En İyi Düğün WordPress Temaları

WordPress için En İyi Düğün Temaları

Bir düğün, iki partnerin ruhları boyunca ölümün ayrılıncaya kadar daha iyi ve daha kötü olması için bir araya geldiği durumdur. Böyle bir ihtişam vesilesiyle eşit derecede ihtişamlı bir ifade hak ediyor. Dijital medya çağımızda kişisel dokunuş tamamen kaybolmadı. Kişisel dokunuşunuzu korurken İnternet’teki herkese ulaşmanıza yardımcı olacak en iyi düğün WordPress temalarından bazılarını listeledik.


Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Meridyen Düğün

Meridian Wedding - Duyarlı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Meridian Wedding, zarif bir şekilde tasarlanmış bir sayfada ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Tüm önemli unsurlar dahil edilmiştir – misafirlerin davetinize anında yanıt verebilmeleri için davetlilerinize anında yanıt verebilmeleri için bir RSVP modülüne giden etkinliklerin zamanı ve yeri hakkında ve büyük gününüzde misafirlerinizi bilgilendirmek için bir program misafirleriniz nerede kayıtlı olduğunuzu bilir, böylece mükemmel hediyeyi seçmeleri kolaydır.

Meridian Wedding ayrıca bir blog içerir, böylece beklentiyi oluşturmak için nişan hikayeniz gibi önemli hikayeleri tüm konuk listenizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca nişan fotoğraflarınızı, videolarınızı paylaşabilir ve düğün partinizi tanıtabilirsiniz. Hiçbir düğün sitesi, özel günün temasına göre kişiselleştirme yeteneği olmadan gerçekten mükemmel olmaz. Meridyen Şekillendirici kullanarak, tipografi, renk, arka plan ve daha fazlası dahil olmak üzere hemen hemen her öğe tamamen özelleştirilebilir.

2. Balayı

Balayı - Düğün Duyarlı Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Duyarlı bir düğün teması olan Honeymoon, dikkat çekmeyi vaat eden güzel bir düzen ile özenle hazırlanmış çok şık ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Temanın özelleştirilmesi çok kolaydır ve kurulumu kolaydır. Tema, bir RSPV Formu, ziyaretçi defteri, geri sayım sayacı, etkinlik takvimi, birçok 3D efektli tam ekran Devrim Kaydırıcısı, bir blog ve bir Twitter küresi ve çok daha fazlasını içerir.

3. Everline Düğün Etkinliği

Düğün Etkinliği - Everline WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Temiz ve güzel, duyarlı bir düğün teması olan Everline, beş ana sayfa, bir Devrim Kaydırıcısı, kolay özelleştirme için Görsel Besteci (9 önceden tanımlanmış renk şeması ile), tüm ayrıntılarınızı tek bir yere ekleyebileceğiniz bir Mega Menü, bir etkinlik takvimi, bir geri sayım sayacı, ayrıntılı bir dokümantasyon. Her şeyi mükemmel organize etmeyi seviyorsanız, Everline kesinlikle dikkate değer.

4. Düğün Günü

DÜĞÜN GÜNÜ - DÜĞÜN WORDPRESS TEMASI

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Düğün cesur ve şık duyarlı düğün teması. Solda benzersiz bir gezinme bölmesine sahiptir ve temanın benzersiz doğasını tamamlamak için modern tasarımlar ve güzel bir düzen kullanır. Bir etkinlik takvimi, RSPV Formu, fotoğraf galerisi, bir blog ve çok daha fazlasını içerir. Minimalizm ve cesaret zevkinizse, bu kesinlikle bir göz atmaya değer.

5. Birlik

Birliği - Düğün ve Etkinlik WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Basit, zarif, duyarlı tek sayfalık bir düğün teması olan Union sadece temiz ve kullanımı kolay değil, aynı zamanda tarayıcınızda da çok kolaydır. Özellikleri arasında – 4 benzersiz başlık, çeşitli kullanımlar için ayrılmış bölümler, 2 RSPV formu, canlı bir Instagram galerisi, özel logolar, Retina için hazır simgeler, çocuk teması, 600+ Google yazı tipi ve çok daha fazlası.

6. Düğün Motoru

WeddingEngine

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WeddingEngine, büyük gününüz hakkında bir masal web sitesi oluşturmak için mükemmel bir premium Düğün WordPress temasıdır. Bu, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için bir düğün sitesi oluşturmak için kullanmak istediğiniz temadır..

Mutlu çiftin resimlerini, bebek fotoğraflarını, teklif videosunu ve daha fazlasını eklemek için birlikte verilen kaydırıcıyı ve temanın video ve resim seçeneklerini kullanın. Daha sonra ilişkinizdeki tanıştığınız zaman, ilk öpücüğünüz, birlikte taşındığınızda, nişanlandığınızda ve zaman çizelgesi özelliğini kullanarak başka bir şey gibi önemli tarihler ekleyin. Oh, ve WeddingEngine ayrıca ailenizin ve arkadaşlarınızın sizi düğün sitenizde sıcak isteklere bırakması için harika bir seçeneğe sahiptir..

Ayrıca tüm düğün etkinliklerinizi, bir RSVP modülünü, büyük güne kadar geri sayım sayacını ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca tema boyunca düzeni, renkleri ve diğer seçenekleri özelleştirmek için seçenekler var.

7. Başarı

Merit - Duyarlı WordPress Düğün Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

İyi organize edilmiş, modern ve güzel duyarlı bir düğün teması olan Merit, renkleri ve tipografiyi doğrudan tema seçeneklerinden değiştirmenize olanak tanır – güçlü Redux Çerçevesi tarafından desteklenir. Gelişmiş tipografi seçenekleri, RSPV formları, çocuk temaları ve çok daha fazlası ile Merit, göz ardı edilmemeli çünkü bize aramamız için bolca.

8. Düğün Günü

Düğün Günü Duyarlı Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Düğün Günü, düğün etkinliklerinizi en başından itibaren düzenli tutmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde kurmak için dahil olan 4 önceden tanımlanmış renk kaplaması, 15+ sayfa şablonu, kısa kod oluşturucu, özel widget’lar ve özel yazı biçimlerini kullanın. İkinizin nasıl tanıştığınız, teklifin videosu veya hatta nişan fotoğraflarınızın resim galerisi hakkında bir hikaye ekleyin – Düğün Günü bunu kolaylaştırır.

Bu temayı gerçekten harika yapan şey ne kadar eksiksiz olduğu. Web sitenizi kurarken kullanabileceğiniz yakında bir şablon var. Tema, konukların geldiklerini size bildirebilmeleri için yararlı bir LCV bölümü içerir ve ayrıca alışverişinizi erkenden yapabilmeleri için kayıt defterinize de ekleyebilirsiniz. Günün kendisi için etkinlik, gelin partiniz ve diğer her şey hakkında notlar ekleyebilirsiniz. Konuk herhangi bir sorunuz varsa, sizi ele alabilmeleri için birden fazla haritalanabilir konuma sahip kullanışlı bir iletişim sayfası vardır. Son olarak – onları, bekar / bekarlığa veda partilerinizden, düğününüzden ve balayınızdan misafirlerinizi paylaşmak için resim eklediğiniz harika bir galeri içerir..

Tema, seveceğinizden emin olduğunuz birçok harika düğün günü özelliğine sahiptir. Büyük gününüze kadar kalan süreyi gösteren sevimli bir geri sayım, sevdiklerinizin iyi dileklerini bırakabileceği hoş bir ziyaretçi defteri, misafirleriniz için alışverişi kolaylaştırmak için hediye kayıt entegrasyonu ve çok daha fazlası var..

9. Yeni Evli

Yeni Evli Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Just Married Wedding WordPress teması düğün veya kişisel blog siteleri için mükemmeldir. Bu sevimli düğün teması özellikleri ve tatlı detayları ile doludur. Ana içerik alanı, olay adı ve tarih ön ve orta olacak şekilde dikiş ayrıntılarına sahip bir davet gibi düzenlenir. Tema, nişan fotoğrafları için tam bir galeri, yarı saydam açılır listeler, bir blog bölümü ve düğün ve konaklama birimleri için sayfalar içeriyor.

Temanın görünümünü çiftin kişisel stiline uyacak şekilde özelleştirin. 4 ön ayarlı renk şeması arasından seçim yapın: bej / turkuaz, yeşil / kırmızı, mavi / pembe veya mor / turuncu. Ardından, birlikte verilen arka plan desenlerinden birini kullanın (telkari desen veya çiçek desenli elmas ızgara) veya kendi resminizi yükleyin.

Tema ayrıca düğüne özgü özellikler içerir. Özel bir RSVP modülü, misafirlerin katılımlarını anında onaylamalarını sağlar. Kayıt defteri sayfası daha sonra tüm hediye kayıtlarınızın bağlantılarını tek bir yerde listeleyerek konukların mükemmel hediyeyi bulmalarını kolaylaştırır.

10. Neeqah

Neeqah - Duyarlı Düğün WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Sadece şaşırtıcı, görsel olarak güzel, çalışmak inanılmaz derecede kolay. Duyarlı bir düğün teması Neeqah’ı mükemmel bir şekilde anlatıyor. Sınırsız renk damakları, gelişmiş tema ve tipografi seçenekleri, RSPV formları, ayrıntılı belgeler ve çok daha fazlası gibi şaşırtıcı özellikler ile Neeqah, çok özel bir gününüzü temsil etmek için kesinlikle uzun bir süre düşünmek için bir temadır..

11. XOXO

XOXO - Güzel Zarif Düğün WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Basit ama zarif tek sayfalı tamamen duyarlı bir düğün teması olan XOXO, birçok özelleştirme seçeneği, yüzlerce Google yazı tipi, renkleri düzenleme, tam genişlikte sayfa düzeni veya kutulu düzen, bir galeri, RSPV Formu, etkinlik takvimi ve çok daha fazlası ile birlikte gelir. Seçiminiz canlı ve açıksa, bu ciddi bir şekilde düşünülmesi gereken bir temadır..

12. Lovey Dovey

Lovey Dovey - Duyarlı WordPress Düğün Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Temiz ve sofistike duyarlı bir düğün teması olan Lovey Dovey, kullanımı kolay, özelleştirmesi kolay ve Bootstrap 3 üzerine inşa edilmiş, çok güvenilir. Özellikleri arasında tema seçenekleri, RSPV formları, fotoğraf galerisi, Ziyaretçi Defteri, etkinlik yayın türleri ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Çok özel gününüz için harika bir düğün sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir..

13. Evlilik

Evlilik - Duyarlı Düğün WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Klasik, sofistike, beyaz yakalı duyarlı bir düğün teması olan Evlilik, renklerin ve yazı tiplerinin özelleştirilmesini sağlayan çeşitli tema seçenekleri paneli ve kısa kod tabanlı bir düzen düzenleyici ile kullanımı kolay, basittir. Bu tema geri kalanı kadar süslü olmayabilir, ancak o zaman bile, bir klasik her zaman belirli bir kitleyi çeker.

14. Maya

Maya - Akıllı ve Güçlü WP Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Tamamen duyarlı olan ve bir sayfalı ve çok sayfalı işlevsellik sunan orijinal MAYA temasının akıllı ve muhteşem bir çocuğu. Açılış sayfasında tam ekran görüntü alanı, paralaks efekti, blog düzeni, fotoğraf galerisi ve çok daha fazlası gibi özelliklerle. Zevkiniz biraz lüks ve şıksa, bu sizin beğeninize göre olabilir.

15. Sonsuzluk

Sonsuzluk - Duyarlı Düğün WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Temiz, güzel ve şık tek sayfalı duyarlı bir düğün teması olan Eternity, solda bir gezinme sütunu ile benzersiz bir düzen sunuyor. Tema bir geri sayım sayacı, fotoğraf galerisi, hikaye bölümleri, hediye kayıtları, RSPV formu, bir blog ve çok daha fazlasını içerir. Gözler için kolay bir şey arıyorsanız ve aynı zamanda günün önemini koruyorsanız, bunu denemelisiniz.

16. Pompa

Pompa - Duyarlı Düğün ve Çok Amaçlı Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

İyi kategorize edilmiş ve modern çok sayfalı duyarlı bir düğün teması olan Pump, tema seçenekleri, sınırsız renk paleti, premium kaydırıcı, kısa kodlar, Retina hazır, görsel besteci, galeri ve çok daha fazlası ile birlikte özelleştirilmesi kolaydır. Kesinlikle organize olan her şeyi ve güzel tutarken her şeyin kendine ait bir yer olmasını seviyorsanız, artık bakmayın.

Bu tema tüm düğün günü şenlikleri için hazır! WPBakery’nin muhteşem Visual Composer eklentisi sayesinde pompa harika sayfa oluşturma modülleri içeriyor. Pump’ın bir başka harika özelliği harici eklentiler için destek. Tema, katılımcılar için çevrimiçi sosyalleşmek ve yaklaşan nikahlardan bahsetmek için bir forum eklemek istiyorsanız bbPress’i destekliyor. Veya temayı tamamen birden çok dile çevirmek için WPML’yi (temanın da desteklediği) kullanabilirsiniz, böylece nereden olursa olsun tüm akrabalarınız düğün blogunuzu güncel kalmaya hazırlayabilir.

Diğer harika tema özellikleri arasında aile üyesinin mutlu çiftle ilgili hikayelerini paylaşmak için bir referans sayfası, gelin partisi hakkında bios eklemek için bir kişi sayfası, nişan ve etkinlik fotoğraflarını paylaşmak için bir galeri sayfası ve çok daha fazlası yer alıyor. Pompa, herhangi bir bridezilla’yı memnun edecek harika bir düğün temasıdır.

17. CuckooLove

CuckooLove - Düğün WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

CuckooLove’un en iyi yönlerinden biri, her sayfanın arka plan görüntüsüdür – muhteşem! Özel yayın türleri arasında fotoğraflar (portföy sayfaları, video / fotoğraf albümleri için), konuklar, ziyaretçi defteri ve etkinlikler bulunur. Birden çok blog ve sayfa düzeni tam olarak istediğiniz görünümü elde etmenizi sağlar ve 14’ten fazla sayfa şablonu bu muhteşem temayla birlikte gönderilir. Özel bir düzen için ana sayfa oluşturucuyu kullanın ve ana sayfadaki veya sitenin herhangi bir yerindeki 4 farklı görüntü / video kaydırıcısından birini seçin! Tema, kutudan çıktığı anda çalışan 2 önceden tanımlanmış stille birlikte gelir, böylece hemen içerik birleştirmeye devam edebilirsiniz!

18. Qaween

Qaween - Duyarlı WordPress Düğün Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Qaween, düğününüz için kolayca bir web sitesi ve blog oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Tema, tam ekran görüntü kaydırıcısı, bölüm arka plan görüntüsü desteği ve daha fazlası ile harika bir ana sayfa içeriyor. Blog ile arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz, böylece katılımınızı, konumunuzu veya gelecek için planlarınızı öğrenin. Ayrıca etkinlikler bölümü, nişan partisi, bekarlığa veda bekarlığa veda partileri, etkinliklerin düğün günü takvimi hakkında ayrıntıları paylaşmak için mükemmeldir ve isterseniz balayı hakkında ayrıntılı bilgi ekleyebilirsiniz. Son olarak harika galeri sayfası sadece yüzüklerinizin, partilerinizin ve elbette düğününüzün fotoğraflarını istiyor.

Sadece düğünler için değil, genel olarak bloglama için harika bir tema haline getiren Qaween’de yerleşik birçok başka özellik var. Tema, ana sayfa kaydırma çubuğunuzu, galeri görüntülerinizi ve etkinliklerinizi kolayca eklemenizi sağlayan özel yayın türleri içerir. Ayrıca kısa kodlar, yazılara ve sayfalara bezemeler eklemenizi kolaylaştırır (listeler, bölücüler, videolar, alıntılar, karuseller, düğmeler ve çok daha fazlası dahil)

19. GeekLove

GeekLove - Duyarlı bir WordPress Düğün Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Sofistike, minimalist ve güzel bir tasarım olan Geek Love, tamamen yanıt veren tek sayfalık bir düğün temasıdır. Son derece özelleştirilebilir ve widget’lı olduğu için, temayı kendi ifadenizi oluşturmak da çok kolaydır. Özellikleri arasında bir etkinlik yöneticisi, RSPV formu, Ziyaretçi Defteri, Kısa Kodlar, retina ekranı ve çok daha fazlası bulunur. Gerçekten güzel ve minimalist bir şey zevkinizse, mükemmel eşleşmenizle tanıştınız.

20. Toplam

evli düğün wordpress teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Toplam açık farkla bizim çarpıcı temamızdır ve daha önce de söylediğimiz gibi, onunla gerçekten bir şey inşa edebilmeniz için. Buna düğün temaları da dahildir ve başlamanıza yardımcı olmak için yerel kaydırmayla hoş bir Toplam Düğün WordPress tema demosu oluşturduk. Etkinliğiniz hakkında bilgi eklemek, düğün temanıza uygun özel yazı tipleri ve yazı tipi renkleri eklemek, etkinliğinizle ilgili galeriler veya son blog yayınları eklemek ve bir rsvp formu veya hatta bir bülten widget’ı eklemek için metin modüllerini kullanın ( düğün etkinlikleri). Beğendiğiniz tüm modülleri ekleyin, Toplamda 90’dan fazla seçim var ve tema tamamen duyarlı. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile sizi gerçekten bir çift olarak temsil edecek türden bir web sitesi ve gelecek etkinlikler oluşturabilirsiniz!

Düğüm Bağlama (er, Sarma)

İşte buyur! WordPress’in en güzel, huşu uyandıran ve dokunaklı temalarından bir derleme. Evlilik, iki ruhun bir olarak girip çıktığı kutsal bağdır. Böyle samimi bir bağ kişisel bir dokunuşla ve dolayısıyla listeleme ile kutlanmalıdır! Tanınmayı veya türlerini hak eden bir temayı kaçırdığımızı düşünüyorsanız, bize bildirmekten çekinmeyin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map