En İyi CSS Live Editor WordPress Eklentileri 2020

Sitenizin tasarımını özelleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir WordPress CSS canlı editör eklentisi kullanarak artık özel tasarım özelliklerinize uyan ve markanızın imajını yansıtan benzersiz bir site oluşturabilirsiniz.


Yakın zamana kadar, sitenizin görünümünü değiştirmek için CSS kullanmak temel olarak web tasarımcılarına bırakılmıştır. Ancak, şimdi sitenizi özelleştirmenize yardımcı olan bir dizi WordPress CSS canlı editör eklentisi var. Bazıları biraz kodlama bilgisi gerektirir, bazıları ise herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyaç duymaz. Ve hepsi gerçek sitenizin ön ucunda gerçek zamanlı olarak çalışmanıza izin verir.

Bu yazıda, bir CSS canlı editör eklentisinin tam olarak ne olduğuna, WordPress CSS canlı editör eklentilerinin neler olduğuna ve birini seçerken nelere bakacağınıza bakacağız..

WordPress CSS Live Editor Eklentisi Nedir?

WordPress CSS canlı düzenleyici eklentisi, temanızın tasarımını özelleştirmenize olanak tanır. Bununla birlikte, CSS dosyalarını doğrudan düzenlemek veya bir bataklık standart CSS eklentisi kullanmaktan farklı olarak, bir WordPress CSS canlı düzenleyici eklentisi sitenizin ön ucunda çalışmanıza izin verir. Bu, yaptığınız değişikliklerin gerçek zamanlı olarak canlı olarak izlenebileceği anlamına gelir..

WordPress CSS Canlı Editör Eklentisi

Bir WordPress CSS canlı editör eklentisi kullanmak, kod girmenizi veya ön uçtaki kontrolleri ayarlamanızı içerir. Bu, yazarken yaptığınız değişikliklerin izlenebileceği anlamına gelir. Sadece bu da değil, bir web sitesinin ziyaretçinin karşı tarafında çalışmak sekmeler arasında geçiş yapmak ve sürekli yenile basmak için zaman kazandırır.

WordPress CSS Live Editor Eklentileri Kontrol Paneli

CSS’yi düzenlemenizi gerektirmeyen WordPress CSS canlı editör eklentileri, sitenizin ön ucunda görsel bir arayüz aracılığıyla sitenizin tasarımında değişiklik yapmanızı sağlayan bir kontrol paneli görüntüler. Bu, sadece sayfadaki bir öğeye işaret edip tıkladıktan sonra mevcut seçeneklerden yeni bir ayar seçerek çok basit bir şekilde çalışır. Bu özellik ile WordPress CSS canlı editör eklentilerinden birini seçmek, sitelerinin tasarımını özelleştirmek isteyenler, ancak CSS yazmayı bilmeyenler için idealdir.

Son sonuçları kullandığınız WordPress CSS canlı editör eklentisi türü ne olursa olsun aslında aynıdır. Web siteniz için özgün ve kişisel bir tasarım oluşturursunuz. Canlı editör bileşeni nedeniyle, sadece zaman ve çabadan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda sürecin tadını çıkarabilirsiniz.

WordPress CSS Live Editor Eklentisinde Neler Arar

Bir CSS canlı editör eklentisinden aradıklarınız, CSS bilgi seviyenize veya kodlama deneyiminize bağlı olacaktır..

Kodlayıcı değilseniz endişelenmeyin, bazı yeni başlayanlar tarafından kullanılmak üzere bazı CSS canlı editör eklentileri oluşturulmuştur. Bununla birlikte, kontrol paneli ile canlı bir editör eklentisi seçmeniz gerekir, bu da sadece değişiklik yapmak için işaret etmenizi ve tıklamanızı sağlar. Bununla birlikte, her eklenti farklı olduğu için tam olarak hangi öğeleri özelleştirebileceğinizi kontrol etmeye değer.

Daha deneyimli geliştiriciler, kodu kendiniz girmenizi veya düzenlemenizi sağlayan bir eklenti isteyebilir. İyi bir seçenek, hataları kodlarken ve vurgularken size yardımcı olacak bir seçenektir. Deneyiminiz ne olursa olsun, aranacak diğer eklenti özellikleri:

 • Tüm WordPress temaları ve eklentileri ile çalışır mı??
 • Önceden yapılmış tasarımlar sunuyor mu??
 • Değişiklikleri yayınlamadan önce taslak modunda çalışabilir misiniz??
 • İlerledikçe artan değişiklikleri kaydeder, böylece gerektiğinde işinizi geri alabilirsiniz?
 • Ayrıntılı dokümantasyon, öğreticiler ve destek sağlıyor mu??

Şimdi bir seçim yapmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz, farklı WordPress CSS canlı editör eklentilerine göz atalım.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. CSS Kahramanı

CSS Kahramanı

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

CSS Hero, temanızın tasarımının neredeyse her yönünü özelleştirmenizi sağlayan premium canlı bir WordPress tema editörü eklentisidir. Bunu, isterseniz bir CSS satırı girmenize gerek kalmadan, sitenin ön ucunda çalışan sezgisel bir nokta ve tıklama arayüzü kullanarak yapar. Bu nedenle, hiç kodlama bilginiz olmasa bile, sitenizin tasarımını değiştirmek için bu eklentiyi kullanmaya devam edebilirsiniz..

CSS Hero’nun özellikle dikkate değer birkaç özelliği var. İlk olarak, tüm düzenlemelerinizi kaydeder, böylece yaptığınız herhangi bir işi geri alabilir veya iş akışınızdaki belirli bir noktaya dönebilirsiniz. Artık hata yapmaktan ve sitenizi kırmaktan korkmanıza gerek yok.

İkinci olarak, CSS Hero ‘Hazır Stiller’ ve ‘Tema Kaplamaları’ sağlar. Bu, siteniz için başlangıç ​​noktaları olarak seçebileceğiniz yüzlerce tasarım ve 29 önceden hazırlanmış düzen sunar. Böylece tasarım ilhamı veya vizyonu olmayanlar bile gurur duyulacak bir site oluşturabilir.

CSS Hero, ister bir kodlama acemi ister bir web geliştiricisi olun, sitenizin tasarımını kolayca özelleştirmenizi sağlamak için tasarlanmış en etkileyici WordPress CSS canlı editör eklentilerinden biridir. CSS Hero’yu sadece 19 $ karşılığında satın almadan önce, bu eklentinin temanızla çalışıp çalışmayacağını kontrol etmeye değer. CSS Hero, Hero’ya hazır bir dizi tema üzerinde çalışır ve size bir açıklama, uyumluluk yüzdesi (fyi Toplam puanların en yüksek% 99’luk en yüksek puanı – diğer en çok satan premium temalardan çok daha yüksek) ve her biri için canlı bir test sitesi sağlar. Ayrıca CSSHero’yu da deneyebilirsiniz RocketMode mevcut temanız için erişilebilir hale getirmek için.

CSSHero Yaz İndirimi

Şu anda CSSHero’da yaz indirimleri sırasında% 50’ye varan oranda tasarruf edebilirsiniz! Kod gerekmez, ödeme yaptığınızda indirim uygulanır. Teklif 9 Ağustos 2016’da sona eriyor.

CSSHero’da% 50’ye kadar tasarruf edin

2. Sarı Kalem

Sarı Kalem

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Yellow Pencil, bir WordPress Visual CSS Stil editörü ve kodlama gerektirmeyen başka bir eklentidir. Bununla birlikte, stil sayfalarını elle düzenlemek isteyenler için yerleşik bir CSS editörü var. Bu eklenti, kullanıcı arabiriminde% 100 çalışır ve sitenizi gerçek zamanlı olarak görmenizi ve üzerinde çalışmanızı sağlar. Herhangi bir temada veya eklentide herhangi bir öğeyi özelleştirmenize izin vermek için oluşturulmuştur ve temanızı dakikalar içinde düzenlemenize veya dilerseniz web sitenizin tüm tasarımını yeniden tasarlamanıza olanak tanır..

Sarı Kalem, temanızı hızlı ve acısız hale getirerek bireysel CSS seçicilerini kolayca vurgulamanızı sağlar. Bu eklenti 300’den fazla arka plan, 600’den fazla yazı tipi ailesi ve 50’den fazla animasyon arasından seçim yaparak temanızı markanızın imajına uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar. Sarı Sayfalar ayrıca daha önce WordPress canlı CSS editör eklentilerini kullanmayanlar için kapsamlı belgeler ve destek ile birlikte gelir.

Yellow Pencil sizi 23 $ ‘a düşürecek ve tüm WordPress temaları ve eklentileri ile uyumlu olacak. Yine, yeni başlayanlar ve deneyimli web tasarımcıları için harika bir seçenek.

3. TJ Özel CSS

TJ Özel CSS Eklentisi

Theme Junkie’den TJ Custom CSS, sitenizi bir ön uç arayüzü aracılığıyla özelleştirmenizi sağlayacak ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Bu eklenti kodlayıcılar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve CSS’den emin olmayanlara tavsiye edilecek bir eklenti değildir.

Bu eklentilerin çoğu gibi, TJ Custom CSS, sitenize özel CSS eklemek için herhangi bir temayı veya varsayılan stili geçersiz kılan bir CSS yöneticisi kullanır. Buna kontrol panelinizden erişilebilir ve üzerinde çalışılabilir.

Bununla birlikte, TJ Custom CSS, değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak önizlemenizi sağlar. Canlı Özelleştirici’yi kullanarak, özel CSS’yi eklerken değişikliklerinizin etkisini görebilirsiniz. Çalışmanızı kaydetmeye, tarayıcı sekmelerini değiştirmeye ve sayfaları yenilemeye devam etmek zorunda kalmayacağınız için bu size çok zaman kazandırabilir.

TJ Custom, gereksinimlerinize tam olarak benzersiz bir site oluşturmanıza yardımcı olacak çok basit bir eklentidir. Kodla uğraşmaktan hoşlanıyorsanız ve temanızı CSS kullanarak özelleştirme deneyimine sahipseniz, bu sizin için mükemmel bir eklenti olabilir.

4. SiteOrigin CSS

SiteOrigin CSS Editörü

SiteOrigin CSS, SiteOrigin’in ücretsiz gelişmiş bir WordPress CSS canlı editör eklentisidir. Bildirildiğine göre tüm WordPress temaları ile uyumlu olacak, bu özellik zengin eklenti, kodlama deneyimleri ne olursa olsun, tüm kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli araçlar sunar.

Yeni başlayanlar için, SiteOrigin CSS bir Visual Editor sağlar. Bu, stilleri, renkleri ve diğer ayarları kolayca seçmenize izin veren basit bir kontrol kümesinden oluşur. Hiçbir kodlama becerisine ihtiyaç duymadan, yalnızca birkaç tıklamayla sitenizin tasarımında değişiklik yapabilirsiniz.

Bazı manuel CSS düzenleme deneyimi ve daha fazlasını yapma ihtiyacı olanlar için, SiteOrigin dinamik bir Müfettiş ile birlikte gelir. Bu, özelleştirmek istediğiniz belirli bir öğeyi hedeflemek için kullanılacak doğru seçiciyi bulmanıza yardımcı olur. Bu genellikle mevcut CSS’yi düzenlemenin en zor kısmı olabilir, bu yüzden hala öğrenenler için harika bir yardım eli.

Orada daha gelişmiş kodlayıcılar için, SiteOrigin eklentisinin güçlü CSS düzenleyicisi hem CSS seçicileri hem de özellikleri için otomatik tamamlamaya sahiptir. Ayrıca, yayınlamadan önce CSS’nizdeki sorunları bulmanıza yardımcı olur.

WordPress sitenizi özelleştirmek için kullandığınız bu eklentinin özellikleri ne olursa olsun, tüm çalışmalar gerçek zamanlı olarak sitenizin ön ucunda gerçekleşir, böylece değişikliklerinizi yaparken onları izleyebilirsiniz.

5. Mikroterem

Microtherma

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Microthemer sezgisel ve güçlü bir görsel ön uç premium WordPress CSS editör eklentisidir. Herhangi bir WordPress temasının veya eklentisinin görünümünü özelleştirebilir ve sitenizi yavaşlatmamak için yeterince hafiftir.

Mikroterem yeni başlayanlar ve profesyoneller için seçenekler sunar. Kodlayıcı olmayanlar renkler, yazı tipleri, arka plan resimleri ve site düzenleri gibi öğeleri birkaçını değiştirebilir. Geliştiriciler canlı önizleme modunda çalışabilir, CSS, SCSS ve JavaScript kodlarını elle kodlayabilir.

Microthemer’in önemli bir özelliği, Taslak Modunda çalışmanıza izin vermesidir. Siteniz için yeni bir tasarım deneyebilir veya kitlenizin sitenizdeki deneyimini etkilemeden çeşitli stil seçeneklerini denemek için zaman harcayabilirsiniz. Son taslaktan memnun olduğunuzda, tüm değişikliklerinizi tek seferde yayınlayabilirsiniz.

Microthemer, bu eklentiden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan son derece kapsamlı öğreticiler, belgeler ve destek forumları ile birlikte gelir. Microthemer’ı ömür boyu ücretsiz yükseltme içeren 45 $ ‘lık tek seferlik bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz..

Bonus: Ultimate Tweaker

WordPress için Ultimate Tweaker

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Belki de sadece web sitenizin ön yüzünü değil, bazı kullanıcı rollerini, giriş sayfasını veya diğer WordPress özelliklerini de düzenlemek istersiniz. Bu, WordPress için Ultimate Tweaker’ın kullanışlı olabileceği yerdir. Eklenti, WordPress’in mevcut sürümleriyle uyumludur. JavaScript özellikli tarayıcıların çoğu, sorunsuz çalışmasını sağlar.

Ultimate Tweaker, kullanıcıların (php veya programlama bilgisi olmadan) WordPress’i yapılandırmasına ve özelleştirmesine izin veren 260’dan fazla çeşitli kesmek ve ince ayar içerir. Çok sayıda özelliğe rağmen, eklenti çok hızlıdır ve sadece kullanılan ince ayarları yüklemek için optimize edilmiştir (bellek kullanımı olmadan tembel yükleme).

Eklenti ayrıca çoğu temayı, logoyu ve simgeyi destekler ve içeriği korur (içerik menüsü yok, seçim yok ve sürükleme yok). HTML Minifier işlevi, kullanıcıların yorumları kaldırmasına, HTML’yi küçültmesine ve göreli URL’ler oluşturmasına yardımcı olur.

Bu eklentinin önemli özellikleri arasında otomatik kaydetme, HTML Minifier ve göreli bağlantılar oluşturucu, Özel Sayfa türlerinde Meta Kutuları gizleme seçeneği, Rol Yöneticisi, Rolden bağımsız ayar modu, 2 kat daha hızlı / Lazing Yükleme, Gizleme ve “Ultimate Tweaker” Yönetici rolü.


Son düşünceler

Burada bahsedilen tüm WordPress CSS canlı editör eklentileri, site tasarımınızı özelleştirmenize yardımcı olacak etkileyici seçeneklerdir. Hangi eklentiyi seçerseniz seçin, bundan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sağlanan belgeleri okuduğunuzdan emin olun. Canlı bir editörü nasıl kullanacağınızı ne kadar iyi anlarsanız, üreteceğiniz tasarımlar o kadar iyi olur.

Bir CSS canlı editör eklentisi kullanıyor musunuz? Tavsiye eder misin? Lütfen yorumlarda yararlı ipuçlarını veya gözlemleri paylaşın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map