En İyi Fitness ve Spor Salonu WordPress Eklentileri

15 En İyi Sağlık, Fitness ve Spor Salonu WordPress Eklentileri

Sağlık ve fitness popüler bir niş olduğundan, güçlü bir fitness web sitesi oluşturmanıza izin veren çok sayıda fitness ile ilgili WordPress temaları ve spor salonu WordPress eklentileri olması şaşırtıcı değildir..


Ancak, en iyi eklentileri bulmak için internette arama yapmak zaman alıcı olabilir, bu yüzden web siteniz için en iyi araçları ve eklentileri yuvarladık. CrossFit kutularından Yoga stüdyolarına kadar her şeyle çalışmak için tasarlanmış çeşitli fitness takip cihazları, BMI hesap makineleri, tarif eklentileri ve diğer spor salonu WordPress eklentilerini bulacaksınız.

Bu listedeki eklentiler, sitenize faydalı özellikler eklemenize ve okuyucularınıza ekstra değer sunmanıza yardımcı olacaktır. Bir fitness blogu veya bir spor salonu web sitesi işletiyor olun, bu listedeki herkes için bir şey var.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Premium BMI Hesaplayıcı

Premium BMI Hesaplama Eşleştirme Teması

BMI hesap makinenize özel renkler eklemek ister misiniz? Bu premium BMI hesap makinesi renkler, yazı tipleri ve stiller için yerleşik seçenekler sunar. Ayrıca mobil cihazlara duyarlı ve widget’larınız aracılığıyla web sitenize kolayca eklenebilir.

Hesap makinesinin kendisi, otomatik BMI skoru ve yorum sonuçlarıyla (zayıf, normal, obez veya aşırı kilolu) yükseklik (metre veya inç cinsinden) ve ağırlık (kilo veya lbs cinsinden) alanları içerir..

BMI Hesaplayıcısını Edinin

2. Kilo Kaybı Tracker Freemium WordPress Eklentisi

Kilo Kaybı İzleyici

Bu eklenti ile okuyucularınız kilo verme ilerlemelerini takip edebilir. Eklenti, vücut ölçümlerini ve ağırlıklarını girmelerine izin verir, ayrıca hedefleri ve hedef ölçümleri ve ağırlıkları belirler. Bilgileri grafik veya tablo olarak görebilirler ve kısa kodlar ve widget’lar kullanılarak görüntülenebilirler.

Arka uçta, siz veya spor salonu antrenörünüz müşterileriyle etkileşime girebilir ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilirsiniz. Çekirdek eklentisi ücretsizdir, ancak daha fazla özellik için ücretli bir sürümü de indirebilirsiniz. Not: Eklenti ücretsizdir ancak yılda 40 £ ‘dan başlayan ücretli bir sürüm sunar.

Kilo Kaybı Tracker indirin

3. Yemek Planlayıcısı Pro Tarifler Ücretsiz Eklentisi

Yemek Planlayıcısı Pro

Web sitenizde düzenli olarak sağlıklı yemek tarifleri yayınlıyorsanız, bu eklenti onları görsel olarak çekici bir şekilde paylaşmanıza ve okuyucularınıza besin değeri ve baskı yeteneği sunmanıza olanak tanır..

Eklenti tamamen duyarlı ve yerleşik Şema bilgileri ile birlikte gelir, böylece tarifleriniz arama motorları için optimize edilmiştir. Beslenme bilgileri, 30 yılı aşkın süredir beslenme konusunda dünya lideri olan ESHA Research tarafından sağlanmaktadır. Diğer özellikler arasında satış ortağı sitelerinden satın alınabilecek içeriklere bağlantı ekleme, talimatlara not ve fotoğraf ekleme, malzemeleri otomatik doldurma ve daha fazlası yer alır.

Yemek Planlayıcısı Pro’yu İndirin

4. Ücretsiz Keto Hesaplama WordPress Eklentisi

Keto Hesaplayıcı

Keto diyeti daha popüler diyetlerden biridir ve bu eklenti ile beslenme ihtiyaçlarınızı ölçebilir ve istediğiniz kilo verme ve performans hedeflerine ulaşabilirsiniz. Eklentiyi kullanmak basittir – tek yapmanız gereken sitenizdeki herhangi bir gönderiye veya sayfaya kısa kod eklemek.

Bilgilerinizi metrik veya emperyal birimlere girebilir, grafikleri ve tabloları kullanarak sonuçları görüntüleyebilir ve ziyaretçilere hem kilo kaybı hem de kilo alma diyet planı sunabilirsiniz. Ayrıca özel PDF raporları oluşturabilir ve grafiklerin ve tabloların görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Keto Hesap Makinesi’ni indirin

5. CF Beyaz Tahta Ücretsiz Crossfit Eklentisi

CF Beyaz Tahta

CF Beyaz Tahta Crossfit’in web sitesine mükemmel şekilde entegre olur. Eklenti, sitenize sosyal antrenman takibi ekler ve siz ve okuyucularınızın antrenmanları ve sonuçları izlemenize, PR’ları ve karşılaştırmaları tarihsel olarak karşılaştırmanıza, katılımlarını takip etmenize ve her zaman kullanılabilir olan ilerlemeleri hakkında anında bir genel bakışa sahip olmanıza olanak tanır..

Eklenti, onları sıfırdan oluşturmaktan zaman kazandıran egzersizler ve hareketler de içerir. Sınırsız kullanıcıyı izleyebilir ve sonuçlarını arayabilirsiniz.

Eklentiyi indirmek ücretsizdir, ancak aklınızda bulundurun Crossfit 30 günlük denemeden sonra ayda 50 $ ‘dan başlayan ücretli bir hizmettir.

CF Beyaz Tahta’yı indirin

6. İçerik Kilidi Açıldı: Ücretsiz Fitness Eklentisi

İçerik Kilidi Açılmış Fitness

Fitness siteniz için içerik bulmakta zorlanıyorsanız, bu eklenti yardımcı olabilir. Kolayca yemek tarifleri, WOD’lar, fitness ipuçları, yoga pozları ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Eklenti, fitness web sitelerine yönelik profesyonel olarak yazılmış ve resimli içerikleri bulmanıza ve seçmenize ve bunları sitenize eklemenize olanak tanır.

İçeriği görüntülemek ücretsizdir ve en çok satan fitness yazarlarından bazılarından gelir.

Kilidi Açılan İçeriği İndirin: Fitness

7. WPGYM – Premium WordPress Spor Salonu Yönetim Sistemi

WPGYM - WordPress Spor Salonu Yönetim Sistemi

Bir spor salonu web sitesi çalıştırırsanız, bu eklenti size üyelerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan tüm araçları verecektir. Üyelerinizle ilgili kişisel ve hayati istatistikleri gibi ayrıntıları görüntülemekle kalmaz, ödemeleri toplayabilir, fatura gönderebilir ve satış raporları oluşturabilirsiniz..

Gösterge panosu, önemli etkinlikleri kolayca görüntüleyebilmeniz ve çeşitli spor salonu etkinliklerini ve egzersiz programlarını takip edebilmeniz için entegre bir takvime sahiptir. Bunun da ötesinde, üyeleriniz için beslenme ve yemek planları oluşturabilir, katılımlarının kaydını tutabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz..

WordPress Spor Salonu Yönetim Sistemini Edinin

8. Gym Studio Ücretsiz Üyelik Yönetimi

Gym Studio Üyelik Yönetimi

Yukarıdaki eklenti kadar çok özelliğe ihtiyacınız yoksa, Gym Studio Üyelik Yönetimi eklentisini düşünün. Eklenti, yazı düzenleyicinize birkaç ekstra düğme ekler, böylece kolayca bir sınıf takvimi, bir zamanlama oturum açma alanı ve bir üyelik ödeme sayfası yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca sınıfları, eğitmenleri, üyeleri ve üyelikleri yönetebilirsiniz ve her üye, üyenin alanına ve daha fazlasına erişmek için akıllı telefonlarında kullanabilecekleri otomatik olarak oluşturulan bir QR kodu alır..

Spor Salonu / Stüdyo Üyelik Yöneticisi’ni indirin

9. MINDBODY için MB Spirit

MB Mindbody Ruhu

Yoga odaklı bir web sitesi çalıştırıyorsanız, bu eklenti kullanışlı olacaktır. MINDBODY bilgilerinizi web sitenize kolayca eklemenizi sağlar. Sınıf programları, etkinlikler, atölye çalışmaları, personel ve eğitmen ayrıntıları, oturum türleri ve daha fazlasını içeren bilgileri görüntülemek için istediğiniz sayıda pencere öğesi oluşturabilirsiniz..

Oluşturulan widget’lar yayınlara ve sayfalara eklenebilir veya veri filtreleri uygulamak ve münferit sayfalar için mizanpajı ayarlamak için bir kısa kod kullanabilirsiniz.

WordBress için MindBody indirin

10. Sağlık ve Fitness Tırnaklar Widget

Sağlık ve Fitness Tırnaklar Widget

Web sitenize biraz motivasyon eklemek ister misiniz? Sağlık ve Fitness Tırnaklar widget’ı ahlaki artırmak ve fitness müşteri itmeye devam etmek için motive etmek için 500+ tırnak rastgele görüntüler. Widget’ı kenar çubuğunuza, altbilginize veya başka bir widget hazır alanına yükleyin ve kullanın.

Heath & Fitness Alıntılarını İndir

11. Premium Zaman Çizelgesi Duyarlı Zamanlama Eklentisi

Zaman Çizelgesi Duyarlı Zamanlama Eklentisi

İster fitness sınıflarınız isterse bire bir antrenman için olsun, zamanlama çok önemlidir. Tarife eklentisi, web sitenize kolay okunur sınıf programları eklemek, özel yemek planları oluşturmak ve görüntülemek, bir spor terapisi programı, WOD’lar planlamak ve daha fazlasını yapmak için mükemmel bir seçenektir. Özelleştirilebilir tonlarca renk, yazı tipi, widget ve etkinlikle ihtiyaçlarınızı karşılayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca eklenti bir kısa kod ve Visual Composer entegrasyonu içerir, böylece herhangi bir sayfaya veya yayına kolayca ekleyebilirsiniz.

Zaman Planlaması Alın

12. WooCommerce Grupları, Abonelikleri ve Rezervasyon

WooCommerce Grupları, Abonelikleri ve Rezervasyon

Son olarak WooCommerce, özellikle spor salonları (veya koydukları dojos) için özelleştirilebilir bir yığın oluşturma konusunda kendi kapsamlı kılavuzuna sahiptir. Özel bir kombinasyon kullanarak WooCommerce Grupları (ücretsiz bir eklenti aracılığıyla), WooCommerce abonelikleri ve WooCommerce Rezervasyonları (bundan sonra konuşacağız), müşterinizin fitness tesisiniz için üyelikleri görüntülemesi, satın alması ve yenilemesi için kolay bir yol oluşturabilirsiniz. Bu etkili yığının fiyatı, WooCommerce’in kendi premium seçeneklerini kullanmanıza veya WordPress.org’dan ücretsiz uzantılar kullanmanıza bağlı olarak değişir (ancak ücretsiz seçeneklerin de çalışacağını garanti edemeyiz).

WooCommerce Spor Salonu Kılavuzunu Görüntüleyin

13. WooCommerce Rezervasyonları WordPress Eklentisi

WooCommerce Rezervasyon Eklentisi

WooCommerce Bookings, WordPress için ücretsiz WooCommerce çevrimiçi mağaza oluşturucu eklentisi için bir uzantıdır. Sitenize WooCommerce ile birlikte rezervasyon eklentileri yüklendikten sonra, ziyaretçilerinize oluşturduğunuz kaydedilebilir öğelere kaydolma ve yerlerini ayırtma fırsatı sunabilirsiniz. Bu, fitness dersleriniz, kişisel antrenörlerle yaptığınız seanslar, grup egzersiz seansları veya katılımcıların yerlerini ayırtmak için kaydolmaları gereken diğer etkinlikler olabilir.

WooCommerce eklentisi çevrimiçi ürün satmak için oluşturulmuş olsa da, sitenizi, ziyaretçilerinizin rezervasyon yapması için paranın el değiştirmesine gerek kalmayacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Bu e-ticaret eklentisini ve rezervasyon eklentisini kullanmak, WordPress sitenize bir grup kayıt formu eklemenin uzun soluklu bir yolu gibi görünebilir, ancak şu anda mevcut olan raf çözümünden en iyisi gibi görünüyor.

WooCommerce Rezervasyonlarını Alın

Paketleme

İster tam gelişmiş bir spor salonu, ister Muay thai web sitesi veya basit bir fitness blogu işletiyor olun, sitenizi geliştirecek fitness ve spor salonu WordPress eklentilerini bulmak için yukarıdaki listemizi kullanabilirsiniz. Okuyucularınız bunlardan bazılarının yanı sıra kendi verilerini izleyebilir, hatta yazdırabilir ve arkadaşlarıyla paylaşabilirler..

Daha yararlı eklentiler ve temalar için spor salonları için WordPress temalarımızı inceleyin. Veya en sevdiğiniz eklentiyi (veya geliştirdiğiniz bir eklentiyi) kaçırırsak, aşağıdaki yorumlar bölümünde bir bağlantı paylaşın. Bir göz atmak isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map