellikli görüntü, haber bülteni optin ve katmanlı yazı ızgara tasarımı ile şık ana sayfa düzeni.

15. Mürekkep Hikayesi

Mürekkep Hikayesi Anlatma Bloglama WordPress Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ink WordPress blog teması içeriğinizi paylaşmanızı kolaylaştırır. Tema için tasarım seçeneklerinin tümü canlı Özelleştirici’ye düzgün bir şekilde yerleştirilmiştir, burada renklerde ve yazı tiplerinde değişiklik yapabilir ve kaydetmeden önce canlı olarak görebilirsiniz. Temanın çarpıcı resim ızgarası ana sayfası yeni yayınların öne çıkmasına yardımcı olur ve tema retinaya hazır olduğundan daha büyük, daha cesur fotoğraflar yükleyebilirsiniz.

16. Sebzeli

Sebzeli Bloglama WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Veggie Food Blog teması, blog yayınları, tarifler, video rehberleri veya başka bir şeyle kendi sitenizi başlatmak için güzel bir seçimdir. Bu duyarlı bloglama teması, gıda blog yazarları için oluşturuldu, ancak herhangi bir sayıda blog odaklaması için harika çalışır. Renkler, çeşitli düzenler, sayfa oluşturucu desteği (Elementor, Beaver Builder veya SiteOrigin ile harika çalışır), çeviri seçenekleri, RTL uyumluluğu ve daha fazlası için kolay özelleştirme seçenekleri Veggie’yi sağlam bir tema haline getirir.

17. Otantik.

Otantik Yaşam Tarzı Blog WordPress Teması

Otantik Yaşam Tarzı Blog teması, blogunuza hızlı ve kolay bir şekilde başlamak için seçebileceğiniz 9 farklı demo tasarımı içerir. Blog ızgarası, kaydırıcılar, tarz bindirmeleri ve daha fazlası için seçeneklerinizi seçin. Tema ayrıca 67’den fazla tema yönü, başlık tasarımı seçenekleri (farklı menü, logo ve sosyal konumlarla), özelleştirilebilir altbilgi modülleri (logonuzu ekleyin, Instagram’ınızı ekleyin veya widget’lar kullanın) için renkleri özelleştirmek için kolay seçeneklere sahiptir. video arka planları, özellikli yayınlar karusel oluşturun ve daha fazlası.

18. Ananas (Ücretsiz)

Ananas Ücretsiz Tumblog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ananas temiz ve basit bir tumblog tarzı WordPress bloglama temasıdır. Sadece sosyal bağlantılarınız ve içeriğinizle bir blog başlatmak istiyorsanız, gerçekten mükemmel bir tema. Ananas, temiz bir ortalanmış düzen, kolay yazı biçimleri (resim, video, ses, alıntı), renkli kategori etiketleri ve yerleşik sosyal medya entegrasyonu sunar. Tema ayrıca Yoast SEO (ekmek kırıntıları için), İletişim Formu 7 ve diğer popüler ücretsiz WordPress eklentileri ile uyumludur.

19. Zirve

Tepe Duvar Izgara Blog WordPress Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Peak teması, herhangi bir çevrimiçi blog veya dergi için mükemmel olan ızgara tabanlı bir temadır. Tema, otomatik (duvarcılık) veya özel (görüntü boyutlarını tanımlarsınız) fayanslar, yazı bırakma kapağı (ilk harfte), birden fazla tek yazı düzeni ve yazı formatları, yerleşik bir portföy, mega menü seçeneği ve özel sayfa başlığı banner’ları bile. Peak teması WooCommerce eklentisi ile de uyumludur – böylece kendi mağazanızı ekleyebilir veya satış ortaklarını okuyucularınızla paylaşabilirsiniz.

20. TheBlogger

TheBlogger WordPress Blog Teması

En iyi blog WordPress temalarını düşünürken elbette TheBlogger’ı dahil etmek zorundaydık. Bu blog teması blog oluşturmayı (tahmin ettiniz) kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Sezgisel Özelleştirici seçenekleri, yerleşik portföy seçenekleri, paralaks arka planları, giriş arka plan videosu, WooCommerce uyumluluğu, renk seçeneği ve benzersiz düzenlerle bu WordPress blog teması hakkında sevilecek çok şey var.

21. Brittany

Brittany Light Ücretsiz Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Brittany Light, sol tarafı, tek sütun içeriği ve sağ tarafı çubuğu olan geleneksel bir blog tarzı düzenidir. Ama bu temayı harika yapan şey tam olarak bu! Sosyal medya bağlantılarınızı, bülten kaydınızı, hakkımda bölümünü ve Instagram özet akışınızı eklemek için özel widget’lar için seçenekler vardır. Temanın hafif sürümü, blogunuzu başlatmak için mükemmel bir temadır. Ancak daha fazla özellik istiyorsanız (yazar kutusu, renk seçenekleri, düzenler vb.).

22. Haydi Blog

WordPress Temasını Bloglayalım

Let’s Blog WordPress, blog yazmayı kolaylaştırıyor. Tek tıklamayla demo içe aktarma, 300+ tema Özelleştirici ayarları ve seçenekleri, çoklu blog düzenleri (kaydırıcılar, başlık görüntüleri, atlıkarıncalar, ızgaralar vb.), Galeriler, özel kenar çubuğu widget’ları ve anında arama ile Let’s Blog’da bir sürü harika özellik var böylece içeriğinize layık bir tasarım oluşturabilirsiniz.

23. Underwood

Underwood Hikayesi Blog WordPress Teması

Kişisel bir blog oluşturmak için iyi bir tema arıyorsanız, Underwood temasıyla yanlış gidemezsiniz. Bu modern tema, cesur tipografi, tonlarca yazı formatı (resimler, ses klipleri, video, galeriler vb. İçin toplam 9), 3 benzersiz ana sayfa düzeni stili, WooCommerce desteği, tarz İletişim Formu 7 alanları ve entegre sosyal medya.

24. Modern Studio Pro

Modern Studio Pro Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Modern Studio Pro, bir başka Genesis alt temasıdır. Bu, şık bir stilin ek bonusları ile Genesis hakkında sevdiğiniz aynı harika özelliklerin hepsine sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu özel başlıklar, arka planlar, renk stilleri, sayfa düzenleri, cusomtizer seçenekleri, vb içerir. Ayrıca tema 2 ana sayfa widget alanı ve güzel bir ortalanmış logo başlık stili ekler.

25. Tarifler

Tarifler Bloglama WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Tarifler favori tarifleri dünya ile paylaşmak için mükemmel bir şık bloglama premium WordPress teması. Bu, bir restoran blogu, en sevdiğiniz tariflerin vegan sürümlerini paylaşma, taklitçi tarifleri hakkında blog yazma veya diğer gıda blogları için harika bir temadır..

Yemek yapmak çok fazla deneme yanılma içerebilir, o zaman neden lezzetli keşiflerinizi dünyayla paylaşmıyorsunuz? Tarifler kendi denenmiş ve gerçek tarifleri yayınlamak ve paylaşmak için kullanabileceğiniz harika bir gıda blog teması. Reçete özel yazı tipi, hazırlık süresi, pişirme süresi, malzemeler ve daha fazlası dahil olmak üzere okuyucularınızın ihtiyaç duyacağı tüm bilgileri eklemeyi kolaylaştırır..

Harika tariflerinizi ekledikten sonra, tema okuyucularınızın tarifinizi derecelendirmeleri için seçenekler içerir. Tema ayrıca sıralanabilir yemek tarifleri sayfaları, tıklanabilir içerik listeleri, bir “Reçete Yazdır” seçeneği ve yemek tarifi bios’u (yemek blogunuza birden çok katkıda bulunan varsa harika).

Bu tema aynı zamanda çeviriye hazırdır, en çok puan alan ve en son tarifler için özel widget’lar, yerleşik tema seçenekleri içerir ve özelleştirmeleriniz için hazır bir çocuk temasıyla birlikte gelir.

Sonraki Adım: En İyi Blog WordPress Temalarından Birisini Seçin ve Başlayın!

Tüm bu harika temalarla yapmanız gereken sadece iki şey kaldı – birini seçin ve blogunuza başlayın!

Blog yazmak için çok sayıda WordPress teması olduğunu biliyoruz, ancak sizin için doğru bir tema seçmek önemlidir. Katı kod, iyi özellikler ve istediğiniz bir düzen ile bir WordPress blog teması bulun. Bizce (en iyi blog WordPress temalarından bazılarını) listeledik. Umarız toplantımızda blogunuz için birkaç sağlam seçenek vardı.

Ardından, içeriğinizi oluşturmak için çalışmaya başlayın. Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, bir blog başlatmak için 5 adımlı kolay kılavuzumuzu deneyin. WordPress ile kendi blogunuzu başlatmak için tüm önemli parçaları düzenliyoruz (bize güvenin – çok kolay).

Yukarıda listelenen temalar hakkında sorularınız mı var? Veya en iyi blog WordPress temaları listemizde olması gerektiğini düşündüğümüz bir temanız var mı? Aşağıya bir yorum bırakın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map