Her Blogger’ın Bilmesi Gereken 50 Temel WordPress Eklentisi

Her Blogger'ın Bilmesi Gereken Temel WordPress Eklentileri

Neredeyse 2016’nın ortalarında ve WordPress meraklıları için hareketli bir yıl oldu. WordPress eklenti jargonuzu test etmeye hazır mısınız? Bu listeyi WordPress eklenti bilgisi için bir ara test olarak düşünün.


Bu listedeki eklentilerin yaklaşık% 40’ı çok yaygındır – WordPress kullanarak birkaç ay geçiren herkes bunları duyacaktır. Bunlardan birkaçı dijital pazarlamacılara yönelik – ve ayrıca yerel işletmelere yardımcı olacak eklentilerimiz var.

Her eklentiyi olabildiğince kısa bir şekilde açıklamaya çalıştık. Birkaç durumda, bilmeniz gereken bazı önemli alternatiflerden de bahsettik. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bu yarım yüzyıllık eklenti listesinin tadını çıkarın.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Kolay Güncellemeler Yöneticisi

01 kolay güncelleme yöneticisi wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu eklenti, kaosun WordPress ve bileşenlerini (okuma: temalar ve eklentiler) güncellemesinden kaldırılmasına yardımcı olur. Büyük / küçük / gelişimsel güncellemeler, tema ve / veya eklenti güncellemeleri ve bunların kombinasyonları ile yükseltmeye yapılandırmaya ince ayar yapabilirsiniz. Oh ve Multisite’i de destekliyor!

2. Disqus

02 disqus yorum sistemi wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Disqus ve Livefyre, WordPress’te de çalışan en popüler iki yorum yönetimi web servisidir. Basit, gerçek zamanlı yorum yapmak için bir takipçiler topluluğunu, sosyal medyayı ve etkili karşı spam önlemlerini entegre ederler. Disqus ayrıca WordPress ile güzel oynuyor – bunu bir kopyasını bırakarak yapıyor herşey WordPress veritabanının içindeki doğru yerlerde (yani doğru tablolarda) yorumlar.

3. Yorumları Devre Dışı Bırak

03 yorumları devre dışı bırak wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

WordPress’teki her yazı veya sayfadaki yorumları ayrı ayrı devre dışı bırakabilmenize rağmen – kesinlikle çok 1000’den fazla gönderi içeren bir site çalıştırırsanız Eklentinin kullanışlı olduğu yer burasıdır. Herhangi bir gönderi türü (örneğin bir gönderi, sayfa veya herhangi bir kullanıcı tanımlı gönderi türü) için yorumları tek bir seçenekle devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca WordPress çoklu sitesini de destekleyerek ağ blog yayıncıları için son derece etkili bir araç haline getirir..

4. Bozuk Bağlantı Denetleyicisi

04 Kırık Bağlantı Denetleyicisi wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bağlantıların kopması SEO puanlarınıza zarar verdi. Ayrıca ziyaretçinize, dikkatsiz olduğunuzu veya onları önemsemediğinizi söyler – derinden yapsanız bile. Kırık linkler sadece ama doğal niyet zaman içinde üretilir ve onların olmasına izin veremezsiniz. Bu eklentiyi WordPress sitenizi her kırık bağlantıdan kurtarmak için kullanmanızın nedeni budur. Özel yazı türleri de dahil olmak üzere yayınları, sayfaları ve yorumları kontrol edebilir. Arama parametreleri son derece yapılandırılabilir ve bozuk bağlantılar bulunduğunda size e-posta da gönderebilir.

5. Tema Kontrolü

05 tema kontrolü wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

İndirilen temaların çoğu önerilen standartlara ve en iyi uygulamalara uygun olsa da, özellikle Themeforest gibi harici tema mağazalarından satın alırsanız tüm temaları kontrol etmek önemlidir..

6. İçerik Pro’yu Kısıtla

06 içeriği kısıtlamak pro wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

WordPress kıdemli Pippin Williamson tarafından geliştirilen İçeriği Kısıtla eklentisinin ücretsiz sürümü, içeriği yalnızca kayıtlı veya giriş yapan kullanıcılara gösterecektir. Gerçek güç, PayPal entegrasyonu, indirim kodları, rapor oluşturma ve çok daha fazlası gibi kickass özelliklerini kullandığınız eklentinin premium Pro sürümünde yatmaktadır..

7. Teksir

07 teksir wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu şık küçük eklenti, bir WordPress sitesini bir yerden başka bir yere taşıma stresini ortadan kaldırır. Mevcut bir WordPress web sitesini zahmetsizce kopyalamanıza, aktarmanıza veya klonlamanıza olanak tanır.

8. BJ Tembel Yük

08 bj tembel yük wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu, sahip olması gereken performans geliştirme eklentilerinden biridir. Esasen, görüntüleri yalnızca ziyaretçinin görüntüleme alanında göründüğünde, yer tutucu ile değiştirerek yükler. Başka bir deyişle, eklenti yalnızca bir ziyaretçi aşağı kaydırdığında resimleri yükler, bu yüzden onları görün. Bu yükleme süresini iyileştirir ve her iki taraf için bant genişliğinden tasarruf sağlar.

9. WP Smush – Görüntü Optimizasyonu

09 wp smush görüntü optimizasyonu wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Görüntü yükleme işlemini ertelemek iyi bir fikir olsa da – muhtemelen görüntüleri önceden optimize etmek ve sıkıştırmak daha iyi bir fikirdir – ve bu eklentinin yaptığı da tam olarak budur. Ayrıca tüm eski (muhtemelen optimize edilmemiş) görüntüleri optimize ettiği bir toplu işleme yeteneğine sahiptir (ayrıca Pro sürümü daha da fazla optimizasyon seçeneği sunar).

10. Yine Başka Bir İlgili Mesajlar Eklentisi

10 yaarp wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

YARRP, WordPress sitenizdeki ilgili içeriği yayın konteynerinizin altında veya kenar çubuğunda görüntüler. Bu etkinlik şüphesiz sitenizin hemen çıkma oranını azaltır. Ayrıca bu yerlerde hizmetlerinizi tanıtabilir veya reklam görüntüleyebilirsiniz. Ancak, (ve çok daha fazla özellik) ticari versiyon eklentinin.

11. Üyelik

11 üyelik 2 wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Tanınmış WordPress geliştiricileri ekibi tarafından geliştirildi WPMU Geliştirme, bu, WordPress kullanarak tam üyeliğe sahip bir üyelik sitesi oluşturmak için en iyi eklentilerden biridir. Misafirler, damla içeriği, premium vb. Gibi birden fazla üyelik türü oluşturabilir ve bir ödeme duvarının arkasındaki içeriği kilitleyebilirsiniz. Eklenti çoklu ödeme ağ geçitlerini desteklerken, premium sürüm kupon sistemi, gelişmiş medya koruması ve daha fazlasını içerir.

12. WooCommerce

12 woocommerce wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Automattic (WordPress’in arkasındaki insanlar) tarafından resmi olarak satın alınan WooCommerce, WordPress için en güvenilir ve yaygın olarak kabul gören e-ticaret çözümüdür. WooCommerce, dakikalar içinde zengin özellikli çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza olanak tanır. Premium eklentilerin gücünden yararlanarak yetenekleri daha da artırabilirsiniz.

13. Randevular+

13 randevu + wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

WordPress kullanarak randevu rezervasyon sistemi oluşturabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Rezervasyonlarınızı doğrudan WordPress sitenizden kabul etmenizi, ayarlamanızı ve yönetmenizi sağlayan bu zengin özellikli eklenti ile dileğiniz gerçekleşti. Sınırsız çalışan, kullanıcı biyografisi, modern zamanlama ve tasarım özelleştirme seçenekleri gibi daha fazla özellik için Randevular + premium’u göz önünde bulundurun.

14. Üstün Markalaşma

14 Ultimate Branding WordPress Eklentisi 2016 WPexplorer

Bu, WordPress deposunda ücretsiz olarak bulunmayan WPMU Dev tarafından geliştirilen premium bir eklentidir. Bu eklenti, WordPress’i müşterinizin gereksinimlerine uyacak şekilde beyaz etiketlemenizi sağlar. Bunu, giriş ekranından ve gösterge tablosundan WordPress logosunun ve metnin tüm örneklerini kaldırarak ve bunları markanızın görselleri ile değiştirerek yapar.

15. Giriş Kilidi

15 giriş kilitleme wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu, WordPress için olması gereken bir güvenlik eklentisidir ve WordPress Softaculous kurulumlarına varsayılan olarak yüklenir. Esasen belirli bir IP adresinden gelen başarısız giriş denemelerinin sayısını kaydeder ve bunları arka arkaya üç kırmızı bayrakla engeller.

16. WordFence

16 wordfence güvenlik wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Giriş Kilidi, “tomurcukları kıstırmak” türünde bir eklenti olsa da, WordFence “önleme, her ihtimale karşı tedavi ve penisilinden daha iyidir” türüdür. Eklenti, proaktif tarama ve diğer birçok savunma özelliği de dahil olmak üzere WordPress sitenize kurumsal düzeyde koruma sağlayan bir web hizmetine bağlanır. WordPress sitenizdeki finansal işlemlerle uğraşıyorsanız, bu eklentiyle daha iyi durumdasınız.

17. Google XML Site Haritaları

17 google xml site haritaları wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu eklenti, siteniz için arama motorlarının sitenizde daha hızlı gezinmesine yardımcı olan bir XML site haritası oluşturur. Sitenizi SERP’lerde listelemek konusunda ciddiyseniz, yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gereken bir eklentidir.

18. Akismet

18 akismet wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Akismet ücretsiz, Kurum düzeyi WordPress’i inşa eden kişiler tarafından geliştirilen WordPress için anti-spam çözümü – Automattic. CleanTalk son zamanlarda çok fazla çekiş kazandıran başka bir premium bulut tabanlı anti-spam çözümü.

19. Jetpack

19 jetpack wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

WordPress’i çok daha iyi hale getiren bu şaşırtıcı eklenti hakkında devam edebilirim. Her özellik, bağımsız olarak etkinleştirilebilen modüllerdir. Ücretsiz CDN, görüntü optimizasyonu, mobil mod, site çalışma süresi ve trafik monitörü ve tonlarca şaşırtıcı özellik içerir.

20. WP-Roket

19 wprocket wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Önbellekleme, yavaş bir WordPress sitesini hızlandırmanın başlıca yollarından biridir. W3TC ve WP Süper Önbellek WordPress için en popüler iki önbellek eklentisidir. Aynı tür altında yeni (premium) bir eklenti var WP-Roket, bu, WordPress önbelleğe almanın karmaşıklığını çıkardığını iddia ediyor – bu da onu ilginç bir seçenek haline getiriyor.

21. Etkinlik Organizatörü

21 olay organizatörü wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

WordPress’te etkinlikler oluşturmak, barındırmak ve yönetmek için harika bir eklenti. Etkinlik yönetimi işletmeleri veya çevrimiçi etkinlik oluşturmak isteyen hemen hemen herkes için idealdir. Pro sürümü Şerit ödeme ağ geçidi, indirim kuponları, iCal senkronizasyonu ve daha fazlası gibi özellikleri içerir.

22. Alaka

22 adet wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

WordPress’in arama işlevini kullandıysanız, bunun en iyi olmadığını kabul edersiniz. Relevanssi, WordPress için harika bir arama eklentisi alternatifidir. Özellikler arasında sıralı eşleme, yazım hatası önerileri ve vurgulanan arama anahtar kelimeleri bulunur. SearchWP, bu türdeki bir diğer önemli premium eklentidir.

23. Neilo A / B Testi

23 ab bölünmüş test eklentisi için wordpress wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bölünmüş test veya yazı başlıklarınızı, temanızı, tipografinizi ve diğer bileşenlerinizi test etmek, dönüşümlerinizi artırmak için güçlü bir araçtır. Bu ücretsiz eklenti bunu yapmanızı sağlar.

24. Geri WPUp

24 backwpup wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

WordPress site verilerinizi (medya dosyaları ve veritabanı) Dropox, FTP, Amazon S3, vb. Bulut hizmetlerine yedeklemek için mükemmel bir ücretsiz eklenti. İThemes ve tarafından BackupBuddy (49 $ / yıl) ve VaultPress Automattic tarafından (5 $ / ay) diğer önemli sözler.

25. Özet

25 sumome wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

SumoMe bir harika ücretsiz pazarlama eklentileri paketi WordPress potansiyel müşteri oluşturma, kitleyi elde tutma ve analiz için. Noah Kagan, SumoMe’nin arkasındaki adam biraz süperstar ve onun hikayesi harika bir ilham kaynağı.

26. WP-Optimize

26 wp-optimize wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

WordPress, birden fazla “özellik dolu” tema ve eklenti yüklendiğinde veya tonlarca spam yorum geldiğinde uzun süreli kullanımla yavaşlar. WP-Optimize, WordPress veritabanınızı temizler ve sitenizi hızlandırır. Aracınıza makine yağı gibi.

27. Google Rehber Yorumları

27 google places yorumlar wordpress plugin 2016 wpexplorer

Google yorumlarını WordPress web sitenizde görüntülemenizi sağlayan bu ücretsiz premium eklenti. Otomatik olarak Google’dan yorumlar alabilir ve bunları sitenizdeki herhangi bir yerde görüntüleyebilir. Olumsuz geri bildirimleri filtreleme özelliği de dahil olmak üzere, incelemeleri görüntülemek için size bir dizi seçenek sunar. Bu kullanıcı tarafından oluşturulan incelemeleri doğrudan web sitenizde görüntülemenin yararı, sosyal kanıt, işletmenizin güvenilirliğini belirler.

28. OptinMonster

29 optinmonster wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

OptinMonster en iyilerinden biridir ödül tonlarca özelleştirilebilir özelliğe sahip potansiyel müşteri oluşturma eklentileri. En ilginç özelliği, kullanıcı tarayıcı penceresini kapatmak üzereyken bir e-posta abonelik kutusu görüntüler. Bu özelliğe exit-niyet teknolojisini kullandık ve onu kullanan her web sitesi için dönüşüm oranlarını önemli ölçüde artırdı. Bloom, ElegantThemes tarafından geliştirilen başka bir sosyal medya eklentisi olan bir alternatif.

29. Geçirmez Bot

28 prova bot wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

İngilizce birçok blogcu için ilk dil değildir ve dilbilgisi zaman zaman gerçek bir acı olabilir. Bu eklenti bir ücretsiz çevrimiçi düzeltme hizmeti dilbilgisi sıkıntılarına yardımcı olmak için tasarlandı.

Dikkate değer diğer alternatifler arasında Jetpack düzeltme modülü (Jetpack eklentisini yükledikten sonra ayrı olarak etkinleştirilmesi gerekir). Grammarly Güçlü bir Chrome eklentisi ile çalışabilen WordPress eklentisi olmayan başka bir harika alternatif.

30. Kayan Sosyal Bar

30 yüzen sosyal bar wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

İnternet pazarlamacıları, her zaman kullanıcının dikkatini CTA’ya yönlendirmenin yeni yollarını bulmaktalar. Bu eklenti, bir gönderinin yanında “yüzen” bir sosyal medya paylaşım çubuğu görüntüler. Bu çubuk kalıyor sabit kullanıcı makaleyi aşağı kaydırsa bile her iki tarafta da “kayan” terimi kullanılır. Eklenti sosyal medya komut dosyalarını yalnızca kullanıcı üzerine geldiğinde yükler. Bu, daha akıcı performansla daha hızlı yükleme süreleri sağlar.

31. Tıkla-Tweet

31 tıklayın tweet wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Makalelerinizde alıntı kullanmaktan hoşlanan biriyseniz, bu eklentiyi çok seveceksiniz. Tırnaklarınızı bir kısa kodda sarabilirsiniz ve eklenti, gönderinin tam ortasında bir Tweet-to-Tweet CTA kutusu oluşturur. Tek satırlıysanız, bu pazarlama cephaneliğinizde harika bir araç olabilir.

32. WP Kanepe Modu

32 wp kanepe modu wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu eklenti, Instapaper veya Pocket gibi uygulamalara benzer şekilde, yayınınızın yalnızca dağınık olmayan bir “metin ve görüntüsünü” görüntüleme seçeneğini ekler.

33. WP-Markdown

33 wp markdown editörü wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Markdown’u seviyor musunuz? Bu eklenti, varsayılan WordPress düzenleyicisine Markdown desteği ekliyor! Not: Markdown modülünü Jetpack içinde de etkinleştirebilirsiniz.

34. Postmatik

34 postmatik wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Postmatic, okuyucularınızın yorum bıraktıklarında e-posta ile abone olmalarına olanak tanır. İşte eklentinin en inanılmaz kısmı – blogunuzun yorumlarına abone olan kişiler, gelen kutularını terk etmek veya web sitenizi ziyaret etmek zorunda kalmadan e-posta yoluyla yanıt verebilirler.

Bu eklentiyi kişisel olarak sevdim, çünkü neredeyse sıfır hücre alımına sahip bir alanda takılı kalırken, doğrudan telefonumun Gmail uygulamasından uzun bir tartışmaya devam etmemi sağladı.!

35. Ezop Hikayesi Motoru

35 Ezop Hikayesi Motoru WordPress Eklentisi 2016 WPexplorer

Bu eklenti, WordPress için benzersiz, zengin özellikli, etkileşimli, uzun biçimli hikaye anlatımı temaları tasarlamanızı sağlayan tonlarca modül içeriyor.

36. P3 (Eklenti Performans Profili Oluşturucu)

36 p3 performans eklentisi wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Çok fazla eklenti yüklemek iyi bir fikir değil. Muhtemelen sitenizi şişirdiği için yükleme süresini artırır. Bu eklenti ile etkiyi ölçebilirsiniz.

P3 eklentisi, WordPress web sitenize yüklenen tüm eklentiler hakkında bilgi toplar ve daha sonra sitenizin yükleme süresi üzerindeki etkilerini ölçer ve görselleştirir. WordPress eklentileri için diyet hakkında konuşun! ��

37. Özel Yazı Tipi Arayüzü

37 özel yazı ui wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Özel yazı türleri, WordPress’i tam bir kütüphane yönetim sistemine, bir e-ticaret çözümüne veya bir biletleme çözümüne dönüştürmenize izin veren cennetten gelen küçük nimetlerdir. Basitçe söylemek gerekirse, metin, veri, sayısal değerler vb. Gibi veri türü öğelerinin bir kombinasyonu olan “kitaplar” veya “etkinlikler” gibi özel veri türleri oluşturabilirsiniz. Bu eklenti bunları kolayca oluşturmanızı sağlar.

38. Gelişmiş Özel Alanlar

38 gelişmiş özel yazı alanları wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu eklenti, bir gönderi veya sayfa oluştururken veya düzenlerken birden fazla özel dosya eklemenizi sağlar. Alanları çeşitli veri türlerinin bir kombinasyonunu kullanarak tanımlayabilirsiniz.

39. Ekran Widget’ları

39 ekran widget'ları eklentisi wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Yalnızca belirli sayfalar için bir veya daha fazla widget’ı devre dışı bırakabilmeniz harika olmaz mıydı? Elbette bu eklentiye teşekkür edebiliriz!

40. Hızlı Güvenli İletişim Formu

40 hızlı güvenli iletişim formu wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

İletişim Formu 7 WordPress için iletişim formudur. Ancak bu, etkili spam engelleme özelliklerine sahip yakın bir rakip.

41. Hepsi Bir Arada Schema.org Zengin Parçacıkları

41 Hepsi Bir Arada Schema.org Zengin Parçacıklar wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Zengin Snippet’ler, SEO’nuzda büyük bir fark yaratan ek bilgi parçalarıdır. Bu eklenti, Schema.org teknik özelliklerini WordPress sitenize entegre etmenize yardımcı olur.

42. Devrim Kaydırıcısı

42 kaymak devrimi wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu, şimdiye kadar geliştirilen en başarılı premium WordPress kaydırıcı eklentilerinden biridir. Web sitelerinizin açılış sayfasını ve kullanıcı arayüzünü geliştirmek için çeşitli özelliklerle dolu olan bu eklenti, bu makaleyi yazarken 112.000’den fazla indirmeyi rafa kaldırdı.

43. WP Posta SMTP

38 wp posta smtp wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu eklenti, WordPress aracılığıyla e-posta göndermek için gelişmiş seçenekler sunar. Buna SMTP veya PHP ile posta gönderme seçenekleri, SSL şifrelemesi, kimlik doğrulama ve daha fazlası dahildir.

44. Akışı Düzenle

44 düzenleme akışı wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

İçerik takvimi, yorumlar, bütçeler, makale durumları ve bildirimler gibi özelliklerle ekip ekibinizle ekip işbirliğini düşünün.

45. TabloBasın

Wordpress wordpress eklentisi 2016 wpexplorer için 45 tablepress

TablePress, WordPress’te kolayca güzel tablolar oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Tabloları basit bir kısa kodla yayınlara, sayfalara veya metin widget’larına gömebilirsiniz.

46. ​​WP İş Yöneticisi

46 wp iş yöneticisi wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu eklenti, işleri doğrudan WordPress kontrol panelinizden listelemenizi ve yönetmenizi sağlar. AJAX destekli arama ve Özgeçmiş Yöneticisi ve İş Uyarıları gibi birkaç ücretli eklenti içerir.

47. Yönlendirme

47 yönlendirme wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Oldukça basit bir eklenti muazzam güç. 301 yönlendirmelerini yönetmek ve 404 hatalarını takip etmek için kullanılır. Bu eklenti özellikle eski bir WordPress sitesinden taşırken veya WordPress kurulumunuzun dizinini değiştirirken kullanışlıdır.

48. Hızlı ve Kolay SSS

47 quck ve kolay SSS wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu eklenti, ürün veya hizmetiniz için basit bir SSS sayfası oluşturmak istediğinizde çok kullanışlıdır. SSS, ekibinizin bunları eklemesini / değiştirmesini kolaylaştıran özel bir yazı türü olarak yapılandırıldı.

49. Görüşler Widget’ı

49 referanslar wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Referans eklemek, güven ve güvenilirlik elde etmek için mükemmel bir yoldur. Bununla birlikte, bir tane yapmak genellikle tema modifikasyonları ve bir sürü başka tüy gerektirir. Bu eklenti ile widget’larınıza hızlı bir şekilde kayan referanslar veya kısa kod kullanarak bir gönderi veya sayfa ekleyebilirsiniz.

50. Maks Mega Menü

50 max mega menü wordpress eklentisi 2016 wpexplorer

Bu ücretsiz eklenti, duyarlı ve retinaya hazır tasarıma sahip çok seviyeli, kategorize menüler oluşturmanızı sağlayan bir sürükle ve bırak menü oluşturucuya sahiptir. 100’den fazla özelleştirme seçeneğiyle, bu eklenti menüde WordPress widget’ları eklemenize izin verir!

Sonuç

Bu listemizi sonuçlandırıyor. Bugün kaç tane yenisini öğrendin? Bu listede olması gereken bir eklenti biliyor musunuz? Düşüncelerinizi duymak isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map