En İyi Koçluk WordPress Temaları 8

En İyi Koçluk WordPress Temaları

Bir koçluk işi yürütmek tatmin edici olabilir, ancak zaman alıcı olabilir. İşletmeniz için bir web sitesini iyileştirmeyi veya başlatmayı düşünüyorsanız, bu çok büyük bir proje gibi görünebilir. İncelemiş olsanız bile koçluk web sitesi kılavuzu sonraki adımlarınız hala belirsiz olabilir.


Neyse ki, bir WordPress teması seçmek başlamak için iyi bir yerdir. Ayrıca, koçluk işinize fayda sağlayabilecek özelliklere sahip bir tane bulmak oldukça kolaydır! WordPress’in popülaritesi ve açık kaynaklı çekirdek, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yüksek kaliteli tema olduğu anlamına gelir.

Bu makalede, koçluk web sitesi temasında aranacak önemli öğelerin bir listesini inceleyeceğiz. Ardından, WordPress için en iyi koçluk web sitesi temalarından sekizini inceleyeceğiz. Bunu aldın!

Koçluk İşletmenizin Neden Bir Web Sitesine İhtiyacı Var (Ve Neleri Dışarıda Bırakamazsınız)

Kişisel koçluk piyasası son birkaç yıldır istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Aslında, piyasa değerinin 2022 yılına kadar 1.34 milyar dolar. Yani rekabet eksikliği yok. Sonuç olarak, koçluk web sitenizin her zamankinden daha fazla öne çıkması gerekecek.

Koçluk web sitenizi oluştururken akılda tutulması gereken bir şey, koçluk ilişkisinin doğasıdır. Çevrimiçi müşterilerinizle güven oluşturmak, kişiliğinizin gerçek bir temsilini iletmek için farklı bir yaklaşım gerektirebilir. Bu, video ve podcast’lerin, kişiliğinizin parlamasına izin vermenin bir yolu olarak düşünmek isteyeceğiniz anlamına gelir.

Uzmanlığınızı sergileyen çok sayıda kaliteli içerik oluşturmanın dışında, olabildiğince çok Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) eklemek isteyeceksiniz. Açıkçası, siteniz arama sonuçlarında görünmüyorsa, kimse ne sunmanız gerektiğini bilemez! Ana sayfanıza güçlü bir Harekete Geçirici Mesaj (CTA) eklemek de dikkate alınması gereken en iyi uygulamadır.

Bir Koçluk Web Sitesi Temasında Neleri Aramalısınız

Artık koçluk web sitenize ne tür bir içerik ekleyeceğinize dair bir fikriniz var, nasıl giyineceğinizi düşünmeniz gerekecek. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olduğu için web siteniz için bir tema bulmak biraz korkutucu olabilir..

Neyse ki, aşağıdaki gibi belirli özelliklere sahip temaları arayarak seçenekleri daraltabilirsiniz:

 • Video uyumluluğu ve çoklu ekran seçenekleri
 • Schema.org dostu olmak gibi yerleşik SEO özellikleri
 • Hız ve küçük ekran görüntüleme için optimizasyon
 • CTA’lar veya açılış sayfaları için şablon sayfaları
 • İçerik organizasyonu için özel posta türleri ve benzersiz düzen olanakları

Seçtiğiniz tema ne olursa olsun, müşteri yorumlarını okumak ve sunulan destek düzeyinin yeterli olup olmadığını belirlemek iyi bir fikirdir. Bazı temalar diğerlerinden daha fazla ‘kurulum’ gerektirdiğinden, WordPress’te yeniyseniz bu akılda tutulması gereken bir şeydir.

İçeriğinizin vitrin dekorasyonu ve potansiyel müşterilerin ilk önce ne göreceği konusunda temanız oldukça önemlidir. Bu nedenle, göz atmanız için sekiz temanın bir listesini hazırladık. Muhtemelen form ve işlevlerin mükemmel karışımına uygun bir tane bulacaksınız.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Sağlık Koçu

Sağlık Koçu Teması

Sağlık Koçu, müşterilerinize hizmet etmenize yardımcı olmak için oluşturulmuş bir niş temadır. Bir sağlık koçu olarak, her zaman destekleyici bir varlık olmanız gerekir ve bu tema devam etmek için inşa edilmiştir. Bu standartları korumanıza yardımcı olmak için birlikte verilen sürükle ve bırak, Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisine ek olarak 7/24 profesyonel destek alacaksınız.

Ana Özellikler:

 • Çoklu tarayıcı uyumluluğu
 • Ekran boyutlarına uygun duyarlı tasarım
 • 800’den fazla Google Yazı Tipi ile birlikte FontAwesome simgeleri dahil
 • Popüler Slider Revolution eklentisini içerir
 • Kutudan çıktığı gibi WooCommerce işlevselliği sağlar

2. Çiçeği Koçu (Ücretsiz)

Çiçeği Koç Teması

Blossom Coach teması, mobil optimizasyon söz konusu olduğunda gerçekten parlıyor. Bu, şema dostu olan ve arama motoru sıralamalarınızda size yardımcı olan ücretsiz bir temadır. Varsayılan ana sayfa da katılım fırsatlarıyla doludur – canlı bir CTA bölümü de dahil olmak üzere koçluk işiniz için ihtiyaç duyacağınız neredeyse tüm bölümler vardır.

Ana Özellikler:

 • Geçer Google mobil uyumlu test
 • Daha hızlı sayfa yükleme süreleri için optimize edilmiştir
 • Ücretsiz sürüm dokuz özelleştirilebilir ana sayfa bölümü ile birlikte gelir
 • Başlık düzeninizi özelleştirme seçeneği
 • Video banner özelliğine erişim

3. Kurşun

Kurşun Koçluk Teması

Hizmetlerinizi, sınıflarınızı ve konuşmalarınızı dünyaya ulaştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanan Colead teması, özelliklerle doludur. Çevrimiçi dersler veya atölye çalışmaları sunmayı planlıyorsanız Colead, birçok mükemmel eğitim özelliğine sahiptir. Bunlar arasında LearnPress LMS eklentisi ve birçok premium eklenti bulunur.

Ana Özellikler:

 • Web sitenizin kaydırmasına 3D efekti getirmek için Paralaks tasarım seçenekleri
 • SiteOrigin sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir
 • İlgi çekici bir CTA deneyimi için dinamik “giriş kutusu” özellikleri içerir
 • Yerleşik bir olay yönetim sistemi

4. LifeGuide

LifeGuide Teması

LIfeGuide kişiselleştirmek için birçok dinamik eleman sunar. Orijinal tasarım dosyalarını yalnızca gereksinimlerinize göre düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda tema, aralarından seçim yapabileceğiniz neredeyse sonsuz bir renk dizisi vermek için de oluşturulur. Tamamen duyarlı bir tema olarak, mobil kullanıcılar tatmin edici bir deneyim yaşarsa asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

Ana Özellikler:

 • Unyson sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir
 • Zengin kişiselleştirme seçenekleri
 • Temanın Photoshop tasarım dosyaları indirmek için dahil edilmiştir
 • Ayrılmış eklenti randevu yönetimi için dahildir

5. Coacher

Coacher Teması

Bir tema satın almadan önce daha ayrıntılı bir test sürüşü istiyorsanız, Coacher işlevselliği için şifre korumalı bir tur sunar. Bu, parayı sıçratmadan önce kontrol panelinden dürtme ve özellikleri test etme yeteneğini içerir. Genel olarak, bu tema hızla kalkmak ve çalıştırmak için harika olacak.

Ana Özellikler:

 • Beş yıldızlı derecelendirme teması
 • Üç ana sayfa şablonu ve çok çeşitli özel sayfalar arasından seçim yapın
 • E-ticaret mağazası şablonları ve önceden oluşturulmuş kurs sayfaları ile hızlı tasarım seçenekleri
 • WP Bakery sayfa oluşturucu ve Slider Revolution eklentilerini içerir

6. Yaşam Koçu

Yaşam Koçu Tema

Yaşam Koçu teması, karşılaştığımız en iyi sayfa şablonları ve özel yayın türleri envanterlerinden birine sahiptir. Bu, gerekli yapılandırmalarla uğraşmak zorunda kalmadan podcast’ler ve etkinlikler gibi benzersiz içerik hazırlamaya hazır olacağınız anlamına gelir.

Ana Özellikler:

 • Yedi özel gönderi türü içerir
 • Son derece özelleştirilebilir sayfa içeriği oluşturmak için çok sayıda özel kısa kod
 • Visual Composer eklentisini içerir
 • 1.500’den fazla simgeye erişim

7. HEALTHFLEX – Sağlık Koçu

HEALTHFLEX - Sağlık Koçu Teması

Sağlıkla ilgili bir temanın çeşitli varyasyonlarını sunan HEALTHFLEX – HealthCoach, çevrimiçi bir sağlık koçunun ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır. Tema ayrıca mağaza kurmanıza yardımcı olacak birkaç yararlı e-ticaret özelliği içerir.

Ana Özellikler:

 • Son derece özelleştirilebilir bir sepet deneyimi için Ecwid alışveriş sepeti eklentisine hazır
 • Yeni oluşturulan Özel Gönderi Türleri için ek ayarlar sekmesi özellikleri
 • Sınırsız renk varyasyonu
 • WooCommerce, MailChimp ve daha fazlası gibi birkaç yararlı eklentinin hızlı kurulumu için hazır

8. Celeste

Celeste Koçluk Teması

Yoğun bir yaşam koçunun ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanan Celeste, çeşitli yaşam koçluğu ve terapötik hizmetleri sergilemek için özelleştirilmiş birkaç şablona sahiptir. Demo içeriğini tek bir tıklamayla da yükleyebilir ve özelleştirmeye hazır, tamamen çalışan bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Popüler bir sayfalık tasarım yaklaşımı sunar
 • Çok bölgeli uyumlu
 • Bold Builder ve Contact Form 7 eklentileri ile birlikte gelir
 • Sekmeler, akordeonlar, kaydırıcılar ve özel menüler gibi dinamik tasarım öğeleri

Koçluk Web Sitenizi Nasıl Başlatabilirsiniz?

Yeni web sitenizi başlatma konusunda cazip davranıyorsanız, sizi suçlamıyoruz! Ancak, gerçekten içerik geliştirmeye başlamadan önce kontrol etmeniz gereken birkaç öğe daha var.

Sitenizi iyi bir başlangıç ​​yapmak için bir koçluk web sitesi kılavuzuna başvurabilir ve en iyi birkaç uygulamayı takip edebilirsiniz:

 1. Önerilen bir WordPress web barındırıcısından bir web barındırma planı seçin.
 2. İşletmenizi temsil eden unutulmaz bir alan adı seçin ve kaydedin.
 3. Web sitenizi bir Güvenli Yuva Katmanı (SSL) sertifikası ile güvenceye alın.
 4. WordPress’i yükleme ve yapılandırma.

Temel kurulum ve kurulumu web barındırıcınız üzerinden yaptıktan sonra, seçtiğiniz temayı kurmaya ve yeni koçluk web sitenizi özelleştirmeye başlayabilirsiniz.!


Şimdi, dalmaya ve sitenizi çalışır duruma getirmeye hazır olmanız gereken WordPress için yüksek kaliteli koçluk web sitesi temalarını incelediniz. Başlangıçta önerdiğimiz tema özelliklerinden bazılarını unutmayın;.

Örneğin, önceden oluşturulmuş açılış sayfası şablonlarına sahip bir tema seçmek, pazarlama dönüşüm huninizin başlatılmasında yardımcı olabilir. Ayrıca, seçtiğiniz temanın mobil cihazlar için optimize edilip edilmediğini ve çeşitli ekran boyutlarına yanıt verip vermeyeceğini öğrenin. İyi koçluk web sitesi kılavuzu, Bu özelliklerle birleştiğinde, koçluk işiniz için mükemmel web sitesini oluşturmanıza yardımcı olacaktır.!

Koçluk web sitenizi başlatma hakkında başka sorularınız mı var? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map