Dış Tasarım ve Mimari Web Siteleri İçin En İyi 8 WordPress Teması

En İyi Mimari WordPress Temaları

Dış tasarım, en zarif dokunuşu gerektiren en yaratıcı çalışma alanlarından biridir. İşinizi büyütmek için bugünkü yaş, sen gidiyorsun zorunda işinizi sergilemek için çevrimiçi bir varlık oluşturun – portföyünüzü oluşturun. Neyse ki, doğru seçimi yaptınız (CMS’niz olarak WordPress’i seçin) ve tema aramak için doğru yere geldiniz!


Sizin veya ajansınızın çalışmalarını sergilemek için kullanabileceğiniz en ilginç dış tasarım WordPress temalarının ve şablonlarının bir listesini hazırladık. Başlayalım.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. CROFTS

1 CROFTS - Mimarlık, Ajans WordPress Teması

CROFTS, sürükle ve bırak Visual Composer eklentisi ile birleştirilmiş, retina hazır ekranlı çok amaçlı, tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır. Bu tema özellikle iç ve dış portföyler gibi mimari tasarım amaçları için tasarlanmıştır.

Bu temanın ayrıca (a) çoklu sütun görünümü – 2, 3, 4 veya 5 sütun görünümünden seçim yapabilme; ve (b) üç farklı tek portföy düzeni.

2. Dış Tasarım

2 Dış Tasarım WordPress Teması

Bu tema, web sitesinde kullanılan başlık görüntülerine dikkat çeken tam genişlikte bir kaydırıcı ile birlikte gelir. En iyi çalışmanızı sergilemek ve yeniden değerlendirme şansı elde etmeden önce müşteriyi kazanmak için mükemmel bir yoldur.

Tema, Google Fonts entegrasyonu, demo içeriği, 80+ kısa kod ile birlikte gelir ve ayrıca WPML uyumludur, bu da bölgesel ve dilsel engellerden kurtulup web sitenizi birden çok dile çevirebileceğiniz anlamına gelir. Tema ayrıca dahili bir ses ve video oynatıcıya sahiptir ve 4 özel yazı tipiyle birlikte gelir Ekibimiz, Portföy, Hizmetler ve Görüşler.

Son olarak tema, tipografi seçenekleri, kenar çubuğu konumu, sayfa düzenleri, görüntü kaydırıcı ayarları ve daha fazlası dahil olmak üzere temanın birden çok yönünü özelleştirmenizi sağlayan TemplateMonster’ın Cherry Framework tarafından desteklenmektedir..

3. Artcore

3 Artcore - Bina Mimarisi WordPress Teması

Artcore, yaratıcı ajanslar, iç ve dış tasarım ve mimari web siteleri için uygun hale getiren, cesur ve modern bir tasarıma sahip temiz ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Temanın ayrıca kolay proje yönetimi için özel bir yönetici paneli seçeneği vardır. Hafif bir sayfa oluşturucu eklentisi ile güçlendirilmiştir ve üç ana sayfa düzeniyle birlikte gelir. Kişisel olarak, dış tasarıma özgü bir WordPress temasına ihtiyacınız varsa Artcore’un en iyi seçeneklerden biri olduğunu düşünüyorum.

4. Exdesimo

4 Exdesimo Dış Tasarım WordPress Teması

Bu temanın açılış sayfasında tasvir edilen canlı yeşilliklerle, bahçelerin, ön sundurmanızın, arka bahçenin çimlerinin vb.Çok açık peyzajlı dış tasarımlar için harika bir seçim olacağını düşünüyorum. Temanın tam ekran görüntüsü ve videosu var zarif bir görünüm vermek için arka plan ve açılır menü. Teknik bir bakış açısından, bu temanın görüntüler için tembel yükleme özelliği vardır, bu da size bazı bant genişliğinden tasarruf etmenizi sağlar! Bu tema ayrıca, WordPress’in en son revizyonu ile uyumlu kalmak için sınırsız özelleştirme seçenekleri ve düzenli güncellemeler sağlayan Cherry Framework’e dayanmaktadır..

5. Matisse

5 Matisse - Yaratıcı ve Zarif Tema

Eğlenceli gerçek – temanın adı (sanırım) ödünç alındı Henri Matisse ünlü bir Fransız ressam ve heykeltıraş olan ve önde gelen bir fovizm figürü olan.

Tema, 4 menü düzenlemesi (varsayılan, statik, sağ taraf ve tam ekran), 12 sayfa düzeni şablonu, 6 portföy ızgarası, bir özellikli eserler kaydırıcı, 4 özel widget, 2 portföy türü ve benzersiz Vaka Analizi ve kaydırıcı sunumu.

Demo içeriği dahil edilmiştir, böylece birkaç tıklama ile tekrarlamak kesin ThemeForest’da demoda gördüğünüz tema, satın almadan önce! ��

Tema ayrıca Google Fonts entegrasyonuna sahiptir, inanılmaz derecede güçlü Bootstrap 3 çerçevesine dayanan çeviriye hazırdır. Özelleştirilebilir üstbilgi ve altbilgi ayarlarına sahip güçlü bir seçenek paneli, açık ve koyu tema kaplaması ve tek tıklamayla marka renk seçici ile birlikte gelir!

6. Dış Tasarım Ustalığı

6 Dış Tasarım Ustalığı WordPress Teması

Dış Tasarım Ustalığı teması, özelliklerle dolu gelen tamamen duyarlı, retinaya hazır bir WordPress temasıdır. Cherry çerçevesiyle desteklenen bu tema, Google Font entegrasyonu, filtrelenebilir portföy paralaks kaydırma efekti ve kullanarak gelişmiş kaydırıcılar sayesinde yerleşik bir tema özelleştiricisine ve özel tipografi seçeneklerine sahiptir. TM Nivo Kaydırıcı Eklenti. Tema ayrıca ses ve video oynatıcı entegrasyonunu da destekliyor.

7. Mimarlık

7 Mimari - WordPress Teması 2

Mimarlık teması ilk olarak 3 yıl önce 2012 yılının Aralık ayında yayınlandı. Bugün, 2.400’ün üzerinde satışla Themeforest’un en popüler temalarından biri! Tema, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve kaydırıcı yöneticisi, yerelleştirme desteği, sınırsız renk seçenekleri (canlı renk değiştirici ile birlikte), yerleşik kısa kodlar, fiyatlandırma tabloları ve Google Fonts entegrasyonu ile güçlü bir yönetici paneli ile birlikte gelir. Bu özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra, tema 5 özel yazı türünü, 6 altbilgi düzenini ve bir yazı tipi, logo ve arka plan yükleyiciyi de destekler.

8. Dış Tasarım Bürosu

8 Dış Tasarım Bürosu WordPress Teması

Listemizdeki son tema olan Büro Dış Tasarım WordPress teması, TemplateMonster tarafından geliştirilen Cherry Framework tarafından desteklenmektedir. Tema, tamamen güçlü Bootstrap 3 çerçevesi üzerine inşa edilmiştir ve canlı renklere sahiptir ve ferahlatıcı bir yeşillik hissi verir. Bunun yanı sıra, temanın paralaks kaydırma özelliği etkin, yazı tipi simgeleri ve Google Yazı Tipleri için yerleşik desteği var.

Yönetici paneli birden fazla tema düzeni ve sütun seçeneği, otomatik yükseltme yetenekleri ve diğer gelişmiş özelleştirme seçenekleri sunar. Bonus özelliği olarak, temanın çevrimiçi sohbet için özel bir modülü vardır, böylece müşterilerinizle (çevrimdışı olduğunuzda size çevrimdışı mesaj bırakabilir) etkileşime girebilir ve böylece sitenizin kullanıcı deneyimini geliştirebilirsiniz..

Sonuç

Dış tasarım şablonlarını çevrimiçi aramakta zorlandım – çoğu modası geçmişti veya çok yaygın bir tasarıma sahipti. Bu listedeki temaların yarısının TemplateMonster’dan geldiğini fark edeceksiniz. Bu pazar hakkında bazı şeyleri belirtmek istiyorum.

TemplateMonster, satın alınan temanın kurulumu ve yapılandırması dahil olmak üzere (elbette, bir fiyata) iyi müşteri desteği sağlar. Kenar çubuğundaki ödeme düğmesi, reklamı yapılan yüksek indirim oranıyla birkaç “eklenti” içeriyor.

uyarı sıcaklığı

Bu eklentileri satın almamanızı tavsiye ederim

Bunların çoğu, kullanmayacağınız eklentilerdir. Daha da kötüsü, bu “olmazsa olmaz” eklentiler, bir tema-eklenti çatışmasına tamamen neden olmazsa WordPress web sitenizi yavaşlatabilir. Barındırma sağlayıcınızı üçüncü tarafların katılımı olmadan daima ayrı olarak satın aldığınızdan emin olun (bu durumda, TemplateMonster).

Bunlar farkında olmanız gereken bazı tuzaklar. WPExplorer’da burada ne yapmanız gerektiğini öğrenebileceğiniz birçok öğreticimiz var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map