En İyi 10 WordPress Terk Edilmiş Sepet Eklentisi

WordPress Mağazaları için En İyi Terk Edilmiş Sepet Eklentileri

Alışveriş sepetine ürün ekleyen 7/10 kişinin genellikle satın alma işlemini tamamlamadan ayrıldığını biliyor muydunuz? Müşterinin işlem ortasında dikkatinin dağılmış olması veya sadece göz atması olsun, terk edilmiş alışveriş sepetleri büyük veya küçük birçok e-mağaza için büyük bir zorluktur.


E-ticaret çalışmalarından, terk edilmiş arabalar büyük bir kayıp satış kitlesi oluşturuyor. Özellikle bir çalışma, terk edilmiş arabaların çevrimiçi işletmelere göre daha pahalı olduğunu öğrendi. Yıllık 2 trilyon dolar, ve oğlan, bu büyük bir figür ya da ne?

İyi haber şu ki, WordPress tabanlı e-mağazanızdaki terk edilmiş arabaların en az% 30’unu kurtarabilirsiniz. Bu süreçte, müşterilerinize daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak, iade işlerini tanıtacak ve daha fazla para kazanacaksınız..

Terk edilmiş arabaları manuel olarak kurtarmayı deneyebilirsiniz, ancak neden özellikle ağır kaldırma yapmak için bir avuç eklentimiz olduğunda bunu yapmak istediğinizi anlamıyorum. Bugünün sunumunda, gününüzü kurtarmak için size en iyi 10 WordPress terk edilmiş sepet eklentisini gösteriyoruz. Hem ücretsiz hem de premium WordPress terk edilmiş sepet eklentisi seçeneklerine ışık tutuyoruz. Ancak seçtiğiniz seçenek ne olursa olsun, her zaman ihtiyaçlarınıza uyan bir eklenti seçmenizi öneririz. Bununla birlikte, bir profesyonel gibi terk edilmiş arabaları kurtarmanıza yardımcı olalım!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. WooCommerce için Terk Edilmiş Sepet Lite

WooCommerce için Terk Edilmiş Cart Lite

Listemizdeki ilk eklenti, Tyche Softwares’in WooCommerce için Abandoned Cart Lite’tan başkası değil. Bir şekilde, geçen gün Abandoned Cart Pro incelemesinde lite sürümünü sıkıştırmayı başardık, bu yüzden işleri kısa tutmaya çalışacağım.

Güzel bir özellik paketi ile, WooCommerce için Abandoned Cart Lite, otopilot satışlarını kurtarmanıza yardımcı olan kullanımı kolay bir eklentidir. Müşterilerin satın alma işlemlerini doğrudan posta kutularından tamamlamalarına yardımcı olmanın yanı sıra, eklenti, terk edilen ürünler de dahil olmak üzere terk edilmiş alışveriş sepeti sipariş bilgilerini görüntülemenize olanak tanır..

Eklenti, terk edilmiş konuk arabalarını, yani giriş yapmamış müşteriler tarafından geride bırakılan arabaları da kurtarabilir. Ayrıca, sınırsız e-posta şablonları oluşturabilir, gönderme aralıklarını ayarlayabilir ve çok terlemeden daha fazlasını yapabilirsiniz.

Woocommerce için Abandoned Cart Lite mükemmel ve vaat ettiklerini yapıyor. Profesyonel sürümün neler sunduğunu anlamak için lite versiyona bir test sürüşü verin.

2. Terk Edilmiş Arabaları Kaydet

WooCommerce Live Save Terk Edilmiş Arabalar

Resmi olarak WooCommerce Live Checkout Field Capture Pro olarak bilinen eklenti, benzer bir şekilde adlandırılmış olan daha büyük ve daha kötü sürümdür ücretsiz sürüm.

Mevcut 37 $ dolarlık bir fiyatla, Terk Edilmiş Arabaları Kaydet, otomatik e-posta bildirimleri, kesintisiz MailChimp entegrasyonu, çıkış amacı açılır penceresi, temiz ve hafif tasarım, çok dilli destek ve benzeri gibi terk edilmiş arabaları kurtarmanıza yardımcı olur..

Belki de eklentinin neden yalnızca 5 yıldızlı derecelendirmelere sahip olduğunu kontrol etmelisiniz.. Neden? Bazı kullanıcılar bunun bir cazibe gibi çalıştığını söylüyor, diğerleri bunun gerçek bir başyapıt olduğunu söylüyor ve Maravilloso diyoruz! Bir dahaki sefere daha kısa bir eklenti adı?

3. WooCommerce Terk Edilmiş Sepeti Kurtar

WooCommerce Terk Edilmiş Sepeti Kurtar

Daha sonra, seçkin yazar FantasticPlugins, benzeri olmayan bir sepet kurtarma eklentisi ile merkez sahne alıyor. WooCommerce Recover Abandoned Cart’ı 3.9k’tan fazla müşterinin sevgilisi yapan güzel bir özellik paketi sayesinde geliştiricinin arabalarınızı kurtarmanıza yardımcı olma konusunda ciddi olduğunu açıkça anlayabilirsiniz..

Eklenti, belirli zamanlarda şablonları kullanarak takip e-postalarını otomatik olarak göndermenizi sağlayan bir WooCommerce uzantısıdır.

Ayrıca, oturum açmış üyeler veya misafirler tarafından bırakılan arabaları kurtarabilirsiniz. Üçüncü olarak, kuponları ve diğer teşvikleri kullanarak satışları kurtarmak için size bolca seçenek sunan sınırsız sayıda posta şablonu oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, kullanıcı tıklamalarını takip edebilirsiniz, yani en fazla etkiye sahip olan posta şablonlarına söyleyebilirsiniz.

Kurtarma e-postalarını otomatik olarak göndermek istemiyorsanız, zamanlama üzerinde daha fazla kontrol sağlayan manuel seçeneği kullanabilirsiniz. Eklenti, telefonla takip etmek isterseniz telefon numaralarını da yakalayabilir. Eklenti çeviri için hazır ve diğer özelliklerin yanı sıra çok sayıda kısa kod var.

4. CartBack

CartBack - WooCommerce Terk Edilmiş Sepeti

Hepimiz modern teknolojinin gücünden yararlanan çözümleri sevmiyor muyuz? Söz konusu teknoloji zaten bildiğiniz bir şeyse işler daha da iyi olur. Bayanlar ve baylar, Facebook Messenger’ın gücünü sepeti kurtarmaya getiren şık bir eklenti olan CartBack’e büyük bir merhaba deyin.

Başka bir deyişle, CartBack,% 85’in üzerinde açık bir orana sahip olan Messenger uygulamasını kullanarak terk edilmiş arabaları kurtarmanıza ve dönüşüm oranlarınızı artırmanıza olanak tanır. Birkaç saniye içinde, ürünlerinizi sepetlerinde bulunan tüm kullanıcılara kurtarma mesajları gönderebilirsiniz. Facebook Messenger ile tüm cihazlardaki kullanıcılara doğrudan erişebildiğiniz için CartBack için ortalama açılış oranı% 90’dır.

Kullanıcılara otomatik olarak kupon gönderebilirsiniz, bu da dönüşüm oranlarınız için harika şeyler anlamına gelir. Kısa kodlar sayesinde, web sitenizin herhangi bir yerinde “Messenger’a Gönder” düğmesini görüntüleyebilirsiniz. Bu düğmeyi, ücretsiz öğeler, e-kitaplar, kuponlar vb.İçin CTA’lar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Bunun da ötesinde, CartBack size sepet kurtarma ve yeniden pazarlama amaçları için yararlı bilgiler sunan harika bir analiz panosu ile birlikte gelir. Gönderdiğiniz mesajı kolayca özelleştirebilir ve hatırlatıcılarınız için zaman aralıkları ayarlayabilirsiniz.

5. Tekrar

WooCommerce için Recart

Ardından, sepet kurtarma oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyan harika bir ücretsiz eklenti olan Recart’a sahibiz. Altı güçlü özelliğe sahip Recart, kullanıcılara arabaları kurtarmanıza ve yeniden pazarlamanıza izin vererek daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur.

Yeni başlayanlar için Recart, satışları artırmanın harika bir yolu olan Facebook Messenger ile geliyor, OptinMonster’in bir makalesine göre. Recart, terk edilmiş alışveriş sepetlerini kurtarmak, makbuz göndermek ve indirim kodlarıyla gönderim bildirimleri göndermek için mükemmel olan otomatik Messenger kampanyaları sunar.

Bunun da ötesinde, satın alma işleminden sonra kupon hatırlatıcıları göndermek ve mesajları takip etmek için bu özelliği kullanabilirsiniz. Ek olarak, eklenti, e-posta kullanarak kaydolmak için kullanıcıları rahatsız etmeden Messenger kitlenizi büyütmenize yardımcı olur..

E-posta adreslerini toplamak istiyorsanız, Sepete Ekle Açılır özelliğini kullanabilirsiniz. Hiçbir zaman ilgilenen veya potansiyel müşterilerden oluşan yüksek kazançlı bir e-posta listesi oluşturamazsınız. Markanıza uygun şablonları kullanarak pop-up’ı özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca, Recart kullanarak oluşturduğunuz e-posta listesini, daha da fazla satış yapmak için devam eden bültenler göndermenizi sağlayan herhangi bir e-posta yazılımına aktarabilirsiniz. Diğer özellikler arasında otomatik olarak terk edilmiş alışveriş sepeti e-posta kampanyaları, push bildirimleri, form otomatik doldurma, check-out izleme, kısa mesajlar (yakında), çok sayıda entegrasyon ve daha fazlası yer alır.

6. WooCommerce için Terk Edilmiş Sepet Raporları

WooCommerce için Terk Edilmiş Sepet Raporları

Terk edilmiş arabaları bir alet kullanmadan manuel olarak izlemeye çalışmak imkansız değilse bile zordur. WooCommerce için Terk Edilmiş Sepet Raporları süreci A, B, C kadar kolay hale getirir. Nasıl? Eklenti, mağazanızın kaydettiği terk edilmiş arabaların sayısı hakkında size bolca fikir verir.

Mağazanızdaki tüm terk edilmiş arabaların üstünde kalmanıza yardımcı olan benzersiz bir analiz panosuna ve veri sayfalarına sahiptir. WooCommerce için Terk Edilmiş Sepet Raporları, e-posta ve IP adresi de dahil olmak üzere kullanıcılar hakkında çok fazla veri toplar.

Buna ek olarak, arabaları ve diğer şeylerin yanı sıra kurtarabileceğiniz para miktarını gösterir.Daha sonra arabaları manuel olarak takip edebilir ve kurtarabilirsiniz. Müşterilerin satın almak istediklerini görüntülemek için basit ve etkili bir araçtır.

Yapmamız gerekeni yapar. Harekete geçebilmemiz ve terk etmeyi azaltabilmemiz için bize veri verir. Birkaç sorumuz vardı ve geliştirici inanılmaz yardımcı oldu. – mjnewman

7. Tutucu

Tutucu - WooCommerce Terk Edilmiş Sepeti Kurtarma

Terk edilmiş arabaları kurtarmaya gelince, e-posta hatırlatıcıları en iyi sonuçları verir – terlenmiş tüm arabaların yaklaşık% 40 – 50’sini terlemeden kurtarmanıza yardımcı olur. Retainful’ın arkasındaki geliştirici bunu açıkça anlıyor ve size daha fazla iş kazandırmak için e-posta hatırlatma sürecini kolaylaştırdı.

Eklenti, otomatik olarak terk edilmiş sepet kurtarma e-postaları, terk edilmiş sepet e-postasında benzersiz bir bağlantı kullanarak tek tıklamayla kurtarma, sınırsız e-posta şablonları ve hatırlatıcıları, kurtarma e-postalarındaki sipariş ayrıntıları, kuponlar, kısa kodlar ve diğerleri arasında kapsamlı raporlar gibi özelliklerle bilinir..

Retainful, listemizdeki bazı WordPress terk edilmiş sepet eklentilerine benziyor, ancak daha akıcı ve optimize edilmiş bir e-posta kurtarma işlemi sayesinde yukarıda parlıyor.

8. YITH WooCommerce Terk Edilmiş Sepeti Kurtar

YITH WooCommerce Terk Edilmiş Sepeti Kurtar

Alışveriş sepetini terk etme oranlarını azaltmak için ödeme sayfalarınızda tasarım değişiklikleri yapabilirsiniz, ancak başka seçenekler de vardır alışveriş sepeti terk nedenleri tamamen sizin kontrolünüz dışında. Bununla birlikte, kontrolünüz içinde olan, terk edenlere ulaşmak ve satın alma işlemini iade edip tamamlamak için onları teşvik etmektir..

YITH WooCommerce Recover Abandoned Cart bu amaç için üretildi. Bir dizi yararlı özellik sayesinde, vazgeçme oranlarınızı önemli ölçüde azaltabilir ve kullanıcı deneyimini iyileştirebilirsiniz.

Ne olacağını merak ediyorum?

Eklenti, zaman aralığı, özelleştirilebilir e-posta (içerik, konu ve gönderen) ve tek veya toplu e-posta gönderme seçeneği ile birlikte gelir. Daha fazlasını istiyorsan, YITH WooCommerce Abandoned Cart Pro’yu Kurtar kurtarılan siparişler için bildirimler, birden çok e-posta şablonu, kupon oluşturucu, otomatik teslimat için e-posta zamanlaması, ayrıntılı istatistikler, WPML için hazır ve diğer şeylerin yanı sıra üye / misafir sepeti kurtarma gibi mükemmel özellikler içerir.

Sadece ihtiyacım olan seçenekleri ile harika bir eklenti. Araştırmamı yaptım ve desteğin YITH’de iyi olması gerektiği gerçeğini, sizden almak için beni kenara itti. Bu eklenti ve woo orijinal arasında çok fazla fark bulunamadı, ancak gerçekten destek konusunda% 100 memnunum. Teşekkür ederim. – Robin Veld

YITH, Pro eklentileri için tek bir site için 79 $, 6 site için 112 $ ve 30 site için 190 $ fiyatla üç abonelik sunuyor. Tüm YITH temalarına ve eklentilerine erişmenizi sağlayan yıllık 278 $ Club aboneliğine de katılabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir sürümü sunuyor.

9. WordPress için Sepet Kurtarma

WordPress için Sepet Kurtarma

Ünlü WordPress çekirdek geliştiricisi ve katkıda bulunan Lee Willis tarafından satın alınan WordPress için Sepet Kurtarma, WordPress.org’daki bir başka iyi karşılanmış, iyi puanlanmış ve bakımlı terk edilmiş sepet eklentisidir..

Eklenti, müşterileriniz bu bilgileri ödeme sırasında girerken adları ve e-postaları izlemeye başlar. İkinci olarak, tam otomatik sepet yeniden doldurma ve kurtarma e-postaları alırsınız. WordPress için Sepet Kurtarma, Easy Digital Downloads, İçerik Kısıtlama Pro, WP e-Ticaret, WooCommerce ve GDPR uyumluluk araçlarıyla kutudan çıkar çıkmaz uyumludur.

Terk edilmiş sepet kurtarma girişimlerinize kuş bakışı bir görünüm sunmak için, WordPress kontrol panelinizde ayrıntılı istatistikler elde edersiniz. WordPress için Cart Recovery’nin ücretsiz sürümü, bir patron gibi arabaları kurtarmaya başlamak için harika. Ancak premium sürüm daha fazla özellik içeriyor.

10. WooCommerce için Dönüşüm

WooCommerce için Conversio

Son fakat en az değil, WooCommerce için Conversio var. Bu arada, terk edilmiş bir sepet eklentisinden daha fazlası. Tam teşekküllü bir pazarlama otomasyon aracıdır. Yazar başına, “… pazarlama kampanyaları, veriye dayalı özellikler ve güçlü segmentasyon kullanarak otomatik e-postalar göndererek müşteri yaşam boyu değerini artırmaya” yardımcı olur.

Eklenti, WooCommerce ile sorunsuz entegrasyon, mükemmel kişiselleştirme seçenekleriyle süper şarjlı segmentasyon, yüksek dönüşüm şablonları, ayrıntılı metrikler, makbuzlar, terk edilmiş alışveriş sepeti e-postaları, takip e-postaları, bültenler, ürün incelemeleri ve anlaşmayı tatlandırmak için mükemmel destek gibi özelliklerle birlikte gelir.

Conversio, çevrimiçi mağaza ve etkinlik pazarlamamız için önemli bir araç haline geldi. Modern, kullanımı kolay ve harika tasarlanmış şablonlar. Son derece duyarlı ve yardımcı destek. – emcini


Terk edilmiş alışveriş sepetleri birçok WordPress mağaza sahibi için gerçek bir sorun teşkil ediyor. Şimdi bu listenin yardımıyla, artık terk edilmiş sepet ücretlerini azaltmak, daha iyi kullanıcı deneyimi sunmak ve daha fazla para kazanmak için mükemmel terk edilmiş sepet eklentisini seçebileceğinizi umuyoruz.

En sevdiğiniz WordPress terk edilmiş sepet eklentisi hangisidir? Yorumlarda bize bildirin. Şimdiden teşekkürler ve başarılı sepet kurtarma için şerefe!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map